Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

В теме 2 796 сообщений

Шановні, а де ділася тема "Ціни пакетів 2019 ? "Щось не находжу...:ah: 

А то мені абсолютно не цікавий отой опрос та ціни на пакети 2017!:blink: То вже прожили - це давно пройдений етап:  Йому місце в АРХІВІ !! І в окремій папочці: "Ціни на пакети":IMHO:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 22.12.2018 в 14:41, ДобровоЛ сказал:

А то мені абсолютно не цікавий отой опрос та ціни на пакети 2017!:blink: То вже прожили - це давно пройдений етап:  Йому місце в АРХІВІ !! І в окремій папочці: "Ціни на пакети":IMHO:

Не Вы один, тут этим не довольны и просили не Вы первый, но "воз и ныне там".

Поделиться сообщением

5 годин тому, mits сказав:

Не Вы один, тут этим не довольны и просили не Вы первый, но "воз и ныне там".

В 22.12.2018 в 14:41, ДобровоЛ сказав:

А для чого тоді ж ота Рада форуму? Повинні ж самі наводити порядок, а то  не захотів - прибрав, захотів - лишив! А може й не гріх про це хоч з форумчанами порадитися?:ah:

Хай признається з них той, що не подумавши, це вчворив. Не можна просто прибирати теми, які комусь чи чимось не сподобалися. На це має право один @Sanich , якщо я не помиляюся. Думаю,що такі вибрики популярності НаТочку не добавлять.:IMHO:

Поделиться сообщением

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

На це має право один @Sanich , якщо я не помиляюся.

Помиляєтесь 

Цитата

1.10. Пользователь должен осознавать, что созданная им тема в общих разделах не является его собственностью и может быть модерирована (изменена) на усмотрение модератора. Модератор руководствуется здравым смыслом и удобством для всех пользователей.

Поделиться сообщением

1 година тому, ромео сказав:

Помиляєтесь 

А хто у нас модератор? 1 чоловік . А про Раду  там - ні гу-гу. Я ніколи , як бачите не говорю. що то тема моя чи ще чиясь. Просто вона потрібна - я вам це заявляю, як профі, що понад три десятиліття пропрацював саме в пресі. А хочте - відкрийте її від свого імені, як вам це так важливо!!

То деж отой "здравым смыслом и удобством для всех пользователей". Просто показать,що ти начальник?! Я Правила добре знаю бо сам був тут модератором. Але стару тему про пакети давно було б пора прибрати. Поставте на голосування і ви це побачите.

Ну кому ота ціна 2017 , що вискакує зараз, потрібна?!!:blink::blink::blink:

Поделиться сообщением

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А для чого тоді ж ота Рада форуму? Повинні ж самі наводити порядок, а то  не захотів - прибрав, захотів - лишив!

Рада не может удалить или изменить опрос. Я считаю, что этот опрос вообще не нужен, но его могут убрать @Sanich или @Wladimir_K, если посчитают нужным, или изменить цифры.

Я бы предложила перенести эту тему в раздел "Другие околорыночные дискуссии", потому что эта тема касается рынка, а не бесед обо всём, кроме пчеловодства.

Поделиться сообщением

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А хто у нас модератор? 1 чоловік . А про Раду  там - ні гу-гу. 

У членів ради є функції і можливості модерування. Це прописано в положеннях про Раду.

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

деж отой "здравым смыслом и удобством для всех пользователей". 

Здоровий глузд у тому, що питання ціни пакета може розглядатись у одній наскрізний темі так само як і про ціну меду. 10 років тому мед був по 7-8 грн і ніхто нині не обурюється :"дайте нам нову тему на 2019 рік". Існує постійна тема і нормально всім.

Чому з пакетами по особливому? Дайте звичайну конструктивну відповідь, без емоційних висновків типу:

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Просто показать,що ти начальник?! 

15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Просто вона потрібна - 

А що заважає спілкуватись у цій темі? Вона ж не закрита... Чи цифри "2019" у назві стимулюють до більшої активності? Чи проблема лише у голосовалці у "шапці" теми?

@Wladimir_K, @Sanich, можете прибрати її? Заважає нормальному спілкуванню.

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Поставте на голосування і ви це побачите.

Голосування не допоможе, бо голосувати майже нема кому... :IMHO:

Поделиться сообщением

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А для чого тоді ж ота Рада форуму? Повинні ж самі наводити порядок, а то  не захотів - прибрав, захотів - лишив! А може й не гріх про це хоч з форумчанами порадитися?:ah:

Хай признається з них той, що не подумавши, це вчворив. Не можна просто прибирати теми, які комусь чи чимось не сподобалися. На це має право один @Sanich , якщо я не помиляюся. Думаю,що такі вибрики популярності НаТочку не добавлять.:IMHO:

Рішення об'єднувати теми має право прийняти будь-хто з представників Ради. Не всім зажди подобається рішення, пртйняте представником Ради, як і представником Адміністрації. Проте це набагато краще аніж не було б взагалі ніякого порядку.

Поделиться сообщением

В 18.12.2018 в 17:50, Yaroslav сказал:

Бідність пасічника диктує ціну на пакет, а не якись там медовик. Умудрили себе медовики куркою, забувши що є яйцем!;) Чи медовик може без бджіл пакетчика (немаючи своїх), маючи вулики та суш отримати мед?!:dntknw:

З ваших слів лише продавець меду отримує максимум заробітку.

Невже ви не розумієте, що є нижня планка, якої не вигідно продавати пакети. Крапка. Хоч трісніть, не продам пакетів. Що з тими бджолами робити сам знаю,  щоб заробити.

Та нагніт ви тих  продавців, які купляють у вас оптом мед і  не продавайте дешево свою продукцію. Через медовиків, чому пакетчики мають терпіти. Хоча як ви кажете, що ми "яйце". Ось візьме це "яйце" і не продаватиме пакетів дешевих. Ну так зараз напишуть, що пакетчики будуть лазити по деревах. А хіба медовику від цього буде "солодше"?!

Та продавайте, хто вам боронить, якщо вас це влаштовує. Якщо буде мед по 27грн., то краще бджіл пустити на виробництво не медової продукції.

Да.... ну і демагогію розвели... все вам відомо як думає медовик.....то знайте і дугу сторону медалі, чим дорожче будуть пакети тим я буду більше радіти, тому що з дорогого пакету дешевого меду не  буває,  і менше буде   пасічників від  бізнесу які прийшли купили попробували, при цьому щей нагадили іншим на взятку,   потім скинули мед почім дадуть, що стало з бджолами мовчу.... а на наступний рік прийшли  інші з тими ж намірами. 

Поделиться сообщением

1 година тому, ромео сказав:

... А що заважає спілкуватись у цій темі? Вона ж не закрита... Чи цифри "2019" у назві стимулюють до більшої активності? Чи проблема лише у голосовалці у "шапці" теми?...

Якраз саме та ціна у голосувальці й спричинила це. Люди мало дивляться на дати. А там - дворічна давнина на ціни.

А хотілося б знати реальну сьогоднішню думку й нинішні настрої  пасічників і, повірте, не мені одному...:IMHO:

1 година тому, Sanich сказав:

Рішення об'єднувати теми має право прийняти будь-хто з представників Ради. Не всім зажди подобається рішення, пртйняте представником Ради, як і представником Адміністрації. Проте це набагато краще аніж не було б взагалі ніякого порядку.

Та в цьому, Олександре, ніхто й не сумнівається. Саме через отой порядок і виникло тут питання. Але ніби вже розібралися.:az:

Поделиться сообщением

Вот пробегал по рынку и зашёл к своему знакомому в магазин пчеловодческий узнать на счёт мёда , ну там о воске что цена не комильфо , так вот он мне и говорит что очереди на пакеты нет и что с западной звонят что мол не заказываете пакеты , уже пора . Я за язык не тянул сам рассказывал .

Поделиться сообщением

2 часа назад, ромео сказал:

Чи проблема лише у голосовалці у "шапці" теми?

@Wladimir_K, @Sanich, можете прибрати її? Заважає нормальному спілкуванню.

@Wladimir_K, @Sanich, хотілося б все ж почути відповідь....:ah:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ромео сказал:

У мене немає функціональних  прав на такі зміні.

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, ромео сказав:

Прибрав.

Поделиться сообщением

Хочу перемістити тему в ринковий розділ поряд із обговоренням ціни меду...

http://tochok.info/forum/72-другие-околорыночные-дискуссии/

Хтось проти?

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, ромео сказав:

Хтось проти?

А яка різниця? І як то вплине на ціну пакетів?:hmm:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, gardener сказал:

А яка різниця? І як то вплине на ціну пакетів?:hmm:

Різниця в тому, що в світлі останніх подій, хочеться мати душевний спокій, а то навішають зараз на шию всіх собак.

Демократія, аднака..;)

На ціну пакетів не вплине....

Поделиться сообщением

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

. Саме через отой порядок і виникло тут питання. Але ніби вже розібралися.:az:

Добре що розiбралися 

Тепер тема про пакети ,буде така сама як i цiнa меду . ОДНА на весь форум 

Всi користуються темою про цiну меду  , хоч i створена вона Опубликовал Griva, 19 февраля, 2007

Та i автор теми вже 10 рокiв як не вiдвiдуе форум ,а тема жива i набрала вже бiльше 1500 сторiнок

Поделиться сообщением

2 часа назад, blek-269 сказал:

Вот пробегал по рынку и зашёл к своему знакомому в магазин пчеловодческий узнать на счёт мёда , ну там о воске что цена не комильфо , так вот он мне и говорит что очереди на пакеты нет и что с западной звонят что мол не заказываете пакеты , уже пора . Я за язык не тянул сам рассказывал .

Ви мені стали чомусь нагадувати Баскевича з його відео про пакети:umora: Основна маса замовлень буде після Різдвяних свят. Не спішіть з висновками. Зимуємо!

Хто хоче придбати від 30 і більше бджолопакетів старається купувати на пряму і шукає відповідні можливості, щоб самому брати участь у формуванні пакета.

Поделиться сообщением

1 час назад, Yaroslav сказал:

Ви мені стали чомусь нагадувати Баскевича з його відео про пакети:umora: Основна маса замовлень буде після Різдвяних свят. Не спішіть з висновками. Зимуємо!

Нет я не кого не напоминаю :) А Вы мне на поминаете  слепого или не умеющего читать :(

3 часа назад, blek-269 сказал:

так вот он мне и говорит что очереди на пакеты нет и что с западной звонят что мол не заказываете пакеты , уже пора . Я за язык не тянул сам рассказывал .

Читаем внимательно что написано   Я всего пересказал что услышал :ah: А Вам слышится что всё пропало  и какая разница будет в том что +/- пол месяца от этого что то изменница , наверное изменница как в той пословице ( что в лоб что по лоб у) только результат один , больно :umora:  . Это не конец февраля что видно что к чему , а верней слышно .

Как по мне. И я об этом писал , мне от этого не холодно не жарко . Есть у людей деньги лишние пусть тратят ---- деньги пакет ,мёд , деньги и так по кругу .

Изменено пользователем blek-269

Поделиться сообщением

55 минут назад, Yaroslav сказал:

Основна маса замовлень буде після Різдвяних свят.

якщо мед здамо по 45+,або по зимівлі буде повна жопа,а так :hmm: на днях був в двох столярках не бачив ніодного  вулика ,а в ті роки неможливо було пройти між корпусами і вуликами, даже доски немає на вулики:dntknw:на весну планував також продати 40-50 пакетів, но напевно треба клепати корпуси

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Славик сказал:

якщо мед здамо по 45+,або по зимівлі буде повна жопа,а так :hmm: на днях був в двох столярках не бачив ніодного  вулика ,а в ті роки неможливо було пройти між корпусами і вуликами, даже доски немає на вулики:dntknw:на весну планував також продати 40-50 пакетів, но напевно треба клепати корпуси

Да человек на это внимания не обращает что тут у нас на точку туда сюда и объявления появляются сделаем улья рамки , хотя в прошлом году этих объявлений не было .А весной ещё и упрёки что не выполнили вовремя .

Нам бы  впихнуть пакет , а там трава не расти :blink:

Поделиться сообщением

17 минут назад, blek-269 сказал:

Нет я не кого не напоминаю :) А Вы мне на поминаете  слепого или не умеющего читать :(

Читати умію і навіть між рядками:wave:

Ви нагадуєте мені його по позиції, щодо продажу пакетів, однодумці:). Я ж не кажу, що це погано. У кожногоє своя думка, позиція, яку  вправі відстоювати. Ви відстоюєте свою, а я свою. Результат буде весною!:az:

24 минуты назад, blek-269 сказал:

Как по мне. И я об этом писал , мне от этого не холодно не жарко . Есть у людей деньги лишние пусть тратят ---- деньги пакет ,мёд , деньги и так по кругу .

То не напрягайтесь, Ви так:ah:, можна і захворіти:hmm:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Ви відстоюєте свою, а я свою. Результат буде весною!

Я не отстаиваю , а живу реальностями и от этого не куда не деться к сожалению , как это не грустно было :(:dntknw:

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, blek-269 сказав:

Нам бы  впихнуть пакет , а там трава не расти

Добродіїв з такою постановою до справи видно при мінімальній спостережливості і хто бере для себе- таких обмине. В більшості випадків продавець зацікавлений в подальших оборудках в цим або іншим покупцем, відповідно зацікавлений щоб новий власник його бджіл був в прибутках.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти