Petrovych61

Методы борьбы с клещём Варроа

2 694 сообщения в этой теме

16 минут назад, RAN сказал:

Щавелевая кислота. Обрабатывал однократно осень 2015, весна 2016, август 2016 (раствор 20 г на литр дистилята при 26 - 30 градусов цельсия) результат великолепный, ульи забиты пчелой, облеты при солнце смахивают на вышедший рой, даже моторошно становится, машину мыть уже перестал нет смысла. Если щавелевой кислотой обрабатывать многократно, то будет аскофероз, поэтому обрабатываю однократно и буду делать весеннюю обработку 29 апреля 

А як саме Ви обробляєте? Проливом чи обприскуванням?

Поделиться сообщением

9 минут назад, Дикий степ сказал:

А як саме Ви обробляєте? Проливом чи обприскуванням?

Купил за 1 000 грн опрыскиватель немецкий в Эпицентре на 7 литров с насадкой дающей плоскую струю распыленную покрываю только пчел в улье предварительно передвинув рамки в лежаках , а в стояках удаляю одну рамку и вперед орошаю только пчел расход в 1,5 раза больше чем в инструкции. Инерция капает из удочки опрыскивателя. Да меры предосторожности - распиратор сварщика с углем, очки, комбез после обработки душ все в стирку иначе ночью прийдет удушливый кашель потом давление ну молоко помогает во

Изменено пользователем RAN
1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

http://www.varroa-sound.de/

16 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

Вбивця Варроа - звук !!!

Революція в боротьбі з Varroa - високою частотою!

« Varroa вбивцею є звук » (близько 15000 Гц з 90 децибелами) протягом періоду від 25 до макс. 30 днів озвучування. Після цього бджоли колонії стають вільними від Varroa . Ця частота не має значення для бджіл і працює безвідмовно.

Кліщі Varroa вкрай стурбовані, під час прийому їжі. Звук впливає на центральну нервову систему кліща варроа , так що старі кліщі гинуть в протягом 10-20 днів. Звук впливає також в розплоді бджіл, що неповнолітні (молоді кліщі) вмирає протягом 1-2 днів в потомстві клітини. Дорослі кліщі в розведенні настільки зіпсовані , що зростання не відбувається , і вони вмирають. Через 25 днів народи практично здорові.

Varroa-Killer-Sound-20095_40_00.jpg

Varroa-Killer-Sound-10995_51_00.jpg

Про мене 

Бджоляр Райнер Крюгер

Кар'єра Райнера Крюгера

• 1974-1978 навчання в якості помічника бджоляра із завершенням в професійному бджільництві Ерхард Йшов Maierhofen
  • 1974 - 6 місяців семестр за професією і придбання бджоляра школи, Державний інститут бджільництва в Целле
  • Тисячу дев'ятсот вісімдесят один Майстер школи шість місяців в Державному інституті бджільництва в Маєн, підсумковий іспит в якості бджоляра в Кобленці

З 9 років у мене є свої власні бджоли. З 1975-2000 я завжди тримав між 100-300 колоній. З 2000 року я побудував свою роботу на бджільництво в даний час 1000 бджолосімей. Я спеціалізуюся на виробництві високоякісної сортовий мед, пилок, прополіс та маточне молочко. Народ я дбаю відповідно до органічними керівними принципами і дозволяю їм літати тільки в пестицидів вільної середовища. В основному я думаю, що сьогодні моя бджолосімей в заповідній зоні на Сардинії.

Сьогодні я вважаю багато лекцій з апітерапії і має намір взяти участь в тренінгах і курсах для лікарів, мед, наприклад, в Академії інтегративної медицини в Гейдельберзі під керівництвом д-ра .. Герт Доршнер. Крім того, я публікую статті про апітерапії в журналах.

Изменено пользователем Гуменюк Володимир

Поделиться сообщением

В 17.04.2017 в 20:15, RAN сказал:

Щавелевая кислота. Обрабатывал однократно осень 2015, весна 2016, август 2016 (раствор 20 г на литр дистилята при 26 - 30 градусов цельсия) результат великолепный,,,

Я тоже обрабатывал щавелькой, тоже получис погода не плось неплохо. Но сейчас погода не позволяет, дождь и ветер. Нополоски всё-таки всунул. Полоски совершенно без запаха! Варотом. Кто-нибудь пользовался, они действительно должны быть без запаха? Купил в прошлом году молочную кислоту, хочу попробовать ей. Стоит ли после полосок?

Поделиться сообщением

11 година тому, Гуменюк Володимир сказав:

http://www.varroa-sound.de/

« Varroa вбивцею є звук » (близько 15000 Гц з 90 децибелами) протягом періоду від 25 до макс. 30 днів озвучування. Після цього бджоли колонії стають вільними від Varroa . Ця частота не має значення для бджіл і працює безвідмовно.

Дуже цікава ідея!

Поделиться сообщением

Когдато так комаров пытались отганять. Правда эфективность таких девайсов была сомнительна. Берут очень большие сомнения что звук уничтожит клеща.

Поделиться сообщением

16 часов назад, ss77 сказал:

Варотом. Кто-нибудь пользовался, они действительно должны быть без запаха? Купил в прошлом году молочную кислоту, хочу попробовать ей. Стоит ли после полосок?

После Варотом когда в 2014 году пропало 50 ульев 30 осенью 20 не вышли из зимы я и перешел на щавелевую кислоту Они не пахли тоже а покупал в Боярке у Домбровского

Поделиться сообщением

Фарматон-360x360.jpg

Позарился из-за цены. 32 грв пачка. Кто пользовал?  Какие успехи и косяки?

Изменено пользователем Посторонним В.

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Посторонним В. сказал:

Фарматон-360x360.jpg

Позарился из-за цены. 32 грв пачка. Кто пользовал?  Какие успехи и косяки?

Ви ж людина з досвідом чи життя Вас нічому не навчило, особливо у виборі українських ветпрепарат та й таких славних виробників, як цей.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви ж людина з досвідом чи життя Вас нічому не навчило, особливо у виборі українських ветпрепарат та й таких славних виробників, як цей.

Так что с ним? Выробнык украинский - я решил поверить в последний раз. Не работает? Следы в меду? Что?

Поделиться сообщением

16 минут назад, Посторонним В. сказал:

Так что с ним? Выробнык украинский - я решил поверить в последний раз. Не работает? Следы в меду? Что?

Виробник ніякий рівненській полоски одне слово, у мене є 4 знайомих, які купилися на етикетку, дуже схожі на Варотом по дизайну, ефективність 0, не знаю що вони там добавляють.

Хоча діюча речовина згідно інструкції флувалінат, на кліща діє досить ефективно.

Були випадки, що іншим препаратом цієї організації потравили бджолу. А про рівненський біпіну взагалі легенди ходять.

Якщо ризикувати купувати українські препарати, то спочатку потрібно купувати 1 упаковку і перевірити ефективність на 1-2 сім'ях, а далі купувати на всю пасіку, але обов'язково тут ж саму партію і в тому ж самому місці, де брали перший раз.

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

9 минут назад, Посторонним В. сказал:

Ставил  в августе  проверал на котролке осып клеща была,состав там такоже как и импортном  варафарме.

Поделиться сообщением

1 година тому, Посторонним В. сказав:

Даний виробник має дуже підмочену репутацію (якщо не вірите, запитайте Добровола), навіть якщо він ( виробник) зараз і виправився, я б нестав ризикувати здоров'ям своïх бджілок.

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Були випадки, що іншим препаратом цієї організації потрапили бджолу.

2 минуты назад, davolodya сказал:

Даний виробник має дуже підмочену репутацію

Вы меня в депрессию вгоняете прямо! Я весы продал за пол цены и вложился на все в Варофарм :umora:, тут мороз и солнце ещё и что мне остается теперь, надеяться на случай!?

12 минуты назад, Сергей Днепр сказал:

Ставил  в августе  проверал на котролке осып клеща была,состав там такоже как и импортном  варафарме.

Спасибо, земляк, хоть чуток поднял мне настроение!

6 минут назад, davolodya сказал:

навіть якщо він ( виробник) зараз і виправився, я б нестав ризикувати здоров'ям своïх бджілок.

Так что там было-то? Пчелы траванулись от полосок?!? Антибиотик в меду потом нашли?

18 минут назад, Wladimir_K сказал:

Якщо ризикувати купувати українські препарати, то спочатку потрібно купувати 1 упаковку і перевірити ефективність на 1-2 сім'ях, а далі купувати на всю пасіку, але обов'язково тут ж саму партію і в тому ж самому місці, де брали перший раз.

Так и поступлю теперь пожалуй. Даже положу бумажку на дно, для контроля. О результатах доложу.:(

Поделиться сообщением

10 минут назад, Посторонним В. сказал:

Вы меня в депрессию вгоняете прямо! Я весы продал за пол цены и вложился на все в Варофарм :umora:, тут мороз и солнце ещё и что мне остается теперь, надеяться на случай!?

Спасибо, земляк, хоть чуток поднял мне настроение!

Так что там было-то? Пчелы траванулись от полосок?!? Антибиотик в меду потом нашли?

Так и поступлю теперь пожалуй. Даже положу бумажку на дно, для контроля. О результатах доложу.:(

Спочатку спробуйте на 1-2 сім'ях, осип хоча б мінімальна, але вже повинна бути і вона повинна тривати так днів 20, а полоски повинні стояти у вулику мінімум 35 днів, така схема у варостопу чи німецького байваролу, а у них діючі речовини однакові.

До речі, ефективність діючої речовини флувалінат найвища з того що є на ринку проти кліща і при правильному використанні сягає 100% факт доведений єдине, що якість українських виробників "кульгає на обидві ноги".

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Виробник щось набадяжив, внаслідок чого у людей по півпасіки загинуло

весы продал за пол цены и вложился на все в Варофарм :umora:,

Краще б за виручені кошти купили угорський Тактік, вистачило б в усій окрузі кліща потравити:umora:, препарат надійний покищо

Поделиться сообщением

Даже положу бумажку на дно, для контроля. О результатах доложу.:(

Це навіть необговорюється. Контролька - це обов'язковий елемент при обробці, хоча б на 5-10 сімей, зразу видно ефективність препарату. 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

3 часа назад, Посторонним В. сказал:

Кто пользовал?  Какие успехи и косяки?

Производитель решил обмануть покупателей, скопировав дизайн у импортного "Варотома" Многие не запоминают название и покупают по внешнему виду по памяти. О каком доверии может идти речь?

Еще не успел купить, а тебя уже дурят.

Фарматон-360x360.jpg

6726.284.jpg 

12 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

7 часов назад, Mаксим сказал:

Производитель решил обмануть покупателей, скопировав дизайн у импортного "Варотома" Многие не запоминают название и покупают по внешнему виду по памяти. О каком доверии может идти речь?

Еще не успел купить, а тебя уже дурят.

Фарматон-360x360.jpg

6726.284.jpg 

Народ, будьте внимательнее при покупке и использовании препаратов! Во-первых, "Варотом" (Сербия) - препарат разрешенный в Украине, а "Варофарм" - нет! Т.е., "Варофарм" это нелегальный препарат. Не покупайте "левую" продукцию, не стимулируйте преступников! Во-вторых, обращайте внимание на действующие вещества препаратов. Флувалинат может быть в нескольких вариантах: флувалинат, тау-флувалинат, натрий флувалинат. Имейте ввиду, что порог опасности для пчел, например, тау-флувалината в 8 раз выше,т.е., опаснее, чем флувалината. Кроме того, уже давно доказано, что препараты на основе флувалината и тау-флувалината приводят к выведению клещей, устойчивых и к флаувалинатам и к амитразу! Если вы это не учитываете, то тогда не жалуйтесь на последствия!

Изменено пользователем Sadovod

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас