Перейти к содержанию
Petrovych61

Методы борьбы с клещём Варроа

В теме 3 791 сообщение

2 години тому, F.A.V. сказав:

При работе с дым пушкой кто какие средства защиты использует?:ah:

Респіратор  3м з катріджами для захисту від хімічних випарівIMG_20180925_161407.thumb.jpg.f46027cf510a97caae0a0a1e489ab14c.jpg

Поделиться сообщением

12 минут назад, davolodya сказал:

Респіратор  3м з катріджами для захисту від хімічних випарівIMG_20180925_161407.thumb.jpg.f46027cf510a97caae0a0a1e489ab14c.jpg

Ви наверное шутете , как минимум  хороший противогаз , я свою пушку разобрал и вибросил , после обработки  слишком большой падеж маток гдето 12%.

Поделиться сообщением

1 година тому, nik75 сказав:

Ви наверное шутете , как минимум  хороший противогаз , я свою пушку разобрал и вибросил , после обработки  слишком большой падеж маток гдето 12%.

Які можуть бути жарти з здоров'ям?  Це хімічний респіратор, захист від хлор-органічних парів, повний список захисту досить великий, зараз вже шукати немаю бажання. 

З пушкою Ви щось явно нетак обробляли, обробляю пушкою 4 роки, тактіком і мавріком, обробка 4 рази через кожні 3 дні, при потребі ще контрольна обробка, за весь час ЖОДНОЇ матки невтратив, відмовлятися від пушки наразі незбираюся.

Кожен захищається як йому зручно, комусь протигаз треба, а мені і в респіраторі незле.

Изменено пользователем davolodya

Поделиться сообщением

Я теж обробляв чотири роки  , димпушка це велике зло , краще вже пропарювать  щавелькою  , хоча для великих пасик це не підійде .

Поделиться сообщением

1 час назад, davolodya сказал:

Які можуть бути жарти з здоров'ям?  Це хімічний респіратор, захист від хлор-органічних парів, повний список захисту досить великий, зараз вже шукати немаю бажання. 

З пушкою Ви щось явно нетак обробляли, обробляю пушкою 4 роки, тактіком і мавріком, обробка 4 рази через кожні 3 дні, при потребі ще контрольна обробка, за весь час ЖОДНОЇ матки невтратив, відмовлятися від пушки наразі незбираюся.

Кожен захищається як йому зручно, комусь протигаз треба, а мені і в респіраторі незле.

Підкажи де купити такий респіратор?

Поделиться сообщением

9 минут назад, Маркіян сказал:

в Епіцентрі

Поделиться сообщением

1 минуту назад, larson сказал:

в Епіцентрі

Дякую

Поделиться сообщением

6 часов назад, F.A.V. сказал:

При работе с дым пушкой кто какие средства защиты использует?:ah:

Я користуюсь таким:

images.jpeg

Поделиться сообщением

36 хвилин тому, Маркіян сказав:

Набираємо в гуглі     Респіратор 3м,  самий перший  буде офіційний  дистрибютер фірми,  тільки ціна, боюся несподобається. Окремо іде маска і окремо катріджі, підбираєте під конкретні вимоги, видів катріджів досить багато.

Поделиться сообщением

5 часов назад, davolodya сказал:

Респіратор  3м з катріджами для захисту від хімічних випарів

Прежде, чем кому-то советовать такие вещи, почитайте хотя бы сам инструкцию! https://odissey-yug.prom.ua/p1410219-respirator-8825-8835.html

А там четко написано: "Респиратор не защищает также от загрязнений в виде газов и паров веществ, которые вредны для здоровья и опасны для жизни;

Респиратор не должен использоваться тогда, когда нет информации о типе, концентрации и свойствах вредных веществ, содержащихся в воздухе;"

Ни один респиратор не защитит от паров пестицидов в сумасшедшей концентрации от 5 до 20%, которую используют в дым-пушке. Только изолирующий противогаз!

Изменено пользователем Sadovod

Поделиться сообщением

30 хвилин тому, Ворон сказав:

Я користуюсь таким:

images.jpeg

в мене ще таких штук двадцять нових, но боюся ,що сусіди мене не зрозуміють, ось раніше були противогази які не требабуло одягати на всю голову, а окуляри були якби окремо, в той же час патрубок зєднувальний з катриджем був з метр довжиною, він би для роботи на пасіці був би зручніший:IMHO:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, miro сказал:

в мене ще таких штук двадцять нових, но боюся ,що сусіди мене не зрозуміють, ось раніше були противогази які не требабуло одягати на всю голову, а окуляри були якби окремо, в той же час патрубок зєднувальний з катриджем був з метр довжиною, він би для роботи на пасіці був би зручніший:IMHO:

Такие тоже не спасут. Концентрация очень высокая.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Sadovod сказав:

Такие тоже не спасут. Концентрация очень высокая.

ну, якщо брати хімічний, тобто кисневий, тоді недешеве задоволення, іншого застосунку немає

Поделиться сообщением

Шукайте нові способи  обробки  ,  вони є але вмагазинах  готового не купеш , так як вони патентовані  , тай і не вигодні , стоять копійки а кліща  знищують занатто ефективно .

Изменено пользователем nik75

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, Sadovod сказав:

Прежде, чем кому-то советовать такие вещи, почитайте хотя бы сам инструкцию! https://odissey-yug.prom.ua/p1410219-respirator-8825-8835.html

А там четко написано: "Респиратор не защищает также от загрязнений в виде газов и паров веществ, которые вредны для здоровья и опасны для жизни;

Респиратор не должен использоваться тогда, когда нет информации о типе, концентрации и свойствах вредных веществ, содержащихся в воздухе;"

Ни один респиратор не защитит от паров пестицидов в сумасшедшей концентрации от 5 до 20%, которую используют в дым-пушке. Только изолирующий противогаз!

Ви десь бачили, що я комусь радив ? Ви бачили, що я сказав?

3 години тому, davolodya сказав:

Немаю настрою сперечатися, технології пішли далеко вперед, під кожну потребу є свої катріджі, одні фільтрують тільки пил, інші навіть пари ртуті, той час, коли з засобів захисту був лиш протигаз, давно минув.

Поделиться сообщением

19 минут назад, nik75 сказал:

Шукайте нові способи  обробки  ,  вони є але вмагазинах  готового не купеш , так як вони патентовані  , тай і не вигодні , стоять копійки а кліща  знищують занатто ефективно .

Подивіться при бажанні на відео про один аргентинський метод боротьби з кліщем. Про нього розповідає один з наших співвітчизників, який давненько емігрував в Аргентину і тримає там невеличку аматорську пасіку в декілька сімей. Посилання нижче: 

https://www.youtube.com/watch?v=b_Ape6C6mjA

( Борьба с варроатозом – аргентинський метод – щавелька с глицерином ) 

https://www.youtube.com/watch?v=WmT6zq2XLKk

( Контроль осыпи клеща после обработки щавелькой с глицерином – Аргентина)

------------------------------

До речі. Даний метод в якості експеримента в цьому році випробував матковод Гайдар з Мукачево. У нього там на його блозі є декілька відео на цю тему. Одне з них за посиланням нижче, інші знайдете на його блозі також. Гайдар детально в інших своїх відео розповідаю про те, як самостійно виготовляє ті полоски для знищення кліща. Досить просто і з доступних матеріалів все робиться. А головне результат наяву: 

https://www.youtube.com/watch?v=u4eWPDs_ml8

( Огляд сімей зі смужками Гліщ )

Поделиться сообщением

:al::umora::umora:))).

Изменено пользователем nik75

Поделиться сообщением

2 часа назад, Ворон сказал:

Я користуюсь таким:

images.jpeg

ГП-5 с каким фильтром? Я сегодня созванивался с одним магазином сказали что на них стоят картонные фильтры а чтобы он защищал от ядохимикатов нужен угольный фильтр который продаётся отдельно.

Поделиться сообщением

3 часа назад, nik75 сказал:

:al::umora::umora:))).

Як це розуміти ? Якщо на мурашину , то він не хімік.:hi:

Поделиться сообщением

6 часов назад, F.A.V. сказал:

ГП-5 с каким фильтром? Я сегодня созванивался с одним магазином сказали что на них стоят картонные фильтры а чтобы он защищал от ядохимикатов нужен угольный фильтр который продаётся отдельно.

Стоїть воєний вугільний елемент,заказав три по 35 грв без доставки,2 чеаають свого часу.

Поделиться сообщением

Пользуюсь Тополь Е1, рекомендуется среди прочих инструкцией у пушке, есть во многих магазинах спецодежды и в эпицентре тоже, украинский, китайский. Картриджи угольные съемные. В характеристиках защита от кислых газов и паров (диоксид серы, кислоты муравьиная, серная, азотная и др.) 

При обработке щавельной кислотой на спирту отдаленно слышу запах паров спирта, когда работал тактиком на венгерском керосине - все, что ощущал - это запах резины самого респиратора, если керосин украинский очищеный - отдаленно ощущается запах. 

Пользовался этим респиратором при обработке рамок серой - отлично, запах паров серы при розжиге присутствует, но на дыхание не влияет. 

preview.jpg

Поделиться сообщением

Обработал семьи Китайскими полосками ,результатом доволен  !!!

Поделиться сообщением

48 минут назад, Alexsey Ivanovi4 сказал:

Обработал семьи Китайскими полосками ,результатом доволен  !!!

Китайцы тоже довольны , и все производители полосок очень довольны , они мечтают  чтобы пчеловоды лечили пчел  вечно.

Поделиться сообщением

В 20.09.2018 в 16:11, davolodya сказал:

Форумчанин @dust має тактік, якщо сьогодні замовите,  до вихідних ще можна встигнути отримати

А что проблема с тактиком. В магазинах полно. По 12 гривен за ампулу. Чем этот плох?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, ss77 сказав:

А что проблема с тактиком. В магазинах полно. По 12 гривен за ампулу. Чем этот плох?

В магазинах не той тактік, мова іде за перевірений венгерський. Тактік і біпін українського і російського виробництва довіри невиявляє, буває дуже багато претензій до якості

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти