Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

43 хвилини тому, AVA сказав:

...

Якщо ціна впаде ......., то медовику буде вигодніше розбить сімьї на відводки і забуть про них на місяць 

Т

Провірено пісьля акації...працює на урААА

• Like 2
1 година тому, Иван Иваныч сказав:

Лучше подумать сколько останется пакетов у пакетчиков западной и что они с этим счастьем делать то будут.Для 90 % это полный северный зверек,это одно и тоже если  медовик в начале сезона узнает ,что на опт мед принимать не будут.

тим хто в горах -  ще не повний. Будуть виходити на туристичну трасу і продавати гірський в тридорого

За одно бариг приберуть, що різнокольоровим шмурдяком приторговують

• Like 2
3 часа назад, larson сказал:

в мене ніби чуйка була, осінню майже всі об*єднав

Так то не чуйка. то спасение утопающих ..   если бы клубы занимали  по 7-10 улочек то никто бы их не соединял.

• Like 6
  • Thanks 2
1 час назад, Мико сказал:

и дал его заключённый

В прошлом году тоже заключённые давали объявления по 800 все смеялись, а в реальности так и получилось. После 10 го мая ещё и меньше было. 

• Like 4
1 час назад, андрон сказал:

Почему сразу заключенный? Здесь на форуме @mascot cемьи по 1500грн продает оптом.

Потому что кроме залога его ничего не  интересует 

А семьи можно и по 1200 найти ,было бы желание 

• Like 1
  • Thanks 1
1 час назад, андрон сказал:

Почему сразу заключенный? Здесь на форуме @mascot cемьи по 1500грн продает оптом.

В моем районе 1500 грн за семью уже не оптовая цена, а розничная. Еще и весны нет, а желающих продать пчел по такой цене много.

• Like 2
Только что, военрук сказал:

В моем районе 1500 грн за семью уже не оптовая цена, а розничная. Еще и весны нет, а желающих продать пчел по такой цене много.

А прийде весна бажаючих продати стане ще більше і по нижчій ціні.

• Like 4
1 час назад, mascot сказал:

Моє тут на форумі

Правильно у пчеловодов объявления на форуме а вот на олх и т.д. полно кидняка...:IMHO1:

• Like 2
Только что, Север сказал:

А прийде весна бажаючих продати стане ще більше і по нижчій ціні.

Та куди вже більше, кому не позвониш і кожний просить допомогти продати бджіл, при тому, що у нас вже другий рік як стали платити за опилення соняху.

• Like 2

з пасіки біз...Продаю пчелопакеты, карпатка, матки 2019 года,меченые. Количество 200-250шт. 4р.р.-900грн, 3+1-800грн. Львовская область

1 минуту назад, военрук сказал:

Та куди вже більше, кому не позвониш і кожний просить допомогти продати бджіл, при тому, що у нас вже другий рік як стали платити за опилення соняху.

Так у Вас хитрі пасічники :umora:

Одну сімью продав , за 60кг соняха весною . другу  розділив напополам 

На сонях опять дві , получив гроші за опилення за дві

і для чого той мед качать .і ждать чи він буде із-за примх погоди , тим більше регіон неособливо медовий на рахунок соняха 

• Like 1
  • Haha 1
9 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Надо срочно дошить карманы,а гроши не влизуть:umora:Ребята Вы даже не заметили когда сами себя выдали с плохими делами ,что по меду ,что по пакетам.Ну рассказывайте дальше о ваших делах:umora:

Ось тут теж один напевно зібрав рамки з усієї пасіки і казки нам розказує

• Like 3
7 минут назад, военрук сказал:

1 минуту назад, AVA сказал:

регіон неособливо медовий на рахунок соняха 

Із соняхом, то все нормально, а от з погодою буває плохо.

• Like 3
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

если бы клубы занимали  по 7-10 улочек то никто бы их не соединял.

якщо не об*єднати осінню то на наступну зиму пасіка піде на більш темнішій рамкі, як не продасте багато пакетів - дізнаєтесь, не то що я цього хочу чи бажаю для вас, просто коли ціна закупки впала, зрозумів що продавати пакети буде проблемно і майже всі розформував, залишив тільки ті які заради маток.

• Like 1
Только что, AVA сказал:

Так у Вас хитрі пасічники :umora:

Виявляється, що так. Про те, щоб купували пакети з карпатками давно не чув. До нас навіть Іван Філіпчук з своїми пропозиціями про продаж пакетів не приїзджає.

• Like 2
5 годин тому, Макарыч57 сказав:

Подскажите кто знает, сколько стоит пересылка одного пакета Укрпочтой или другими транспортными компаниями ?

Я відправляв на схід Укрпошта 47грн- 53грн. Ночий експрес десь 120грн.

• Thanks 1
55 минут назад, военрук сказал:

Є обяви і 1400гр.сімя.

• Like 1
4 години тому, Yaroslav сказав:

Думаю, що.............своє в будь-якому візьму. Думаю, що мою думку розділить багато хто з пакетчиків. 

Суть в тому, що і медовики так само думають, розширення на даний час мало кого цікавить, можна найти продавців і на місцях, відновлення  кому буде потрібно тільки власними силами так як хто здав мед задарма грошей вже нема, хто не здав раніше то і тепер не  здасть. Основний покупець пакетів це медовик на опт якого на даний час немає.

На даний час кожен пасічник має приняти рішення він лише любитель чи це бізнес, якщо так, бізнес,  то вірішуйте  працювати на перспективу залишитись в цій сфері чи вийти з неї, але надіятись на гарний прибуток вже сьогодні, тобто цього року це марно, галузь йде до дна і коли це дно і яке воно буде  невідомо:hi:

• Like 6
3 часа назад, военрук сказал:

. Про те, щоб купували пакети з карпатками давно не чув. До нас навіть Іван Філіпчук з своїми пропозиціями про продаж пакетів не приїзджає.

Я его у на так же не видел :dntknw:.  но пакеты с карпат сколько я помню всё время возили.  

• Like 1
31 минуту назад, Женя Циба сказал:

Є обяви і 1400гр.сімя.

Ціна в один доляр доб’є багатьох

• Like 5
  • Thanks 1
Только что, Сергей Тюркин сказал:

но пакеты с карпат сколько я помню всё время возили.  

Ну возят, то наверное ваши местные пасечники, которые везут для себя и еще для продажи, чтобы отбить дорогу или ваши перекупы. У нас этого бизнеса нет, так как хватает своих пчел.

• Like 1
15 минут назад, Серж 82 сказал:

Ціна в один доляр доб’є багатьох

Цікаво те ,що не лише в бджільництві пробиває дно,в інших сферах справи також не райдужні :hmm:.Бежать то некуда. 

Edited by Женя Циба
  • Like 1
  • Sad 2
1 час назад, Вася Чурей сказал:

Я відправляв на схід Укрпошта 47грн- 53грн. Ночий експрес десь 120грн.

Років 3 тому відправляв Укрпоштою, - було 60-80грн за пакет(залежно від ваги)?

• Like 1
  • Thanks 1
2 години тому, военрук сказав:

Виявляється, що так. Про те, щоб купували пакети з карпатками давно не чув. До нас навіть Іван Філіпчук з своїми пропозиціями про продаж пакетів не приїзджає.

Вибачте, а що то за знаменитість? :ah:

1 час назад, Женя Циба сказал:

Цікаво те ,що не лише в бджільництві пробиває дно,в інших сферах справи також не райдужні :hmm:.Бежать то некуда. 

За нами Польша, но пока мы побежим все места будут заняты. 

• Like 3