Перейти к содержанию

Методы борьбы с клещём Варроа


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Мико сказав:

Точно так казав той мiсцевий бджоляр котрий з 300 спустився до 30   , а восени  ще 6 втратив 

ні, я про те що полоски і інші методи боротьби з кліщом теж мають свій ефект,який відрізняється від дим пушки,дим пушка не завжди є необхідна і не являється методом профілактики, а є безпосереднього використання з боротьбою від кліща, мені ж в пакетному бджільництві,застосовувати полоски профілактично є вигідно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, новичок сказав:

Если Вы клеща не видите это не означает что он не сыпится и его там нет .В активный период после обработки он может осыпатся за пределами улья

можливо і так, я ж наголосив,що при обробці різними ефективними препаратами,шляхом застосування різних методів, результат був нульовий,для цього було взято до 10відводків.В межах льоту моєї пасіки ,я спілкувався із сусідами ,та сама ситуація,притому,що минулого року всі вони використовували різні препарати. В мене на це виникла своя думка, ріпак який був посіяний біля мене обробляли мавріком,чи не могло бути ,що це стало профілактикою проти кліща:hmm:,це лише здогадки, а профілактика з метою виявлення даного кліща потрібна завжди,це є запорука сильних бджолосімей і здорових,коли бджола не є виснажена кліщом її імунітет може протистояти різним захворюванням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MaXUA123 сказал:

Так а що ж тоді робити?

Применять экологически безопасные технологии. Не отдельные методы, а полный комплекс. Конечно, больше возни, но, зато уверенность в безопасности для здоровья. Я уже упоминал об Интегрированной технологии. Ее суть в периодическом контроле заклещенности и, при необходимости, применении безопасных методов и препаратов. Это профилактические меры, вырезка трутневого расплода, опудривание сахарной пудрой или хвойной мукой, обработка эфирными маслами, щавелевой, муравьиной или молочной кислотами. Обработки проводить не когда -попало, а на конкретных стадиях развития семьи и в допустимом диапазоне температур окружающей среды. Несоблюдение условий применения препаратов приводит к низкому эффекту и к негативному влиянию на семью. Данная технология ( на английском Integrated Pest Management ) широко применяется в США и ЕС. Мы в нее внесли дополнения по рекомендациям наших ученых. К сожалению, отечественная наука так и не создала свою комплексную технологию борьбы с клещем, а предлагает только отдельные приемы и препараты. Технология IPМ на первый взгляд сложная, но отработав ее 1-2 раза все работы можно свести к минимуму и с успехом применять на любых по размеру пасеках. Я, например на своей пасеке применяю 2-3 простейшие обработки за сезон. Но, постоянно контролирую заклещенность. С видео (англ.яз) работ в рамках данной технологии можно ознакомиться:

С другими экологически безопасными методами можно ознакомиться в нашей группе "Пчелы против химии" в фейсбуке, в контакте, в однокласниках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.11.2017 в 18:53, dust сказал:

Звичайно, метод може й найкращий, але фінансово затратний і не мобільний.

Вы неправы, очень даже мобильный и цена вопроса всего от 1200 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sadovod сказал:

Применять экологически безопасные технологии. Не отдельные методы, а полный комплекс. Конечно, больше возни, но, зато уверенность в безопасности для здоровья. Я уже упоминал об Интегрированной технологии. Ее суть в периодическом контроле заклещенности и, при необходимости, применении безопасных методов и препаратов. Это профилактические меры, вырезка трутневого расплода, опудривание сахарной пудрой или хвойной мукой, обработка эфирными маслами, щавелевой, муравьиной или молочной кислотами. Обработки проводить не когда -попало, а на конкретных стадиях развития семьи и в допустимом диапазоне температур окружающей среды. Несоблюдение условий применения препаратов приводит к низкому эффекту и к негативному влиянию на семью. Данная технология ( на английском Integrated Pest Management ) широко применяется в США и ЕС. Мы в нее внесли дополнения по рекомендациям наших ученых. К сожалению, отечественная наука так и не создала свою комплексную технологию борьбы с клещем, а предлагает только отдельные приемы и препараты. Технология IPМ на первый взгляд сложная, но отработав ее 1-2 раза все работы можно свести к минимуму и с успехом применять на любых по размеру пасеках. Я, например на своей пасеке применяю 2-3 простейшие обработки за сезон. Но, постоянно контролирую заклещенность. С видео (англ.яз) работ в рамках данной технологии можно ознакомиться:

С другими экологически безопасными методами можно ознакомиться в нашей группе "Пчелы против химии" в фейсбуке, в контакте, в однокласниках.

Якщо ви незнаєте,то вконтакті і однокласники заборонені в Україні.

1 час назад, Гурович сказал:

Вы неправы, очень даже мобильный и цена вопроса всего от 1200 грн

Де можна прицінитись?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ворон сказал:

Якщо ви незнаєте,то вконтакті і однокласники заборонені в Україні.

Де можна прицінитись?:ah:

В любом магазине, где продают увлажнители воздуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Гурович сказал:

В любом магазине, где продают увлажнители воздуха.

Ціни на девайси толкової фірми кучеряві,але це таке,цікавить інше,як добитись точної дози на кожен вулик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ворон сказал:

,як добитись точної дози на кожен вулик?

Я думаю в данном случае только экспериментальным путём.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Sadovod сказав:

Данная технология ( на английском Integrated Pest Management ) широко применяется в США и ЕС. Мы в нее внесли дополнения по рекомендациям наших ученых.

Якщо не таємниця хто такі "ми" і будь-ласка більш детально про "наших вчених", маю на увазі що за вчені і які саме рекомендації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Гурович сказал:

Я думаю в данном случае только экспериментальным путё

Ні мені таке не підходить,можна так доекспериментуватись що остатись без бджіл,краще я буду користуватись вармором,там передозування майже неможливе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Lefty сказав:

Якщо не таємниця хто такі "ми" і будь-ласка більш детально про "наших вчених", маю на увазі що за вчені і які саме рекомендації.

Та й  мені теж хоть щось конкретне хотілося б теж почути, а не фрази з передовиць...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, MaXUA123 сказав:

Так а що ж тоді робити?

:helpme:Розводити кліща...:umora: Ну, а якщо серйозно, то з двох зол обирають завжди поменше.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Ворон сказал:

Ні мені таке не підходить,можна так доекспериментуватись що остатись без бджіл,краще я буду користуватись вармором,там передозування майже неможливе.

Ніхто не примушує обробляти всю пасіку в один час неперевіреною дозою препарату. Від меншого до більшого на 2х  3х вуликах. Знайдете найкращу дозу. При даному способі обробітку сімей передозування майже неможливе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

Якщо не таємниця хто такі "ми" і будь-ласка більш детально про "наших вчених", маю на увазі що за вчені і які саме рекомендації.

Мы - это международное движение "Пчелы против химии". Кроме технологии, описанной учеными США, мы использовали рекомендации украинских ученых В.А.Гайдара, Е.В.Руденко и некоторых других по применению экологически безопасных методов и препаратов в пчеловодстве.

 

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Та й  мені теж хоть щось конкретне хотілося б теж почути, а не фрази з передовиць...:ah:

Вы что-то слишком агрессивно настроены против моих постов. Какие Вам еще подробности, если я дал ссылку на 14 видео технологии IPM? Хотите знать подробнее - заходите на нашу страничку, пишите мне в личку. Всем, кто хотел проверить данную технологию, я выслал подробные материалы еще в начале сезона. Итоги испытаний будем подводить весной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Sadovod сказав:

Мы - это международное движение "Пчелы против химии". Кроме технологии, описанной учеными США, мы использовали рекомендации украинских ученых В.А.Гайдара, Е.В.Руденко и некоторых других по применению экологически безопасных методов и препаратов в пчеловодстве.

 

Вы что-то слишком агрессивно настроены против моих постов. Какие Вам еще подробности, если я дал ссылку на 14 видео технологии IPM? Хотите знать подробнее - заходите на нашу страничку, пишите мне в личку. Всем, кто хотел проверить данную технологию, я выслал подробные материалы еще в начале сезона. Итоги испытаний будем подводить весной.

Та Господь з вами! Мирніше налаштовану людину ще спробуйте знайти. Чемно дякую!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Гурович сказав:

Я думаю в данном случае только экспериментальным путём.

Та просто треба точно дотримуватися інструкцій.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Ніхто не примушує обробляти всю пасіку в один час неперевіреною дозою препарату. Від меншого до більшого на 2х  3х вуликах. Знайдете найкращу дозу. При даному способі обробітку сімей передозування майже неможливе.

З варомором все зрозуміло,один качок насоса на вулик,а в тих девайсах немає дозуючих пристроїв,або погано дивився,а дороблювати чи ліпити до девайса ще щось,нерозумію,але першо-вікривачем бути нехочу,заказав нержавіючий варомор,кустарщина вже дістала.:-)

18 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та просто треба точно дотримуватися інструкцій.:IMHO:

А що вже така є,тикніть пальцем?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Ворон сказав:

З варомором все зрозуміло,один качок насоса на вулик,а в тих девайсах немає дозуючих пристроїв,або погано дивився,а дороблювати чи ліпити до девайса ще щось,нерозумію,але першо-вікривачем бути нехочу,заказав нержавіючий варомор,кустарщина вже дістала.:-)

А що вже така є,тикніть пальцем?:ah:

Якщо ви про варомор, то в інструкціях до них все є. Якщо знайду  - "тикну":wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Якщо ви про варомор, то в інструкціях до них все є. Якщо знайду  - "тикну":wave:

Вароморну сам знаю,я думав є вже до нового девайсу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Ворон сказав:

Вароморну сам знаю,я думав є вже до нового девайсу.

А... Бо я вже он був пристарався...:ah: Здається тут гарно все описано щодо гармати.

http://poradum.com/sad-i-gorod/doglyad-za-bdzholami/dimova-garmata-varomor-dlya-obrobki-bdzhil-instrukciya-i-rozchini.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А... Бо я вже он був пристарався...:ah: Здається тут гарно все описано щодо гармати.

http://poradum.com/sad-i-gorod/doglyad-za-bdzholami/dimova-garmata-varomor-dlya-obrobki-bdzhil-instrukciya-i-rozchini.html

Я маю ще з часу впровадженя гармати в Україні,тобіш з сайту Папа.В.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Ворон сказав:

...,заказав нержавіючий варомор,кустарщина вже дістала.:-)

 

то Ви ще з нержавіючою трубкою не працювали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, dust сказал:

то Ви ще з нержавіючою трубкою не працювали?

Нержавійка ще тільки іде до мене поштою,працював самокльопами з томозною трубкою і мідною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів почути Ваше враження від роботи з нержавіючою трубкою. В мене була мідна трубка - при нагріві гнулась, а при зменшенні напору газу, зразу починає "плюватись".

Чого нема з товстостінною нержавіючою трубкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ворон сказал:

Нержавійка ще тільки іде до мене поштою,працював самокльопами з томозною трубкою і мідною.

У мене теж самокльоп, тільки нж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...