Перейти к содержанию

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України


Imkervlad

Рекомендуемые сообщения

В 30.11.2017 в 18:52, Yaroslav сказав:

Якщо можна, то дайте силочку на ролик, хоч короткий, де йде мова про весняний хороший розвиток бакфаста:dntknw:

 

 

В 30.11.2017 в 19:25, Sesk сказав:


Напевно таких роликів немає, якщо порівнювати то бакфаст програє по розвитку карнікі

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

У цієї сім'ї основний напрямок - медовий. Свою продукцію продають через магазини в різних містах. Задайте собі запитання - чому вони держуть баків? Який понт тримати ту бджолу яка несе менше меду???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2017 в 18:52, Yaroslav сказал:

Якщо можна, то дайте силочку на ролик, хоч короткий, де йде мова про весняний хороший розвиток бакфаста:dntknw:

 

Есть у меня , могу уточнить что матка В4(GBI) -  бакфаст х УСП

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У цієї сім'ї основний напрямок - медовий. Свою продукцію продають через магазини в різних містах. Задайте собі запитання - чому вони держуть баків? Який понт тримати ту бджолу яка несе менше меду???
Навіщо мені задавати собі питання ????? На своїй пасіці я тестував бакфаст і відмовився від нього, а ви і далі можете дивиться німецькі ролики де все красиво)))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть у меня , могу уточнить что матка В4(GBI) -  бакфаст х УСП
 
Я є схоже відео з весни 2017 ? Просто весна 2017 була реальним тестом по весняному розвитку.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sesk сказал:

Я є схоже відео з весни 2017 ? Просто весна 2017 була реальним тестом по весняному розвитку.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

В 17 году весной было много работы с зимовалыми нуками, видео не снимал, было не когда. раннее развитие в 17 году было не сильно актуальным - акация вымерзла. Вспомнил, сосед который тоже имеет Бакфаст, отдавал пакеты на 4 рамках расплода 5 мая, развитие было нормальное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Sesk сказав:

Навіщо мені задавати собі питання ????? На своїй пасіці я тестував бакфаст і відмовився від нього, а ви і далі можете дивиться німецькі ролики де все красиво)))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Згадувався весняний розвиток, тому і згадав Івана що на відео, і його лінію 106  яка більше приносить з ріпака.

Які лінії і якого походження баків тестували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось роздумайте собі західно-українські бакфащики над словами В. А. Гайдара і добре подумайте чи воно вам  треба!!!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Yaroslav сказав:

Ось роздумайте собі західно-українські бакфащики над словами В. А. Гайдара і добре подумайте чи воно вам  треба!!!

 

 

Остання фраза Гайдара у відео: і задумайтесь як нам зберегти золотих вітчизняних бджіл?

Не можуть додуматися як зберегти вітчизняну бджолу?  Відповідь: НЕ ХОЧУТЬ!

Нехай створять ізоляційні пункти спаровування бджоломаток: карпатки, степової, карніки, бакфаста, і тоді не прийдеться говорити - видумувати.  

В тому й справа: що потрібно реально робити роботу: говорячих багато, роблячих мало. І зрушень поки-що з сторони тих хто при владі і в почесних пасічниках України мінімальні, але ми їм допоможемо зарухатися, інакше залишуться за бортом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Imkervlad сказал:

///////// І зрушень поки-що з сторони тих хто при владі і в почесних пасічниках України мінімальні, але ми їм допоможемо зарухатися, інакше залишуться за бортом.

В корні Ваш хід думок правильний, тільки не потрібно всіх огулом,  серед почесних пасічників, є дійсно почесні.....і рухаються правильно в міру своїх можливостей, за бортом ніяк не залишатьсяне, навпаки ........ думаю що їм приємно читати написане.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Yaroslav сказав:

Ось роздумайте собі західно-українські бакфащики над словами В. А. Гайдара і добре подумайте чи воно вам  треба!!!

Над чим саме подумати?

На лице маніпуляція інформацією, та ще й до того не достовірною. 

В приклад приведені стаття Комісара, який займається кавказянкою, а також перекручена, як завжди, інформація від Артема "Паланочки", а також ще кілька "фейкових" статтів.

Якщо б дійсно його боліло серце за українські породи бджіл, то він не знищував ціленаправлено десятиліттями УС, а займався селекцією карпатки, а не тупо тиражуванням віднайденого непоганого матеріалу і зароблянням грошей.

Повторюсь про те що писав в іншій темі. Чому в Україні бакфаст тільки 5 років і вже він створив такі проблеми з селекцією місцевих бджіл (якої в принципі і не було), а в тій же німеччині бакфаст уже багато десятиліть і нікому не мішає? 

Можливо то не танець поганий, а танцорів потрібно поміняти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, SASHA.OK сказал:

Якщо б дійсно його боліло серце за українські породи бджіл, то він не знищував ціленаправлено десятиліттями УС, а займався селекцією карпатки, а не тупо тиражуванням віднайденого непоганого матеріалу і зароблянням грошей.

А вас болить за українську бджолу;):hmm:!!! Чим ви кращі за нього, мета і ціль утримання вами бджіл? Хіба не заробляння грошей!!! Що так любите українську бджолу, що тримаєте бакфаста. Гайдар хоча признався, що зробили погано зі завезенням кавказянки. Можливо і ви настарості літ, прийдете такоїж думки утримуючи бакфаста!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Imkervlad сказал:

Остання фраза Гайдара у відео: і задумайтесь як нам зберегти золотих вітчизняних бджіл?

Ви в цьому вже помагаєте розводячи бакфаста. І чим ви кращі за Гайдара?!!!

ГАЙДАР ПРОЙШОВ ЦЕЙ ШЛЯХ, А ВИ ТІЛЬКИ НИМ ІДЕТЕ І БАГАТО ХТО ТУТ ФОРУМЧАН. ВІН (ГАЙДАР) ЗАСТЕРЕЖУЄ. НЕВЖЕ ВИ ДУМАЄТЕ, ВІН ДУМАЄ ТІЛЬКИ ПРО БАБЛО!!! У ТАКОМУ ВІЦІ ПОТРІБНО ВЖЕ БІЛЬШЕ ДУМАТИ ПРО ВІЧНЕ,  ДЕ МОЛОКОМ І МЕДОМ ТЕКУЧІ ПОЛЯ. А ВИ ТУТ НАПАДАЄТЕ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЇ ЇНТЕРЕСИ. 

ПРОСТИМ ЛЮДЯМ ВСЕ ОДНО, ЯКА БДЖОЛА БУДЕ ЗАПИЛЮВАТИ ЇХНІ САДИ І РІЗНОГО ВИДУ КУЛЬТУРИ, ЧИ ВОНА СІРА ЧИ ЖОВТА. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ВОНА БУЛА.!!! НЕ БУДЕ БДЖІЛ, НЕ БУДЕ І НАС(ЛЮДЕЙ). ЗБЕРЕЖІМО СВОЄ, ДОКЛАДАЮЧИ ХОЧА Б КОЖЕН ТРІШКИ СВОЇХ ЗУСИЛЬ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Yaroslav сказав:

Гайдар хоча признався, що зробили погано зі завезенням кавказянки.

А чому він продовжує знищувати УС?

Покаяння це добре, але якщо після покаяння я продовжую те ж робити, то це вже не покаяння а лицемірство.

3 години тому, Yaroslav сказав:

А вас болить за українську бджолу;):hmm:!!! Чим ви кращі за нього, мета і ціль утримання вами бджіл? Хіба не заробляння грошей!!! Що так любите українську бджолу, що тримаєте бакфаста

Боліти - болить, але я не займаюсь "лжепатріотизмом" і мені, як і Вам та іншим, потрібно годувати свою сім'ю вже сьогодні і я визнаю що бджільництво для мене теж спосіб заробляння грошей. І якщо я з бакфастом отримую мінімум на третину більше продукції, плюс до того технологічність обслуговування, то чому я повинен тримати те що мене не влаштовує, тільки для того щоб дати заробити Гайдару чи Паппу, які останніх 30 років рубали бабло на рівному місці не докладаючи особливих зусиль!?

Ну а на рахунок чи я кращий? Не знаю чи кращий, але хоча б не лицемірю!

3 години тому, Yaroslav сказав:

Ви в цьому вже помагаєте розводячи бакфаста. І чим ви кращі за Гайдара?!!!

А Ви, розводячи карніку, сильно допомагаєте карпатці?

3 години тому, Yaroslav сказав:

ГАЙДАР ПРОЙШОВ ЦЕЙ ШЛЯХ, А ВИ ТІЛЬКИ НИМ ІДЕТЕ І БАГАТО ХТО ТУТ ФОРУМЧАН. ВІН (ГАЙДАР) ЗАСТЕРЕЖУЄ. НЕВЖЕ ВИ ДУМАЄТЕ, ВІН ДУМАЄ ТІЛЬКИ ПРО БАБЛО!!! У ТАКОМУ ВІЦІ ПОТРІБНО ВЖЕ БІЛЬШЕ ДУМАТИ ПРО ВІЧНЕ,  ДЕ МОЛОКОМ І МЕДОМ ТЕКУЧІ ПОЛЯ. А ВИ ТУТ НАПАДАЄТЕ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЇ ЇНТЕРЕСИ. 

ПРОСТИМ ЛЮДЯМ ВСЕ ОДНО, ЯКА БДЖОЛА БУДЕ ЗАПИЛЮВАТИ ЇХНІ САДИ І РІЗНОГО ВИДУ КУЛЬТУРИ, ЧИ ВОНА СІРА ЧИ ЖОВТА. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ВОНА БУЛА.!!! НЕ БУДЕ БДЖІЛ, НЕ БУДЕ І НАС(ЛЮДЕЙ). ЗБЕРЕЖІМО СВОЄ, ДОКЛАДАЮЧИ ХОЧА Б КОЖЕН ТРІШКИ СВОЇХ ЗУСИЛЬ.

У Вас занадто багато емоцій і дуже мало конструктиву. І не кричіть (не пишіть повідомлення великими літерами), так як це суперечить правилам форуму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такая методика - управление массами. Вот ее яркий пример.

А пчелы никуда не денутся, как бы не старались :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Дивився теж те відео не хотів коментувать бо старша людина  але всеж   комент поставив.

 Копіюю йього в тему до бакфаста.  

""" Кавказянку с времен СССР обкакали, почти 100 летний бакфаст особенно их трутней обо.. какали. Хваліть когось.

Та склепайте так як кавказянок совети пару тисяч іошок Укр степ, карпатки, ну чи ще якої, та роздайте по всій Україні на халявку по областям от вам і трутневий фон поміняється. І не розводьте тут гегемоній, Люди століттями виводили бджіл. а ми будем на них какать. Ми ж самі існуєм тільки 27 років До того не було ніякої України, і помісі в нас були аборигенські Совецко-Польско-Угорские. А зараз ви кажете що є укр породи. Яка вибачте Українська порода. Як говориться ПЧЕЛА И В АФРИКЕ ПЧЕЛА. Скільки років пчолам а скільки Україні. І пчоли як і люди є різні. І не нада гнать бочку на працьовитих мушок. """"

Це  навпаки добре що хоть щось завозиться в Україну . В тому числі пчілки. 

Пережили цара, советів, кусок незалежності і нічого так і не навчилися. ...:IMHO:

Я сам теж в цьому році думаю  взять бакфаста.  Тому що не має в нас ні одної Української бджоли. :IMHO:

Приходиться шукать з  матеріл що предоставляють нам наші сусіди. 

І Взагалі  ВСІ БДЖОЛИ МІГРУВАЛИ З АФРИКИ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Николай S сказав:

В корні Ваш хід думок правильний, тільки не потрібно всіх огулом,  серед почесних пасічників, є дійсно почесні.....і рухаються правильно в міру своїх можливостей, за бортом ніяк не залишатьсяне, навпаки ........ думаю що їм приємно читати написане.....

Сказав за "почесних", яких досить послухати чи почитати статті і стає зрозуміло, що почесті тільки на папері. Більшість практиків за почестями не гоняться. А інформацію зі слухів не перетворюють на голосні вислови.  В наш час і новачок побачить де правда а де муть, якщо володіє і аналізує інформацією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.01.2018 в 22:53, Брониславович сказав:

Есть у меня , могу уточнить что матка В4(GBI) -  бакфаст х УСП

 

Они его сейчас сожрут:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Yaroslav сказав:

Ви в цьому вже помагаєте розводячи бакфаста. І чим ви кращі за Гайдара?!!!

ГАЙДАР ПРОЙШОВ ЦЕЙ ШЛЯХ, А ВИ ТІЛЬКИ НИМ ІДЕТЕ І БАГАТО ХТО ТУТ ФОРУМЧАН. ВІН (ГАЙДАР) ЗАСТЕРЕЖУЄ. НЕВЖЕ ВИ ДУМАЄТЕ, ВІН ДУМАЄ ТІЛЬКИ ПРО БАБЛО!!! У ТАКОМУ ВІЦІ ПОТРІБНО ВЖЕ БІЛЬШЕ ДУМАТИ ПРО ВІЧНЕ,  ДЕ МОЛОКОМ І МЕДОМ ТЕКУЧІ ПОЛЯ. А ВИ ТУТ НАПАДАЄТЕ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЇ ЇНТЕРЕСИ. 

ПРОСТИМ ЛЮДЯМ ВСЕ ОДНО, ЯКА БДЖОЛА БУДЕ ЗАПИЛЮВАТИ ЇХНІ САДИ І РІЗНОГО ВИДУ КУЛЬТУРИ, ЧИ ВОНА СІРА ЧИ ЖОВТА. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ВОНА БУЛА.!!! НЕ БУДЕ БДЖІЛ, НЕ БУДЕ І НАС(ЛЮДЕЙ). ЗБЕРЕЖІМО СВОЄ, ДОКЛАДАЮЧИ ХОЧА Б КОЖЕН ТРІШКИ СВОЇХ ЗУСИЛЬ.

Яким чином тут хтось на когось нападає? У кожного є свої інтереси, головне щоб на користь. 

Не зовсім зрозуміло чому ви так переживаєте? Невже через те що може з'явитися жовтизна у карпатко карніки, і стане проблемою відбирати "чистопородну карпатку" по кольору?    Зберегти своє - це як?  

Ті хто дійсно працює для відновлення аборигенної, працюють, побачимо скоро плід їх праці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 SASHA.OK та Imkervladвас почув і зрозумів:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Природа ніколи не породжує за стандартами, які ми збираємо для наших комерційних цілей "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.01.2018 в 21:53, Imkervlad сказав:

У Вас чудова можливість для ізольованого облітника, :al: поруч водосховище

Не зовсім поруч:(
Знаєте скільки там бажаючих? черга зайнята :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У 2018 році планується тестування ліній:

Оцінка В92 (DB), виконана в 2015 и 2016 роках

Eval. Жизнеспособность Характер Роящиеся Ferti- урожай Overwin- Здание варроа HYG +
год пчелы выводок пчел тенденция Лити Рано Сумм. Теринг Гребенки Propol. номер ВШ + через 24 часа

2015

5 6 6 6 5 5 5 5 5 5 5 - -
2016 6 6 6 6 5 6 6 5 5 4 - - -

Моя В54 (VH).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Imkervlad сказал:

У 2018 році планується тестування ліній:

Оцінка В92 (DB), виконана в 2015 и 2016 роках

Eval. Жизнеспособность Характер Роящиеся Ferti- урожай Overwin- Здание варроа HYG +
год пчелы выводок пчел тенденция Лити Рано Сумм. Теринг Гребенки Propol. номер ВШ + через 24 часа

2015

5 6 6 6 5 5 5 5 5 5 5 - -
2016 6 6 6 6 5 6 6 5 5 4 - - -

Моя В54 (VH).png

Ото вже в тебе бомба! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Серж 82 сказал:

Ото вже в тебе бомба! :umora:

На Буковинi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А то! А ви собі думали.

Буковина чудовий край, для тестування саме то, пакети ж від нас їдуть на ура, і з медоносами нормуль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...