Перейти к содержанию

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України


Imkervlad

Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Серж 82 сказав:

Піде кров по селах - пакетній бджолі буде хана. Половина пакетчиків ніколи маток не виводила від чистокровок, і будуть розводити жовтизну на пакети, що далі будем робити??? У мене в селі сім пасік і тільки на двох купляються матки щоб хоч якось впливати на трут фон. Решту пасік ніколи маток не купляли і не виводили, і така картина в білшості сіл. але ж карпати це природній ареал карпатки. Якщо піде жовтизна у мому селі, то не бачу сенсу боротися з цим, бо толку буде мало.

 

Колись в ссср була ціла програма покращення місцевих бджіл кавказянками... інститути, розплідники, виділялись величезні кошти  і де та кавказянка ???

А вінігрет був є і буде, поки будуть такі "дуже вумні пасічники" 

Прості пасічники втихаря душили маток або викидали в траву...

А наш високошановний пан Володимир напевно вирішив в одиночку перевершити досягнення усіх республік і за дуже короткий час довести місцеву бджолу до ідеалу :umora:

Щоб зразу в баночки складала :umora:

Ну-ну... мечтать не врєдно :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ВАДОС сказал:

Таку ж саму ситуацію, про агресивний ген і больничку, мені розповідав пасічник з ваших країв, який тримає місцеву Карпатку і який ну дуже просив продать маток Бакфаст, але я йому відмовив так як то ареал Карпатки. На даний момент бачучи, що Карпатку інтинсивно замінюють закордонною Карнікою, то з наступного року буду продавать маток по всій Україні без виключення.

Не гнівайтесь! :az:З вашого повідомлення зрозумів, що головне місце відіграє бізнес і більш нічого. Цей ген агресивності, що розповів пасічник вам, (його) її хтось завіз. А не боїтеся, що ви можете стати одим із таких завощиків цього гену агресивності в наступних поколінях виведення маток? Думаю, що Карпатка має багато спільного з Карнікою, чого не припустимо з Бакфастом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ApisDirect сказал:

понятно, что не "так"... матки Бакфаст дороже, пакеты тоже, дороже:umora:

Якщо хочете в кіньці травня початку червня купувати пакети-прапор в руки:umora:, в перед. А воно вам це потрібно!:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

:blink:...    Прошло  почти два  года.  Все  подробности точно не  помню.  Так  как  и  не  помню чтоб  ты  перезванивал. 

как  на  твоих  картинках (не твоих фото)

 

Не дивно, з віком частіше бувають прогалини з памяттю, а я добре памятаю. Якщо не впевнений по поводу не моїх картинок то для чого пишеш дурниці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, miro сказав:

мда,смішно це я Вас питав, а відносно експансії бакфаста,це інше питання,і на рахунок готовить,завжди чого незнаю навчусь,це так по життю,но тут же не суть навчитись і вчити,тут суть в адаптації,в ареалі походження і заселення,можна багато ще говорити,но одне вельми тішить і дає певну надію,що не все так страшно бо даною справо занявся Гуменюк Володимир:).

Можете зовсім не хвилюватись, на Ваші пакети завжди буде покупець. А якщо щось піде не по плану, то у Вас чудовий безвідказний інструмент - "молоток"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Піде кров по селах - пакетній бджолі буде хана. Половина пакетчиків ніколи маток не виводила від чистокровок, і будуть розводити жовтизну на пакети, що далі будем робити??? У мене в селі сім пасік і тільки на двох купляються матки щоб хоч якось впливати на трут фон. Решту пасік ніколи маток не купляли і не виводили, і така картина в білшості сіл. але ж карпати це природній ареал карпатки. Якщо піде жовтизна у мому селі, то не бачу сенсу боротися з цим, бо толку буде мало.

а в мене в село наш форумчанин маток бакфаста присилає:dntknw:, здавалось давай не будем шкодити один одному,но напевне це лише надія, бізнес сьогодні ламає принципи,порою під тиском таких доводів важко встояти,але ж де тут бізнес не зрозуміти, в чому,досліджень,хочаб банальне тестування,ніхто не робить но хвалять,може комусь і добра та бджола наголошую,но потім ми отримаєм проблеми,а хтось дальше буде кричати ,що тепер така бджола гарна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

Не дивно, з віком частіше бувають прогалини з памяттю, 

:umora:....            Кроме   бла-бла-бла ..  и разводить людей. ты  в  своём  возрасте  ещё   на  что то способен ???

2 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

 Якщо не впевнений по поводу не моїх картинок то для чого пишеш дурниці.

Я   задал  конкретный вопрос.   Кто у  тебя  покупал ульи.??? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ApisDirect сказал:

:rofl:чего же сразу не в августе? 

Интересный вы народ карпатчики,  не обсерайте чужое, проработайте свою пчелу и все будет...

Ось один пасічник з Луганщини показує, подивіться 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

Не дивно, з віком частіше бувають прогалини з памяттю, а я добре памятаю. Якщо не впевнений по поводу не моїх картинок то для чого пишеш дурниці.

Якість твоїх вуликів висока -бачив їх, придертись не має до чого, але нащо набирав закази якщо бачив що загнешся, лиш ворогів собі нажив. Після того як тебе кинули на бабки з тими вуликами що ти робив на Польшу, треба було зав'язувати і відмовити хлопцям, а нє годувати хлопців завтрашнім днем і зв'язуватись з тим лісом, той ліс тобі вийшов золотим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

Ось один пасічник з Луганщини показує, подивіться 

 

Не, ну если пасечник с луганщины... в ролике на пару минут... да еще и по одной семье...

это Вы таким образом сделали выводы о весеннем развитии Баков?:crazy:

ужО даже не смешно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

той ліс тобі вийшов золотим

То була правильна інвестиція в той час по нормальній ціні. Такого матеріалу по знижці поблизу залишилось маловато, май на увазі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ApisDirect сказал:

Не, ну если пасечник с луганщины... в ролике на пару минут... да еще и по одной семье...

это Вы таким образом сделали выводы о весеннем развитии Баков?:crazy:

ужО даже не смешно

Якщо можна, то дайте силочку на ролик, хоч короткий, де йде мова про весняний хороший розвиток бакфаста:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, miro сказал:

а в мене в село наш форумчанин маток бакфаста присилає:dntknw:, здавалось давай не будем шкодити один одному,но напевне це лише надія, бізнес сьогодні ламає принципи,порою під тиском таких доводів важко встояти,але ж де тут бізнес не зрозуміти, в чому,досліджень,хочаб банальне тестування,ніхто не робить но хвалять,може комусь і добра та бджола наголошую,но потім ми отримаєм проблеми,а хтось дальше буде кричати ,що тепер така бджола гарна.

Бакфост - хороша бджола, я не спорю, але в карпатах її не треба. Любий бакфастчик мріє щоб навкруги його пасіки літав тільки бакфаст, так само карпатчик чи УС хоче чистого трута в радіусі льоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можна, то дайте силочку на ролик, хоч короткий, де йде мова про весняний хороший розвиток бакфаста:dntknw:
 

Напевно таких роликів немає, якщо порівнювати то бакфаст програє по розвитку карнікі

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Бакфаст - хороша бджола, я не спорю, але в карпатах її не треба. Любий бакфастчик мріє щоб навкруги його пасіки літав тільки бакфаст, так само карпатчик чи УС хоче чистого трута в радіусі льоту.

Тому і потрібно вносити поправки і чітко дотримуватись чинного законодавства: заборону утримання інших порід в установленому законом радіусі навколо чистопородних бджолорозплідних пасік. 

