Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

В теме 2 796 сообщений

3 минуты назад, mary@sko сказал:

50% завдатку простять))) я тільки за. 

Львівська обл. соняху сіють багато. Плюс платять за запилення правда мізер або дають транспорт для перевезення.  Дешеві пакети по 500 грн. сам куплю навіть без маток. 

Сам хочу в 2019 році кочувати на соняшник.Часттина пасіки обов"язково поїде.

Поделиться сообщением

7 минут назад, mary@sko сказал:

50% завдатку простять))) я тільки за. 

Львівська обл. соняху сіють багато. Плюс платять за запилення правда мізер або дають транспорт для перевезення.  Дешеві пакети по 500 грн. сам куплю навіть без маток. 

А я бы  заплатил за 4рр 300 или 5 рр 230 даже вдвое больше b в & . Но комплектацию просил бы делать самолично.

Изменено пользователем dacha

Поделиться сообщением

Только что, ved сказал:

через лет 10 -15 все будет известно  с небольшой погрешностью в виде "ведерочников" и "молочнобитонщиков":IMHO1:

Если Стретович подключит для слежения спутники ,то и маскировочная сетка не поможет ,все попадут под контроль 

А средний показатель возьмут из аналогичной темы на этом форуме :ay::umora:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Сам хочу в 2019 році кочувати на соняшник.Частина пасіки обов"язково поїде.

:ah: ...И останетеся без своих кочевых пчелок- карпатянок, которые очень сильно садяться на подсолнухе.:IMHO1:

Поделиться сообщением

21 хвилину тому, dacha сказав:

:ah: ...И останетеся без своих кочевых пчелок- карпатянок, которые очень сильно садяться на подсолнухе.:IMHO1:

В нас карніка))

Поделиться сообщением

4 минуты назад, mary@sko сказал:

В нас карніка))

А по моих наблюдениях  это стопроцентно одно и то же! Это разные типы одной и той же пчелы . "Карника" просто лучше отселекцированная пчела.:IMHO1:

Поделиться сообщением

36 минут назад, Yaroslav сказал:

Эх знаете подсолнух с картинок.Поедете,попробуйте медку,а на следующий год добро пожаловать на другую сторону барикад:umora:

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Сергій-апі сказал:

спокійно отримуєш 25 - 30 кг. меду.

А теперь спокойно попытаемся ответить с такими показателями куда заныкали примерно 500 тыс тон за последние 4 года.При вашем спокойном именно такое количество меда должно быть у пчеловодов по сусекам и что они при невозможности реализации должны с теми пакетами делать.

Поделиться сообщением

1 година тому, Мико сказав:

Если Стретович подключит для слежения спутники ,то и маскировочная сетка не поможет ,все попадут под контроль 

А средний показатель возьмут из аналогичной темы на этом форуме :ay::umora:

а чому "если", в Стретовича слово закон, Масад його працює давно ,спутники інформацію надають, якщо все буде йти поплану то @Sanich триматиме десь пасіку на Колимі, я десь поруч, ну а Ви шановний Мико усвоюватимете Хабаровськ, та надіятиметесь на прихід японців, так-що посміятись над  призедентом СПУ неможе ніхто.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, miro сказал:

триматиме десь пасіку на Колимі, я десь поруч, ну а Ви шановний Мико усвоюватимете Хабаровськ,

Так у нас в Украiнi замiсть Колими рашкiнськоi - Коломия 

А Хабаровськ cхожий з Харковом ,так що я залишусь вдома в Харковi 

Поделиться сообщением

1 час назад, dacha сказал:

Це вже я вам зможу сказати, що буде з моїми бджолами і скільки меду качну у наступному сезоні:wave:

Поделиться сообщением

48 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Эх знаете подсолнух с картинок.Поедете,попробуйте медку,а на следующий год добро пожаловать на другую сторону барикад:umora:

Ну ось, спробую і потім:ole_ole:, як ви кажите буду купляти пакети по 500-600 грн.:ah:

Поделиться сообщением

1 година тому, miro сказав:

а чому "если", в Стретовича слово закон, Масад його працює давно ,спутники інформацію надають, якщо все буде йти поплану то @Sanich триматиме десь пасіку на Колимі, я десь поруч, ну а Ви шановний Мико усвоюватимете Хабаровськ, та надіятиметесь на прихід японців, так-що посміятись над  призедентом СПУ неможе ніхто.

Це ви вірно сказали. Прийдуть чи праві чи ліві радикали до влади - мене як не в штольню в Карпатах, то в яму на Колимі посадять. :dntknw:

Поделиться сообщением

1 година тому, Мико сказав:

Так у нас в Украiнi замiсть Колими рашкiнськоi - Коломия 

А Хабаровськ cхожий з Харковом ,так що я залишусь вдома в Харковi 

А дарма, Романовичу! Там же конкурентів катма, і взятки стабільні в дикій природі!:umora:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Yaroslav сказал:

простіше поміняти пакети на мед, чим з лежаками рипатись на кочівлю:IMHO:

Поделиться сообщением

9 минут назад, Николай S сказал:

В мене в більшості 10 рамкові. Тому не бачу проблем з кочівлею. Просто потрібно наважитись на даний крок. Якщо побачу на кочівлі, а це потрібно буде протестувати не менше 2 років буду брати достатньо меду, то правдоподібно відмовлюсь від продажу пакетів.:wave:

Якщо не продавати пакетів, якщо ще є ріпак,а його  в нас достатньо.В принципі можна підвезти до даного медодаю. Хай не багато, но у цьому році брав з зимовалої хорошої сім"ї  по 2 магазини - це до 40 кг. бджоли стояли в радіусі до 2,5 -3 км. від ріпака, потім роблю відводки. Дані відводки саме до цвітіння соняшника підтянуться. Отже пасіка збільшується у 2 рази. Відводки їдуть на соняшник. Основні сім"ї залишаються на стаціонарі, виводяться матки і не зношуються, якщо фермер не посіє пізньої гречки. Бо вже 2 роки поспіль бджоли працюють на ній і ідуть частково на цьому меді. Це все можливе, якщо не буде протрав.

Опісля відбору медових корпусів з відводків, якщо сила сімей упаде, ставлю корпус на корпус і об"єднюю, одночасно обробляється пасіка від кліща. Привізши до дому на точок начинаю годувати і одночасно міняю старих маток, або матки вже будуть помінянні під час медозбору з соняшника.

Якщо все складеться, то від зимовалої сім"ї можна отримати до 30-40 кг.+ відводок. Липу не рахую, бо не завжди вона медує. Хай з відводка на соняшнику візьму до 30-40 кг.+ на стаціонарі залишаються зимовалі сім"ї з яких було забрано відводок. Ну хай вони принесуть по пагазину(від 10-15кг.) Ось і рахуємо це в ідеалі до 90 кг. меду з яких 80кг. дешевого, який можна продати оптом, різнотрав"я там вже інша ціна і вроздріб продається не погано. В нас ціняться темні меди. Ще один плюс, в мене залишаються рамки, які кожного року купую та збільшується виробництво воску, якого у пакетчика катастрофічно бракує.:hi:

Поделиться сообщением

47 минут назад, Николай S сказал:

Бартер це класно:ay:його ніхто не відміняв. В цьому році міняв пакети на дерево(дошку), а маток на пачки з вощиною. Ось так працюємо. Велику кількість пакетів немаю ніякого бажання міняти на мед. Його ж потрібно (мед) продати. 

Поделиться сообщением

8 годин тому, Иван Иваныч сказав:

Надо быть реалистом и смотреть на вещи не с закрытыми глазами.Кто будет ехать в западную за пакетами.Да большая половина покупателей это перекупы и пчеломоры.Первые для заработка и ясно же что им сначала надо набрать клиентов на пакеты,по 1500 они уже не наберут и это ясно,со своей доплатой тоже везти не будут.А если взять во внимание цену меда то старт с 1000 грн минус затраты и себе в карман и больше 700 грн пакетчику ни кто дать не сможет,по другому отпадает всякий резон поездки. Пчеломоры  тот же самый контингент,смысла нести дополнительные затраты для них нет,дорогое могут и рядом купить .И на эти 2 категории припадает более половины всех пакетов с западной.И единственный выход пакетчиков это грузить свои пакеты и развозить самостоятельно покупателям,а не рассказывать басни в надежде что они чему то помогут.Надо понимать что ни кто за 10 пакетами не будет колесить накручивая его цену до 2000 ,ни кто не будет собираться коллективом для того чтобы поехать и купить по такой же цене и точно такое как сосед продает.

И надо понимать ,что обговаривая цену на пакеты на них будет 2 цены и никак не будет одной.В медовых регионах пакеты будут дороже,а в западных дешевле

И не надо гнать на перекупов,только благодаря им пакетчики с западной еще продают пакеты,потому как перекупы заменили российского покупателя и благодаря доставки под двери увеличили продажи пакетов.Если бы не перекупы то геройство бы пакетчиков закончилось давно 

Та то ви, видно,  не в курсі . Дехто успішно користується звичайними рейсовими автобусами, що радо можуть доставити за декількасот гривасів кілька десятків пакетів. І без проблем та й без усяких посередників. Сам якось користувався такою послугою і лишився задоволеним - ці автобуси курсують в основному вночі.:ay:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Бартер це класно:ay:його ніхто не відміняв. В цьому році міняв пакети на дерево(дошку), а маток на пачки з вощиною. Ось так працюємо. Велику кількість пакетів немаю ніякого бажання міняти на мед. Його ж потрібно (мед) продати. 

... Або й самому з родиною з"їсти!..   :ay::umora:

Поделиться сообщением

В мене в більшості 10 рамкові. Тому не бачу проблем з кочівлею. Просто потрібно наважитись на даний крок. Якщо побачу на кочівлі, а це потрібно буде протестувати не менше 2 років буду брати достатньо меду, то правдоподібно відмовлюсь від продажу пакетів.:wave:
Якщо не продавати пакетів, якщо ще є ріпак,а його  в нас достатньо.В принципі можна підвезти до даного медодаю. Хай не багато, но у цьому році брав з зимовалої хорошої сім"ї  по 2 магазини - це до 40 кг. бджоли стояли в радіусі до 2,5 -3 км. від ріпака, потім роблю відводки. Дані відводки саме до цвітіння соняшника підтянуться. Отже пасіка збільшується у 2 рази. Відводки їдуть на соняшник. Основні сім"ї залишаються на стаціонарі, виводяться матки і не зношуються, якщо фермер не посіє пізньої гречки. Бо вже 2 роки поспіль бджоли працюють на ній і ідуть частково на цьому меді. Це все можливе, якщо не буде протрав.
Опісля відбору медових корпусів з відводків, якщо сила сімей упаде, ставлю корпус на корпус і об"єднюю, одночасно обробляється пасіка від кліща. Привізши до дому на точок начинаю годувати і одночасно міняю старих маток, або матки вже будуть помінянні під час медозбору з соняшника.
Якщо все складеться, то від зимовалої сім"ї можна отримати до 30-40 кг.+ відводок. Липу не рахую, бо не завжди вона медує. Хай з відводка на соняшнику візьму до 30-40 кг.+ на стаціонарі залишаються зимовалі сім"ї з яких було забрано відводок. Ну хай вони принесуть по пагазину(від 10-15кг.) Ось і рахуємо це в ідеалі до 90 кг. меду з яких 80кг. дешевого, який можна продати оптом, різнотрав"я там вже інша ціна і вроздріб продається не погано. В нас ціняться темні меди. Ще один плюс, в мене залишаються рамки, які кожного року купую та збільшується виробництво воску, якого у пакетчика катастрофічно бракує.:hi:
Нада їхать до вас кочувать [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Только что, Sesk сказал:

Нада їхать до вас кочувать [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Будь-ласка:az:Наші наприклад їдуть до вас на київщину за акацією:hi:

Поделиться сообщением

1 час назад, Yaroslav сказал:

Давайте я вам предложу подсчет Озерова по рекламе двухматочного содержания и подсчете получаемого меда.Всего навсего надо взять максимальную яйценоскость матки умножить на 40 и умножить на 4мг теоритически возможного на пчелу меда .И Вам остается посчитать уже полученную прибыль от полученного меда.Не благодарите.

Если это не понятно то я приведу еще ни один пример рекламных технологий по супер урожаям,правда ими так не кто и не пользуется,но мечтать это точно не помешает

Поделиться сообщением

2 години тому, Yaroslav сказав:

Ну ось, спробую і потім:ole_ole:, як ви кажите буду купляти пакети по 500-600 грн.:ah:

Припускаю можливість такої події. Лякати пасічника ГВ з соняшника майже те саме що аматора сексу незапланованими позашлюбними статевими стосунками..

