Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

2 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Ну во,и пактов нема и грошей:umora:

здались ті пакети комусь, навіщо, купиш потому мед відкачуй, меду натягаєшся, потім вези на базар, на базарі бабла набереш, а потім знову пакети, і так мед та пакети, а цікаво, що раніше було мед, чи пакети:hmm:

• Haha 7
23 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Не верю:umora:

Шоб на 2КБФ было как на показательном ЧФ

КТОФ и КСФ были самые раз....гильдяйские в плане дисциплины

Правда, і кльошу нас був найширший! Та нашу Краснознаменную, ордена Нахімова 2 ступеня 36-ту бригаду ракетно-торпедних катерів так були зажали в цьому плані, коли я вже став годком,  що нам страшно було й подумати про годківщину.

Оце думаю, а чого б отоді мені там , в бригаді , не завести було б пару вуличків. Цукор був у нас кубинський - перевантажний пункт з океанських на річкові суда був прямо перед нами за півтори милі...

До речі, зараз друга пасіка Коняєва - біля м. Світлого - просто через невеликий залів від нашої бази.:dntknw:

• Like 2
14 хвилини тому, miro сказав:

здались ті пакети комусь, навіщо, купиш потому мед відкачуй, меду натягаєшся, потім вези на базар, на базарі бабла набереш, а потім знову пакети, і так мед та пакети, а цікаво, що раніше було мед, чи пакети:hmm:

Стовідсотково - мед! :IMHO:

• Like 1
29 хвилин тому, miro сказав:

якоря нє, но цистерну з молоком могли шукати:umora:

А у нас студенти - партизани з судобудівного інститут з Ленінграду  електрошпиль кувалдометром вирівнювали. :dntknw::umora:   А боцман - мічман  ще за півкілометра з берега як побачив - то за пару хвилин на борту вже був...:rofl:

Edited by ДобровоЛ
  • Haha 3
53 хвилини тому, Николай S сказав:

мО" і якоря напильником не точили:umora:

Ні, у нас до нього було важко дістатися. А боцман - мічман був трохи з придур"ю.:umora:

А це його "заклад".:dntknw:

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Именно такой и будет цена и то очень многие не продадут по причине того ,что заработок стал каторжной работой.

Надо своевременно прислушиваться к советам,если хочется иметь постоянный и доходный бизнес.А не ждать плохой зимовки и надеяться поймать новичка.Вы не понимаете что надежда каждый раз на нового покупателя всегда приводит к банкротству.

Всяческое осуждение сезонных пасек,укоры не уметь зимовать всегда бьют бумерангом и очень больно.Так что 400 грн по нынешней ситуации очень достойная цена ,а пакетчик получает больше,душевное удовлетворение от общения с пчелками и надежду ,что в этот раз у покупателя они точно перезимуют.

Что может быть дороже большой и светлой любви к пчелкам.Смотрите может при жизни и нимб появится

Остряг однако;)

58 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Давай не мешай торговаться:umora:Я первый забил.......на все:umora:

Юра, і правильно зробив ! Мало того , що пан Михайло порядна й не скупа людина й прекрасний пасічник ,

він ще й на флоті, як і ми з тобою, відбабахкав три рочки від риндового дзвінка до дзвінка теж.:ay:

• Like 1
2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Надо своевременно прислушиваться к советам,если хочется иметь постоянный и доходный бизнес.А не ждать плохой зимовки и надеяться поймать новичка.Вы не понимаете что надежда каждый раз на нового покупателя всегда приводит к банкротству.

Какой совет дадите вы пакетчикам и медовикам в предстоящем сезоне и как выйти из кризиса при такой цене на мед?

• Like 1
12 минут назад, Колосов Денис сказал:

Какой совет дадите вы пакетчикам и медовикам в предстоящем сезоне и как выйти из кризиса при такой цене на мед?

Ну как заходить в кризис значит дорогу нашли,а как выходить увы не знаете.Да растеряете по пути выхода большую часть коллег и выйдите.

Вон перл от пакетчика в фейсбуке как думаете поможет пакетчикам дорого пакеты продать.По моему похожие перлы выдавали пчеловоды в адрес экспортеров и заготовителей.Одни получили обратку по цене на мед,Эти получат обратку на цену пакетов.Уникумы со стороны медовиков втянули языкки и покетчики втянут и будут по 300-400 грн пакеты продавать и мечтать о европах тихими вечерами при горении лучины

• Haha 1
1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Максимум за пакет ранний 20 кг меда на опте.с 1 мая 15 кг,после 10 мая 10 кг.Хотите получить больше денег ,убеждайте экспортеров скупать мед по более высоким ценам

:ay:, ось і купляйте один в одного у своїх, раз так вважаєте там. Я даної пропозиції не приймаю.:af: :hi:Не цікаво!

