Перейти к содержанию

Бочки, спільна купівля і ціна


Рекомендуемые сообщения

Только что, MaXUA123 сказал:

до мене доходила інформація, що дно випадає.

мы такими 3 года пользуемся, но каждый год новые привозят, может со временем и выпадает, этого не скажу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, sirica89 сказал:

мы такими 3 года пользуемся, но каждый год новые привозят, может со временем и выпадает, этого не скажу...

Ну хто його знає. Я за що купив за те й продав.

Тут без власного досвіду ніяк. Думаю це стосується тільки несівшого меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Wladimir_K сказал:

До речі, мене знаючі люди, відмовляють купувати нові бочки на Агрінолі, рекомендують пошукати б/у в Україні, або в Польщі.

Ребята, да это же обменная тара. Мы заполнили бочку медом, сдали  и больше мы ее не увидим. В обмен мы берем другие бочки. Если я сдал мед в новых бочках, обменную тару я требую новую, если бу. то в обмен беру бу. Я за новую Агринол или бу Ф-1.

14 часов назад, Wladimir_K сказал:

До речі, мене знаючі люди, відмовляють купувати нові бочки на Агрінолі, рекомендують пошукати б/у в Україні, або в Польщі.

Ребята, да это же обменная тара. Мы заполнили бочку медом, сдали  и больше мы ее не увидим. В обмен мы берем другие бочки. Если я сдал мед в новых бочках, обменную тару я требую новую, если бу. то в обмен беру бу. Я за новую Агринол или бу Ф-1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можно узнать  какой сейчас плюс от сдачи меда в бочках в отличие от ведер? 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

По бочками є ціна 390, бочка фактично нова, є на складі на цей час 230 шт..

Бочки з під сокового концетрату лише 1 оборот.

Можуть організувати доставку попутним транспортом за додаткові кошти, за об'єм обіцяли скинути.

Взяв би 7 бочок, Миколаївська обл. Де їх вигляд побачити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

А можно узнать  какой сейчас плюс от сдачи меда в бочках в отличие от ведер? 
 

:IMHO:1)Місце у  складі - 5т=90-100 бидонів, або 17 бочок.

2) можливі втрати пластикової тари при транспортуванні або декристалізації меду (минулого року 2 лемірівські бочки покоробило)

3) завантаження\розвантаження тари втричі швидше.

4) на тарі менший мінус (за кожен бидон - 1 кг більше, аніж вони важать, виходить -100 кг; на кожній бочці -1,2 кг, а це втрата 35 кг).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас є думаю певний час, тому і фото і варіанти доставки обговоримо.

Є зацікавленість зі сторони пасічників Миколаївської, Хмельницької і Вінницької обл. на цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є 2 місця де можна взяти бочки, з обох будуть фото і висновок форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

 

Є зацікавленість зі сторони пасічників Миколаївської, Хмельницької і Вінницької обл. на цей час.

Взяв би 5 бочок, хоч і мешкаю в Харківській області.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ТИВ сказал:

Взяв би 5 бочок, хоч і мешкаю в Харківській області.

Колеги, потрібно розуміти, щоб вигідно вести бочки в одне місце, то потрібна кількість хоча б 50-60 шт., а для 5-10 шт. потрібно шукати десь поблизу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені потрібно побачити бочку внутрі. Покупка не менше 100штук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mascot сказал:

Мені потрібно побачити бочку внутрі. Покупка не менше 100штук.

Бочки такі купувати вже форумчани, якість підтверджують. Вони у Вас в області.

Єдине потрібно робити заказ на всіх тоді з 10 грн. можна вибити знижку і доставка буде дешевша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже возьму 5 шт. С кем кооперироваться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

У нас є думаю певний час, тому і фото і варіанти доставки обговоримо.

Є зацікавленість зі сторони пасічників Миколаївської, Хмельницької і Вінницької обл. на цей час.

Взяв би собі штук 30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже штук 20 взял бы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в какую цену бочки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2017 в 22:16, В.Ю.А. сказал:

Вважаю що нові бочки купувати недоцільно. Після першого ж повернення пасічнику вини стають б/у. І головне строк служби бочки залежить не від пасічника, а від того  як з нею поводиться той,  хто приймає мед. Там з тарою ніхто не церемониться. Зберігається до повернення пасічнику на вулиці .

Непоганою практикою стало надавати тару експортером пасічнику на певних умовах:

- дають бочки підходить ціна то здаєш, якщо не домовились по ціні то пасічник платить вартість бочки. В цьому році вартість була 450 грн. Може можна було б і найти дешевше, але тобі її привезли додому безкоштовно. 

В нас в цьому році "Мир меду" практикував надавати бочки під мед, земляки розповідають заготовач  особливо наголошував,   що  продає  по 450грн то одні а надає під заливку  зовсім інші, ТИХ НЕ ПРОДАДУТЬ, так от ті, що під заливку були страшнуваті по фарбуванню як зверху так і в середині і  саме головне під заливку  всі сірі з червоним надписом  "Асканія"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Елена Щербань сказал:

А в какую цену бочки?

я так понял  предварительно речь о этом 

 

13 часов назад, Wladimir_K сказал:

По бочками є ціна 390, бочка фактично нова, є на складі на цей час 230 шт..

Бочки з під сокового концетрату лише 1 оборот.

Можуть організувати доставку попутним транспортом за додаткові кошти, за об'єм обіцяли скинути.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 шук також візьму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А говорять немає меду то бочок нехватоє :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай S сказал:

В нас в цьому році "Мир меду" практикував надавати бочки під мед, земляки розповідають заготовач  особливо наголошував,   що  продає  по 450грн то одні а надає під заливку  зовсім інші, ТИХ НЕ ПРОДАДУТЬ, так от ті, що під заливку були страшнуваті по фарбуванню як зверху так і в середині і  саме головне під заливку  всі сірі з червоним надписом  "Асканія"

Я за незалежність, тому тара повинна бути власна і нормальному стані. А те що Мир Меда є заготовач Асканія Пак, як мінімум в сезоні 2017 р. думаю знають усі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По своему опыту скажу что лучше брать Б/У бочки. Во первых через два года новые все равно станут Б/У, а во вторых сдавая "залетным" заготовителям можно брать залог за бочки или на обмен. 600 грн ни один в залог не даст, а вот 400 свободно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточнив про бочки з Вінниці, оплати при доставці, бочка 1 обороту, ціна  вийде десь 390+ доставка лишилося 100 шт, наступна партія через 2 тижні, у Сандори є різні бочки, частина реставрована, ціна була 360, але трохи підняли на цей час,десь 370-380 напевне, точно не знаю, є колеги, які зможуть вибрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2017 в 08:57, Wladimir_K сказал:

По бочками є ціна 390, бочка фактично нова, є на складі на цей час 230 шт..

Бочки з під сокового концетрату лише 1 оборот.

Можуть організувати доставку попутним транспортом за додаткові кошти, за об'єм обіцяли скинути.

Також штук пять би взяв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...