Після такого діспута хтось буде заперечувати що Іван Іванич "свіжий струмок" в "болоті теми"? І, начебто правильно каже, чомусь знаходиться чимало оппонентів його думкам, і я серед них.Пункт 1.(можливо на сьогодні останній) Припускаю ,що внутрішне споживання меду зменшилось (населення поменшало, старі споживачі вмирають а нові все менше) тільки звідки взялась цифра 15-20тис. тон? Невідомо яка кількість перетнула кордон повз звітності. Якщо порахують і оприлюднять 100тис. тон товарного меду минулого року- я повірю і не здивуюсь.2. 18-22кг. товарного меду на бджр. мені не здаються правдивими, зрозуміло, що існують пасіки з сталими названими показниками медопродуктивності. В мене самого були менше 10кг в далекі 90-ті, в підсобному господартві завода. Нині таких пасік в процентному відношенні дуже мало.Те , що за останню п'ятерічку кількість бджіл збільшилася, відповідно і тов. меду, видно всім колегам як прямо так і "косвенно"(опосередковано).

Без номеру пункта.ІІ, де ви бачили і чули про "бджоломорів"?Бо я тільки про одну пасіку в обл. чув що вони практикують беззимове бджільництво.Сам пробував(як багато я пробував в бджільництві) зимувати без бджіл в 13 році,всіх потродати не вдалось,пару десятків пішли в зимівник,  а вийшло дві. А нині(див. в аватарку) і зовсім не поспішав збільшувати, так цікаво було, розважавсь.Я до чого, коєф. розмноження наших підопічних 1,5- 5. І вони таке розмножуються бо е сенс, можна заробити(читайте дописи вдалого пасічникування подекуди фантастично вдалого-вони правдиві).На теренах нашої країни осінне закурювання бджіл -явище рідкісне, коли б було масове то чули б про нього.Тисячі весняних відводків збільшують кількість сім. в країні, і більшості пасічників це неподобаеться, чому?нектару поки що всім хватае,грошей Американська Резервна Система надрукуе скільки закажуть, "рідний" Нацбанк теж незабариться з банкнотами (давно пора тисячні купюри друкувати), в чим справа?Інстинкт?Філософський закон переходу кількості в якість,Едності і боротьби протилежностей?Боязнь, що подешевшае і працювати прийдеться більше? так воно в усіх так,чого боятись неминучого, напередодні особистої смерті?

Поделиться сообщением

40 минут назад, Yaroslav сказал:

Будь-ласка:az:Наші наприклад їдуть до вас на київщину за акацією:hi:

CIMG0432.thumb.JPG.0c50718373bd1c16c4c45d9c19de1d6a.JPGCIMG0435.thumb.JPG.77f9f3d9e8c005c9d00cbac8a2a66595.JPGCIMG0436.thumb.JPG.ff64a5e3299fb7c50131251bcbf6436b.JPGCIMG0438.thumb.JPG.e2d5bea4ae915b2bcbce6b85b5c8c0fb.JPGCIMG0442.thumb.JPG.8369d522296bf2bb012facea6e558d1a.JPG

НІЧОГО СТРАШНОГО В КОЧІВЛІ НЕМАЄ. ОСЬ МОЯ ПАСІКА НА КОЧІВЛІ АКАЦІІ. ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ.

ВИБАЧТЕ ЗА ШРИФТ, ЩОСЬ НАМУТИВ І НЕ МОЖУ ВИПРАВИТИ.

Поделиться сообщением

1 час назад, Yaroslav сказал:

Ще один плюс, в мене залишаються рамки, які кожного року купую та збільшується виробництво воску, якого у пакетчика катастрофічно бракує.:hi:

Понимаете какое дело.У кого есть мед,тому хватает воска с забруса на всю пасеку,а перетопленный можно продать,если не расширяешь.И вот так легко пакетчики прокалываются со своими взятками.С 1 перетопленной рамки дадана хватает на 1,5 вощины без доплат.Бракуется 30 % по нормальному ,чтобы не разводить болезни в черноте.А раз не хватка воска то мало что меда нет,но и ульи малоемкие и заточены сугубо на пакетопроизводство.:hi:

И так не запметив проболтались,что ни на какой взяток банально нет даже ульев

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти