Перейти к содержанию
Imkervlad

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України

В теме 189 сообщений

Щойно промайнула думка, зайшовши по вашій силці на німецький сайт: можливо це об"єднання потрібно для притягування грандів. Чи дійсно ви настільки закохалися у цю бджолу?

Доречі, щире спасибі за проведенну роботу справжнім селекціонерам наших українських бджіл: степової та карпатської (перечислювати імена їх не буду, бо можуть сприйняти, як рекламу):ay:. Честь і хвала Вам! 

Поделиться сообщением

1 час назад, zapivan сказал:

Якщо пустити все на самоплин то результат буде непередбачуваний. Можливостей для ефективної роботи і з породами і помісями тепер більш ніж достатньо.  І слово бакфаст подразнює свідомість багатьох. Ще і жовті бджоли. Якщо б принцип роботи з бджолами бакфаст був відпрацьований на місцевих то б питання з завозом чогось там було б неактуальне. А так маємо невідомі помісі у вуликах, крикунів проти бакфаста, низькі характеристики бджіл і знань бджолярів.  А об'єднуватися треба щоб була можливість обміну інформацією і досвідом а що тримати то особиста справа кожного і його відповідальність.

Никто не против бакфаста в целом, хорошая пчела. Но в Карпатах ему делать нечего. 

Поделиться сообщением

12 часов назад, Yaroslav сказал:

Думаю, що Карпатка має багато спільного з Карнікою, чого не припустимо з Бакфастом.

А думаю по іншому і не тільки я, що на сьогодні йде інтенсивне знищення унікальної Карпатської бджоли, в зв'язку з завезенням закордонної Карніки. Румунія вже своїх бджіл втратила на черзі Україна. Ну я розумію гроші не пахнуть, Карніка більш стабільна тай попит на неї кращий, тож можна маніпулювать думкою людей і розказувать що воно одне і теж. 

Поделиться сообщением

9 годин тому, ApisDirect сказав:

зато вся Украина это тот регион куда завозить карпатку:ay:

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС, і якщо в Україні щось розвивати то це карніка(карпатка), та УС:IMHO:

Поделиться сообщением

31 минуту назад, miro сказал:

регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС

Очень  хороший вывод... напоминает : "Мы сначала вместе съедим ваше, а потом каждый свое". У меня складывается мнение что если бы не появилась возможность завозить породных пчел Карники и Бакфаст , ни кто бы о чистопородности и на ее основе селекции карпатки и УСП не вспоминал.   

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Брониславович сказав:

Очень  хороший вывод... напоминает : "Мы сначала вместе съедим ваше, а потом каждый свое". У меня складывается мнение что если бы не появилась возможность завозить породных пчел Карники и Бакфаст , ни кто бы о чистопородности и на ее основе селекции карпатки и УСП не вспоминал.   

Так і є на всі 100%.

Поделиться сообщением

3 часа назад, miro сказал:

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС, 

На  основе  чего  такие  выводы ??

И сразу  напрашивается  вопрос.  А  кто нашкодничал с УС ?

Поделиться сообщением

42 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

А  кто нашкодничал с УС ?

Ну як хто?  Та наші ж рідненькі рятувальники вітчизняного бджільництва. Вони, бачте, вирішили, що наші степові бджілки якісь трохи не такі. Глянули за горбрчок, а там тодішній світовий бренд - кавказянка. Ну і давай посипати. Посипали, аж поки не обісралися разо з тою бджолою, в прямому розумінні . Треба ж було рятувати ситуацію, аж раптом знайшлася свіжа панацея - карпатка. Всеж вірно, бо над місцевою бджолою потрібно було працювати, а тут готові рішення...

Як результат, ось  так( і доволі часто) виглядає те, що розводять сьогодні на "племінних" пасіках степової:

Sossimai.thumb.JPG.755340909e471bc0f1ed03ec25a17224.JPG

Так, людська дурість може бути навіть і кумедною, допоки вона не стає ініціативною...

Поделиться сообщением

Ну і в догоночку: ось так виглядає страшнюча-престрашнюча Російська меліфера на невеличкій приватній пасіці у Анатолія Карташова.

Rmt98.jpg.5a71739d6f9565f86e96adc484da1525.jpg

Щоправда, на зворотню селекцію людина потратила понад десять років і результати роботи підтверджені генетичними аналізами...

Поделиться сообщением

7 часов назад, miro сказал:

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС

новые времена новые традиции, а на счет вреда - улыбнуло

7 часов назад, miro сказал:

і якщо в Україні щось розвивати то це карніка(карпатка), та УС:IMHO:

как хочется, что бы все маршировали строем...

я как нибудь сам разберусь, что для меня лучше

Кавказянка, итальянка, бакфаст это все 0,0 по сравнению с вашей (КАРПАТКА тм) интервенцией по всем Украине и не только

Поделиться сообщением

20 годин тому, Yaroslav сказав:

Щойно промайнула думка, зайшовши по вашій силці на німецький сайт: можливо це об"єднання потрібно для притягування грандів. Чи дійсно ви настільки закохалися у цю бджолу?

Про гранти ще заскоро говорити.

Мені подобається вислів: "Нехай роскаже тобі бджола"  Чого і Вам Бажаю!

Изменено пользователем Гуменюк Володимир
Помилка написання

Поделиться сообщением

51 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Це ж треба було тему створити, щоб всі пересварились.

В дискусії народжується істина!

Поделиться сообщением

21 година тому, Yaroslav сказав:

Ніякої статті там не знайшов:dntknw:хіба про порядок проведення зборів. Може ви в двох словах розкажете, що там відбувалось?

На зборах я не був, можливо узнаю деталі обговорення на з'їзді, але хіба це так важливо для селекції і збереження української бджоли???

Изменено пользователем Гуменюк Володимир

Поделиться сообщением

18 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

На зборах я не був, можливо узнаю деталі обговорення на з'їзді, але хіба це так важливо для селекції і збереження української бджоли???

Це питання вам потрібно поставити, що ви робите для збереження української бджоли?!А ви ставите мені:dntknw::hmm:Як кажуть: "сім раз рідміряй і лише раз відріж!"

42 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Про гранти ще заскоро говорити.

Мені подобається вислів: "Нехай роскаже тобі бджола"  Чого і Вам Бажаю!

Отож, я був правий відносно грантів;) Не важко здогадатись, що вам бджола на вушко шепче. Є деякі люди, що готові за гривню козу заднім ходом везти до певного пункту. Сподіваюсь ви до таких не належите!

А мені подобається вислів: "Бджола – Божа мушка, а пасічник – Божий чоловік".

50 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

А ви знаєте, що таке ІСТИНА!?

Поделиться сообщением

17 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

Істина буде весною, ти ж усю пасіку перевів на F2,  якщо твої ф2 взують моїх і Василевих то зніму перед тобою шляпу, а поки що чекаєм весни. 

А забув ти хвалився в серпні що лишив один відводок карпатки і він приніс 70 кг меду, що навіть вулик не міг підняти щоб погрузити на прицеп. Чого не хвалився своїми ф2? А тому що вони не дотягували до карпатки

У одного пасічника(ти його знаєш, він був у тебе на пасіці) пішли баки минулої зими на десятьох рамах зимувати,, а на весну полишалось по три рами бджоли, як не віриш - передзвони Я.В. він підтвердить.

Ти ж знаєш які в нас взятки  і погода зазвичай (цей рік не берем до уваги), то думай добре. Але шо кому казати - те ж не чуєш нікого. 

Поделиться сообщением

15 годин тому, Yaroslav сказав:

1. Це питання вам потрібно поставити, що ви робите для збереження української бджоли?!А ви ставите мені:dntknw::hmm:Як кажуть: "сім раз рідміряй і лише раз відріж!"

2. А мені подобається вислів: "Бджола – Божа мушка, а пасічник – Божий чоловік".

3. А ви знаєте, що таке ІСТИНА!?

1. От не тратьте час а зробіть збори Рою і тих хто веде секцію і обговоріть про встановлення межі - де буде утримуватися тільки карпатко-карніка. Ніхто крім Вас самих місцевих пасічників не буде в даний час це контролювати.

2. Бджола – створена Богом - без сумніву, а пасічники бувають різні. Узнай хто такий Енох, син Іареда і батько Мафусаіла і узнаєш хто такий - Божий чоловік.

3. Стосовно ІСТИНИ - я оприділився, чого і тобі і усім бажаю. 

Поделиться сообщением

Тільки що, Серж 82 сказав:

Істина буде весною, ти ж усю пасіку перевів на F2,  якщо твої ф2 взують моїх і Василевих то зніму перед тобою шляпу, а поки що чекаєм весни. 

А забув ти хвалився в серпні що лишив один відводок карпатки і він приніс 70 кг меду, що навіть вулик не міг підняти щоб погрузити на прицеп. Чого не хвалився своїми ф2? А тому що вони не дотягували до карпатки

У одного пасічника(ти його знаєш, він був у тебе на пасіці) пішли баки минулої зими на десятьох рамах зимувати,, а на весну полишалось по три рами бджоли, як не віриш - передзвони Я.В. він підтвердить.

Ти ж знаєш які в нас взятки  і погода зазвичай (цей рік не берем до уваги), то думай добре. Але шо кому казати - те ж не чуєш нікого. 

Без сумніву взують аж бігом, уже примітив де ріпачок є, акація тоже є, липа знаєш де є, соняшник також буде, так що все ;)

Дотягували чи ні - тільки твої догадки. В зиму на 10 із зими на 3 рамках - тут порода не винна, тим більше якшо баки були.

