Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 

 

Від пояснення чому ціну знизили, я "чуть не просльозився".

Ми тут, в більшості випадків, розважаемося то, може опишите і ми відчуемо неперемовну гамму почуттів .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Винодел сказал:

Ми тут, в більшості випадків, розважаемося то, може опишите і ми відчуемо неперемовну гамму почуттів .

У мене ще була одне прохання до представників Асканія-Пак, подзвонити кожному пасічнику і пояснити ситуації, вони так і цього не зробили і а це прохання на скільки розумію їх поставило в "штопор".

Я людина досить спокійна, але коли говорив з начальником, який представився Віктором Іванченком, ледь себе стримував, відверто, не люблю коли починають себе поводити "як вуж на сковорідці". Тоді цілу ніч мене "ковбасило".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, asaltan сказал:

Ні, це нетипова поведінка. Думаю, у них були вагомі причини.:IMHO:

Причина наступна, такому великому експортеру не буде чим платити зарплату працівникам, якщо заплатять пасічникам по домовленій ціні, таку мені причину назвали.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 8
  • Здивований 1
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Причина наступна, такому великому експортеру не буде чим платити зарплату працівникам, якщо заплатять пасічникам по домовленій ціні,

Вірю, у мене ті ж проблеми. ЄС і США не хочуть купувати за пормальною ціною.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, asaltan сказал:

Вірю, у мене ті ж проблеми. ЄС і США не хочуть купувати за пормальною ціною.:dntknw:

 І до чого я і пасічники до цих  проблем експортера, якщо не вміють порахувати необхідний  обсяг меду, який потрібно закупити під контракт? А коли ж у Вас була нормальна ціна? Крім звичайно акації.

До речі у нашому регіоні на базі одного з найбільших експортерів зараз найбільша ціна для місцевих пасічників, правда неофіційно.

До речі у мене завжди був план Б, по ціні і по здачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

До речі у мене завжди був план Б, по ціні і по здачі.

Не усі ж такі завбачливі, як Ви (ніякої іронії).:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, asaltan сказал:

Не усі ж такі завбачливі, як Ви (ніякої іронії).:(

Ще раз повторюсь, в співпраці у мене були інші цілі ніж здати мед на даний час це для мене найбільше розчарування.

А план Б, я ж не тільки з Вами тут спілкуюся, тому є експортери кому потрібен цей об'єм меду з аналізами від Асканії Пак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

є експортери кому потрібен цей об'єм меду з аналізами від Асканії Пак.

Невже з цими експортерами Ви домовлялись одночасно з "Асканією-Пак"? Дуже підступно! На чужих якісних аналізах можна аиторгувати у нового покупця 50 коп/кг.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю вони все одно будуть робити свої

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, asaltan сказал:

Невже з цими експортерами Ви домовлялись одночасно з "Асканією-Пак"? Дуже підступно! На чужих якісних аналізах можна аиторгувати у нового покупця 50 коп/кг.:hi:

Зовсім ні, у мене є товариш експортер от він і знайшов покупця на цей об'єм, після того як мене кинули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Зовсім ні, у мене є товариш експортер от він і знайшов покупця на цей об'єм, після того як мене кинули.

А Ви ж говорили, що план Б був завжди?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

А Ви ж говорили, що план Б був завжди?:hmm:

Нормальный   план  Б..   Возможно  даже  лучше (проще) чем  план  А..  думаю  там  ещё  рассматривался  план   В и С..:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Винодел сказав:

Выходит у нас только один надежный способ заработать больше денег-добыть больше меда

колгоспі найбільше працював кінь. Але головою колгоспу він так і не став" - поодинці ми так і залишимось тягловою худобою і нам залишатимуть тільки на існування. Ми виробники продукції, формуємо пропозицію на ринку, а правила гри встановлює тільки одна сторона по принципу, як кажуть, нехай рука відсохне коли себе обділить. Сам правила не встановиш. Експортери вже давно об'єднані, регулярно збираються, координують свої дії з єдиною метою - схилити ринок меду всередині країни на свою користь, звісно, за рахунок пасічників. 
Якщо цьогоріч деякі експортери демонстративно ігнорують об'єднання пасічників, бо бажають, щоб вони не мали успіху, то це лиш тому, що такі об'єднання поки нечисельні і розрізнені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А план Б должен всегда быть у тех пасечников которые живут только с продажи меда.Я еще только качаю мед а уже начинаю названивать ближайшим к нашей стороне скупщикам.И уже по тону и разговору пытаюсь определить насколько и почем нужен им мой мед.Если говорят что анализы будут готовы больше чем через 10 дней сразу вычеркиваю со списка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

Думка вірна.

А для експортера Асканія Пак наша здача на скільки розумію те ж обійшлася в певні кошти і з втратою репутації.

Так і є - "паскуда та птиця, яка в своє гніздо гадить". Таким вчинком вони собі самі підрізали крила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, asaltan сказав:

ЄС і США не хочуть купувати за нормальною ціною.

Бо звикли до дешевого. Якщо попит на наш мед є, а він є, то будуть брати і трішки дорожче. Наскільки я зрозумів ціна питання менше 50  євроцентів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, asaltan сказал:

А Ви ж говорили, що план Б був завжди?:hmm:

Був завжди, ось він і реалізувався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, asaltan сказав:

Ні, це нетипова поведінка. Думаю, у них були вагомі причини.:IMHO:

Хайпанути на хвилі спаду ціни. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sanich сказал:

Хайпанути на хвилі спаду ціни. :umora:

Називається економія коштів власника за рахунок інших суб'єктів господарювання, як кажуть лише бізнес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винуватець необгрунтованих цінових коливаннь за остані три роки поява  Асканії Пак як експортера меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Александр 66 сказал:

Винуватець необгрунтованих цінових коливаннь за остані три роки поява  Асканії Пак як експортера меду. 

У мене є сумніви, що один експортер спроможний таку річ зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2017 в 08:12, Богдан1 сказал:

І я в тому списку тих людей які здали аналіз договорився про ціну а потім кажуть ціна впала аналізи нормальні але ми вам дамо на три гривні менше нище озвученої аякщо ні то наступний тиждень ще нище .Неможливо вкласти в голову як це називається а Гриньков ще в свому журналі хвалить Асканію Пак !!!!!

wp_ss_20171116_0002.png

Теж здав їм мед на аналізи, все в нормі, тільки домовленості порушені, немає слів... Стільки часу пройшло, чекав, а в результаті для них усні домовленості це "пшик".Так що майте на увазі, шановні форумчани, з ким маємо справу.Повний ІГНОР їм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На жаль, і моє знайомство з Асканія Пак  не підтвердило моїх сподівань. "Зафіксована" і обіцяна ціна,   від "поважного" експортера  так і залишилась лиш  обіцянкою. Менеджер Сергій, який відбирав  зразки, мене приємно вразив людяністю. Я пообіцяв цього експортера прорекламувати у нас на зборах пасічників, як надійного партнера, з яким можна працювати. В перспективі обговорювалася довготривала співпраця, так як у мене і моїх колег досить непоганий об"єм меду, який з часом буде збільшуватися. Здавши аналізи і обговоривши усі нюанси, я з нетерпінням продовж 15-16 днів чекав на результати. Але так довго чекаючи на результати, я розумів, що щось не те. Мій мед пройшов аналізи, але мені повідомили,  що умови змінено і мій мед можуть забрати, але значно дешевше. Можливо експортер не дорожить своєю репутацією або думає, що такі речі пройдуть безслідно. Але, що нас не вбиває, робить сильнішими, заставляє розумнішати  і робити висновки. На жаль, для  співпраці я надійного партнера не отримав, але отримав непоганий урок, що є теж позитивно. Напевно, наші експортери не розуміють, що пасічники змінюються і потрібно видпрацьовувати інший алгоритм співпраці, який буде вигідний обом сторонам, так як ми є послідовними ланками в ланцюгу. Перш, ніж співпрацювати з Асканія Пак,  перед тим подумайте, чи варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З нашими відгуками на форумі менеджмент Асканія-Пак ознайомився, а чи зробили висновки, покаже час.

Хотілося зворотнього зв'язку від експортера тут на форумі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аналогично, товарищ сдал мед на анализ, более двух недель тянули результаты, не перезванивали. Цена была 48. В результате позвонил хозяин меда. Сказали, что с медом все ок, только цена 43. Он их послал ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...