Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

В 31.10.2019 в 20:24, Женя К сказав:

Ко всему прочему опять повторюсь карпатка пчела сама по себе не сеет и не выращивает расплода чересчур много как итальянки или бакфаст , поэтому их даже нужно стимулировать...

Цікаве твердження щодо карпатки.:dntknw::hmm: Я з нею попрацював більше 30 (!) років - це ще від тих перших селекціонованих ще на кафедрі ім.Тімірязява й до усіх типів , що були у Василя Гайдара і щось такого не спостерігав. Карпатка гоне черву чи не ліпше за італійку. А щодо кількості виведення весняних трутнів - то їй і близько рівної породи немає.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2

Утверждаю про ту карпатку которая есть сейчас у меня на пасеке , от которых я вывел больше десятка маток которые перезимовали в отводках и отработали полный сезон в этом году и пошли в зиму...Уже описывал ситуацию и не раз и до подсолнуха их пришлось кормить когда бакфаст и карнику качал и в зиму при стимуляции они пошли средней и ниже средней силы ,  карника в принципе такой же силы , баки на голову выше,а то и на две по силе. 

Карпатка сеет в основной как говорят подковой или копытцем - когда то меня досталы этими вопросами - когда продавал по весне пчёл - (раньше больше 10 лет держал карпатку) , спрашивали расплод копытцем ? а я молодой был офигевал от таких вопросов ,что за копытце. Теперь да смело утверждаю - расплод копытцем по середине рамки вокруг пыльца перга, с верху хороший медовый пояс , такого расплода нет как у баков от угла до угла без медового пояска... весной может и есть но весной у всех есть ,а в другое время  (июнь, июль ,  август )не у всех одинаковый расплод...:hi:

Edited by Женя К
  • Like 3

12 минут назад, Женя К сказал:

Утверждаю про ту карпатку которая есть сейчас у меня на пасеке , от которых я вывел больше десятка маток которые перезимовали в отводках и отработали полный сезон в этом году и пошли в зиму...Уже описывал ситуацию и не раз и до подсолнуха их пришлось кормить когда бакфаст и карнику качал и в зиму при стимуляции они пошли средней и ниже средней силы ,  карника в принципе такой же силы , баки на голову выше,а то и на две по силе. 

Карпатка сеет в основной как говорят подковой или копытцем - когда то меня досталы этими вопросами - когда продавал по весне пчёл - (раньше больше 10 лет держал карпатку) , спрашивали расплод копытцем ? а я молодой был офигевал от таких вопросов ,что за копытце. Теперь да смело утверждаю - расплод копытцем по середине рамки вокруг пыльца перга , такого расплода нет как у баков от угла до угла без медового пояска... весной может и есть но весной у всех есть ,а в другое время  (июнь, июль ,  август )не у всех одинаковый расплод...:hi:

Такое положение карпатки  оправдываю тем , что они облетелись преимущественно на трутне бакфаст , матки чёрные пчела рыжая. Поэтому думается что это две несовместимые породы, по крайней мере когда в трутнях баки...:IMHO1: Даже старые материнки карпатки показывают результат лучше чем их дочки , возможно изменится в следующем году, но тот факт что до подсолнуха кормил , как то отсекает их содержание вообще... В принципе возможно есть чего опасатся карпатчикам  и пчеловодам которые держат карпатку в других регионах . Если рассматривать карпатку как карнику , то крос

карника Х бакфаст ещё  неодобрял сам Брат Адам , в принципе такая тенденция и сохранилась...

Edited by Женя К
  • Like 1

В 03.11.2019 в 15:11, Женя К сказав:

Китайские пчёлы мёд не носят! В Китае шершни, только Китайские пчёлы способны с ними бороться , но они приносят по 10 -15 кг мёда. Да завозят туда и Европейских пчёл те собирают и 30 кг и 40 кг и больше , но это огромные риски их выносят шершни...поэтому, никакой Китай никому не грозит. китайский синтетический мёд , так он никому не нужен и даром. Поэтому бакфаст не перебьёт ни одна другая порода по медопродуктивности где позволяют условия...Даже если пакеты будут по 500 гривен стоять  никто брать их не будет, первый год попробуют и всё...

Видно, що ви не були у Китаї. А я був і їв їхній натуральний мед . Синтетичний? Ну, а де ви його бачили. Китайська кухня десь на третину виготовляється з медами. І тому вони надзвичайно сильно розбираються в медах. Мабуть, точно немає такої нації, яка використовує скільки меду у повсякденному приготування харчів.:IMHO: 

:al:Дізнайтеся від мене секрет у приготуванні качки дійсно по-пекінськи.:umora:  Справа у тому, що її приготування починається з першого ж дня народження каченяти. Тобто, секрет закладений у методиці її вирощування. І ви після цього можете думати, що вони вживають синтетичний мед?:ooops::crazy:

Так що не виняток, що китайські бджолопакети можуть скоро у нас  стати конкурентами карпатчикам.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Видно, що ви не були у Китаї. А я був і їв їхній натуральний мед . Синтетичний? Ну, а де ви його бачили. Китайська кухня на третину виготовляється з медами. І вони надзвичайно сильно розбираються в медах. Мабуть, точно немає такої нації, яка використовує скільки меду у повсякденному приготування харчів.:IMHO: 

Дізнайтеся від мене секрет у приготуванні качки дійсно по-пекінськи.:umora:  Справа у тому, що її приготування починається з першого ж дня народження каченяти. Тобто, секрет закладений у методиці її вирощування. І ви після цього можете думати, що вони вживають синтетичний мед?:ooops::crazy:

А никто и не спорти ,для себя любимых они врагами не будут и вполне понятно , производя по 10 -15 кг мёда с семьи местных пчёл и по 30-40 кг с европейских пчёл , они вполне могут обеспечивать натуральным мёдом свой внутренний рынок . Но когда 450 т. т., экспортируется ,а пчеловодов 300тысяч , то здесь особого ума не нужно что бы понять истину...:wave: Ближе к теме судари :hi:

Edited by Женя К
  • Like 2

22 хвилини тому, Женя К сказав:

Карпатка сеет в основной как говорят подковой или копытцем - когда то меня досталы этими вопросами - когда продавал по весне пчёл - (раньше больше 10 лет держал карпатку) , спрашивали расплод копытцем ? а я молодой был офигевал от таких вопросов ,что за копытце. Теперь да смело утверждаю - расплод копытцем по середине рамки вокруг пыльца перга, с верху хороший медовый пояс , такого расплода нет как у баков от угла до угла без медового пояска... весной может и есть но весной у всех есть ,а в другое время  (июнь, июль ,  август )не у всех одинаковый расплод...:hi:

Багато що залежить від місцевих погодних умов і конкретних нектароносів.:IMHO:

• Like 1

3 години тому, дочинец сказав:

Може у Вас і потрібно стимулювати,а у нас це все лишнє.

Пару теплих днів в кінці лютого і декілька теплих днів у березні і все свободне місце забито пилком і нектаром.

Кращої стимуляції нема ніж хороша пилконосна і нектарна база плюс кліматичні умови.

@дочинец Пане Василю! А які ваші прогнози на ціну пакетів 4рр на 1 травня 2020р. ? :ah:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
  • Thanks 1

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

@дочинец Пане Василю! А які ваші прогнози на ціну пакетів 4+4рр на 1 травня 2020р. ? :ah:

Прогноз ціни у наших умовах те саме що і довгостроковий прогноз погоди.

4+4рр це щось нове .

А якщо хочете чути мою думку то  я думаю 20 рік може бути не кращий як 19 по реалізації всіх бджолопродуктів не тільки пакетів.

Хоча періодична чистка потрібна у всіх сферах.

На плаву залишаться сильніші .

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 часа назад, Женя К сказал:

Залежить від системи вуликів. В лежаках підковою,в корпусних від бруска до бруска.

• Like 5
  • Thanks 1

41 хвилину тому, дочинец сказав:

Прогноз ціни у наших умовах те саме що і довгостроковий прогноз погоди.

4+4рр це щось нове .

А якщо хочете чути мою думку то  я думаю 20 рік може бути не кращий як 19 по реалізації всіх бджолопродуктів не тільки пакетів.

Хоча періодична чистка потрібна у всіх сферах.

На плаву залишаться сильніші .

Та то, Василю, лишні 4+ вискочило випадково з мобілки.:ah: Вже виправив.

5 часов назад, Гурович сказал:

Продать можно в любое время - вопрос цены и срочности потребности в деньгах:IMHO1:

На пізні пакети ціни не буде однозначно, тому і написав що пізні не буде смислу продавати.

• Like 2

2 часа назад, Серж 82 сказал:

На пізні пакети ціни не буде однозначно, тому і написав що пізні не буде смислу продавати.

Когда нужны деньги о смысле не задумываются

• Thanks 1

6 часов назад, Гурович сказал:

Когда нужны деньги о смысле не задумываются

Значить будуть по 400, то може через рік другий задумаються.

• Thanks 1
  • Confused 1

На яке число 400?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 1

1 час назад, uam_63 сказал:

На яке число 400?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Зразу як тільки страх піймає що може пакети не продати

• Like 1

В 03.11.2019 в 14:47, Stol сказал:

Якщо ті пакети які ми виробляємо ми їх всі продаємо, то перевиробництва не має.Ціна низька але ж ми продовжуємо їх виробляти. хо не з такою вигодою для себе як це було раніше

:IMHO: іноді люди просто іншого нічого не вміють робити, ось і стають заручниками, а цим користаються інші!

Напевно кожен надіється, а вось в наступному році, все поміняється в кращу сторону: буде ціна краща на мед, а інший собі думає, що буде краща ціна на пакети, пилок іт.д. А наш народ такий терплячий  і чекає. Нажаль!

• Like 2

В 03.11.2019 в 15:25, ДобровоЛ сказал:

:IMHO: А низька , навіть до рівня неокупаємості:helpme:, ціна на мед - хіба ж то не є конкретними й незаперечними признаками перевиробництва? :ah:

Думаю, що ні! Нас просто прирівнюють до країн третього сорту, де дешева робоча сила і логічно дешеве те що виробляємо.:IMHO:

Ось як би зробили експертизу з порівнянням  на якість меду, чи медів  і цінової політики, що виробляє: Україна, Китай, Індія, В"єтнам, Аргентина, Білорусія і т.д. 

• Like 2

Така експертиза потібна тільки нам, виробникам, а всі інші зацікавлені в низькій закупівельній ціні. А якщо виробнику робити ще й експертизу то все вдома треба спродати разом зі всім господарством, ще й винним залишишся.

• Like 1
  • Haha 1

В 03.11.2019 в 22:47, Серж 82 сказал:

Буде  дуже добре якщо весною згодяться дати по ціні 30 кг (900 грн). Це за ранні пакети, бо пізні вже не буде смислу продавати

Не панікуйте. Мене наприклад дана ціна не влаштовує. Цих же 30 кг. весною, ви самі візьмете, та ще й зробите відводки, які можна на соняшних об"єднати і получити в двічі більше меду. 30кг. ріпакового,( або менше акаціїї, знаю, що ви її качаєте) і б"єднавши двох(відводок і частину від цього відводка) 100кг. соняшника візьмете. Будите мати віск, рамки, можна і пилок ще брати. Той хто живе з пасіки, має все чітко прораховувати, але якщо терміново потрібні гроші, то і за пів ціни будуть готові віддати пакети, нажаль!

• Like 2
  • Thanks 1

11 часов назад, uam_63 сказал:

На яке число 400?

Це ви цікавитесь як продавець, чи покупець?

Якщо продавець, то подзвоніть мені, під ім"ям в аватарці є мій телефон:hi:

Edited by Yaroslav
  • Like 1

21 час назад, Серж 82 сказал:

На пізні пакети ціни не буде однозначно,

Не знаю чому Ви на сьогодні у тому так впевнені?

Початок двохтисячних - минулого року пакет коштував 15$,-наступного підросла до 24$ - через +-2 дня після продажу підїзжає машина - потрібно 80шт дают 35$ - я не міг знайти.

Останні роки так - вартість пізніших пакетів нижча, як буде через 7 місяців - ???

• Like 1
  • Haha 1

7 хвилин тому, Король Орест сказав:

Початок двохтисячних - минулого року пакет коштував 15$,-наступного підросла до 24$ - через +-2 дня після продажу підїзжає машина - потрібно 80шт дают 35$ - я не міг знайти.

Останні роки так - вартість пізніших пакетів нижча, як буде через 7 місяців - ???

Так  за 35$  потрібно було б сім"ї під пакети пускати.:IMHO::umora:

12 години тому, Серж 82 сказав:

Правильно! І по такій ціні  можуть продавати, щоб у кабалу не залізти...:IMHO:

• Like 1

53 минуты назад, Король Орест сказал:

То не впевненість, а чуйка що самі пакетчики почнуть ціну скидати один поперед одного. І можливий і такий варіант як Ви пишете, але продавати вже буде нічого.

1 час назад, Yaroslav сказал:

Не панікуйте. Мене наприклад дана ціна не влаштовує. Цих же 30 кг. весною, ви самі візьмете, та ще й зробите відводки, які можна на соняшних об"єднати і получити в двічі більше меду. 30кг. ріпакового,( або менше акаціїї, знаю, що ви її качаєте) і б"єднавши двох(відводок і частину від цього відводка) 100кг. соняшника візьмете. Будите мати віск, рамки, можна і пилок ще брати. Той хто живе з пасіки, має все чітко прораховувати, але якщо терміново потрібні гроші, то і за пів ціни будуть готові віддати пакети, нажаль!

То не паніка. То бажання донести пакетчикам що пакети дешевше ніж вартість 30 кг меду немає сенсу продавати. А далі кожен вирішує сам.

• Like 1

не буде ціни на пакети сліз пускати не буду, перший головний ріпак, другий липа, потім гречка ну і соняшник, аби 25 літрів взяв зі сімї, аби то було 2.5т, все рівно буде вигідно, віддати за безцінь не реально:)

• Like 2