Перейти к содержанию
Wladimir_K

Бочки, спільна купівля і ціна

В теме 263 сообщения

Купил бочки сказали пищевые от бочек идет специфический запах толи краски толи еще чего то  помыл запах не исчезает это нормально ?

Поделиться сообщением

В 10.08.2018 в 15:17, Михаил46 сказал:

Купил бочки сказали пищевые от бочек идет специфический запах толи краски толи еще чего то  помыл запах не исчезает это нормально ?

Уксусом помийте, може пройде. Мені продавці бочок таке колись радили. Запах це ненормально....

Поделиться сообщением

В продажу є бочки з під соєвого лецитину(за словами продавця), зелені, а всередині коричнева емаль. Вміст бочок був у поліетиленовому пакеті, тому бочки чисті, але в них присутній специфічний неприємний запах. Продавець говорить, що просто потрібно помить і висушить. Може хтось підкаже чи придатні такі бочки під мед.

P.S. Люди беруть, але я сумніваюся.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

В продажу є бочки з під соєвого лецитину(за словами продавця), зелені, а всередині коричнева емаль. Вміст бочок був у поліетиленовому пакеті, тому бочки чисті, але в них присутній специфічний неприємний запах. Продавець говорить, що просто потрібно помить і висушить. Може хтось підкаже чи придатні такі бочки під мед.

Я заливаю в такі бочки. Такі бочки гарної якості. Тільки як купляєте, то провіряйте чи вони чисті всередині, тобто кожну відкривайте і дивіться. Бо я послідній раз як купляв, то в одній було 10 л. соєвого лецитіну. То насилу відмив.

Поделиться сообщением

1 час назад, MaXUA123 сказал:

Я заливаю в такі бочки. Такі бочки гарної якості. Тільки як купляєте, то провіряйте чи вони чисті всередині, тобто кожну відкривайте і дивіться. Бо я послідній раз як купляв, то в одній було 10 л. соєвого лецитіну. То насилу відмив.

А чи миєте перед використанням, і що робить із запахом? Чи може він просто через те, що вони стояли закриті, то поставить їх на сонці на пару днів і все буде гуд?

Поделиться сообщением

9 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Есть у меня пара бочек из под лецитина, не знаю был ли он в мешке или наливом , я брал уже чистые бочки , немного только в местах завальцовки стенок и дна просматривались остатки как я думаю , лецитина, ну еще немного на уплотнительных резинках(  Уже раз пять мыл , фейри , галы и даже перекисью пробовал эту гадость вымыть, на улице стояли, ( запах не победим уже и не знаю чего с этим делать(((((

Поделиться сообщением

5 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

А чи миєте перед використанням, і що робить із запахом? Чи може він просто через те, що вони стояли закриті, то поставить їх на сонці на пару днів і все буде гуд?

Якщо чиста то мив холодною водою і все. Постоє просохне і запаха запаха не буде. Якщо в ліцетігові то простіше некупляти такі бочки ніж вимити.

Поделиться сообщением

Ось фото бочок.

_bochka-dlya-meda.thumb.jpg.0b608b3e1057444fe5e20220a9a6b0b0.jpgbochka-dlya-meda-emalirovanaya.thumb.jpg.bf0e5a7d7fc1e5dd0f84d7eda47c65d5.jpg

Завтра мабуть буду брать бо немає в чому мед зберігать.

Поделиться сообщением

15 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Ось фото бочок.

_bochka-dlya-meda.thumb.jpg.0b608b3e1057444fe5e20220a9a6b0b0.jpgbochka-dlya-meda-emalirovanaya.thumb.jpg.bf0e5a7d7fc1e5dd0f84d7eda47c65d5.jpg

Завтра мабуть буду брать бо немає в чому мед зберігать.

Гарні бочки. В мене таких трохи є.

Поделиться сообщением

15 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Ось фото бочок.

Де брали і скільки коштують?

Поделиться сообщением

Сталось не так як гадалося. Поїхав сьогодні по бочки, а вони трохи не такі як на фото. Ззовні зелені, а всередині не жовті як на фото, а більш коричнево-сірі. Розговорився виявилося не з під лецитину, а з під силіконового герметика. Хоча той герметик і був у поліетиленових мішках і не контактував з бочкою, та все ж я сумніваюся, що покриття харчове. На запитання з чого вони взяли, що це бочки для харчових продуктів відповідь була "бо їх пасічники на мед беруть". Тож на перший випадок докупив відер, а далі буде видно.

Поделиться сообщением

Добрый день.Может кто то подсказать где купить бочки  б/у в Киеве, по нормальной цене до 450 грн?

Поделиться сообщением

В 10.08.2018 в 15:17, Михаил46 сказал:

Аналогичная ситуация ( да еще и со ржавчиной внутри попались(((   https://youtu.be/qUVc2b0UEms

В 15.08.2018 в 00:57, Ivan Ivanovich сказал:

Вопрос к знатокам, а что если залить воском углубление в дне ( там как мне кажется есть остатки лецитина и запах прет оттуда, ну еще от резинок уплотнительных,) не будет ли проблем с этим?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти