Перейти к содержанию

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України


Imkervlad

Рекомендуемые сообщения

На мою думку не завадить створення регіональних об'єднань бджолярів, по породним чи расовим видах бджіл.         

Створення Західного об'єднання бакфастчиків розпочато:  

1. Спочатку потрібно вирішити які області будуть входити в дане об'єднання.                  

Переваги принадлежності до об'єднання очевидні:

1. Спільне тестування матеріалу.

2. Інформаційна база по продуктивності та характеристиках ліній. 

3. Доступ до племінного матеріалу в межах об'єднання.

Прохання: конструктивне обговорення згідно даного об'єднання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Гуменюк Володимир сказав:

На мою думку не завадить створення регіональних об'єднань бджолярів, по породним чи расовим видах бджіл.         

Створення Західного об'єднання бакфастчиків розпочато:  

1. Спочатку потрібно вирішити які області будуть входити в дане об'єднання.                  

Переваги принадлежності до об'єднання очевидні:

1. Спільне тестування матеріалу.

2. Інформаційна база по продуктивності та характеристиках ліній. 

3. Доступ до племінного матеріалу в межах об'єднання.

Прохання: конструктивне обговорення згідно даного об'єднання.

Не погано , Не забудьте зарееструватися в державному реестрі установ та організацій,створення  не реєстрованих організацій  заборонена чинним законодавством.    Успіхів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Гуменюк Володимир сказав:

На мою думку не завадить створення регіональних об'єднань бджолярів, по породним чи расовим видах бджіл.         

Створення Західного об'єднання бакфастчиків розпочато:  

1. Спочатку потрібно вирішити які області будуть входити в дане об'єднання.                  

Переваги принадлежності до об'єднання очевидні:

1. Спільне тестування матеріалу.

2. Інформаційна база по продуктивності та характеристиках ліній. 

3. Доступ до племінного матеріалу в межах об'єднання.

Прохання: конструктивне обговорення згідно даного об'єднання.

якби не образити, якщо це обєднання буде створюватись вами, як зустріч на точку, тобто про все і про ніщо, тоді нормально:ay:, обмінюйтесь вже , це доволі прикольно у вас получається, міг би багато задати питань, але мабуть я маю більше відповідей, можна було б ще похіхікати, але все ще попереду, може і те буде, но для мене Буковина асоціація з карпаткою, але в кожного свої асоціації і бажання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, miro сказав:

якби не образити, якщо це обєднання будестворюватись вами, як зустріч на точку,тобто про все і про ніщо, тоді нормально:ay:,обмінюйтесь вже ,це доволі прикольно у вас получається,міг би багато задати питань,але мабуть я маю більше відповідей, можна було б ще похіхікати,але все ще попереду,може і те буде, но для мене Буковина асоціація з карпаткою, але в кожного свої асоціації і бажання.

От бачите, тому нам не подорозі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Іван Михайлович сказав:

Не погано , Не забудьте зарееструватися в державному реестрі установ та організацій,створення  не реєстрованих організацій  заборонена чинним законодавством.    Успіхів.

Дякую, думаю що спільна праця попереду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Підписуєш собі вирок,і бундесстаг прописку, але це твоя справа.

я мабуть повторюсь, але поки почнуть появлятись нові БЗУдники , хотів ще раз попередити про прикрий випадок із односельчанином,який пристрастью віддався цій бджолі яка шляхом поєднань різних порід створена, як ідол нашого часу, для збору меду, але на момент її огляду віддала перевагу більш домінуючім у ній гену злоби, пасічник попав в реанімацію, але Слава Богу він одужав. Тепер думаю йому до БЗУ, з досвідом і практичними навиками.

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, miro сказал:

я мабуть повторюсь, але поки почнуть появлятись нові БЗУдники , хотів ще раз попередити про прикрий випадок із односельчанином,який пристрастью віддався цій бджолі яка шляхом поєднань різних порід створена, як ідол нашого часу, для збору меду, але на момент її огляду віддала перевагу більш домінуючім у ній гену злоби, пасічник попав в реанімацію, але Слава Богу він одужав. Тепер думаю йому до БЗУ, з досвідом і практичними навиками.

Таку ж саму ситуацію, про агресивний ген і больничку, мені розповідав пасічник з ваших країв, який тримає місцеву Карпатку і який ну дуже просив продать маток Бакфаст, але я йому відмовив так як то ареал Карпатки. На даний момент бачучи, що Карпатку інтинсивно замінюють закордонною Карнікою, то з наступного року буду продавать маток по всій Україні без виключення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

От бачите, тому нам не подорозі.