Поделиться сообщением

56 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

От не тратьте час

Ви це влучно написали. Тому залишаю дану тему:wave:Можете радіти:ole_ole:.  Деякі висновки зробив для себе.... . Нажаль, ви слухаєте тільки себе...

1 час назад, Гуменюк Володимир сказал:

Стосовно ІСТИНИ - я оприділився

1 час назад, Гуменюк Володимир сказал:

Узнай хто такий Енох, син Іареда і батько Мафусаіла і узнаєш хто такий - Божий чоловік

Енох — старозавітний патріарх, син Яреда та батько Мафусаїла. Прожив він 365 років, а що жив побожно, взяв його Бог живим на небо.  Ілля також на вогненій колісниці був забраний Богом  на небо.  "Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий" (Мт. 5, 48) Хто ж бороне ставати людині досконалим!!! Але це інша тема.

Всім учасникам даної теми :hi:

Поделиться сообщением

В 30.11.2017 в 22:27, Гуменюк Володимир сказал:

......... для цього і існують обєднання які працюють в цих напрямках.

то для чого це об"єднання, яка його ціль ????????????

Як по мені то баки впевнено займають свою нішу і без громадських організацій ....

В 30.11.2017 в 21:08, Sanich сказал:

А по темі, мені здається, що автор просто провокатор. 

трішки не правильно, підказка  тут: 

В 30.11.2017 в 20:26, SASHA.OK сказал:

..... хоча б перед собою і не грати на публіку і займатись популізмом як наші політики перед виборами! :IMHO:

ні тут трохи земніше, не так високо:hmm:  на форумі скоро теж вибори Ради от мабуть і хоче автор теми в Раду форуму:IMHO:

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

Щось ви пане Гуменюк цікаве затіяли лиш одне нерозумію чи я дурний чи коні неїдуть.Мабуть таке як зустріч форумчан.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

Дотягували чи ні - тільки твої догадки

Я порівнюю кількість бочок.

Поделиться сообщением

В 30.11.2017 в 20:40, TEDDI сказал:

Не беріть тяжкого до рук а дурного до голови. Закони менделя ніхто не відміняв, нехай завозять, що хочуть, потім пасіка гикне, і підуть по пакети, або взагалі не підуть...

Так що нехай розводять і чим побільше, це в моїх інтересах,  той місцевий жовтий шмельц, який неможливо було впарити під виглядом карпатки, чудово піде весною на продажу із пакетами під виглядом бакфаста.(у кожного є брак) Іще і по завищеній ціні. І, якщо щось не так,  до карпатки не буде ніяких претензій... Тільки до власників племінного матеріалу бакфаста.

Паспорти напечатати не проблема...

І не треба дихлофосу:umora:

І таких підприємчивих як я пів західної України...

Так що я тепер обома руками за бакфаст, всьо решта шмельц....

Ну вот всё встало на своё место - жёлтый шмельц, которого в Карпатах ой как много, теперь будет называться бакфастом. И той половине, которая всегда впаривала его покупателям, теперь будет гореть зелёный свет. Вторая половина вроде бы люди как люди, а первой половине - лишь бы чего нибудь впарить.Куда бы нам эту первую половину:at: выслать, чтобы остальным не гадили?

А на счёт владельцев племенного материала - то их всех все знают, сколько там Украины?

Изменено пользователем Гурович

Поделиться сообщением

В 30.11.2017 в 21:59, miro сказал:

, в гірській ж місцевості він взагалі приречиний на загибель,а ще може дати і захворювання,і ще бачу ,що пропозиції по бакфасту лунають із Сходу і Півдня, хлопці ми в різних зонах клімату,тому не завжди те ,що у нас піде у вас, і незавжди ваше пристосується у нас.

Ох уж эти сказки:umora:, ох уж эти сказочники:rofl:

Поделиться сообщением

9 минут назад, Гурович сказал:

Ох уж эти сказки:umora:, ох уж эти сказочники:rofl:

Я скажу Вам так - коли в мене бджоли вже носять пилок то ближче до гір ще сніг лежить, не кажучи вже про самі гори. Бджола до місцевого клімату пристосовувалась віками, а Ви зробіть висновки. 

Я однієї весни (десь початок квітня), мав можливість на протязі двох неділь їздити на Сторожинеччину по роботі, так сказати можу слідуюче - коли в мене біля дністра весна йшла повним ходом (цвіла алича і тд.), то там на ставках ще лід стояв, і медоносами і не пахло, а вдалині гори вкриті снігом. Але щоб зрозуміти особливості того клімату то треба відчути його на власній шкурі. Пояснив як зміг, хто не вірить то хай зажене бакфаст у гори і побачить що з того вийде, там часом і у червні до обіду бджола не вилітає через холод.

Поделиться сообщением

Карники у меня не было и нет- поэтому о карнике ничего не скажу. Одновременно было на пасеке 3 группы пчёл - местные, карпатские и бакфаст.  По весне раньше всех из улья вылетает бакфаст.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти