Jump to content
Форум на ТочкУ
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

1 минуту назад, Лозко Василий сказал:

Можливо не мені питання, але     тут все  розжовано .

Не Вам,а пану Укропу

Я вот читаю эту тему и просто ржу дико.Каждый год одно и тоже. Пакетчики хотят продать дороже,медовики купить дешевле -это нормально,так и должно быть. В прошлом году все пакетчики кричали дешевле 1100 отдавать не будем. Пришла весна и 10 мая,я в 30 км от дома купил пакеты по 800 гривен. Так ,что уважаемые пакетчики если вам удалось найти лоха,который купил или купит по 1200-это вам круто повезло или просто люди верят в ваши сказки про 100 кг с пакета. 

• Like 1
1 година тому, Wladimir_K сказав:

Цього року були варіанти по 600-650, можу припустити, що якщо так і далі буде тривати то низ буде на рівні 400-500.

о , навіть не знаю , як звернутись, щоб не нахамити та, щоб необразити, чи то ранити. Чому Ви і інші "медовики" (но скажу наперед не всі зауважте), вказуєте на низьку ціну експорту меду, а порою мені так здається, що тою низькою ціною на мед в певній темі орудують темні особи, але не лише на одному експортному меді живе бджільництво, поки о ця ситуація низької ціни на експорт (яку певні особи хотіли б тримати постійно) ще тримається, внутрішній ринок починає оживати, до речі на внутрішньому ринку обвалу ціни на мед і інші продукти немає, можливо експортери які граються хто більше жадний контролюють ринок, але лише той який був орієнтований на експорт, внутрішній живе і оживає, ціни на пакети , як на експортний мед небуде.

П.С. Добре бути фахівцем в одній області справи, якщо випрацьовується широкий профіль не пролазить негабаритний досвід.

• Like 2
  • Thanks 1
7 минут назад, Triton сказал:

Не Вам,а пану Укропу

:dntknw:

5 минут назад, Triton сказал:

или просто люди верят в ваши сказки про 100 кг с пакета. 

в этом году больше получилось...:ay:

4 минуты назад, Женя К сказал:

в этом году больше получилось...:ay:

О,началось))лапша)

Edited by Triton
  • Like 1
  • Haha 4

Пакет который стоит дешево будет так же собран начиная от матки и до самого ящика ... Серж 82 правильно говорит что можно поставить рамку расплода и еще одна корма и две вощины и получить отводок, но не везде... У меня на стационаре так не прокатит кормить надо, а на качевке пожалуйста, там всегда взяток с 1апреля и по 1 сентября... И тогда зачем продавать такой пакет по 400-500 если на эту сумму два пакета (соединенные ) меда принесут в следующий год.... Я в начале своей практики брал пакеты.... Знаю со своего опыта что это такое... Когда рамки по цвету как подошва ... Не сушь а рамки......

38 минут назад, Triton сказал:

О,началось))лапша)

Зачем сто получите 40 кг умножить на 30 грн.. Ну дальше вы поняли.... Добавлю подсолнух...

• Like 1
1 час назад, Wladimir_K сказал:

Цього року були варіанти по 600-650, можу припустити, що якщо так і далі буде тривати то низ буде на рівні 400-500.

Ви би ще написали, безплатно будуть у добрі руки дарувати. Ви хоч розумієте, що написали:ah:, які пакети по 600-650, вже не говорю по 400-500. Це ж вам не осьмії, а медоносні бджоли, які в бідному на медоносноу базу тих 10л. сім"я принесе і окупиться той пакет і бджоли залишуться на пасіці.

А ви продавали в яку ціну пакети?

• Like 3
  • Thanks 2
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

О вы уже здесь пугаете всех низкой ценой... Не стесняйтесь пишите сразу 200-150 а то вы много написали 400-500 ... :rofl: Я 400 даже не уезжая со стационара заработаю  два раза....... :rofl: В плане полезной информации у нас в розницу 1 банка ( 3 литра) липы стоит 450 .... :rofl: Спасибо подняли настроение на ночь .... :hi:

• Like 1
  • Thanks 3
59 минут назад, igor сказал:

Так что цена пакету будет максимум 600 грн. и далеко не все продадут. 

При такій ціні на пакети, сам вивезу своїх на медозбір. За безцінь віддавати не буду. Та я на ріпаку більше зароблю, здавши оптом! Кожен буде виходити зі своїх можливостей та потреб.

• Like 2

Коллеги, думаю цену пакета нужно привязывать к какой то дате, на :IMHO1: пакет 01,05 и 20,05 совсем разная стоимость...

Edited by Віталій.В
  • Like 2
  • Thanks 3

Ще раз повторюсь, я на стороні об'єктивності. Як в цьому році так і в наступному пакети потрібно купувати за гроші, торік хоча б частина здала по 40-43 грн. за кг, а цього року цифри бачимо 26-29 на цю дату. На рахунок, що я збираю мед. У мене достатньо цього року бджіл для пакетів, але я не не мислю космічними матеріями.

Цього року значна частина пасічників не продала, а значна частина в період 9-15 травня хотіла отримати за пакети хоч щось продаючи їх по 600-650 грн., у моїх краях скажімо продали по 700.

• Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1
14 години тому, ved сказав:

какой выход на семью очищенной?

в середньому по пасіці кілограм - півтора. А по сім'ях від 500 грам до 3-х кілограм.

• Like 1
10 годин тому, Triton сказав:

Как пакет может стоить 1200 гривен? На сегодня цена меда 26 гривен и еще попробуй его сдать.Многие приостановили закупку меда.Этот пакет должен принести 60-70 кг меда,что бы быть рентабельным. Пан Васыль, ваши "дорогие (хорошие)" пакеты принесут столько меда?Вы гарантируете? Или они так же принесут как и за 700 гривен? Вот просто интересно, надо какомуто блогеру идею подкинуть. Купить 1 пакет за 1200 у Василия, а другой за 800 гривен у какого то другого пчеловода(не важно).И поставить их рядом возле одного поля. И сравнить в конце,сколько принесет каждый из них. 

мені здається, зараз питання стоїть не скільки коштує пакет, а чи будуть на нього покупці з такою ціною на мед. Думаю в цьому році стартапів поменшає, а тим в кого вже є пасіка - пакети не знадобляться (бо смислу розширюватись не бачу). 

• Like 6
9 годин тому, Yaroslav сказав:

При такій ціні на пакети, сам вивезу своїх на медозбір. За безцінь віддавати не буду. Та я на ріпаку більше зароблю, здавши оптом! Кожен буде виходити зі своїх можливостей та потреб.

Ярик, вивезете. От тільки коштів Вам доведеться чекати до здачі того меду, якого накачаєте. І ще не відомо по якій ціні...І думаю більше на здачі меду Ви не заробите (додаткові витрати, ціна..):IMHO:

• Like 3
10 годин тому, Віталій.В сказав:

Коллеги, думаю цену пакета нужно привязывать к какой то дате, на :IMHO1: пакет 01,05 и 20,05 совсем разная стоимость...

так я так і продаю по даті, чим пізніше одразу на 100 грн. дешевший пакет, виставив три дати і три ціни.

• Like 3
1 час назад, Миха сказал:

Ярик, вивезете. От тільки коштів Вам доведеться чекати до здачі того меду, якого накачаєте. І ще не відомо по якій ціні...І думаю більше на здачі меду Ви не заробите (додаткові витрати, ціна..):IMHO:

В мене трохи інша ситуація. Моя пасіка у мене не основний дохід прожиття моєї сім"ї, тому можу почекати.

Ріпак є на стаціонарі в радіусі від 0,5-1,5км., тому вже економлю на транспорті. Потім липа, звісно, якщо буде медувати, роблю відводки і якщо не буде на стаціонарі гречки то частину вивезу на соняшник ті що в 10-вих, при потребі об"єднаю відводки і їх вивезу. При будь-якій ціні на мед, я всеодно зароблю свої. В роздріб продаю, тільки нікому не кажіть від 800 до 1000літрів не напрягаючись, це до 1500 кг. меду. Можливо це невелика кількість меду, що продаю, але мені цього вистачає:hi:

Edited by Yaroslav
  • Like 4
  • Thanks 1
45 хвилин тому, Миха сказав:

ну так між нами (Ярослав)

1 час назад, Миха сказал:

мені здається, зараз питання стоїть не скільки коштує пакет, а чи будуть на нього покупці з такою ціною на мед. Думаю в цьому році стартапів поменшає, а тим в кого вже є пасіка - пакети не знадобляться (бо смислу розширюватись не бачу). 

:IMHO:Цей рік мав би навчити нас приймати правильні рішення по веденню свого господарства з обох сторін. Ви що думаєте пакетчики збільшили свої пасіки?! Думаю, що деякі скоротились. Я наприклад не збільшува, я нерахую кілька відводочків, що то сутєве збільшення. Суто запасні матки. 

Повірте, що при потребі за рік часу, свою пасіку можу збільшити до 200 одиниць. Але сьогодні не бачу сенсу цього робити. :hi:

• Like 1
9 хвилин тому, Yaroslav сказав:

В мене трохи інша ситуація. Моя пасіка у мене не основний дохід прожиття моєї сім"ї, тому можу почекати.

Ріпак є на стаціонарі в радіусі від 500-1500км., тому вже економлю на транспорті. 

:hmm:Ви що в рашку на ріпак зібралися?

• Like 1
  • Haha 5
3 минуты назад, андрон сказал:

:hmm:Ви що в рашку на ріпак зібралися?

:umora:Хай Бог милує, просто помилився від 500 до 1500метрів.Вже виправив, дякую, що помітили.:hi:В радіусі 1,5 км. 

Edited by Yaroslav
  • Like 2
  • Haha 1

Спорити чи то обговорювати вартість пакета можно довго, але Україна велика, різні регіони, різні кліматичні зони і т.д. Для прикладу: коли я качаю в квітні вербовий мед, то на Донбасі чи Харківщині бджоли ще носа з вулика не висовують... Аналогічно ціна на пакети дід пенсіонер може тішитись і 500 грн за пакет при пенсії в 2 тис. грн. Мені ціна нижче 1000 грн. є не приємлевою, так як весь мед продається в роздріб по ціні 130 - 140 грн за літру. В кожного пасічника можливості та ситуації різні.

• Like 8
37 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Ріпак є на стаціонарі в радіусі від 0,5-1,5км., тому вже економлю на транспорті. Потім липа, звісно, якщо буде медувати, роблю відводки і якщо не буде на стаціонарі гречки то частину вивезу на соняшник ті що в 10-вих, при потребі об"єднаю відводки і їх вивезу. При будь-якій ціні на мед, я всеодно зароблю свої. В роздріб продаю, тільки нікому не кажіть від 800 до 1000літрів не напрягаючись, це до 1500 кг. меду. Можливо це невелика кількість меду, що продаю, але мені цього вистачає:hi:

Я не вчу Вас бджільництву і як заробляти гроші, мав на увазі, що продаж пакета має свої + на відміну від медового напряму (який має велику витратну частину і безліч ризиків, вт.ч. і протрава того ж рапсу). Справа в купівлеспроможності самих пасічників...Але, час все покаже.

31 хвилину тому, miro сказав:

ну так між нами (Ярослав)

?? якісь "пакетницькі" шифри?))

• Like 3
6 хвилин тому, Миха сказав:

Я не вчу Вас бджільництву і як заробляти гроші, мав на увазі, що продаж пакета має свої + на відміну від медового напряму (який має велику витратну частину і безліч ризиків, вт.ч. і протрава того ж рапсу).

Повідомлення було адресоване не мені, але спілкуємось всі разом і якщо не важко назвіть + про продажі пакета. Також врахуйте, що потрава ріпаку відбувається до продажу пакету.

• Like 4
4 години тому, Wladimir_K сказав:

Ще раз повторюсь, я на стороні об'єктивності. Як в цьому році так і в наступному пакети потрібно купувати за гроші, торік хоча б частина здала по 40-43 грн. за кг, а цього року цифри бачимо 26-29 на цю дату. На рахунок, що я збираю мед. У мене достатньо цього року бджіл для пакетів, але я не не мислю космічними матеріями.

Цього року значна частина пасічників не продала, а значна частина в період 9-15 травня хотіла отримати за пакети хоч щось продаючи їх по 600-650 грн., у моїх краях скажімо продали по 700.

так Ви і підтримуєте цю низьку ціну на мед, завжди займаєте позицію захисту щодо експортерів з низькою ціною, і сюди прийшли в тему те саме сіяти, для чого, коли пакети це не ваше. Чому Ви не створите теми ціна на мед на внутрішньому ринку по регіонам, адже тоді б ціна на пакети мала б бути 1800-2000грн., а як тоді з експортерами, ну так розумію, що ж зробиш продовжуйте і на далі участвувати в певному стилі.

• Like 2
  • Thanks 5