Перейти к содержанию

Для шанувальників червоного сухого вина.


Винодел

Рекомендуемые сообщения

Надішлю, в обмін на 150гривен,"баклажку"(6л.) сухого червоного виноматеріалу врожаю 2017 року .Вино сортове," Сапераві Северний",       зброжене по "червоному"(чорному способу), на спонтанних дріжжах"насухо", без "шапталізації"(підсолоджування), нормалізації по кислотності, спіртування.Темновишневого кольору, прозоре з блиском, без відчуття солодкості, кисле, середньоспіртуозне(9-10% спірту),типове без вад і хвороб.Смак свіжий , ароматний , для шанувальників сухих вин-приемний.Сміни смаку не відбуваеться до лютого місяця(з досвіду попереднього зберігання).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

Сміни смаку не відбуваеться до лютого місяця(з досвіду попереднього зберігання).

А потім на що міняється? 

1 година тому, Винодел сказав:

баклажку"(6л.)

Це упитися можна. :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, на гірший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Винодел сказал:

Так, на гірший.

А почему так? Должно же быть на оборот. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2017 в 22:19, Джаз сказав:

А почему так? Должно же быть на оборот. 

Также интересно- почему? Возьму пожалуй фляжку на пробу, пока хозяин рекомендует...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про зміну смаку при зберіганні(витримка).Зміна смаку конкретно мого виноматеріалу відбувалась завжди,тобто,це не залежить від року(погодних умов,накопичення цукру,сонячної активності,ін. факторів впливу на дозрівання ягід).Не залежить також від умов зберігання-склобанка, діжка,нерж.,пляшкова витримка.Ніколи не відчув покращення смаку,не весну з'являються нові "важкуваті" тони смаку,свіжий аромат,підбадьорюючий смак-щезає.Прийняв це як даність, аксіому,непереборне явище.Розум підказуе,що треба до цього пристосуватись.Тому надлишки і залишки виноматеріалу під кінець зими переганяю на КС(коньячний спірт).

При витримці, зберіганні в пляшках(пляшкова витримка) інших вин(плодово-виноградних), сливових, вишневих відбуваються процеси:смак стае важким, втомленим,в осад продовжують випадати барвні речовини- вино прозоріше,кирпичного кольору(від вишневого).Подібних змін не відбуваеться з білими виноматеріалами в їхньому смаку непомітні зміни.Це особистий досвід з виноградними і плодовими винами.Маю в сховищі пляшки з старими(більше 7років) винами але поскільки особисто мені вони не подобаються, я вважаю свої смакові вподобання типовими, то я їх поштою не пропоную, щоб не було розчарувань.Дуже рідко на цей продукт знаходиться шанувальник.Прийшла думка,що було б цікаво і корисно мені знати думку про смак моїх старих вин більшої аудиторій, надсилати разом з сух. виноматеріалом і зразок витриманого, подумаю як це зробити технічно.

