Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

10 часов назад, Серж 82 сказал:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

У меня на стационаре тоже не очень после липы привесы 0 а в этом году говорят ( я на качевке был) весь август был -100 -200 в день... Засуха... И то что лес рядом не помогает...

• Sad 1

55 минут назад, Віталій.В сказал:

В моєму регіоні середній взяток з соняшника 40кг ( особисто я в 2019 взяв по 50+ ) тому навіть при ціні 25грн за кіло на опті, мені пакет як за 1000грн продавати немає сенсу .

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

• Like 1

10 годин тому, Серж 82 сказав:

Питання : Якщо медоносна база близька до нуля, чи вигідно продати пакети по 400 грн?

Краще подарувати хорошій людині ніж продавати за 400 грн.

• Like 1
  • Thanks 1

6 минут назад, artemishe сказал:

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

Так це варіанції з хвостом який наступного року дасть знову тільки  один пакет ( беру до уваги пакет 4р/р  на 1-ше травня )  чі я Вас не зрозумів ? :az:.

10 годин тому, Серж 82 сказав:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

Звичайно що вартує, але потрібно займатися всіма видами бджолопродуктів: маточне молочко, трутневий гемогенат, воскова моль, прополіс, підмор, віск, мед.

Виведення маток також буде бонусом до списку вище.

9 часов назад, Yaroslav сказал:

Наприклад: Хто на  Харьківщині, Дніпропетровщині,  Миколаївщині чи Одещинні, чи в інших медових краях продава пакети по 1000-1100грн.до 10.0

Цікаво, для статистики!

Сумська обл,  3-4 травня  пакет 3+1   = 1000 гр , 9 травня   4 рамки = 1000 гр

• Thanks 1
  • Haha 1

29 минут назад, Віталій.В сказал:

Так це варіанції з хвостом який наступного року дасть знову тільки  один пакет ( беру до уваги пакет 4р/р  на 1-ше травня )  чі я Вас не зрозумів ? :az:.

ні трохи інакше 

наприклад маю 100 сімей з них на початку травня роблю відводки на 1рр, десь 250-300 шт,  і залишаю їх в спокої до весни наступного року,  і продаю,  хоч після обльоту

• Like 1

16 минут назад, artemishe сказал:

(пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості нище якої я готовий купити(на умовах породної матки, свіжої суші +100 грн на доставку):

саморобний 6 рамомочник ЕППС 90 грн (максимальний строк експлуатації 2 роки  тому беру 45 грн)

1 рамка розплоду з бджолою - 200 грн(ціну взяв середню з інтернету почом продає народ)

маточник із породною маткою 80- грн (так як облетиться не кожна  за вартість беремо 100 грн)

мінімум 2 рамки суші 2*40(ціна з інтернету) = 80 грн

3 рамки з вощиною (10+14)*3= 72 грн

в зиму має підтти  силою мінімум на 4х рамках - для зими залишаємо 4 повномедних в кожній рамці 3-3,5 кг  вартість меду 30 грн (беру середню оптову) 4*3,2*30= 384 грн

собівартість трудозатрат, за основу візьму 7000 грн\місяць  які фігурували в темі ціни на мед, в місяці в середньому норма годин 168 не хитрим розрахунком 7000/168= 42 грн/годи 

трудозатрати на формування та розвиток такого пакету

1 підхід постановка рамки з бджолою та 1 кормової (10 хв)

2 постановка придбаного маточника (дешевше купити чим уграти сімю на виховалку, купити породну материнку і перезимувати її при умові невиликої кількості до 20 шт)5хв

3 перевірка виходу матки, мічення матки 5 хв

4 перевірка початку яйцекладки (при втраті матки розформування або ремонт) 5хв

5 розширення по одній рамці 4 рази - 4 хв

6 збір на зиму скорочення 5 хв

трудозатрати: 10+5+5+5+4+5=34 хв 0,5*42=21 грн (категорично не згоден, але цифри вперта штука)

собівартість пакета 45+200+100+80+72+ 384 + 21= 902 грн

• Thanks 2

Кировоград ,рут 5 рамок разплода 800-850 гривен

• Thanks 1
  • Haha 1

Це на сьогодні чи як ?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

2 минуты назад, uam_63 сказал:

Це на сьогодні чи як ?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Буду продавать по такой цене

• Like 1

11 година тому, yurasaver сказав:

А тепер порівняйте скільки підходів треба зробити щоб взяти тих 25кг, а скільки до пакету. 

я ці підходи з 12 років до 2006 року, ще лежаки як шафи грузив на 69 і кочував ціле літо, а тепер при такій пасіці як я маю ,повністью адаптованій для кочівлі, сучасний європейський транспорт то є ще легше, зрештою цього року зробив спробу і отримав на те, що розраховував.

39 хвилин тому, Evgeniy сказав:

Сумська обл,  3-4 травня  пакет 3+1   = 1000 гр , 9 травня   4 рамки = 1000 гр

з вашої області пасічник який купляв дворняшек платив діду пасічнику 1200грн., такі самі умови, а ціна пакета була від 1400 до 1600

• Like 1
  • Thanks 1

20 хвилин тому, Triton сказав:

давайте виставляйте у відповідній темі на продаж, а тут це просто флуд, адже говорячи про ціну я у відповідній темі продажу виставив бджолопакети з ціною яку я тут на форумі і обговорюю, а саме:

Edited by miro
  • Like 1

9 минут назад, miro сказал:

давайте виставляйте у відповідній темі на продаж, а тут це просто флуд, адже говорячи про ціну я у відповідній темі продажу виставив бджолопакети з ціною яку я тут на форумі і обговорюю, а саме:

Я сам решу , когда мне писать объявление на продажу. Обойдусь без "грамотеев"

• Like 2
  • Haha 1

33 минуты назад, слава 1987 сказал:

собівартість пакета

давайте з`ясуємо одну річ - я не збираюсь демпінгувати і я собі не ворог продавати пакети по 800-900 грн,  то ж залиште всі ці розрахунки для новачків 

реальна собівартість мого варіанту це 4 рамки з вощиною та 5кіло цукру

якщо у вас дійсно собівартість 900 грн,  то можу лише співчувати,  адже ви нічого не заробояєте

разом з тим,  цей форум читає не вся країна,  тож можемо бути трохи відвертішими

• Like 3

дякую за інформацію, спробую наступного року, якщо вдасця результат задовільний з мене пляшка

• Like 1

1 хвилину тому, слава 1987 сказав:

дякую за інформацію, спробую наступного року, якщо вдасця результат задовільний з мене пляшка

Що саме спробуєте?

1 минуту назад, Сергій-апі сказал:

Що саме спробуєте?

собівартість  варіанту це 4 рамки з вощиною та 5кіло цукру

1 година тому, artemishe сказав:

Не у всіх регіонах така методика діє, в моїй місцевості процедура з одною рамкою розплоду практично не можлива. Три рамки розплоду це вже інша річ.

55 хвилин тому, слава 1987 сказав:

(пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості нище якої я готовий купити(на умовах породної матки, свіжої суші +100 грн на доставку):

саморобний 6 рамомочник ЕППС 90 грн (максимальний строк експлуатації 2 роки  тому беру 45 грн)

1 рамка розплоду з бджолою - 200 грн(ціну взяв середню з інтернету почом продає народ)

маточник із породною маткою 80- грн (так як облетиться не кожна  за вартість беремо 100 грн)

мінімум 2 рамки суші 2*40(ціна з інтернету) = 80 грн

3 рамки з вощиною (10+14)*3= 72 грн

в зиму має підтти  силою мінімум на 4х рамках - для зими залишаємо 4 повномедних в кожній рамці 3-3,5 кг  вартість меду 30 грн (беру середню оптову) 4*3,2*30= 384 грн

собівартість трудозатрат, за основу візьму 7000 грн\місяць  які фігурували в темі ціни на мед, в місяці в середньому норма годин 168 не хитрим розрахунком 7000/168= 42 грн/годи 

трудозатрати на формування та розвиток такого пакету

1 підхід постановка рамки з бджолою та 1 кормової (10 хв)

2 постановка придбаного маточника (дешевше купити чим уграти сімю на виховалку, купити породну материнку і перезимувати її при умові невиликої кількості до 20 шт)5хв

3 перевірка виходу матки, мічення матки 5 хв

4 перевірка початку яйцекладки (при втраті матки розформування або ремонт) 5хв

5 розширення по одній рамці 4 рази - 4 хв

6 збір на зиму скорочення 5 хв

трудозатрати: 10+5+5+5+4+5=34 хв 0,5*42=21 грн (категорично не згоден, але цифри вперта штука)

собівартість пакета 45+200+100+80+72+ 384 + 21= 902 грн

Простіше купити готовий пакет за 1200 грн. і гойра. 

Ще тре порахувати що ту 1 рамку тре стимулювати щоб був підтримуючий взяток. А це ще додаткові кошти і час.

• Like 5

23 хвилини тому, слава 1987 сказав:

( (пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості .......

оце @слава 1987 як будете продавати або купляти, тоді робіть розрахунок собівіартості пакету, бо вже одні які не кочують, не відкачують встановили ціну на мед в нас 30грн.

• Like 3
  • Sad 1

2 минуты назад, miro сказал:

оце @слава 1987 як будете продавати або купляти, тоді робіть розрахунок собівіартості пакету, бо вже одні які не кочують, не відкачують встановили ціну на мед в нас 30грн.

для СЕБЕ щоб визначитись варто купувати чи ні - варто розуміти скільки це коштує, і у разі витрати коштів необхідно розуміти чи буде с того якийсь зиск. Розрахунок робив саме для себе (поділився власним розрахунком без навязування будь кому своєї точки зору)для визначення граничної ціни, за яку я готовий придбати товар.  При сьогоднішніх реаліях для того щоб заробити в бджідьництві необхідно : або збільшення ціни на товар (пакет чи інший бджолопродукт, для мене це -мед) або зменшення собівартості товару. Якщо своїм постом я комусь наніс образу перепрошую.

• Like 2

40 хвилин тому, Triton сказав:

Я сам решу , когда мне писать объявление на продажу. Обойдусь без "грамотеев"

тож не радьте з ціною, і Вам нема в чому переживати бо по такій ціні я зберу для вас з десяток покупців у вашій області, а то вони бідні долають тисячі кілометрів до нас щоб купити за тисячі грн. коли на місці можна придбати за сотні.

• Like 3
  • Haha 1

4 хвилини тому, слава 1987 сказав:

для СЕБЕ щоб визначитись варто купувати чи ні - варто розуміти скільки це коштує, і у разі витрати коштів необхідно розуміти чи буде с того якийсь зиск. Розрахунок робив саме для себе (поділився власним розрахунком без навязування будь кому своєї точки зору)для визначення граничної ціни, за яку я готовий придбати товар.  При сьогоднішніх реаліях для того щоб заробити в бджідьництві необхідно : або збільшення ціни на товар (пакет чи інший бджолопродукт, для мене це -мед) або зменшення собівартості товару. Якщо своїм постом я комусь наніс образу перепрошую.

так згоден, що ціна одного продукту формує ціну іншого, але в тій ціні така річ яка через попит йде в верх, а через відсутність попиту йде в низ, і в обох випадках верх та низ мають межу через яку перейшовши в одному випадку хтось отримує неймовірний зиск , в іншому збитки.:IMHO:

• Like 2
  • Thanks 1