Якщо пасіка товарна то власнику всерівно які поруч літають трутні. На продуктивній пасіці матки частіше замінюються кожного року. При вільному обльоті F1 з левим трутом негативний ефект мінімальний, не все й так погано, просто потрібно працювать і працювать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Якщо хочете в кіньці травня початку червня купувати пакети-прапор в руки:umora:, в перед. А воно вам це потрібно!:af:

В Измаиле пакеты продают на месяц раньше нежели в Карпатах:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Серж 82 сказав:

Піде кров по селах - пакетній бджолі буде хана. Половина пакетчиків ніколи маток не виводила від чистокровок, і будуть розводити жовтизну на пакети, що далі будем робити??? У мене в селі сім пасік і тільки на двох купляються матки щоб хоч якось впливати на трут фон. Решту пасік ніколи маток не купляли і не виводили, і така картина в білшості сіл. але ж карпати це природній ареал карпатки. Якщо піде жовтизна у мому селі, то не бачу сенсу боротися з цим, бо толку буде мало.

Бакфаст хороший два покоління після репродукторки дальше йде метизація. Треба мати можливість контрольованого розведення. Якщо мова йде про гірську, передгірську частину Буковини то дійсно завіз туди бакфаста є поганою ідеєю. Але ж є території де карпатка місцева одна назва і генофонд там жахливий з злобливістю і жовтизною. Там вихід тільки один щось завозити. І покращувати то що там є щоб мати кращі медозбори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілось би багато чого написати, але нема часу та і розумію що це даремно, а я ще й пишу з телефона.

Шановні друзі, у мене складається враження що дехто з форумчан хоче скласти конкуренцію Джоан Роулінг. :umora:

Про який ген агресії ви говорите, про які агресивні помісі ви говорите? Ви маєте якісь результати досліджень? Тоді в студію! А так це все "содрагание воздуха". :IMHO:

Я поважаю людей які відстоюють місцеві раси (типи) бджіл. Але коли самі завозять, чи користуються завізними, а на інших показують пальцем як на "врага народа", то це виглядає трохи дивно. :dntknw:

Я розумію що зараз прозвучить "аргумент" що карпатка це один з типів карніки, але юридично ви так же само порушуєте з завозом карніки, як і ті хто завозить бакфаст. А також яке ви маєте право відправляти матки та пакети карпатко-карніки в ареал УС? Вас совість не мучить що ви знищуєте УС. Чи карпатко-карніка тільки покращує, а бакфаст все тільки погіршує? Давайте будем чесними хоча б перед собою і не грати на публіку і займатись популізмом як наші політики перед виборами! :IMHO:

Яку агресію може добавити бакфаст місцевому вінігрету, чи карпатці? 

І на кінець, якщо карпатка це карніка, а бакфаст робить її агресивну, то в Німеччині вже карніко-бакфаські помісі мали б пережалити вже половину Німеччини. :umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Серж 82 сказав:

У мене слів нема. 

Не беріть тяжкого до рук а дурного до голови. Закони менделя ніхто не відміняв, нехай завозять, що хочуть, потім пасіка гикне, і підуть по пакети, або взагалі не підуть...

Так що нехай розводять і чим побільше, це в моїх інтересах,  той місцевий жовтий шмельц, який неможливо було впарити під виглядом карпатки, чудово піде весною на продажу із пакетами під виглядом бакфаста.(у кожного є брак) Іще і по завищеній ціні. І, якщо щось не так,  до карпатки не буде ніяких претензій... Тільки до власників племінного матеріалу бакфаста.

Паспорти напечатати не проблема...

І не треба дихлофосу:umora:

І таких підприємчивих як я пів західної України...

Так що я тепер обома руками за бакфаст, всьо решта шмельц....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Про який ген агресії ви говорите, про які агресивні помісі ви говорите? Ви маєте якісь результати досліджень? Тоді в студію! А так це все "содрагание воздуха". :IMHO:

 

 

 

Карніка, карпатка і македоніка( степова) - це генетично споріднені раси.

Це є бджоли одної породної групи.

Звичайно, що втрачаються деякі ГКО але виродження, генетична нестабільність і брак - цього не багато

Є міжлінійний і міжпородний тип гетерозису.

Інша справа - завезення кавказянки, італійки і африканки.

Наслідки завезення кавказянки розгібаєм до цього часу.

І ще одне - підсісти на гібрид дуже легко, а от зберегти чисту породу чи расу після гібридизації, ото питання...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, TEDDI сказав:

  Так що нехай розводять і чим побільше, це в моїх інтересах,  той місцевий жовтий шмельц, який неможливо було впарити під виглядом карпатки, чудово піде весною на продажу із пакетами під виглядом бакфаста.(у кожного є брак) Іще і по завищеній ціні. І, якщо щось не так,  до карпатки не буде ніяких претензій... Тільки до власників племінного матеріалу бакфаста.

Паспорти напечатати не проблема...

Той промисловий пасічник який цінує свій час не буде дивитися на колір бджоли, тим більше слухати які суперові бджоли хочете йому запропонувати. Все що його цікавить - результат. Він завжди візьме там де буде кращий результат і сприятлива ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, TEDDI сказал:

Карніка, карпатка і македоніка( степова) - це генетично споріднені раси. Інша справа - завезення кавказянки, італійки і африканки.

Наслідки завезення кавказянки розгібаєм до цього часу.

І ще одне - підсісти на гібрид дуже легко, а от зберегти чисту породу чи расу після гібридизації, ото питання...

Українська степова буде, Карпатки не буде. Її в кінці кінців повністю витіснить Карніка, легалізація її почалась, те що Карніка замінить Карпатку з таким підходом, і до бабки не ходи. Питання, що там спасати? Матеріал карніки всерівно буде завозитись з Німечини.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, teplov сказав:

Українська степова буде, Карпатки не буде. Її в кінці кінців повністю витіснить Карніка, легалізація її почалась, те що Карніка замінить Карпатку з таким підходом, і до бабки не ходи. Питання, що там спасати? Матеріал карніки всерівно буде завозитись з Німечини.:dntknw:

Так і є. Під гаслами збереження карпатки, будуть завозити карніку.  Це вже звична практика - награним патріотизмом прикривати  меркантильні інтереси. 

А по темі, мені здається, що автор просто провокатор. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

В Измаиле пакеты продают на месяц раньше нежели в Карпатах:ole_ole:

не "палите" хату :)

2 часа назад, Yaroslav сказал:

Якщо можна, то дайте силочку на ролик, хоч короткий, де йде мова про весняний хороший розвиток бакфаста:dntknw:

 

не знаю как Вы... я пчелок не в Ютубе вожу, а выводы для себя делаю по тому что и как у меня на пасеке происходит и у знакомых.

придется таки заняться "кином", хотя... кому что доказывать

Саша прав

41 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Хотілось би багато чого написати, але нема часу та і розумію що це даремно, а я ще й пишу з телефона.

Шановні друзі, у мене складається враження що дехто з форумчан хоче скласти конкуренцію Джоан Роулінг.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, TEDDI сказав:

Наслідки завезення кавказянки розгібаєм до цього часу.

Ми розгрібаєм, а поляки ефективно використовують :wave:

13 хвилини тому, TEDDI сказав:

Інша справа - завезення кавказянки, італійки і африканки.

Якось у всіх країнах справляються і ефективно використовують, а у нас завжди щось мішає, прям "танцори" :dntknw:

15 хвилин тому, TEDDI сказав:

І ще одне - підсісти на гібрид дуже легко, а от зберегти чисту породу чи расу після гібридизації, ото питання..

А що, маєте досвід?

І ще дайте відповідь, для чого "медовику" чиста раса на пасіці? Любуватись нею?

Медовику потрібна бджола з відповідним ГКО, а до якої раси ця бджола буде належати - йому все рівно :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...