Перейти к содержанию

Методы борьбы с клещём Варроа


Рекомендуемые сообщения

100 гр цукру,100гр води,7,5гр щавельки.Є осип кліща від цего кампоту, хтось провіряв.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.08.2017 в 19:36, Олег Мельник сказал:

Вирішив спробувати смужки "Еко-плюс", виробник "Скіф", на основі ефірних олій рослин. 

 

Cаме тому їх можна використовувати протягом всього сезону. Пробував я  їх. Порівняко з рівнееським VAROFARM-ом дія набагато слабша. Як профілактика з весни має бути добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Женя Циба сказал:

100 гр цукру,100гр води,7,5гр щавельки.Є осип кліща від цего кампоту, хтось провіряв.

Читав рецепт 600 гр цукру 600 мл води і 35 г щавелевої кислоти прокапати на клуб зимою, а як осип перевірити зимою я не знаю

33 минуты назад, Женя Циба сказал:

100 гр цукру,100гр води,7,5гр щавельки.Є осип кліща від цего кампоту, хтось провіряв.

Закінчив обробляти пасіку водним 2 % розчином щавеливої кислоти, перед цим клав Фумісан на 3 неділі по 2 полоски, 26 липня (закінчив качати мед і зразу поклав)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, RAN сказал:

Закінчив обробляти пасіку водним 2 % розчином щавеливої кислоти, перед цим клав Фумісан на 3 неділі по 2 полоски, 26 липня (закінчив качати мед і зразу поклав)

І як результат? Обприскували з росинки кожну рамку чи проливали по вуличках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

І як результат? Обприскували з росинки кожну рамку чи проливали по вуличках.

Купив Німецький пульвер з короткою вудочкою дистильована вода тепла 7 літрів і пішов не виймаючи рамок. Зразу скорочую гнізда виймаю пластини, а потім по черзі здвигаю рамки опускаю вудочку і поливаю плоскою розпиленою. То навіть і распіратор не потрібен. Ось так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Женя Циба сказав:

100 гр цукру,100гр води,7,5гр щавельки.Є осип кліща від цего кампоту, хтось провіряв.

 

Сиплеться, і при тому дуже добре сиплеться. 2 роки практики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, MIvan сказал:

Сиплеться, і при тому дуже добре сиплеться. 2 роки практики.

Це проливати по вуличкам чи з росинки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, bosik2017 сказал:

 Варотом (флувалінат)  2 полоски на сім,ю діюча речовина  80мг в полосці від 21 до 35 суток

Китайці Полоски Манхао  діюча речовина флувалінат  40мг в полосці  радять 1 полоску  від  7 до 10 суток . Замітьте дози  добавки всякої хімії . 

 

 

 

 

В Руденковском "Апизане" 40мг флувалината натрия, по срокам написано в весенний период 30 дней, в осенний, до полного выхода расплода :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Женя Циба сказал:

100 гр цукру,100гр води,7,5гр щавельки.Є осип кліща від цего кампоту, хтось провіряв.

 

да сипеця робив контрольну обробку,того року десь в листопаді кліщ був ,  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, СергійШ сказал:

да сипеця робив контрольну обробку,того року десь в листопаді кліщ був ,  

Проливали по вуличкам?Концентрація така сама як я писав 100ц,100гр в,7.5щ.к?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Проливали по вуличкам?Концентрація така сама як я писав 100ц,100гр в,7.5щ.к?

да проливав по 5 кубиків на вуличку, я робив на один літер сиропу ,один до одногу, 35 гр щавельної кислоту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, СергійШ сказал:

да проливав по 5 кубиків на вуличку, я робив на один літер сиропу ,один до одногу, 35 гр щавельної кислоту. 

В усіх концентрація різна,я вже запутався:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Женя Циба сказал:

В усіх концентрація різна,я вже запутався:dntknw:

Саме головне щоб , концетрація  кислоти в цукровому сиропі була 3.5 процентів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я купил 2 семьи пчёл в прошлом году были очень заклещёваные при при закормке осенью и весенней подкормки в этом году добавлял КАС-81 при проверке на прошлой неделе клеща фактически не было лишь несколько штук .Моим семьям помогло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, СергійШ сказал:

Саме головне щоб , концетрація  кислоти в цукровому сиропі була 3.5 процентів. 

Якшо більше то передоз?Якщо маєте більше інформації про цей метод то поділіться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Дикарев Сергей сказал:

Я купил 2 семьи пчёл в прошлом году были очень заклещёваные при при закормке осенью и весенней подкормки в этом году добавлял КАС-81 при проверке на прошлой неделе клеща фактически не было лишь несколько штук .Моим семьям помогло.

Це ще не кінець, Якщо є розплід   , НА бджолах сидить 10- 15 % інші ховаються в розплоді .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Женя Циба сказал:

Якшо більше то передоз?Якщо маєте більше інформації про цей метод то поділіться.

 

Э.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, СергійШ сказал:

 

Э.jpg

Буду пробувати.Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Женя Циба сказал:

Буду пробувати.Дякую

Максимальна ефективність препарата ,досягається в без розплідний період, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, СергійШ сказал:

Максимальна ефективність препарата ,досягається в без розплідний період, 

Давно корестуєшся цим способом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Женя Циба сказал:

Давно корестуєшся цим способом?

Того року попробував перший раз .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При осмотре доноров для нуков (рамки 200 х 145мм) попалась семейка которая сильно просела по пчеле. Стоят полоски от клеща, на пчелах клещей практически не видно. Попалась почти пустая рамочка с остатками расплода - пятачок ячеек сто, я его распечатал и вытряхнул остатки... вот картина маслом:

  В кадр попало не все содержимое ...

DSCN25011.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Брониславович сказал:

При осмотре доноров для нуков (рамки 200 х 145мм) попалась семейка которая сильно просела по пчеле. Стоят полоски от клеща, на пчелах клещей практически не видно. Попалась почти пустая рамочка с остатками расплода - пятачок ячеек сто, я его распечатал и вытряхнул остатки... вот картина маслом:

  В кадр попало не все содержимое ...

DSCN25011.jpg

Пора зав'язувати Вам з полосками, які Ви ставите,це ще торік говорив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як називаються полоски якщо не секрет.Я в минулому сезонi трохи експерементував пiсля того як аналiз лабораторний показав  в трьох пробах з пяти наявнiсть клiща.В частину сiмей близько 70% поставив Варостоп  , решту обробив мурашиною кислотою , ставив до Спаса  то пiсля мурашиноi клiщ поздихав навiть в запечатаному розплодi розпечатував дивився.Цього року аналiз не виявив клiща в жоднiй пробi.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Брониславович сказав:

При осмотре доноров для нуков (рамки 200 х 145мм) попалась семейка которая сильно просела по пчеле. Стоят полоски от клеща, на пчелах клещей практически не видно. Попалась почти пустая рамочка с остатками расплода - пятачок ячеек сто, я его распечатал и вытряхнул остатки... вот картина маслом:

  В кадр попало не все содержимое ...

DSCN25011.jpg

Такого навіть ворогові не побажаєш. Ваші полоски або фальсифікат, або у кліща до діючої речовини виробилась резистентність. 

Броніславович, полоски Руденка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...