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

А пытаться убедить человека у которого нет таких денег на пакет купить это абсурд.Пчелы нужны только для меда.Мед по сути не нужен,так зачем сдались те пчелы,а уж тем более не дающие прибыли в год покупки.Это кто с покупателей согласится выбросить год из своей жизни ,чтобы выручить 2 нахлебников(пакетчика и экспортера) Эта сладкая парочка потеряла связь с реальностью и пытаются задавить полностью.Ну экпортер то ладно,у него деньги,а пекетчик с голым задом чем заниматься будет.

Логічно, якщо мед не потрібний, навіщо вам бджоли:ah: Немає коштів, не купує. То хай носять мені мед, дякую, що переживаєте за нас:umora:

Шановний, мені образливо чути, що я "нахлебник"НАХЛЕБНИК, -а, м. 1. Человек, который получает за плату питание (иногда и помещение) в чужой семье (устар.). Взять кого-нибудь в нахлебники. 2. Человек, который живёт на средства чужой семьи, приживальщик (устар.), а также вообще тот, кто живёт за чужой счет (разговорное неодобр.). || ж. нахлебница, -ы. || прилагательное нахлебнический, -ая, -ое.

Як вам язик повертається таке говорити?! Я за рахунок медовика не живу, людина, яка купує пакети є Homo sapiens - людина розумна, тим все має бути сказано, яка може собі все порахувати, зокрема купівля бджіл по тій чи по іншій ціні.

Попрошу надалі не розкидуватись некоректними термінами, які не відповідають дійсності і тримати себе в руках:hi:

• Like 3
1 година тому, новичок сказав:

Вы уже всех переубедили что не так всё хорошо у Вас с реализацией. Чем больше будет таких как Вы что бегают по всех ресурсах ,тем ниже будет цена.

Если чесно я бы от таких навьязчивых не купил ни маток ни пакеты.

Це про які такі ресурси йде мова? У мене є лиш один ресурс, де я дав оголошення про продаж маток, це даний форум. А про продаж меду чи пакетів  оголошення ніде недавав, від слова взагалі. Тому перш, ніж фантазувати, варто подумати

• Like 1
6 минут назад, Yaroslav сказал:

Як вам язик повертається таке говорити?! Я за рахунок медовика не живу.

Давайте почнемо з того, що пакети у вас купує мабуть баба Фрося, а не медовики...І якби некупували, то ви б не держали б стільки сімей... або накачали б тони 2-3 меду  продали б усе на базарі задорого, ,(ой вибачте,помилився, вас у регіоні багацько,) то накачали б 200-300 тон усі разом,та здалиб і по 23грн... куди б ви ділися...бо складати нема куди...тай мертвий груз на подвір'ї нетреба. та побули б ви в нашій шкурі...тай не говорили б єрунду, що ми ціни збиваємо... Якби не жили за рахунок (не медовика) продажу пакетів, то вам пофіг булоб почому продати, а не держалися за ціну... Я впевнений мене медовики піддержуть.:hi:  

Можете кидати в мене каміння, але це :IMHO:

• Like 5
  • Thanks 1
2 минуты назад, Elek сказал:

Давайте почнемо з того, що пакети у вас купує мабуть баба Фрося, а не медовики...І якби некупували, то ви б не держали б стільки сімей... або накачали б тони 2-3 меду  продали б усе на базарі задорого, ,(ой вибачте,помилився, вас у регіоні багацько,) то накачали б 200-300 тон усі разом,та здалиб і по 23грн... куди б ви ділися...бо складати нема куди...тай мертвий груз на подвір'ї нетреба. та побули б ви в нашій шкурі...тай не говорили б єрунду, що ми ціни збиваємо... Якби не жили за рахунок (не медовика) продажу пакетів, то вам пофіг булоб почому продати, а не держалися за ціну... Я впевнений мене медовики піддержуть.:hi:  

Можете кидати в мене каміння, але це :IMHO:

Розумієте, баба Фрося не купить у мене пакета не порахувавши наперед скільки заробить з мого пакета. Ловіть думкку. Далі, я також рахую по мінімуму скільки можу отримати із зимувалої сім"ї без кочівлі, враховуючи всі можливі медоноси в цьому році, які будуть доступні моїй бджолі.

Не ті часи, щоб було пофігу почому продати, погодьтесь.

Признаюсь, мене дружина переконала не збільшувати пасіки; "навіщо тобі велика кількість сімей, почнеш мед оптом здавати, наробишся більше, а заробиш те саме, як би тримав дану кількість, що маєш". Ось прислухався до поради дружини і не жалію. 

Камінням у вас кидати не буду, маєте право висловити власну думку. Поважаю:hi:

• Like 1
3 минуты назад, Yaroslav сказал:

Далі, я також рахую по мінімуму скільки можу отримати із зимувалої сім"ї без кочівлі, враховуючи всі можливі медоноси в цьому році, які будуть доступні моїй бджолі.

"навіщо тобі велика кількість сімей, почнеш мед оптом здавати, наробишся більше, а заробиш те саме, як би тримав дану кількість, що маєш". 

Камінням у вас кидати не буду, маєте право висловити власну думку. Поважаю:hi:

Значіть ви нехочете наробитися більше, а ми мабуть "горимо бажанням" напахатися, натягатися,спини зірвати, та оптом здати.(рифмоплет,блин:ah:) А ще у когось й охорона :hunter:на пасіці на кочівлі є...йому зарплатня треба... а природа погодою не наділяє як у минулому сезоні, от і виходить що ви хочете дорого продати(бо ви себе поважаєте) а ми повинні купити дорого, кочувати (а це горючка,охорона,)напахатися,(експортер занизить ціну), здати дешево,(бо така ціна:dntknw:) та заплакати бо на ноль:helpme: не вийшли? То не є добре. Так справа не робиться. Якщо медовик не приїде за пакетом(бо дорого), то не у всіх вас є куди розширятись, а посему "ловити вам рої свої , або продавати:dntknw: за шо вже візьмуть.:IMHO:

2 часа назад, miro сказал:

Ради експеременту продам бджолопакет за 300 грн., умова забрати.

Я бы взял, но при условии, что матка будет ИО 19 года:ah:

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
53 минуты назад, Yaroslav сказал:

, ось і купляйте один в одного у своїх, раз так вважаєте там. Я даної пропозиції не приймаю.:af: :hi:Не цікаво!

Вот какой вклад внесли пакеты в увеличение пасек,если они не перекрывают зимнии потери,а пасеки увеличиваются.Вы не понимаете банальных вещей и как младенцы ползающие на попе пытаетесь поучить дядек как нужно ходить и бегать.Вам говорится за то что пакетчике тонут из-за низкой цены меда,а они в ответ дешевле не продам.Кому продавать то собрались,хоть подумали на минутку.

Медовики строили планы на акацию,липу ,розницу,даже пытались поучить меня экономике ну и где сейчас те умники,да тут жуют сопли сдав по 24 и пафос спал,так изредка побрешут о хорошей рознице и дальше мусолят тему опта .Так и пакетчики побрешут о медосборах,о том как их пакеты по 100500 кг одной акации приносят а потом в мае будут поставлены перед фактом отсутствия средств на покупку сахара на подкормку пчелок.У медовика то плохо но мед то принимаю круглый год,а вот пакетчику увы 3 недели в году отведено.

И не надо приравнивать себя к продавцам пакетов в медовых регионах Вы не в том пальто.Я конечно рад,вашему оптимизму,но факты упрямая штука,а законы экономики еще круче тем более плановой .Я получал образование когда платной основы и не знали и диплом был получен не за деньги.

А рыночная экономика только на бумаге и ее предлагают как опытное пособие третьим странам .Не возможно ,что либо вести прибыльно без плана на перспективу.Вы же в один день не тратите зарплату или полученные деньги с пакетов или с оптовой сдачи меда.А наверно распределяете,а это уже плановая экономика,а по рыночной должны за один день потратить.Так точно и постулат о спросе предложении  не работает.Потому как этот самый спрос надо формировать,а не произвести а потом сопли распускать о спросе и предложениях и как последние глупцы надеяться на падеж,который своими пакетами перекрыть ни когда в состоянии не были

• Thanks 2
5 минут назад, Elek сказал:

Значіть ви нехочете наробитися більше, а ми мабуть "горимо бажанням" напахатися, натягатися,спини зірвати, та оптом здати.(рифмоплет,блин:ah:) А ще у когось й охорона :hunter:на пасіці на кочівлі є...йому зарплатня треба... а природа погодою не наділяє як у минулому сезоні, от і виходить що ви хочете дорого продати(бо ви себе поважаєте) а ми повинні купити дорого, кочувати (а це горючка,охорона,)напахатися,(експортер занизить ціну), здати дешево,(бо така ціна:dntknw:) та заплакати бо на ноль:helpme: не вийшли? То не є добре. Так справа не робиться. Якщо медовик не приїде за пакетом(бо дорого), то не у всіх вас є куди розширятись, а посему "ловити вам рої свої , або продавати:dntknw: за шо вже візьмуть.:IMHO:

За всіх пакетчиків не буду говорити. Можу лише за себе. Я ніразу не чув, щоб медовик переживав за зимівлю бджіл пакетчика, як потенційного клієнта у якого купить бджіл. Ви чули колись таке? Звісно, ні. Ось і я не переживаю в яку ціну медовик здає свій мед. Мене цікавить в яку ціну я продаю свій мед і чи мені рентабельно продати пакет по-бажаній ціні, на яку пристане медовик чи баба Фрося. Якщо нас обох все влаштовує, угода відбулась.

Я, признаюсь, не переживаю куди діває свій мед медовик і скільки у нього подвір"я забито бочками з медом. Це не мої проблеми і це мене ніяк не стосується; як так само медовика, що з моїми бджолами буде, коли їх не продам чи куди вони полетять і т.д.

13 хвилини тому, Гурович сказав:

Я бы взял, но при условии, что матка будет ИО 19 года:ah:

дуже багато неплідок ІО спеціально для Вас,19 року.

• Like 1
  • Haha 3
21 минуту назад, Elek сказал:

то не у всіх вас є куди розширятись,

А куда расширять пасеку  пакетчику не продавшему пакеты.Что сделает медовик если не сдаст мед,что пасеку расширять будет,чтоли и наверно ну точно в кредит на такое нужное занятие.Вы посмотрите на их пасеки так детский лепет.Пакетная пасека по нагрузке на одного пчеловода почти в 2 раза больше.А у них каких -то жалких 30% от нормы нагрузки,а почему,да потому что особо спроса на их пакеты и не было.Россиян не стало и пакетчикам пришол северный зверек.Ну поплясали пару лет.Подняли цену,стимулировали продавать пакеты в медовых регионах и сели в лужу.Ну сколько до них поедет самостоятельно,когда цена как на месте.До них едут перекупы и те кто срабатывает эти ребята быстрей с пакетами и шкуру пакетчика привезут,чем с ними начнут разговаривать,что им хочется.Эти ребята молодцы они зарабатывают деньги и им плевать сколько там у него детей голодных.И правильно делают,потому как эти лодыри не могут самостоятельно доставить покупателю пакеты по адекватным ценам и только и пытаются дурить на каждом шагу.Попробуйте заказать почтой пришлют дрянь,А ведь у них возможности не то что у медовика,границу с таможней пересекать не надо.

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Вот какой вклад внесли пакеты в увеличение пасек,если они не перекрывают зимнии потери,а пасеки увеличиваются.Вы не понимаете банальных вещей и как младенцы ползающие на попе пытаетесь поучить дядек как нужно ходить и бегать.Вам говорится за то что пакетчике тонут из-за низкой цены меда,а они в ответ дешевле не продам.Кому продавать то собрались,хоть подумали на минутку.

Бабі Фросі....

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Медовики строили планы на акацию,липу ,розницу,даже пытались поучить меня экономике ну и где сейчас те умники,да тут жуют сопли сдав по 24 и пафос спал,так изредка побрешут о хорошей рознице и дальше мусолят тему опта .Так и пакетчики побрешут о медосборах,о том как их пакеты по 100500 кг одной акации приносят а потом в мае будут поставлены перед фактом отсутствия средств на покупку сахара на подкормку пчелок.У медовика то плохо но мед то принимаю круглый год,а вот пакетчику увы 3 недели в году отведено.

Круто, ви у плюсі....меду то багато на кілька років стане здавати. Я щиро радий за вас.

Бідний пакетчик, немає за що купити цукру, всьо  капец буде, бджоли зрояться. Будемо продавати по 300

Ви хоть себе чуєте?!.....

9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

И не надо приравнивать себя к продавцам пакетов в медовых регионах Вы не в том пальто.Я конечно рад,вашему оптимизму,но факты упрямая штука,а законы экономики еще круче тем более плановой .Я получал образование когда платной основы и не знали и диплом был получен не за деньги.