Не звертайте уваги, на де-яких дописувачів, як то кажуть "Собаки гавкають, а караван іде". Я хоч і проживаю в іншому регіоні, але завжди радий допомогти. Тож як будуть треба неплідки для ІО, звертайтесь надам безкоштовно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

"Собаки гавкають, а караван іде". Я хоч і проживаю в іншому регіоні, але завжди радий допомогти. Тож як будуть треба неплідки для ІО, звертайтесь надам безкоштовно.

Не  советую..  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Не  советую..  :IMHO:

Чого ж? Як створять спілку то можна й допомогти, може і я туту вступлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

Чого ж? Як створять 

Этот  человек   :ae::ae::ae:....

Я  уже  писал  и  про  ульи с рамками  что  он  обещал  мне  сделать а  когда  я  поехал посмотреть на его работу и сделать заказ  на 100 ульев  то  после  того как  я  проехал  550 км (в одну сторону )  человек  просто отключил  телефон.  Ещё  маток  бакфаст обещал с Германии привезти.  Ну в общем поосторожней с ним. А лучше подальше от него.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Этот  человек   :ae::ae::ae:....

Я  уже  писал  и  про  ульи с рамками  что  он  обещал  мне  сделать а  когда  я  поехал посмотреть на его работу и сделать заказ  на 100 ульев  то  после  того как  я  проехал  550 км (в одну сторону )  человек  просто отключил  телефон.  Ещё  маток  бакфаст обещал с Германии привезти.  Ну в общем поосторожней с ним. А лучше подальше от него.

Якщо б я морозився, то тобі б не перезвонив коли побачив пропущений звінок, тим більше можна було попередити що хочеш заїхати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, ВАДОС сказав:

Не звертайте уваги, на де-яких дописувачів, як то кажуть "Собаки гавкають, а караван іде". Я хоч і проживаю в іншому регіоні, але завжди радий допомогти. Тож як будуть треба неплідки для ІО, звертайтесь надам безкоштовно.

В наявності є 5 ліній. Задача стоїть у належному тестуванні та відборі в подальшій селекції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

В наявності є 5 ліній. 

Що за лінії? Цікаво подивиться родовід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ВАДОС сказав:

Що за лінії? Цікаво подивиться родовід.

Скину в лічку, пізніше, не сьогодні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, TEDDI сказав:

Йду шукати дихлофос...

Не допоможе!

Захистіть на законному рівні бджолорозплідні пасіки, і все стане зрозуміло і прозоро. І буде збережена карпатка і степова, якщо ще не втрачені.   

І не забувайте що всі дії в межах чинного законодавства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Створення Західноукраїнського об"єднання бакфастчиків України
3 години тому, ВАДОС сказав:

Таку ж саму ситуацію, про агресивний ген і больничку, мені розповідав пасічник з ваших країв, який тримає місцеву Карпатку і який ну дуже просив продать маток Бакфаст, але я йому відмовив так як то ареал Карпатки. На даний момент бачучи, що Карпатку інтинсивно замінюють закордонною Карнікою, то з наступного року буду продавать маток по всій Україні без виключення.

Вадим,що ти будеш робити то є твоя справа, я тебе розумію ,що заділо те,що я описав інцендент де в породі назвав бакфаст,розумію,но це факт, а відносно продавати мені з доповіді Міська В. на "зустрічі форумчан 2016" ,сподобалось те,що він сказав чітко там де були селекціонери з облітниками степової УС ,він маток карпаток не продава,за це я його поважаю,буду радий і Тебе поважати за правильну принциповість,адже якось Тебе асоціюю з правильної сторони, як порядної людини:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

Этот  человек   :ae::ae::ae:....

Я  уже  писал  и  про  ульи с рамками  что  он  обещал  мне  сделать а  когда  я  поехал посмотреть на его работу и сделать заказ  на 100 ульев  то  после  того как  я  проехал  550 км (в одну сторону )  человек  просто отключил  телефон.  Ещё  маток  бакфаст обещал с Германии привезти.  Ну в общем поосторожней с ним. А лучше подальше от него.

Хіба суть у тому, суть не повнісью у тім,все розходиться в те ,що Буковина є чудовим місцем для карпатської бджоли,ми практично не дослідивши сформований тип певної лінії карпатки, спускаєм на ніщо,тобто вливаємо болото я маю наувазі те,що на генетичному рівні несе бакфаст, і дуже важко мені зрозуміти завзятість Вадима,щодо надання неплідок для ШО:hmm:.Я розумію бажання,але це бажання,а розрахунки покажуть інше,та й показують,для прикладу 10 чоловік закупили гібрид бакфаст, підтримують його стабільно матеріалом і продають маток,та пакети,що на бакфасті не так вигідно в порівнянні з карпаткаю,але най-го,а от 100 чоловік які ніколи не купляють нічого, і чому є пояснення ,а звідки така злоблива карпатка,у тих 100 чоловік бджоли підхоплять трутня бакфаста,у тих 100 чоловік буде ідеальне місце де розпад генетичного успадкування різних порід проявить себе у повноті,і аби лише в злобі,це півбіди,но при розпаді захворювання викликані зниженням імунітету,все це я називаю генетичним колапсом.Буковинцям навряд ,чи потрібна така кара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ВАДОС сказал:

Таку ж саму ситуацію, про агресивний ген і больничку, мені розповідав пасічник з ваших країв, який тримає місцеву Карпатку і який ну дуже просив продать маток Бакфаст, але я йому відмовив так як то ареал Карпатки. На даний момент бачучи, що Карпатку інтинсивно замінюють закордонною Карнікою, то з наступного року буду продавать маток по всій Україні без виключення.

Завозить бакфаст на западную с родни преступления, ИМХО. А Вы будете этому способствовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Джаз сказал:

Завозить бакфаст на западную с родни преступления, ИМХО. А Вы будете этому способствовать.

Піде кров по селах - пакетній бджолі буде хана. Половина пакетчиків ніколи маток не виводила від чистокровок, і будуть розводити жовтизну на пакети, що далі будем робити??? У мене в селі сім пасік і тільки на двох купляються матки щоб хоч якось впливати на трут фон. Решту пасік ніколи маток не купляли і не виводили, і така картина в білшості сіл. але ж карпати це природній ареал карпатки. Якщо піде жовтизна у мому селі, то не бачу сенсу боротися з цим, бо толку буде мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

Якщо б я морозився, то тобі б не перезвонив коли побачив пропущений звінок, тим більше можна було попередити що хочеш заїхати. 

:blink:...    Прошло  почти два  года.  Все  подробности точно не  помню.  Так  как  и  не  помню чтоб  ты  перезванивал.  

Мы договорились .    Я  ночью выехал .  утром  ты  трубку не брал  а  часов около  10 утра  вообще отключился..  Улья  пришлось  заказать  там  где  заказывал год  раньше. Человек  делает быстро  но  качество  на  троечку.  а хотелось  заказать качественных как  на  твоих  картинках (не твоих фото)..   Через  неделю настойчивых звонков   к тебе дозвонился  чтоб услышать твою версию.  ты что то  бормотал про проблемы с лесом.    Что  я  написал не  так ???

И  вообще Ты  можешь  назвать хоть кого то  кто  был у тебя и купил твои улья. Или  ты  только  рекламу о продаже по разным сайтам пишеш..??

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

Хіба суть у тому, суть не повнісью у тім,все розходиться в те ,що Буковина є чудовим місцем для карпатської бджоли,ми практично не дослідивши сформований тип певної лінії карпатки, спускаєм на ніщо,тобто вливаємо болото я маю наувазі те,що на генетичному рівні несе бакфаст, і дуже важко мені зрозуміти завзятість Вадима,щодо надання неплідок для ШО:hmm:.Я розумію бажання,але це бажання,а розрахунки покажуть інше,та й показують,для прикладу 10 чоловік закупили гібрид бакфаст, підтримують його стабільно матеріалом і продають маток,та пакети,що на бакфасті не так вигідно в порівнянні з карпаткаю,але най-го,а от 100 чоловік які ніколи не купляють нічого, і чому є пояснення ,а звідки така злоблива карпатка,у тих 100 чоловік бджоли підхоплять трутня бакфаста,у тих 100 чоловік буде ідеальне місце де розпад генетичного успадкування різних порід проявить себе у повноті,і аби лише в злобі,це півбіди,но при розпаді захворювання викликані зниженням імунітету,все це я називаю генетичним колапсом.Буковинцям навряд ,чи потрібна така кара.

понятно, что не "так"... матки Бакфаст дороже, пакеты тоже, дороже:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, ApisDirect сказав:

понятно, что не "так"... матки Бакфаст дороже, пакеты тоже, дороже:umora:

смішно, адже яка різниця ,що від матеріалу репродуктувати,а матеріал одні гроші,а ранній розвиток карпатки і карніки куди краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

смішно, адже яка різниця ,що від матеріалу репродуктувати,а матеріал одні гроші

не понял, что именно поднимает настроение

6 минут назад, miro сказал:

а ранній розвиток карпатки і карніки куди краще.

сказки про "раннее развитие"... "если вам не нравятся кошки - вы просто не умеете их готовить...":)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ApisDirect сказав:

не понял, что именно поднимает настроение

сказки про "раннее развитие"... "если вам не нравятся кошки - вы просто не умеете их готовить...":)

мда,смішно це я Вас питав, а відносно експансії бакфаста,це інше питання,і на рахунок готовить,завжди чого незнаю навчусь,це так по життю,но тут же не суть навчитись і вчити,тут суть в адаптації,в ареалі походження і заселення,можна багато ще говорити,но одне вельми тішить і дає певну надію,що не все так страшно бо даною справо занявся Гуменюк Володимир:).

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...