Перейти к содержанию

Методы борьбы с клещём Варроа


Рекомендуемые сообщения

сьогодні ранком перейшовся по вуликах, глянув ф1 від ІО ВТ на Пернер, бджоли маса і трутня теж, матка 2018року бджола без кліща робив перевірку, на нуль, о це ВТ, колись на них не звертав уваги, а цього року це одні з кращих, селекціонери не стоять на місці, мені як пасічнику приємно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А як ви це можете стверджувати, коли не контролюєте осипу кліща?

 

Навіщо мені його контролювати, якщо у мене є декілька десятків тестерів, яким я вірю. У мене за 13 років жодного разу не було проблем з кліщем. Мені присилають результати власних перевірок і є що і лабораторій. У мене є результати підмору з моє пасіки, є тако ж результати аналізів меду при здачі, я розумію, що відбувається.

 Є такі які перевірки роблять не тактіком, а термокамерою. До речі цього року буде порівнянні "Варофлу" і "Варостоп".

А так "Варостоп" завозиться партіями по 10 тис. упаковок і якщо його нормально зберігати (при температурі +15-+30) то у всіх дана партія показує однаковий результат. До флуметрину звикання жоден з моїх знайомих не помічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Wladimir_K сказав:

Читаємо уважно інструкції 35-42 днів.

У нас різні постачальники.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

У нас різні постачальники.:ah:

У нас різний вік і різне бачення і це є більш вірно.

А так виробник один і партії можуть бути одні, а от як зберігають за інших відповісти не можу іце досить важливо, бо температура мінус протягом декількох годин з такими препаратами робить, те що вони не є потрібні нікому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Навіщо мені його контролювати, якщо у мене є декілька десятків тестерів, яким я вірю. У мене за 13 років жодного разу не було проблем з кліщем. Мені присилають результати власних перевірок і є що і лабораторій. Є такі які перевірки роблять не тактіком, а термокамерою. А так "Варостоп" завозиться партіями по 10 тис. упаковок і якщо його нормально зберігати (при температурі +15-+30) то у всіх дана партія показує однаковий результат. До флуметрину звикання жоден з моїх знайомих не помічав.

Так сліпо вірити... То тоді вже ви прочитайте уважно інструкцію: перед вживанням перевірте хоча на одній бджолородині. Я колись мав із-за цього осип, але не лише кліща, а й бджіл з кліщем від полосок Рівенського заводу.:ooops::helpme:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Wladimir_K сказав:

У нас різний вік і різне бачення і це є більш вірно.

А так виробник один і партії можуть бути одні, а от як зберігають за інших відповісти не можу іце досить важливо, бо температура мінус протягом декількох годин з такими препаратами робить, те що вони не є потрібні нікому.

Я ніколи не шукаю строк дії. Я стараюсь знайти строк випуску. І так на всьому.

  А мудрість приходить саме з роками. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Wladimir_K сказав:

Ні. Ставлю починаючи з кінця серпня і цього року ще поставив не всім. На вихідних поставлю в останні вулики.

А початок серпня це в більшості через безвихідь.

Ствердження не вірне, обробляти треба після відбору товарного меду і до початку печатки бджоли що буде зимувати.:IMHO:В кожного числа звичайно різні, і безвихідь також різна, тож і пристосовуємось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, соняшник сказав:

 то в любом случае мужские особи (гибнут от голода после оплодотворения сестер самок) будут выпадать на дно, а там мы его....

Ніколи не бачив чоловічих особин кліща, як ви його находите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Ствердження не вірне, обробляти треба після відбору товарного меду і до початку печатки бджоли що буде зимувати.:IMHO:В кожного числа звичайно різні, і безвихідь також різна, тож і пристосовуємось.

Тоді Вам обробляти потрібно ще раз. 

У мене пасіки стоять в місцях де немає поблизу фактично бджіл, а ті що є обробляють зі мною однаково і закліщенність у мене низька. Десь 3 тис. сімей всіх пасік обробляли в районі "Варостоп".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Лавр сказал:

Ніколи не бачив чоловічих особин кліща, як ви його находите?

Причандалля помiж лап гарно видно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, miro сказал:

у мене своя лінія карніки зветься Маланки, виведена в селі Малі Ланки. ;)

В цьому повідомленні знов проглядається випад в бік Івана Михайловича. Вам бачу ніяк не дає спокою його слава, і те що він може. Якщо не знаєте то розпитайте в нього, як він знайшов свою Подолянку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно наткнулся на необычную информацию в историческом журнале "Киевский Вестник" за 1897г.  "К поверьям относительно пчел". Материалы собраны в местечке Гладоссы Елисаветградского уезда (ныне село Гладосы Новоукраинского района Кропивницкой области).

Описана следующая традиция. "Когда начинаются весенние работы, пчеляк, выезжая в поле, берет с собою мешок, в которой забирает первый, попавшийся ему, муравейник и дома варит его в меду, которым кормит пчел; это делается для того, чтобы пчелы были многочисленны и трудолюбивы, как муравьи".

То есть, наши мудрые предки еще в позапрошлом веке делали профилактическую подкормку для пчел на основе муравьиной кислоты!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

В цьому повідомленні знов проглядається випад в бік Івана Михайловича. Вам бачу ніяк не дає спокою його слава, і те що він може. Якщо не знаєте то розпитайте в нього, як він знайшов свою Подолянку. 

можу вам і вашому колезі порадити доброго психотерапевта,  може перестане вам проглядатись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго времени суток,от Варотома  сыпется по 20 клещей в неделю,не гуд чтото,кто Тактика Венгра продаст на 5семей 300 рамка,предложения в личку,спасибо зарание:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы не создавать лишние темы, спрошу тут. Кто-то отпродаст 300-400мл маврика? Или может кто-то хочет купить в складчину 1л и потом роздерибанить ее на 2-3 части?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

Тоді Вам обробляти потрібно ще раз. 

У мене пасіки стоять в місцях де немає поблизу фактично бджіл, а ті що є обробляють зі мною однаково і закліщенність у мене низька. Десь 3 тис. сімей всіх пасік обробляли в районі "Варостоп".

так і є, після повного виходу розплоду.Проливом амітразом або мурашиною кислотою, після видалення з центру рамок після розплоду, інколи з залишками останього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Лавр сказал:

Ніколи не бачив чоловічих особин кліща, як ви його находите?

Да на что он вам нужен.Пчелам самец не вредит совершенно ,а свою миссию он выполнил еще будучи в ячейке

5 часов назад, Sadovod сказал:

То есть, наши мудрые предки еще в позапрошлом веке делали профилактическую подкормку для пчел на основе муравьиной кислоты!

От чего позвольте узнать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Лавр сказав:

Ствердження не вірне, обробляти треба після відбору товарного меду і до початку печатки бджоли що буде зимувати.:IMHO:В кожного числа звичайно різні, і безвихідь також різна, тож і пристосовуємось.

  Стовідсотково ви тут праві! :ay: Бо кліщ за ті пару місяців наробить такого...  Тож його потрібно гарненько проріднити ще перед підготовкою до зими та остаточною обробкою , вже  безрозплідних сімей, як весняні бур'яни на городі .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Лавр сказал:

Ніколи не бачив чоловічих особин кліща, як ви його находите?

Самцы клеща от самок отличаются цветом,светлые самцы,коричневые самки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

От чего позвольте узнать?

От клещей, блох и других паразитов пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Sadovod сказал:

От клещей, блох и других паразитов пчел.

 

7 часов назад, Sadovod сказал:

Недавно наткнулся на необычную информацию в историческом журнале "Киевский Вестник" за 1897г.  "К поверьям относительно пчел".

Какие клещи в 1897 году ,когда его впервые увидели в 1904,а на медоносной пчеле после 1960 года.А нам его завезли люби друзи на спортивное мероприятие и мы узнали какое добро этот клещ вароаа .А Вы мудрые предки.Что предки ,что наследники престола

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.09.2019 в 12:20, Sadovod сказал:

Акарабідоз повинен бути українським? Слухайте виступи доктора Є.Руденка про акарабідоз в Україні.

А шо Руденко ?Ходяча особа з номерком на грудях . Був момент , коли ми всі були в " штопорі"  мішчкупатий. Гайдар пропонє Екоцид. Було  ,  а де була Харкіська Акдемія?Другі пропонують марганцовку (на рівні світового відкриття  ) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Какие клещи в 1897 году ,когда его впервые увидели в 1904,а на медоносной пчеле после 1960 года.А нам его завезли люби друзи на спортивное мероприятие и мы узнали какое добро этот клещ вароаа .А Вы мудрые предки.Что предки ,что наследники престола

Грамотный пчеловод должен знать, что на пчелах паразитируют не только клещи варроа, но и множество других клещей, вызывающих, например, акарапидоз, эктоакарапидоз, пиемотоз, эуваррооз, тропилелапсоз, мелиттифиоз. Муравьинная кислота также эффективна при браулезе от пчелиных вшей.

Муравьинной кислотой, добытой из муравейника таежные охотники обрабатывают одежду, так как она даже отпугивает кровососущих клещей.

Кстати, до изобретения её химического синтеза, муравьиную кислоту химики добывали, обрабатывая паром муравьев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Рус сказал:

Чтобы не создавать лишние темы, спрошу тут. Кто-то отпродаст 300-400мл маврика? Или может кто-то хочет купить в складчину 1л и потом роздерибанить ее на 2-3 части?

Яка ціна, на данний час? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Пахомич сказал:

А шо Руденко ?

На сьогоднішній день це самий грамотний фахівець в питаннях ветеринарії бджіл, а таких в Україні вже практично не залишилося. І варто прислухатися до його думки і порад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...