Може вас запросити в гості, щоб ви краще ознайомились з нашими медоносами:hmm:

11 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А рыночная экономика только на бумаге и ее предлагают как опытное пособие третьим странам .Не возможно ,что либо вести прибыльно без плана на перспективу.Вы же в один день не тратите зарплату или полученные деньги с пакетов или с оптовой сдачи меда.А наверно распределяете,а это уже плановая экономика,а по рыночной должны за один день потратить.Так точно и постулат о спросе предложении  не работает.Потому как этот самый спрос надо формировать,а не произвести а потом сопли распускать о спросе и предложениях и как последние глупцы надеяться на падеж,который своими пакетами перекрыть ни когда в состоянии не были

8 годин тому, Иван Иваныч сказав:

Да успокойтесь.По факту на данный момент оговаривают цену в 400 грн крупные покупатели на ранние пакеты 4 расплодные рамки. Ездийте по ушам новичкам может и распродадите по 1-2 пакета.На такое количество цена для покупателя не имеет особого значения.Потому как пару тысяч не деньги.Вопрос в другом ,а наберете ли таких у себя по близости

За 400 грн даже в середині травня ви не купите, у людей які вміють раувати, 4 рамки, 4 вощини,10 кг  цукру і свою працю цілий рік для даного бджолопакета.

• Like 6
  • Haha 1
15 минут назад, Yaroslav сказал:

Я ніразу не чув, щоб медовик переживав за зимівлю бджіл пакетчика, як потенційного клієнта у якого купить бджіл. 

Очередная глупость.Вы просто проживаете в регионе слабой медоносной базы и основа пчеловодства у Вас это пакеты и матки на продажу.При чем тут зимовка вообще.Правильное ведение пакетного бизнеса это формирование отводков в сезон и их продажа по весне как самостоятельной единицы.С одной семьи минимум 5 отводков на продажу весной.Покупатель быстро пересаживает а не топчется возле прилавка возле весов пока продавец ему по одной конфете кг взвесит.Вы то и пакетами заниматься не умеете,так поиграться и не более чем.Медовик может в 2 раза увеличить пасеку и получить даже плюс по медосбору,а пакетчики не могут элементарного сформировать отводок на продажу.Ребята Вам до медовиков как до Киева рачки

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А куда расширять пасеку  пакетчику не продавшему пакеты.

Ото дилема, рішати питання пакетчика....:umora:

8 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Ну сколько до них поедет самостоятельно,когда цена как на месте.

Ну ось купляйте самі в себе, нащо ми вам здались

10 минут назад, Иван Иваныч сказал:

.До них едут перекупы и те кто срабатывает эти ребята быстрей с пакетами и шкуру пакетчика привезут,чем с ними начнут разговаривать,что им хочется.Эти ребята молодцы они зарабатывают деньги и им плевать сколько там у него детей голодных.

Більше не приїдуть, ціну тримаємо. Шкода дітей перекупа. Чесно.

12 минут назад, Иван Иваныч сказал:

И правильно делают,потому как эти лодыри не могут самостоятельно доставить покупателю пакеты по адекватным ценам и только и пытаются дурить на каждом шагу.Попробуйте заказать почтой пришлют дрянь,А ведь у них возможности не то что у медовика,границу с таможней пересекать не надо.

Щодо доставки, можна домовитись.Але ж ми, як ви кажите ледацюги....а хто ви.....?!

6 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Очередная глупость.Вы просто проживаете в регионе слабой медоносной базы и основа пчеловодства у Вас это пакеты и матки на продажу.При чем тут зимовка вообще.Правильное ведение пакетного бизнеса это формирование отводков в сезон и их продажа по весне как самостоятельной единицы.С одной семьи минимум 5 отводков на продажу весной.Покупатель быстро пересаживает а не топчется возле прилавка возле весов пока продавец ему по одной конфете кг взвесит.Вы то и пакетами заниматься не умеете,так поиграться и не более чем.Медовик может в 2 раза увеличить пасеку и получить даже плюс по медосбору,а пакетчики не могут элементарного сформировать отводок на продажу.Ребята Вам до медовиков как до Киева рачки

Ну так я  ж ледацюга....

8 минут назад, Вася Чурей сказал:

За 400 грн даже в середині травня ви не купите, у людей які вміють раувати, 4 рамки, 4 вощини,10 кг  цукру і свою працю цілий рік для даного бджолопакета.

Стоп стоп,какой такой сахар,тут вроде как мед тоннами качаете.а если на зиму так звыняйте медок на продажу забрали прыбыль уже получили на разнице,так что увольте,а то допишитесь,что я Вам предложу за пакет не 20 кг меда ,а 20 кг сахара по опту

• Haha 1
8 минут назад, Иван Иваныч сказал:

С одной семьи минимум 5 отводков на продажу весной

Дійсно можна так зробити і перевести всю пасіку на пакети. Ізвіняйтє, я ще мед продаю. 

Дана система ведення пакетного бізнесу робить мене заручником медовика. Вибачте на дану голку не підсяду. Це вже якось без мене:wave:

• Like 1