Перейти к содержанию

Методы борьбы с клещём Варроа


Рекомендуемые сообщения

12 години тому, BVL_Studio сказав:

Я вчера поставил мелисовские пластины а сегодня офигел... 

IMG_20190829_215650.jpg

Такого у меня ещё не было

*мелисовские* це нам про щось говорить, бажано повнішу інформацію:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маркіян сказал:

Слабо. Першокурсник тобі скаже що спирти з кислотами реагують тільки при нагріванні.

Не зрозумів , ви хочете сказати що я кажу не правду.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, BVL_Studio сказал:

Я вчера поставил мелисовские пластины а сегодня офигел... 

Поділіця будьласка з нами що за пластини і як робили, якщо не тяжко з подробицями :hi:.

Про мелісові  пластин навіть" гугєл" не чув...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Віталій.В сказал:

Поділіця будьласка з нами що за пластини і як робили, якщо не тяжко з подробицями :hi:.

Про мелісові  пластин навіть" гугєл" не чув...

Чого не чув? https://melisa93.com.ua/vetpreparat/flukontakt

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2019 в 19:40, Wladimir_K сказав:

Завтра у дистриб'ютора про цю партію запитаю, чи була вона у продажу, у мене були 031118, 041118, і далі 170219.

А можете інформацію від дестрибютора повідомити про партію 051118 :hi:, бо купив такуж  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, orest_73 сказав:

А можете інформацію від дестрибютора повідомити про партію 051118 :hi:, бо купив такуж  :dntknw:

А у Вас полоски працюють? Бо у мене та ж партія , ефекту нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, orest_73 сказал:

А можете інформацію від дестрибютора повідомити про партію 051118 :hi:, бо купив такуж  :dntknw:

Дистриб'ютор підтвердив, що була така серія у них. 

Думаю, що її хтось повністю викупили на мережу магазинів по Україні, це моя думка, а далі як справа було весною включився ефект зберігання.

В кожній серії 10 тис. упаковок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маркіян сказал:

А можливо кліщ на сьодні в печатному розплоді? А так як відхід льотноі значний то і кліща на бджолах поменшало? 

 

Катастрофа! Цікаво як далі буде з цією сім'єю?

Це соріш рекламниий  хід . БРАТИ ПАСІЧНИКИ !!!!!! Не бутьте  окунцями і не кидайтесь на червону нитку  з гачком.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

А у Вас полоски працюють? Бо у мене та ж партія , ефекту нема

п. Володимир кажу чесно, полінився я контролькм класти :ah:, минулого і по заминулого вони працювали добре, бо провіряв і Апіваролем польським і щавельеою польською. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, orest_73 сказал:

п. Володимир кажу чесно, полінився я контролькм класти :ah:, минулого і по заминулого вони працювали добре, бо провіряв і Апіваролем польським і щавельеою польською. 

Я обробляю 12 років і не проводжу контроль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Це соріш рекламниий  хід . БРАТИ ПАСІЧНИКИ !!!!!! Не бутьте  окунцями і не кидайтесь на червону нитку  з гачком.  

Я ничего не рекламируют по этому и не давал конкретное название пластин а просто констатировал для себя что весной есть или нет осыпи обрабатывать нужно так как нахватаются клеща с соседней пасеки... А тут провел эксперимент и поделился результатом... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Я обробляю 12 років і не проводжу контроль.

А я роблю постійно, не на всіх, звичайно, а 5-10 контрольок ставлю кожен рік... Як думаєте, добре це чи зле? Зараз вчасно помітив, що полоски недієві, а якби контролю неробив і понадіявся, що препарат спрацює?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ці тези вже не раз писав. Діючі речовини в принципі давно вже не мінялися в препаратах, якщо вони не боролися ефективно в достатній мірі з кліщем, то вже синтезували, щось нове.

Ключовою відмінність українських препаратів скажімо на тими ж німецькими чи болгарськими є відсутність кінцевого фактично  контролю якості, але ціна у них в рази менша.

Зазвичай при правильному зберіганні у тих же болгар чи німців відповідь дії на кліща однозначна + ефективно діють. На рахунок українського виробницва можуть бути 3 сценарію: все добре, діють на бджолу, або не діють толком взагалі, зазвичай співвідношення у кожного українського виробника трохи різне і залежить від "повезе не повезе, чого сильно не люблю".

Тому купуючи кожен повинен детально прораховувати всі ризики і зважувати всі за і проти.

Я б ніколи не купував би препарат, який немає в Україні офіційної реєстрації і виробник не надає хоча б якогось сертифікату якості на нього і не розумів би умови його зберігання.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, davolodya сказал:

А я роблю постійно, не на всіх, звичайно, а 5-10 контрольок ставлю кожен рік... Як думаєте, добре це чи зле? Зараз вчасно помітив, що полоски недієві, а якби контролю неробив і понадіявся, що препарат спрацює?

Написав відповідь в попередньому коментарі. У мене є розуміння всього шляху від виробника до вулика і розуміння умов зберігання і температурного режиму.

На цю дату, я ще не оборобляв і не поспішаю, так як кліща фактично (бачив лише один раз) не зустрічав, а температурний режим +30 мені не подобається. Стараюсь уникати близькості до інших пасік і перевів 60% від всіх пасік десь в районі на Варостоп, частину на Варофлу цей рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.08.2019 в 13:29, Мико сказал:

На этот сезон изготовили сублиматор щавелевой  кислоты 

с температурным контролем сублимации 

Вот фермерский сварщик пришпандёрил бурой трубку 

Не понравилось , что раньше трубка имела изгиб 

Плохо прочищать было 

Теперь всё хорошо , прогрел газовой горелкой трубку конденсированная щавелька вылетает бегом 

001 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mixaskm сказал:

От лапоть :ah: ,  так це виробник Меліса ...

А я телепень,  господи прости, подумав що пластини на основі  якогось мелісового масла, сорі :ah: заробився... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Вот фермерский сварщик пришпандёрил бурой трубку 

Не понравилось , что раньше трубка имела изгиб 

Плохо прочищать было 

Теперь всё хорошо , прогрел газовой горелкой трубку конденсированная щавелька вылетает бегом 

001 (640x480).jpg

Романовч , так це те що Толя зробив для субліматора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Лозко Василий сказал:

Романовч , так це те що Толя зробив для субліматора?

Да .Только трубка была развальцована а я обварил бурой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Да .Только трубка была развальцована а я обварил бурой

Я извиняюсь, но как можно обварить бурой? Это же флюс, а не припой. Или я чего-то непонимаю. :hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 29.08.2019 в 21:54, davolodya сказав:

Сьогодні невстиг провірити, провірю пушкою тактіком за 1-2 дні, і, якщо від  тактіка буде нормальний осип, повикидаю полоски з вуликів, небуду їх тримати до кінця терміну обробки

Перевірив... Перед провіркою ще раз подивився осип від Варостопу-  пластини вже 5 днів у вуликах, за цей час ЖОДНОГО! кліща більше невпало!  ( Всього впало 3 кліщі в перший день і по одному на другий, і це все)

В ті ж сім'ї, де стоять пластини, поставив нові контрольки і обробив тактіком через пушку. Так, як надворі вже глуха ніч, провірив осип лиш в одній сім'ї, за 20 хвилин після обробки в ній  вже  впало 4 кліща, з чого роблю висновок, що пластини НЕ ДІЮТЬ. Решту більш детально перегляну вже завтра вдень,  і поїду повикидаю  неробочі полоски   з вуликів, нема їм там що робити

IMG_20190830_210437_resized(1).thumb.jpg.cd229cee27b2e01816151c6350a2f62a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, shersand сказал:

Я извиняюсь, но как можно обварить бурой? Это же флюс, а не припой. Или я чего-то непонимаю. :hmm: 

Я так понял что паялось ЛОКом или просто латунью с применением буры как флюса. Ну не все-же здесь технари.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, orest_73 сказав:

п. Володимир кажу чесно, полінився я контролькм класти :ah:, минулого і по заминулого вони працювали добре, бо провіряв і Апіваролем польським і щавельеою польською. 

Можливо у вас і насправді майже нема кліща,  тому що добросовісно обробляєте сім'ї. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ветеринарні препарати це лікарські засоби, які впливають на продукти харчування в нашому випадку мед.

Кожен засіб повинен мати офіційну реєстрацію і сертифікат виробника. 

Потрібно пам'ятати, що мінусові температури перетворюють будь-який засіб в непотрібну річ, так само і перегрів тривалий вище 30, тому зважайте на умови зберігання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, davolodya сказал:

 

Перевірив... осип від Варостопу-   за цей час ЖОДНОГО! кліща більше невпало!  ( Всього впало 3 кліщі в перший день і по одному на другий, і це все)

 з чого роблю висновок, що пластини НЕ ДІЮТЬ. 

 

И вы только поняли это 

Осыпь только в тех семьях ,где уже безкрылые пчёлы лупятся 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Потрібно пам'ятати, що мінусові температури перетворюють будь-який засіб в непотрібну річ,

Венгерский тактик перезимовал в неотапливаемом помещении и осыпи клеща тоже не было 

Теперь остатки Тактика зимуют в погребе и продолжают работать ,даже просрочеными 

Кислота щавелевая хранится при морозе и продолжает работать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...