Перейти к содержанию

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України


Imkervlad

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, targal сказав:

Я вибираю то що краще мені і бакфаст не перший рік .І став дуже лінивим димарь розпалювати лень не говорячи лізти за роєм на деревину

я теж,тому у мене карніка і нема димаря:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

я теж,тому у мене карніка і нема димаря:)

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.03.2018 в 11:12, SASHA.OK сказал:

почніть з себе і

незавозьте  той гібрид в карпати. почніть із себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.03.2018 в 14:00, SASHA.OK сказал:

 

Так стверджував Рутнер :hi:

 

Ви впевнені , що він так стверджував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, roman-1 сказав:

незавозьте  той гібрид в карпати. почніть із себе.

По перше, я не в горах.

По друге, чому Ви не утримуєте аборигенну бджолу львівщини - меліферу? Та ще й знищуєте в Карпатах карпатку завозячи карніку?

По третє, чому Ви продовжуєте знищувати аборигенні бджоли в Україні, а саме УС та Поліську?

Так що повторюсь, почніть з себе перш ніж вимагати щось від когось!

Я в любому випадку не буду відправляти матки ні в Закарпаття, ні в гірські райони інших областей, а також в місцевості де будуть створюватись облітники по УС. Але на жаль карпатчики де дослухались до здорового глузду і пропозицій, щоб домовитись про те що матководи не будуть відправляти маток бакфаста в Закарпаття і в гірські райони, але вирішили що ціла територія України належить тільки їм і об'явили війну бакфастчикам, чим і створили собі проблему, так як деяких бакфастчиків уже не стримують ніякі домовленості і підуть матки бакфаста в гори, на жаль. Так що можемо всі дружно подякувати Гайдару, Паппу та іншим. :IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Пахомич сказав:

Ви впевнені , що він так стверджував?

Пахомич, ось скільки я пам'ятаю Ваші коментарі, Ви все ходите "вокруг да около", створюючи навколо себе якийсь ореол таємничості та надзвичайної "мудрості":IMHO:

Маєте щось заперечити, "прошу в студію", а просто потролити - то не до мене :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, SASHA.OK сказал:

 підуть матки бакфаста в гори, на жаль. Так що можемо всі дружно подякувати Гайдару, Паппу та іншим. :IMHO::hi:

та їх вже там повно лиш мовчать як партизани.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, SASHA.OK сказал:

Пахомич, ось скільки я пам'ятаю Ваші коментарі, Ви все ходите "вокруг да около", створюючи навколо себе якийсь ореол таємничості та надзвичайної "мудрості":IMHO:

Маєте щось заперечити, "прошу в студію", а просто потролити - то не до мене :hi:

Невже я більше за вас веду розмови? На рахунок " мудрості"  то дійсно , в цій справі щось розумію. Я не сиджу сутками в темі бакфаст і не веду порожні розмови про бідони. :wave: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, targal сказал:

Я вибираю то що краще мені і бакфаст не перший рік .І став дуже лінивим димарь розпалювати лень не говорячи лізти за роєм на деревину

Я тримаю карніку і димарь розпалюю постійно як дивлюсь до бджіл. Як мені погонити бджіл коли зняв і треба поставити назад корпус, давить їх? Димарь має бути розпалений під рукою завжди, і немає різниці хто яку породу тримає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.03.2018 в 14:00, SASHA.OK сказал:

Цю інформацію мені не Артем відкрив, і я ще зимою на зустрічі в Ів-Франківську приводив цей аргумент :wave:

Ал Ви уговорили, добавлю.

Так стверджував Рутнер :hi:

А по першій частині мого коментаря Вам немає чого сказати? :hmm:

Цитата Рутнер  " Раси ( проды ) и типы пчел Центральной  Европы" - Балканские породы,группа близкородственных типов,из которых краинская пчла  являются самыми известными. в Греции встречаются пчелы ,очень похожие на краинских: македонская на севере и кекропская - на юге страны......"

"В России происходящая от краинки украинская степная пчела  постепенно переходит в темную форму , характерную для северной лесной зоны"

" Ареал распространения краинки  - от юговосточных Альп  до Карпат и до южно - русской степи."  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

Я в любому випадку не буду відправляти матки ні в Закарпаття, ні в гірські райони інших областей, а також в місцевості де будуть створюватись облітники по УС

У кого есть непреодолимое желание заиметь пчелу определённой породы у себя на пасеке, тот её будет иметь не зависимо от того, будете Вы высылать маток или нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Пахомич сказав:

" Ареал распространения краинки  - от юговосточных Альп  до Карпат и до южно - русской степи."  

Пахомич, можливо я і переплутав де я бачив карту росповсюдження Апіс Меліфера по Європі, як знайду то обов'язково Вам викладу :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Гурович сказав:

У кого есть непреодолимое желание заиметь пчелу определённой породы у себя на пасеке, тот её будет иметь не зависимо от того, будете Вы высылать маток или нет.

Згідний з цим, алея не хочу бути причетним до цього і не зважаючи ні на що я переконаний що повинні бути певні зони (не путати з цілою чи половиною України) розведення карпатки, УС, поліської та і інших теж по можливості :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.03.2018 в 22:43, miro сказал:
В 13.03.2018 в 22:38, targal сказал:

Я вибираю то що краще мені і бакфаст не перший рік .І став дуже лінивим димарь розпалювати лень не говорячи лізти за роєм на деревину

я теж,тому у мене карніка і нема димаря:)

У  мене  нема ні бакфаста ні карніки , але є димар. Дурно тягаю його по пасіці ,одне розпалюю. Вже й трушу без нього.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Можливо не по темі. Як можна виводити одну лінію уникнувши інбридингу. Можливо хтось намалює схему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Пако сказал:

Можливо не по темі. Як можна виводити одну лінію уникнувши інбридингу. Можливо хтось намалює схему.

Так это в тему о селекции

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...