Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Оптова купівля меду.

http://ascania-pack.com.ua/shop_content.php/coID/602/content/Zakupka_meda/sid/q7jsb28b5bsds2hh1uaego85e4

Виктор Иванченко / Віктор Іванченко

vmi@ascania-pack.com

Киевстар +38 098 633 48 47
МТС +38 099 904 85 47

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер невелика предісторія цьогорічної здачі меду.

В нашому регіоні цього року був гарний врожай і багато форумчан взяли не скажу фантастичні, але непогані об'єми і ми захотіли здати оптом цього року весь об'єм одному експортеру. Так само відбувався пошук великого експортера для довготривалої співпраці на рівні всієї України (так як товариствтво на форумі досягло досить великих розмірів).

Ще з літа аналізував і спостерігав за роботою експортерів з першої десятки і взявши до уваги всі за і проти, порадившись з друзями вибір впав на Асканію-Пак.

Менеджери даного експортера на той час активно працювали у південому напрямку, особливо активно в Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській і Кіровоградській обл. 

Тактика мені їх роботи симпатизувала, працювали з великими, відомими і активними пасічниками і з довготривалою перспективою і щоб зацікавити їх західними регіоном потрібно було організувати непоганий об'єм.  Був початок вересня в принципі всі активно спілкувалися між собою і організувалися десь на об'єм 80 т.

Але так складалося, що кожен раз представникам Асканія-Пак не було часу їхати до нас і за цей час терпіння не у кожного вистачило і частина здалася (2 пасічники, але в цікавих для мене районах), а ціна тим часом росла і з початкових 46, коли скидав дані досягла в кінці жовтня 49.5.

Тоді вже було відчуття, що після виставки в Гамбурзі, експортери зустрінуться і ситуація на ринку зміниться в протилежну сторону і можливо з обвалом ціни. Так і сталося вони зустрілися вже в Україні в четверг. На той час у всіх було бажання здати мед, тому питання було поставлено наступне перед менеджером Асканія-Пак, або здаємо Вам, або іншому експортеру, а  бажаючих було вдосталь. В підсумку менеджер приїхав.

І в суботу і неділю відбувся забір зразків, з ціною 48-49 (відверто пасічники готові були працювати і по меншій) з її фіксацією, як запевнили на 2 тижні і всі щасливі і задоволенні почали чекати аналізи.

А тим часом ціна почала падати, а аналізів все не було, на скільки розумію, що в цей час у Асканії-Пак було прийнято рішення не платити по домовленій ціні і просто тягнули час, вже був 15 день від взяття аналізів а результати не було і ось лише на 16 день позвонили і запропонували ціну 45, пояснень чому така ціна краще не описувати ... 

Ось так закінчилася нашим об'єднанням здача меду Асканія-Пак, експортер не дотримався угоди і кинув і наше об'єднання і ще декілька пасічників на півдні України. І чи надалі можна вірити домоленостям з даним еспортером питання риторичне ....

В підсумку Аналізи мені дали в еклектроному вигряді і здаємо іншому  експортеру.

  • Подобається 18
  • Дякую 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

В підсумку Аналізи мені дали в еклектроному вигряді і здаємо іншому  експортеру.

80 тон чи менше? Об'єднання утрималось від розпаду?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

9 хвилин тому, asaltan сказав:

80 тон чи менше? Об'єднання утрималось від розпаду?:hmm:

 

47 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 

організувалися десь на об'єм 80 т.

Але так склалося, що кожен раз представникам Асканія-Пак не було часу їхати до нас і за цей час терпіння не у кожного вистачило і частина здалася,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свинська поведінка. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, такою поведінкою відзначилися тільки дві компанії, чи ще є? Про другу теж, мабуть варто написати. Зроблю це у відповідній темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Руслан К. сказал:

Цікаво, такою поведінкою відзначилися тільки дві компанії, чи ще є? Про другу теж, мабуть варто написати. Зроблю це у відповідній темі.

Большинство из них, работающих на рынке меда с ДУШКОМ. :IMHO1:Такова реальность наших дней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, asaltan сказал:

80 тон чи менше? Об'єднання утрималось від розпаду?:hmm:

Так як об'єднання існує серед пасічників тут знайомих особисто, то переважна більшість з 80 т. контактують і здають повторні аналізи і на цей час. 

До приїзду Асканія-Пак здалося всього 2 пасічники, а прийняти участь і на цей час є бажаючі.

Суть була не 80 т., якщо була б впевненість в експортері, то цифра була б набагато більша, це була пробна "тестова" здача, на даного експортера було багато далеко йдучих планів. Та й приймали участь пасічники з більш менш нормальною тарою і розташовані близько один біля одного.

І якщо все пройшло б успішно мали б потужну базу у західному регіоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, kontroler сказал:

Большинство из них, работающих на рынке меда с ДУШКОМ. :IMHO1:Такова реальность наших дней.

Не зовсім, так одна справа великий експортер в якому рішення приймає найнятий менеджмент інша справа розмова напряму з власником бізнесу.

Після того, як нас і ще декількох пасічників з півдня "пустили під поїзд" мав розмови з 2 власниками фірм-експортерів, які мене переконували "що домовленість для них  це закон".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Руслан К. сказал:

Цікаво, такою поведінкою відзначилися тільки дві компанії, чи ще є? Про другу теж, мабуть варто написати. Зроблю це у відповідній темі.

У нас форумчани до цього пасивно ставляться, я б хотів, щоб Ви і про свою здачу описали, у мене ще є дані про експортера, який так кинув вже 2 роки підряд одних і тих пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 При здачі меду в "Мир меда" складали акт  на   "Асканія Пак"! А менеджер "Асканії  Пак" пропонував ціну всього  на 50  коп. більше  ніж Мир меда  але  2 місяця не міг доїхати  за зразками! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я в тому списку тих людей які здали аналіз договорився про ціну а потім кажуть ціна впала аналізи нормальні але ми вам дамо на три гривні менше нище озвученої аякщо ні то наступний тиждень ще нище .Неможливо вкласти в голову як це називається а Гриньков ще в свому журналі хвалить Асканію Пак !!!!!

wp_ss_20171116_0002.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як каже знайомий експортер про наше об'єднання "організоване злочинне угрупування".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Як каже знайомий експортер про наше об'єднання

 

Отжать дополнительные  деньги у экспортёра это под силу только 

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

організоване злочинне угрупування".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Мико сказал:

Отжать дополнительные  деньги у экспортёра это под силу только 

 

Думка вірна.

А для експортера Асканія Пак наша здача на скільки розумію те ж обійшлася в певні кошти і з втратою репутації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

 у мене ще є дані про експортера, який так кинув вже 2 роки підряд одних і тих пасічників.

Ну  тогда  и  их  по  немногу  нужно  наказывать.  договориться  чтоб  ехали  за  мёдом  не менее  20 тон.  а  когда  пригонят  фуру . грузчиков.  сказать  пока Вы  ехали  я  вот  поразмышлял  и  цена  снова  поднялась.   Если  они  играются  с ценой после  договора (устного)  то  почему  нам  нельзя ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"За возможность получения 300% прибыли капиталист готов вырыть и продать кости своей бабушки".Якобы нечто подобное написал К.Маркс в своем исследовании капитализма и капиталистов.Неплохо бы каждому помнить об этом пытаясь сделать "гешефт" с этими представителями рода человеческого.К слову,почти каждый из нас вступая в сделки купли -продажи, производя продукт на продажу по сути бизнесмен, капиталист,"пиранья" империализма, маленькая такая.Думаю каждый в своей жизни слышал упреки(заслуженные и незаслуженные) от партнеров по сделки, родственников ,знакомых, односельчан-такова природа человеческая.имея все это ввиду как бы нечего  говорить о "деловой этике",правилах поведения при заключении сделок. ,"как можно больше денег любой ценой".Это не совсем так правила,писанные и неписанные есть и выполняются,не каждый,и я в том числе, может хорошо их описать.Думаю описанная ситуация, снижение оговоренной цены,  может вполне не противоречить "кодексу поведения" делового человека.С подобной ситуацией столкнулись и мы с коллегой при попытке  сдать "Мила -мед"-сделка не состоялась  и мед мы сдали значительно ниже чем они нам предлагали, фирма не проявляет закупочной активности с того времени,"карма пострадала" говорит мой ,вроде бы не злословный ,коллега.

История описанная Владимиром-интересна, поучительна и , к сожалению, типична .Стоит подумать почему "рыбка сорвалась с крючка"-чтобы научиться на ошибках других. Первое, что на поверхности, им не нужен мед в той точке по такой цене и перспектива дальнейшего сотрудничества.Почему?Вероятно есть возможность лучших условий сделки, закупили меда под предполагаемые поставки.Может еще какую причину добавите?

Мы ,в лице нашего коллеги, потерпели поражение в деле получения макс. высокой цены,грустно,поучительно толкает на мысли,что если Владимир потратив много времени и усилий на то, чтобы продать подороже потерпел фиаско,то мне," сельскому пареньку-работяге" и браться не стоит.Сам пробовал получить большую цену организовав партию на трейлер в бочках у Александра Слуцкого(директор, хозяин "Украинского меда")."-К сожалению,пока нет"- таков был вежливый, лаконичный ответ.Могу припомнить только один случай весной (летом) этого года когда пчеловод смог сдать по 46 при существующей 45 за рапс.Иногда можно получить гривну за доставку на склад- сомнительный выигрыш.

Выходит у нас только один надежный способ заработать больше денег-добыть больше меда.Большинство стало на этот путь.По моему мнению не весь нектар с цветов подсолнуха был собран нашими пчелами, есть резервы.Есть еще один способ- обратиться к гадалке которая подскажет лучшее время сдачи меда или ориентироваться на более удачливых в этом деле коллег.

Думаю Владимир продолжит мониторинг цен на мед и в дальнейшем будет делиться результатами на форуме,многим это поможет.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Винодел сказал:

"За возможность получения 300% прибыли капиталист готов вырыть и продать кости своей бабушки".Якобы нечто подобное написал К.Маркс в своем исследовании капитализма и капиталистов.Неплохо бы каждому помнить об этом пытаясь сделать "гешефт" с этими представителями рода человеческого.К слову,почти каждый из нас вступая в сделки купли -продажи, производя продукт на продажу по сути бизнесмен, капиталист,"пиранья" империализма, маленькая такая.Думаю каждый в своей жизни слышал упреки(заслуженные и незаслуженные) от партнеров по сделки, родственников ,знакомых, односельчан-такова природа человеческая.имея все это ввиду как бы нечего  говорить о "деловой этике",правилах поведения при заключении сделок. ,"как можно больше денег любой ценой".Это не совсем так правила,писанные и неписанные есть и выполняются,не каждый,и я в том числе, может хорошо их описать.Думаю описанная ситуация, снижение оговоренной цены,  может вполне не противоречить "кодексу поведения" делового человека.С подобной ситуацией столкнулись и мы с коллегой при попытке  сдать "Мила -мед"-сделка не состоялась  и мед мы сдали значительно ниже чем они нам предлагали, фирма не проявляет закупочной активности с того времени,"карма пострадала" говорит мой ,вроде бы не злословный ,коллега.

История описанная Владимиром-интересна, поучительна и , к сожалению, типична .Стоит подумать почему "рыбка сорвалась с крючка"-чтобы научиться на ошибках других. Первое, что на поверхности, им не нужен мед в той точке по такой цене и перспектива дальнейшего сотрудничества.Почему?Вероятно есть возможность лучших условий сделки, закупили меда под предполагаемые поставки.Может еще какую причину добавите?

Мы ,в лице нашего коллеги, потерпели поражение в деле получения макс. высокой цены,грустно,поучительно толкает на мысли,что если Владимир потратив много времени и усилий на то, чтобы продать подороже потерпел фиаско,то мне," сельскому пареньку-работяге" и браться не стоит.Сам пробовал получить большую цену организовав партию на трейлер в бочках у Александра Слуцкого(директор, хозяин "Украинского меда")."-К сожалению,пока нет"- таков был вежливый, лаконичный ответ.Могу припомнить только один случай весной (летом) этого года когда пчеловод смог сдать по 46 при существующей 45 за рапс.Иногда можно получить гривну за доставку на склад- сомнительный выигрыш.

Выходит у нас только один надежный способ заработать больше денег-добыть больше меда.Большинство стало на этот путь.По моему мнению не весь нектар с цветов подсолнуха был собран нашими пчелами, есть резервы.Есть еще один способ- обратиться к гадалке которая подскажет лучшее время сдачи меда или ориентироваться на более удачливых в этом деле коллег.

Думаю Владимир продолжит мониторинг цен на мед и в дальнейшем будет делиться результатами на форуме,многим это поможет.

 

Ще раз і можливо багатьох здивує, при цій здачі ціна не стояла на першому місці, мене цікавила здача разом великої партії великому експортеру з перспективою.

Взнав багато цікавої і корисної інформації і головне отримав досвід, тому не вважаю цю невдала  здачу - фіаско. 

А по ціні при певних не дуже зручних умовах і для мене проблемних існує ціна 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив висновок, що краще починати з 0 і виростити пасічникам більш менш середнього, а потім і великого експортера чи і займусь найближчим часом, який грає по правилах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отакої , дуже важливого я не зрозумів.Думки.Якщо для вас найвищя ціна не на першому місті(може хоч на другому) то , думаю, для переважної більшості пайщиків- головне, диваків ,подібних вас ,вкрай мало.Уважно перечитавши ще раз подумав: якщо колеги були готові на меншу ціну то чому не здали?Обурення переважило "тверезий погляд"?Думаю що рішення про відмому від оборудки було прийнято колегіально.Якщо так, то це всупереч моему життевому досвіду,в ваших краях інші люди.

Погоджуюсь, що для багатьох кількість зароблених грошей не головне, е така сфера життя як визнання в суспільстві але отримання грошей за свою роботу ,продукцію не є актом визнання? Бачите знову все скотилося до грошей.Такі ото думки похмурого дня перед монітором компа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Винодел сказал:

Отакої , дуже важливого я не зрозумів.Думки.Якщо для вас найвищя ціна не на першому місті(може хоч на другому) то , думаю, для переважної більшості пайщиків- головне, диваків ,подібних вас ,вкрай мало.Уважно перечитавши ще раз подумав: якщо колеги були готові на меншу ціну то чому не здали?Обурення переважило "тверезий погляд"?Думаю що рішення про відмому від оборудки було прийнято колегіально.Якщо так, то це всупереч моему життевому досвіду,в ваших краях інші люди.

Погоджуюсь, що для багатьох кількість зароблених грошей не головне, е така сфера життя як визнання в суспільстві але отримання грошей за свою роботу ,продукцію не є актом визнання? Бачите знову все скотилося до грошей.Такі ото думки похмурого дня перед монітором компа.

Мене відверто образили цими іграми. Їх менеджери досить гарно працювали з пасічниками і мені це імпонувало, а чим думав менеджмент вищого ешелону мені важко зрозуміти, коли прийняв рішення знизити ціну до 45.

Існує 2 ціні, одна на момент домовленості і запропонована, якщо запропонували навіть менше 48 на момент забору аналізів думаю колектив погодився 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

виростити пасічникам більш менш середнього, а потім і великого експортера чи і займусь найближчим часом, який грає по правилах.

Може річ у придуманих Вами правилах, які Ви хочете нав'язати експортерам?

Крім того, Ви самі сказали, що частина пасічників з Вашого об'єднання вийшли з нього ще до обумовленого терміну. Тобто об'єднання першим почало порушувати домовленості?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересны предпосылки на снижение цены, это экспортёры мёда перезакупили  или некуда его отправить. Или выходят новые игроки по новым правилам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, asaltan сказал:

Може річ у придуманих Вами правилах, які Ви хочете нав'язати експортерам?

Крім того, Ви самі сказали, що частина пасічників з Вашого об'єднання вийшли з нього ще до обумовленого терміну. Тобто об'єднання першим почало порушувати домовленості?:hmm:

Після забору аналізів всі чекали результатів і ніхто нікуди не здався поки експортер не поставив умову, що ціна вже не та за якою домовлялися.

А що не дотримуватися домовленостей це серед експортів звичайна річ?

Від пояснення чому ціну знизили, я "чуть не просльозився".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А що не дотримуватися домовленостей це серед експортів звичайна річ?

Ні, це нетипова поведінка. Думаю, у них були вагомі причини.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...