Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Wladimir_K

Бочки, спільна купівля і ціна

В теме 178 сообщений

7 часов назад, mixaskm сказал:

Спросить бы у кого либо кто у них брал, а так цена хорошая, а качество не известное + кидалово не кто не отменял))))

Думаю, що першого обороту харчова бочка то вийдете в район 380-450 грн..

Ціна приблизно однакова у всіх, але таких точок не дуже і багато у Україні., а якщо вирішили купувати, то потрібно за бочками їхати і самостійно дивитися на те що купуєте.

Поделиться сообщением

Я тут ось що подумав, дивлячись на те, в якому стані мені повернули бочки:

"А нахрена брати майже нові бочки, після першого обороту, якщо вже у нас вони стають б\у  і якість м'яко кажучи "не айс"?"

Ну купив я по 450 майже в ідеальному стані. А далі? Пропонували на складі другого сорту по 200. Погнуті трохи і емаль де-не-де потріскана. Але пропонували і вставку-мішок у бочку. Але я відмовився: як же ж мед у ТАКУ посуду лити. І що добився: тепер у мене така сама тара. Зате на ті гроші міг би взяти вдвічі більше бочок.

Отака філософія...

Поделиться сообщением

27 минут назад, ромео сказал:

Я тут ось що подумав, дивлячись на те, в якому стані мені повернули бочки:

"А нахрена брати майже нові бочки, після першого обороту, якщо вже у нас вони стають б\у  і якість м'яко кажучи "не айс"?"

Ну купив я по 450 майже в ідеальному стані. А далі? Пропонували на складі другого сорту по 200. Погнуті трохи і емаль де-не-де потріскана. Але пропонували і вставку-мішок у бочку. Але я відмовився: як же ж мед у ТАКУ посуду лити. І що добився: тепер у мене така сама тара. Зате на ті гроші міг би взяти вдвічі більше бочок.

Отака філософія...

А кому Ви здавали мед?

У мене лише 3 варіант при здачі

1. мені повертають мою бочку в тому ж стані, що брали у мене (по такому варіанті здавав цього року тільки була інша тара).

2. Мед забирають з бочками і я купую інші.

3. Або привозять в замін такі ж самі по якості бочки.

Інших варіантів, для сильно хитрих,  не може бути і вони є банальне "збивання ціни".

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти