Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Географія розширюється, додалася Харківська обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора забрали мед, у частини пасічників,що планували здавати Асканія-Пак, мед здавали по ціні 47.5, як і говорив раніше забрав знайомий експортер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавлю про аналізи, на відмінну терміну 15 діб як у Асканія-Пак, яких чекали аналізи, цього разу повний результати аналізів з врахуванням Львівської лабораторії  були увага, за 6 днів, брали у субботу ввечері, а результат у п'ятницю. Єдиний мініс, плану Б, це те, що експортер є невеликим, а у форумчан потенціал  по об'ємах експортерів з першої десятки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Єдиний мініс, плану Б, це те, що експортер є невеликим

А яка Вам різниця? Чи він не зміг оплатити 70 тон меду?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, asaltan сказал:

А яка Вам різниця? Чи він не зміг оплатити 70 тон меду?:hmm:

Вже не раз тут писав, що питання не стояло у 70 т. З 70 т. частина здалася вже давно, частина недавно, а заберуть спільно десь в районі 40 т., частина лишиться на весну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Вже не раз тут писав, що питання не стояло у 70 т. З 70 т. частина здалася вже давно, частина недавно, а заберуть спільно десь в районі 40 т., частина лишиться на весну.

Тоді сформулюйте, будь-ласка, в чому була суть об'єднання. Як зійшлись - так і розійшлись?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, asaltan сказал:

Тоді сформулюйте, будь-ласка, в чому була суть об'єднання. Як зійшлись - так і розійшлись?:hmm:

Чому розійшлися, в таких об'єднаннях є спільна ціль взаємовигідно спільно щось купити або продати?

На цей час, я контактують з об'єднаннями, які мали цього року сумарно десь 1000 т. і мали досвід співпраці з іншими експортерами, в планах знайти експортера для довготривалої і вигідної співпраці для всіх.

Було корисно відчути всі нюанси спільної здачі в "живу" і зрозуміти всю проблематику по тарі і іншим нюасам здачі відносно значних об'ємів.

І крім цього, ще існує одна ідея без попередніх домовленостей з експортерами, вона не має, на моє переконання змісту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора забрали в колег наступну партію по 47.5, з тих у кого Асканія-Пак не забрала по домовленій ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Для частини об'єднання вчора повернута тара, як на мене по справедливій схемі, тобто переважна заново пуста тара і її вага оплачена по 47.5, будь-який брак при поверненні йшов на рівноцінну тару або повернення за неї коштів.

До речі, в Асканія-Пак на цей час непогані ціни на сортові меди, ціна на акацію називалася 80 грн, гречка 57 грн.

До речі хтось перевіряє, на яку кількість меду роблять скидку? А яка кількість лишається насправді?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для частини об'єднання вчора повернута тара, як на мене по справедливій схемі, тобто переважна заново пуста тара і її вага оплачена по 47.5, будь-який брак при поверненні йшов на рівноцінну тару або повернення за неї коштів.
До речі, в Асканія-Пак на цей час непогані ціни на сортові меди, ціна на акацію називалася 80 грн, гречка 57 грн.
До речі хтось перевіряє, на яку кількість меду роблять скидку? А яка кількість лишається насправді?

А гречка+сонях вони беруть ?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Для частини об'єднання вчора повернута тара, як на мене по справедливій схемі, тобто переважна заново пуста тара і її вага оплачена по 47.5, будь-який брак при поверненні йшов на рівноцінну тару або повернення за неї коштів.

До речі, в Асканія-Пак на цей час непогані ціни на сортові меди, ціна на акацію називалася 80 грн, гречка 57 грн.

До речі хтось перевіряє, на яку кількість меду роблять скидку? А яка кількість лишається насправді?

Совпадение.  но и  мне  вчера вернули  тару..    

