Перейти к содержанию

Бочки, спільна купівля і ціна


Рекомендуемые сообщения

Для якісної здачі меду пасічникам потрібна тара 200 л. бочка.

Цікавить ціна, якість і об'єм партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримую і теж цікавлюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так же интересна цена и условия доставки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в деле.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По бочках є багато різної інформації.

Є місця, де ці бочки можна взяти є ціна, але їх потрібно вибрати.  Мені пояснили, що з 600 перебраних виходить 200. Думаю, це можуть зробити форумчани, що живуть поблизу і думаю, що ця робота форумчан повинна те  ж мати певну оплату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ved сказал:

Берите новые на Агриноле:IMHO1:

Цена? 575 грн. від 500 шт. нові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На базі "Бартніка" періодично такі з'являють б/у ціна 330 за одиницю, але їх там на всіх не вистачить, та і потрібно перебирати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також замовлю!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо купимо нові? З доставкою буде в районі напевне 600+?

У кого, які думки, пишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

380662244226 Роман, г. Днепр, компания "Ваша тара" различные варианты бочки от новой до сильного б/у, оптово-розничная продажа бочки и различной тары, скажите, что от Евгения и будет доп. скидка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему конусные бочки в 2 раза дешевле? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цены от 500 до 750 на цилиндрические.

На конусные 230 - 250

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Джаз сказав:

обьявление обновлено 30.08.2016 .... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Планирую тоже купить бочек. Недавно узнавал стоимость: г.Запорожье, бочки 200 л. из под соевого лецетина, 600 грн. Летом покупал одну бочку, есть вмятины на бочках, надо выбирать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Євген 78 сказал:

380662244226 Роман, г. Днепр, компания "Ваша тара" различные варианты бочки от новой до сильного б/у, оптово-розничная продажа бочки и различной тары, скажите, что от Евгения и будет доп. скидка

Мені вони прислали одного разу відверте фуфло. І неодноразова намагалися впарити конусні.

Тож з ними я б радив або самому перебирати, або наголосити щоб були нормальної якості.

20 минут назад, Джаз сказал:

Почему конусные бочки в 2 раза дешевле? 

Тому що вони одноразові. Тобто нема ребер жорсткості через що вони сильно гнуться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, power_andrey сказал:

Планирую тоже купить бочек. Недавно узнавал стоимость: г.Запорожье, бочки 200 л. из под соевого лецетина, 600 грн. Летом покупал одну бочку, есть вмятины на бочках, надо выбирать.

Нові на заводі 575 від 500 шт., логіка тоді купувати по вищій ціні б/у.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

500 шт., логіка

Как бы мы, мелкие пасечники, не потянем 500 шт.:crazy: Нужно то 1-2 :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Sergei 08 сказав:

обьявление обновлено 30.08.2016 .... 

Дякую, Сергію. А то якраз я й шукав щось підібне. Побачу, може що й придбаю. Бо влітку буде не до того.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Джаз сказал:

Как бы мы, мелкие пасечники, не потянем 500 шт.:crazy: Нужно то 1-2 :) 

Не всім же потрібна 1-2, у кожного є сусіди, які візьмуть 30-50 а є і 100.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir_K, а що мені робити, коли бочки вже куплені? Маю частину фуфла від Вашої тари різного розміруі кольору, а частина з під соєвого ліцетину одинакового розміру, але не всі одного кольору. З під соєвого ліцетину вони в гарному стані, одна правда трохи вдарина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ved сказав:

Берите новые на Агриноле:IMHO1:

Так вони ж спеціалісти по ГСМу...:ah::blink: Тобто тенічі матеріали, а не продуктові.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, MaXUA123 сказал:

Wladimir_K, а що мені робити, коли бочки вже куплені? Маю частину фуфла від Вашої тари різного розміруі кольору, а частина з під соєвого ліцетину одинакового розміру, але не всі одного кольору. З під соєвого ліцетину вони в гарному стані, одна правда трохи вдарина.

Качати мед у свої бочки, головне, намагайтеся качати в більш менш якісну на Ваш погляд бочку.

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так вони ж спеціалісти по ГСМу...:ah::blink: Тобто тенічі матеріали, а не продуктові.:IMHO:

Є у них сертифікат і на харчові, навіть можна замовити логотип на бочці. 

Крім форуму у мене є ще в записнику пасічники, яким потрібні бочки, є варіанти б/у бочки Сандори 400+ з доставкою, обіцяли вибрати, якісні по такій ціні, але не влаштовує товщина металу.

Є колега, який взнає інфу ще з однієї ТМ "Наш сік", вибір там був ще той на цей період уточнить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розмовляв тільки що, з тією людиною, де я брав бочки з під соєвого ліцетину - ціна на бочку 600 грн., вага 17 кг. Реально те що я важив, то вага там була від 16 кг. з копійками.

300 шт. назбирати не реально. Може десь штук по 20. Але вони будуть одного розміру, але можуть бути різного кольору і різна кількість ребер. Правду кажучи трапляються трохи вдарені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сайте Агринол в презентации написаны крупные потребители металлической тары для пищевых продуктов: Бартник и Златомед.

У нас тоже такие бочки от заготовителя.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...