Що каже про витримку вин "наука" конкретно "Энциклопедия Виноградарства".Вина рождаются,взрослеют,стареют и умирают. Для кожного типу вина свій термін життя-найдовше живуть термооброблені типу :портвейн, херес, мадера ін.В моему оточенні не було людини яка б ввела мене в справу "витримки вина" провела практичні заняття і дегустацію молодих і витриманих вин.Ті "фабричні" марочні вина , що доводилось куштувати не залишили в пам'яті "зразка", ідеалу.Навряд чи мені доводилось пити справжніх гарних витриманих вин.Намагаючись бути в "темі" при можливості "відточую" і "настроюю" смак і вподобання алкогольних напоїв.Будучи в 2013році в тур поїздці в Італії намагався вживати місцевих славетних вин як то вина Тоскани.В Венеції придбав пляшку за 4евро(мінімальна ціни з якої тоді починалось пристоїне вино) випили-нічого особливого пив і кращі.В Вероні в барі попросив ламаною англійськю:" Ван дрінк ред віно Тоскано, пліз".Зрозуміли і налили за ті самі 4 евро в бокал(десь 150мл.) червоного вина- звичайне, на зразок мого, наших.Що запам'яталось там це відвідини і дегустація бренді в Інсбруці.Через скло вітрини побачив знайоме, приемне, рідне - діжки на 20-30л,зайшов і довго роздивлявся і вибирав з якої діжки дегустувати, вагався, побоювався розчарувань.Бо багато(більше 2-3 проб на голодний шлунок робити не варто) та і грошей жалкувато , їхні тоді на порядок дорожчі були.Вибрав за 4(або 6 ) дрінк(50мл.)- сподобалось, помітно краще від тих бренді, що пив, подумав-отакий має бути коньяк.Погуляв вулицями прохмелився,ще раз зайшов в той магазинчик, ще один "дрінк",не гірший від першого і знову пішов гуляти вулицями роздумуючи чому в австрійців все(або майже все) краще ніж у нас.Намагалися з продавцем прояснити країну походження того бренді-так і не змогли, залишилась невідома.Під впливом алкоголя та приемного поводження з моею особою представися продавцеві як "український пасічник з берегів Дніпра" на що він ще приязнише мені посміхнувся і заходивсь відшукувати і загортати  в папір придбані в ноьго спеціальні пляшкові корки, да-да ніяких вам "кульочків".Корками я, доречі ,так ніколи і не скористався, непродумана конструкція, не покрашуе зручність наливу з пляшки-єстетика,понти,бутафорія.

У Відні в супермаркеті придбав два паки(1л\1 евро) болгарського червоного і білого -в автобусі розпили, втрьох-чотирьох, на мій погляд поганеньке.Такий ото особистий невеликий досвід вживання закордонного алкоголю.

Ще один випадок   - привід похватлии свій продукт.У Дніпрові це вино купуе один колишній доктор,товстуватий чоловік років під 60,хворий на діабет,  так от він стверджуе, що при вживанні на ніч цього вина на ранок він почувае себе краще, мабуть маеться на увазі , що приступи хвороби відступають, або зникають її симптоми.Білого нальоту на язиці немае ,спрага не дошкуляе,ще щось покращуеться на його погляд.

Загальновідомо, що більшість споживачів не полюбляють кислих , сухих вин, а полюбляють солоденький "кампотик",і більшість медоварів  на догоду їх смаків виробляють- солоденький напій, невиразний, плоский, без кислоти і терпкості.Більше того члени дегустаційних комісій що випробовують надані зразки(В Кривому Розі при голові Барабаші і членах-дівчатах з держструктур)-вважають що це типовий притаманний медовому винові смак, відзначають такі зразки високими балами,в мене інша думка.Це я "зїхав" з теми. Днями я "працював" з наявним виноматеріалом-підсолоджував медом,цукром спіртував ректіфікатом, пробував.Прийшов до висновку-що такі маніпуляції можна застосовувати -комусь сподобаеться.На врожай минулого рокув в мене був постійний споживач на містель(сок виноградний спіртований)- витратив увесь наявний ректицікат.Містелі-гарний напій на який є свої любителі,важливо мати гарні складові і не обманювати споживача відносно складу продукта.Спіртування в багатьох викликае неприйняття.

Як ви зрозуміли про виноробство я можу писати і розказувати довго аби моя наснага та ваші очі і вуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десь у Ваших краях мешкає Ігор Заїка. Можливо Ви вже знайомі, але якщо ні - то дуже раджу познайомитися. У нього свій сайт і активний ФБ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вино очень понравилось. Достойная замена винам с АТБ в диапазоне 100-150 грн.

Отправлено с моего X-treme PQ15 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Да , действительно, вино вкусное.Особенно нравиться послевкусие, выпил и еще хочется.:ay:Хотя я и не гурман по винах.Винодел спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вино очень хорошое, вкусное взяли на пробу у Винодела. Спасибо!!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для зручності і прискорення пересилки пропоную звертатись по тел. 0672888044.Маю можливість відіслати(відділки в райцентрі за 5км.) "НП",Інтайм", Укрпошта(вартість 40-60гр.треба знати  поштовимй індекс відділку в який прийде посілка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Спасибо, очень понравилось вино )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дмитрий, спасибо за вино, замечательный нектар!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позитивні відгуки і остання дегустація "випадкової" пляшки бренді підштовхнула мене запропонувати форумчанам "благородний дісцилят".Це міцний алкогольний напій. Варіант перший .Сухе медове вино дісцілюеться двічі.Медовий спірт(60-70%) витримуеться в дубових діжках або склобутлях на дубових стружках підготовлених через рік- другий отримавши необхідні ароматичні і смакові властивості продукт купажируеться з водою спіртованою і колером.Спіртуозність рідини до додавання спіртового розчину колера 40-42%.Колір напою світло-жовтий(світліший від звичного коньячного) аромат ванільний приемний особливо яскраво відчуваеться в рюмці через 12годин(маеться на увазі  немитий посуд в якому був напій).Другий варіант коньячний спірт витриманий в діжці або склобутлі на підготовленій стружці.В цьому напої все неправильно:місце росту і достигання винограда,сорт винограда(Сапераві Северний),цукристість сусла і ,відповідно, спіртуозність вина,перегонний аппарат з нерж.(треба класичний мідний аламбік),дуб невідомої назви і місцевості де виріс, технолог без фахової освіти.Всупереч всім "відхиленням" від класичної технології кінцевий результат кращій від того що ви придбаете за 120-150гр\0,5л в найближньому супермаркеті.Думаю це не тому ,що я такий талановитий,  справа  більш прозаічна-від назвою "Коньяк"(за означені гроші) швидче всього придбаете купаж зернового спірту з ....До чого я веду, за невеликі гроші ви в мене можете придбати неправильне бренді ,точку відліку ,порівнюючи з іншими ставитемите краще-гірше від мого.Про безпеку продукта для здоров'я людини .Проведений мною єсперемент показав, що вживання протягом двох місяців щовечора по 40мл. не мало ніякого помітного негативного впливу на мій організм сподіваюсь і з вашим організмом те саме буде.Про вживання: напій приемно ароматуе в "сніфтері" або будь- якій іншій чарчині,на цьому можна припинити "вживання",якщо бажання можна зробити ковток або декілька ковтків, дії можна повторити через деякий час.Про отруення себе до стану середнього і важкого  алк. сп'яніння -нічого сказати не можу єксперементів не проводив, на інших не спостерігав, не рекомендую взагалі.Краще намріяти про себе що ти знавець і шанувальник і цмулити по "дрінку "за вечір в компанії однодумців і цікавих тобі особистостей.Такий собі Уинстон Черчіль без сигари.

По ціні.150гр\0,5л взята  з супермаркета думаю це мінімальна для напою  з подібною назвою.Справа  з самого початку  не задумувалась як бізнес(заробляння грошей),Було вино, що  не було спожите і погіршило свої смакові якості, під дісцілят по старим каналам були виписані  невеликі нові діжечки підготовлені і пішло далі(збір інф.,придбання матеріалів,ін.) аж до отримання готового продукту.В умовах дом. виробництва продукт дуже витратний за часом, матеріалами,єнергоресурсами,нервової єнергиї(чого варте спосперігання розбитого склобутля з готовим КС).Грошові витрати не можу сказати навідь приблизно , в результаті отримуеш радість після невдач.

100_0986.JPG

100_0985.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Винодел сказал:

Позитивні відгуки і остання дегустація "випадкової" пляшки бренді підштовхнула мене запропонувати форумчанам "благородний дісцилят".Це міцний алкогольний напій. Варіант перший .Сухе медове вино дісцілюеться двічі.Медовий спірт(60-70%) витримуеться в дубових діжках або склобутлях на дубових стружках підготовлених через рік- другий отримавши необхідні ароматичні і смакові властивості продукт купажируеться з водою спіртованою і колером.Спіртуозність рідини до додавання спіртового розчину колера 40-42%.Колір напою світло-жовтий(світліший від звичного коньячного) аромат ванільний приемний особливо яскраво відчуваеться в рюмці через 12годин(маеться на увазі  немитий посуд в якому був напій).Другий варіант коньячний спірт витриманий в діжці або склобутлі на підготовленій стружці.В цьому напої все неправильно:місце росту і достигання винограда,сорт винограда(Сапераві Северний),цукристість сусла і ,відповідно, спіртуозність вина,перегонний аппарат з нерж.(треба класичний мідний аламбік),дуб невідомої назви і місцевості де виріс, технолог без фахової освіти.Всупереч всім "відхиленням" від класичної технології кінцевий результат кращій від того що ви придбаете за 120-150гр\0,5л в найближньому супермаркеті.Думаю це не тому ,що я такий талановитий,  справа  більш прозаічна-від назвою "Коньяк"(за означені гроші) швидче всього придбаете купаж зернового спірту з ....До чого я веду, за невеликі гроші ви в мене можете придбати неправильне бренді ,точку відліку ,порівнюючи з іншими ставитемите краще-гірше від мого.Про безпеку продукта для здоров'я людини .Проведений мною єсперемент показав, що вживання протягом двох місяців щовечора по 40мл. не мало ніякого помітного негативного впливу на мій організм сподіваюсь і з вашим організмом те саме буде.Про вживання: напій приемно ароматуе в "сніфтері" або будь- якій іншій чарчині,на цьому можна припинити "вживання",якщо бажання можна зробити ковток або декілька ковтків, дії можна повторити через деякий час.Про отруення себе до стану середнього і важкого  алк. сп'яніння -нічого сказати не можу єксперементів не проводив, на інших не спостерігав, не рекомендую взагалі.Краще намріяти про себе що ти знавець і шанувальник і цмулити по "дрінку "за вечір в компанії однодумців і цікавих тобі особистостей.Такий собі Уинстон Черчіль без сигари.

По ціні.150гр\0,5л взята  з супермаркета думаю це мінімальна для напою  з подібною назвою.Справа  з самого початку  не задумувалась як бізнес(заробляння грошей),Було вино, що  не було спожите і погіршило свої смакові якості, під дісцілят по старим каналам були виписані  невеликі нові діжечки підготовлені і пішло далі(збір інф.,придбання матеріалів,ін.) аж до отримання готового продукту.В умовах дом. виробництва продукт дуже витратний за часом, матеріалами,єнергоресурсами,нервової єнергиї(чого варте спосперігання розбитого склобутля з готовим КС).Грошові витрати не можу сказати навідь приблизно , в результаті отримуеш радість після невдач.

100_0986.JPG

100_0985.JPG

Куштував і я цей напій достойний міцний мені сподобалось!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 28.12.2017 в 09:42, Винодел сказав:

Для зручності і прискорення пересилки пропоную звертатись по тел. 0672888044.Маю можливість відіслати(відділки в райцентрі за 5км.) "НП",Інтайм", Укрпошта(вартість 40-60гр.треба знати  поштовимй індекс відділку в який прийде посілка).

Вчора формував чергову посилку, ковтнув  що відсилаю- подумав , дійсно гарно збалансоване напівсухе(начебто відчуваеться трішки солодкості) вино , хлопці не підлещуються , позитивні відгуки -визнання заслуг продукта.

Вино е.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна заказати баклажку"(6л.):ah:

Як з оплатою та доставкою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні новини.Події можна охарактеризувати  анегдотичним  -"набежали".Вино "розібрали".По ньому до нового врожаю."Благородні дісциляти"(типу бренді) в наявності.Кому обіцяв -відправлю завтра.

Можливо в тему буду дописувати усіякі дурниці наприклад приготування квашеної капусти(тонкощі приготування,відхилення від класичних рецептів, негаразди ) бо маю в ції справі успіхи і вважаю цю справу чоловічою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.12.2017 в 10:43, Винодел сказав:

Подібних змін не відбуваеться з білими виноматеріалами в їхньому смаку непомітні зміни.???

В 90-роках проживав  в Херсонській області.Так от там мені презентували восени 10 л.молодого сухого білого вина.На смак-кисло-гірко-непитуще.Викидати не пасувало.То я його поставив в погріб.Та й забувся за нього. На слідуючий рік ближче до осені прибирав,готував погріб до нового врожаю,то й наткнувся на це вино.Спочатку не міг пригадати,що це за вино.Тому вирішив вилити.Відкрив банку,а звідтам такий приємний мускатний запах, що не втримався і попробував.:ay:.Через пару днів були гості-випили все, навіть 100 гр. не осталось.Що це було за вино-я не зна,бо не розуміюсь в винах...

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю немае необхідності повідомляти про переказ грошей , це дубляж не вартий витраченого часу.Банк присилае СМС про надходження.Ймовірність ,що переказані гроші прийдуть за призначенням наближаеться до 1.Вони (банкіри ) дріб'язок по кишеням не "тирять".Цього літа був випадок.Отримав першу партію заказанних маток і переказав гроші за весь заказ який з часом і отримав , все гаразд.В середені серпня дзвінок від маткаря:" Я не бачу грошей".Секунд з п'ять осягав почуте.Жарт?Навряд чи Тарасович став би тел. щоб так тупо пожартувати.Неотримав гроші-теж , ймовірність мізерна."Гроші я переслав між двома посилками маток, якщо не найдеш -телефонуй , буду добиватись в банку". Більш не дзвонив , потім розказав що його "Бухгалтер" пропустив платіж.

Про квашіння капусти.Сировина , те що для цього використовуються пізні сорти - відомо всім але щомусь один і той сорт("Агрессор") бувае різний на смак і твердість.Як вихід пропоную брати в одного власника велика ймовірність що з одного поля і однакова.В чому: приходилось квасити :в склобутні з широким горлом(важко вирішити  пригнічення масси), в нержі,  в пластиковому відрі (10л).Різниці в смаку не помітив , можна сказати означені матеріали на смак не впливають.Шатківниця і ніж для розрізання капустини навпіл- див фото.Шатківницю зробив сам.Ножі довж. 10-12см. взяв з радянського ножа -шатківниці дві площини- з німецької фанери(поцупили з вагоноремонтного заводу два шматки) , бокові бруски що тримають ножі і дві площини- випиляв з вінницького дуба .Стружка капусти повинна бути в межах 2- 5мм., трохи менший  мае бути "зев" шатківниці.Спочатку зробив малий  "зев" і стружка була замала.Розібрав конструкцію і рашпілем зробив тупіший кут нахилу ножа(двох) відносно площини дошки.Ніж для розрізання головки навпіл повинен бути з дожиною леза  не менш 30см.Різав меншим і  "пирнув" себе між пальцями.Трохи здивував хірургічну медсестру що мене шила тим що об 21-й год заходивсь різати капусту (" Та хто ж в такий час борщ захожуеться варити? " Та ні, я капусту хотів зашаткувати.") .Ніж в одній руці а другою затискаете на кінець леза і навпіл. Хто мае шаблюку і вправно нею володіе - можете нею. З половинки вірізаете "кочерижку" і з'їдаете її для визначення смаку , добра - значить вся капустина смачна, не смакуе- віддайте жінці на борщ чи ще куди подіньте.Рівчачок  що утворився при вирізанні "кочерижки" стане вам в нагоді для міцного тривання плода при ковзанні ним по дошці з ножами(шатківниці).

Далі буде.

100_1002.JPG

100_1001.JPG

100_1003.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Продовження.

Досліджуючи питання смаку капустини прийшов до висновку:плоди одного сорту з одного города можуть різнитись за смаком, тобто різниця смаку буде помітна не тільки вам а й іншим дегустаторам.Рекомендую найбільш смачні головки використати для споживання сирими , в салаті.Вважаю , також , що чоловіки в цій справі мають більший шанс на успіх і задоволення від справи , бо для нас подібна справа незвична , нерядова подія , як для жінок що мають необхідність займатись  "рутиною"-приготуванням їжі для родини щодня.Для нас це рідкісна , "празникова" справа в яку ми "вкладаем душу" , надхнення , бажаемо  досконалості , успіху, єксперементуемо.Та й півголовкою капустини по шатківниці це для міцних , небоязких до порізів , чоловічих рук.

Порції капустної стружки зсипаемо до посудини і трамбуемо руками ,кулаками до результату "пустила юшку", солемо.Зазвичай кулінарні книжки рек. солити по 200гр. солі на 10кг. капусти і 200гр. морквиної стружки від якої я відмовився з єстетичних міркувань( посипав морквою перед продажем або готуючи салат з цибулею і оліею) і так звик і не квашу моркву.Така конц. солі мені здалася занадто високою(лікарі рек. мені обмежети кількість солі в стравах що я й намагаюсь робити і звик до менш солоної їжі ніж інші) і я дішов до конц.  в 150-170гр. на 10кг.Одного разу розчинивши звичайну сіль в воді був здивован тіею кількістью нерозчинного осаду  причому осад несолоний на смак.Навіщо мені той "пісок" в організні і тепер все підсолюю насиченим водним розчином .В  одному літрі води(дісцільованної) в залежності від темп. можна розчинити від 350 до 390гр. солі.Солона вода -ропа більш швидко підсолюе страву більш рівномірний  по солоності розчин.Нещодавно я ввів ще один інгрідіент - мед.Для зручності розпускаю баночку в мікрохвильовці і поливаю затрамбовану капусту.В каструлю (25кг.) добавив 0.5л меду. і ~ літр ропи.Розчин соку з ропою і медом  на смак повинно відчуватись солодкість і солоність , солоність зменшиться з часом -вирівнювання конц. в розчині , масі.Солодкість  , теоретично, повинна залишитись але стае менш помітною в зростаючій кислотності.

Хто мав відношення до силосування повинен знати- щоб силос вдавсь треба добре трамбування (створення анаеробних умов), мін. час закладання силосу , правильна вологість (соковитість), температура(для заквашування 20-23*С потім .на 2-й 3 -й день 15-18*С) , накрити(капустними листками , наприклад)  покласти кружок і на нього гніт. Масса повинна бути під шаром соку.Час за який відбуваеться набуття найкращого , найправильнішого смаку-не менш 7 днів при дотриманні зазначених умов.Не варто споживати капусту раніше бо,  начебто, в ранні сроки квашення там утворюеться багато нітратів чи то нітрідів ,куштувати можна , щоб дослідити зміну смаку.Бувають випадки ,особливо на ранніх стадіях процесу сік тягнеться ниточками що неспішать рватись(конситенцію часто порівнюють з соплями) пояснень явищу немаю знаю що з часом ще проходить(або конситенція змінеться або капуста скінчиться) і впливу на смак непомітив.Готову збірігають  під шаром соку(розсолу в якому бродило) при темп 0-4*СПомітив , що найсмачніша-та що щойно дістали з розчину.Трошки пощіпуе порожнину рота- як вуглекислота в мінеральці.Терміни зберігання.Залежать від темп. і пори року і темп. в природі.Квашу  в 10-ти л. відрові раз або двічі на тиждень поки готову поїли роздав -продав нова порція дійшла кондицій.Сьогодні зашаткував з помічниками в каструлі нерж 25кг . , почищену кап. купив по 6 гр\кг.На собі помітив що з потеплінням (весняної пори) якось капуста не "йде" не така смачна та і сировина спожита  або згнивша.В березні їмо багато а в квітні тільки напочатку.Місяць для споживання- смакування ще є.Успіхів в справі і задоволення від діла.Визнання споживачів вам майже гарантоване.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...