Только что  взвесил 5 бочек.  Схема   перевешивать  заново  бочки  мне  не  подходит.   там  остался  мёд  и он  натянул  воду.  бочки прилично тяжелее  чем  нетто.  я  ведь  не  виноват  что  его  плохо  выгребли.   так  что  разницу  прощаю..   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Совпадение.  но и  мне  вчера вернули  тару..    

Только что  взвесил 5 бочек.  Схема   перевешивать  заново  бочки  мне  не  подходит.   там  остался  мёд  и он  натянул  воду.  бочки прилично тяжелее  чем  нетто.  я  ведь  не  виноват  что  его  плохо  выгребли.   так  что  разницу  прощаю..   

А що потребували повернути гроші за мед що лишився в бочках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Совпадение.  но и  мне  вчера вернули  тару..    

Только что  взвесил 5 бочек.  Схема   перевешивать  заново  бочки  мне  не  подходит.   там  остался  мёд  и он  натянул  воду.  бочки прилично тяжелее  чем  нетто.  я  ведь  не  виноват  что  его  плохо  выгребли.   так  что  разницу  прощаю..   

А мед, що лишився завжди на користь експортера ще при заборі меду.

Хтось пробував пусті бочки переважити? І що українські бочки мають однакову масу?

У мене є статистика, там такі коливання з 1-3 кг. від стандарту  звичайна річ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, targal сказал:

А що потребували повернути гроші за мед що лишився в бочках

И разговора такого  не было.  том  пооставался  мёд с водой.  а оно  мне  надо ???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sesk сказал:


А гречка+сонях вони беруть ?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

На такий мед у них ціна 44 грн. була кажись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На такий мед у них ціна 44 грн. була кажись.



Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sesk сказал:

 



Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

А як позвонити по телефону у шапці то напевне і 40.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

И разговора такого  не было.  том  пооставался  мёд с водой.  а оно  мне  надо ???

 

Таке я мав в прошлому році з Біхай 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, targal сказав:

бочки прилично тяжелее  чем  нетто

Так брутто, чи нетто, чи вже все одно?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

А мед, що лишився завжди на користь експортера ще при заборі меду.

Хтось пробував пусті бочки переважити?

Неправла - ми завжди переважуємо тару!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

Неправла - ми завжди переважуємо тару!:hi:

Я Вас не мав на увазі. Схема з переважуванням тари є правильна і чесна.

А переважна кількість колег працює по схемі скидок при здачі.

То деякі "спеціалісти" можуть і на 1 грн. на ціні кг. скинути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

Так брутто, чи нетто, чи вже все одно?:hmm:

Ви неправильно процитували. за тару говорив Сергей Тюркин

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Я Вас не мав на увазі. Схема з переважуванням тари є правильна і чесна.

Яка схема переважування правильна. Вона в тому випадку привильна коли бочка чиста а не з остатками меду.Я здаю мед я тара бочки і все  решта проблема того хто його купив стільки меду лишилось меду. І потрібно їх привчати щоб повертали чисті бочки цей процес дуже гарно працює коли лишають гроші за бочки. Тоді привозять блискучі бочки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, targal сказал:

Яка схема переважування правильна. Вона в тому випадку привильна коли бочка чиста а не з остатками меду.Я здаю мед я тара бочки і все  решта проблема того хто його купив стільки меду лишилось меду. І потрібно їх привчати щоб повертали чисті бочки цей процес дуже гарно працює коли лишають гроші за бочки. Тоді привозять блискучі бочки

Процес працює ідеально, коли бочка йде у вартість зданого меду. Приїхали провадили бочки і по даній ваші розрахувалися, а далі привозять і знов переважують і "викуповуєте тару".

З цьогорічної здачі можу сказати, що у бочці лишається менше 1 кг, в деяких може трохи менше, в інших трохи більше. У 20 л. відрах десь в районі 100 гр.-150гр. було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, targal сказав:

Вона в тому випадку привильна коли бочка чиста а не з остатками меду.

Якщо ми бачимо, що на дні бочки - чорнозем з піском, то не стараємось вишкрібати, можливо ще добавимо сміття , яке плавало зверху.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...