Перейти к содержанию

Бочки, спільна купівля і ціна


Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, mixaskm сказал:

Спросить бы у кого либо кто у них брал, а так цена хорошая, а качество не известное + кидалово не кто не отменял))))

 

Думаю, що першого обороту харчова бочка то вийдете в район 380-450 грн..

Ціна приблизно однакова у всіх, але таких точок не дуже і багато у Україні., а якщо вирішили купувати, то потрібно за бочками їхати і самостійно дивитися на те що купуєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тут ось що подумав, дивлячись на те, в якому стані мені повернули бочки:

"А нахрена брати майже нові бочки, після першого обороту, якщо вже у нас вони стають б\у  і якість м'яко кажучи "не айс"?"

Ну купив я по 450 майже в ідеальному стані. А далі? Пропонували на складі другого сорту по 200. Погнуті трохи і емаль де-не-де потріскана. Але пропонували і вставку-мішок у бочку. Але я відмовився: як же ж мед у ТАКУ посуду лити. І що добився: тепер у мене така сама тара. Зате на ті гроші міг би взяти вдвічі більше бочок.

Отака філософія...

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

Я тут ось що подумав, дивлячись на те, в якому стані мені повернули бочки:

"А нахрена брати майже нові бочки, після першого обороту, якщо вже у нас вони стають б\у  і якість м'яко кажучи "не айс"?"

Ну купив я по 450 майже в ідеальному стані. А далі? Пропонували на складі другого сорту по 200. Погнуті трохи і емаль де-не-де потріскана. Але пропонували і вставку-мішок у бочку. Але я відмовився: як же ж мед у ТАКУ посуду лити. І що добився: тепер у мене така сама тара. Зате на ті гроші міг би взяти вдвічі більше бочок.

Отака філософія...

А кому Ви здавали мед?

У мене лише 3 варіант при здачі

1. мені повертають мою бочку в тому ж стані, що брали у мене (по такому варіанті здавав цього року тільки була інша тара).

2. Мед забирають з бочками і я купую інші.

3. Або привозять в замін такі ж самі по якості бочки.

Інших варіантів, для сильно хитрих,  не може бути і вони є банальне "збивання ціни".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приїхали бочки 20 хв назад 90 шт . Бочки вийшли по 450грн. Завтра звяжусь з Сергійом є запитання по кришці немає резинок ущільнюючих фото завтра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, djdf сказал:

Приїхали бочки 20 хв назад 90 шт . Бочки вийшли по 450грн. Завтра звяжусь з Сергійом є запитання по кришці немає резинок ущільнюючих фото завтра

Їх там і не повинно бути.

І ще у нас хто мав ці ущільнювачі, то викидає, якщо тара на обмін не його.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є випадки,коли мед, що був в проміжках між ущільнювачем при поверненні тари і кришкою настільки мав антибіотик, що вистачило споганити весь мед пасічника за сезон 10 т. і випадки не поодинокі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Їх там і не повинно бути.

І ще у нас хто мав ці ущільнювачі, то викидає, якщо тара на обмін не 

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Є випадки,коли мед, що був в проміжках між ущільнювачем при поверненні тари і кришкою настільки мав антибіотик, що вистачити споганити весь мед пасічника за сезон 10 т. і випадки не поодинокі.

Я зрозумів а як  на рахунок проливання під час переміщення

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Є випадки,коли мед, що був в проміжках між ущільнювачем при поверненні тари і кришкою настільки мав антибіотик, що вистачило споганити весь мед пасічника за сезон 10 т. і випадки не поодинокі.

I що виходить i такий мед закупали 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

I що виходить i такий мед закупали 

 

При українських  об'ємах експорту, бувають всякі випадки і те що лабораторія "прогавила" "бомбовий мед" те ж є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

I що виходить i такий мед закупали 

 

Так  написано ведь  

 

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

, що вистачило споганити весь мед 

значит  как  прошедший  анализ  его взять  уже не  могли..           

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

При українських  об'ємах експорту, бувають всякі випадки і те що лабораторія "прогавила" "бомбовий мед" те ж є.

Учитывая то ,что очень многие покупают без анализов ,вместе с тарой 

То вполне может быть 

Смагин рассказывал на собрании ,что попал на такую партию в 20 тонн 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

При українських  об'ємах експорту, бувають всякі випадки і те що лабораторія "прогавила" "бомбовий мед" те ж є.

А  это я  не  понял.   --  прогавила  и  такой  мёд  прошёл  через  границу ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 

значит  как  прошедший  анализ  его взять  уже не  могли..           

Остатки мёда под резинками уже принятого и переработаного 

вернулись с тарой к новому владельцу  и испоганили новую партию в 10 тонн 

Что то уж сильно попахивает страшилкой про антибиотик 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Остатки мёда под резинками уже принятого и переработаного 

вернулись с тарой к новому владельцу  и испоганили новую партию в 10 тонн 

Что то уж сильно попахивает страшилкой про антибиотик 

 

Скорее  всего  отмазкой  пчеловода  -- откуда  в  его  мёде  появился  антибиотик.

Но  тару  как  и  крышку    мыть     тёплой  водой  всё же  нужно.  и  просушить  на  солнышке  чтоб от туда  всё  повытекало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

А  это я  не  понял.   --  прогавила  и  такой  мёд  прошёл  через  границу ?  

Кордон не пройшов, бо останній аналіз роблять німці, але  партія лишилася в експортера, є певні види антибіотиків, які і наші сертифіковані лабораторії знайти не можуть.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Учитывая то ,что очень многие покупают без анализов ,вместе с тарой 

То вполне может быть 

Смагин рассказывал на собрании ,что попал на такую партию в 20 тонн 

Сомневаюсь.  Скорей всего  бочки  были  из  под  мёда с  антибиотиком с закристализованными   остаткам  и туда  пчеловод  залил  мёд  не  помыв  бочки.    пробы на анализ со  стенок не  сошкребают   вот  мёд  изначально  и прошёл  анализ.  а  после  разогрева и гомогенизации (перемешивания)  получился сюрприз в виде  антибиотика..

Но и первоначальный  мёд  должен был  конкретно зашкаливать по анализам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

Остатки мёда под резинками уже принятого и переработаного 

вернулись с тарой к новому владельцу  и испоганили новую партию в 10 тонн 

Что то уж сильно попахивает страшилкой про антибиотик 

 

Зовсім ні, розпитайте Смагіна, як у нього 20 т. з'явилося з антибіотиком, які пройшли аналізи власної лабораторії.

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Сомневаюсь.  Скорей всего  бочки  были  из  под  мёда с  антибиотиком с закристализованными   остаткам  и туда  пчеловод  залил  мёд  не  помыв  бочки.    пробы на анализ со  стенок не  сошкребают   вот  мёд  изначально  и прошёл  анализ.  а  после  разогрева и гомогенизации (перемешивания)  получился сюрприз в виде  антибиотика..

Но и первоначальный  мёд  должен был  конкретно зашкаливать по анализам.

Все вірно і такі випадки не поодинокі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Зовсім ні, розпитайте Смагіна, як у нього 20 т. з'явилося з антибіотиком, які пройшли аналізи власної лабораторії.

 

 Я  так  понимаю  что  такие  случаи  у  экспортёров  не  редкость.  и в  большинстве  случаев они  сами  не  знают  откуда  оно  там  взялось.  НО  ПРЕДПОЛОГАЮТ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

 Я  так  понимаю  что  такие  случаи  у  экспортёров  не  редкость.  и в  большинстве  случаев они  сами  не  знают  откуда  оно  там  взялось.  НО  ПРЕДПОЛОГАЮТ..

Ми розглянули один із варіантів, коли "попав" лінивий пасічник.

А звідки такі бомби у меді, то пасічники у нас окремі  "творчі" особистості і лікують бджіл творчо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Зовсім ні, розпитайте Смагіна, як у нього 20 т. з'явилося з антибіотиком, які пройшли аналізи власної лабораторії.

 

Ось тут вiн розповiдае про цей випадок на 23 хв  50 сек 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ми розглянули один із варіантів, коли "попав" лінивий пасічник.

.

Висновок простий лiнивим треба наймати людей i контролювати як вони миють чужi дiжки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, djdf сказал:

Приїхали бочки 20 хв назад 90 шт . Бочки вийшли по 450грн. Завтра звяжусь з Сергійом є запитання по кришці немає резинок ущільнюючих фото завтра

ущільнювачі повинні там бути обов*язково, вони виймаються і миються порізно с кришкою, просто в бочкак вони пристають так що коли кришку відкривають то ущільнювач рветься, і такі випадки не поодинокі, якщо ставити без ущільнювача то можете діждатись заготовача, приїхав він, відкрили бочку на аналіз а там куча мурах потопилась, вихід це білий віконний ущільнювач і скоч.або паралон і скоч. річ муторна але буде щільно і безпечно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, larson сказал:

можете діждатись заготовача, приїхав він, відкрили бочку на аналіз а там куча мурах потопилась

Ну це найменше зло 

а ось коли потягне вологу 

В медi 20 % , а всю осiнь i пiв зими дощi 

i вологiсть повiтря 80-90 % 

Бачив подiбне у голови колгоспу 

коли мiсцевi дурнi запропонували вiдкритими бiдони тримати 

на 20 см в глибину мед забродив 

А качали з допустимою вологiстю 

бо був сам на "пaнщинi " cам обрiзав всi 2000 рамок на вiдкачку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

Ну це найменше зло 

а ось коли потягне вологу 

В медi 20 % , а всю осiнь i пiв зими дощi 

i вологiсть повiтря 80-90 % 

Бачив подiбне у голови колгоспу 

коли мiсцевi дурнi запропонували вiдкритими бiдони тримати 

на 20 см в глибину мед забродив 

А качали з допустимою вологiстю 

бо був сам на "пaнщинi " cам обрiзав всi 2000 рамок на вiдкачку 

Якщо бочка накрита  кришкою без ушільничувача   тягнути  вологу ніколи не буде,а ось проблема витікання меду  при нахилі бочки залишиться.

56 минут назад, larson сказал:

ущільнювачі повинні там бути обов*язково, вони виймаються і миються порізно с кришкою, просто в бочкак вони пристають так що коли кришку відкривають то ущільнювач рветься, і такі випадки не поодинокі, якщо ставити без ущільнювача то можете діждатись заготовача, приїхав він, відкрили бочку на аналіз а там куча мурах потопилась, вихід це білий віконний ущільнювач і скоч.або паралон і скоч. річ муторна але буде щільно і безпечно!

Я накриваю плівкою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Висновок простий лiнивим треба наймати людей i контролювати як вони миють чужi дiжки 

"Ліниві" швидше за все лаборанти,або  хімприпарати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...