Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

5,030 posts in this topic

Ну так если нет возможности заниматься пасекой как бизнесом, то может стоит держать десяток ульев для души . И по-моему чтобы пасека стала основным видом доходов нужно иметь минимум 100 ульев, а не 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 годин тому, ЧудоПчела сказав:

Так як ви розказуєте то взагалі нічого робити непротрібно. І ніякі вкладеня тоже. Це життя і РЕЗИКУВАТИ  потрібно.

а це що Ви розказуєте для більшості пасічників пусті слова.

ще сказу так у  2017 р. пакети були 800-900 грн. коли ціна на мед 27 грн. і забрали всі 150 пакетів і якби були ше то б взяли. ...... А від даного пакету зібрали мед і продали по 40-48 грн.  І шо виходе  навар у 2 рази. А ви тут розказуєте що затрати неоправдані.

 

Який навар в 2 рази.  наведу приклад на 1 пакеті.  Припустим у вас нічого не має.   Купіть пакет, купіть вулик, пару корпусів, рамки з вощиною , Підкормка для стимуляціі і розвитку до взятку, препарати від кліща  і т д   Додайте  усе це в купу. І викичайте з купленого пакета 50 кл меду то продайте. Заробите   мільйьони.  На слідуючий рік як  перезимує у вас сімя з пакета  з неї зробите відводок  докупите їм  все вище написане о тоді вийдеде в 0  ну і можливо  будете від них їсти мед з кутею на Різдво і  переживать щоб перезимувало 2 сімї. А на третій рік як  буде з того толк купите ще пакет і з своїх зробите 2 відводка  та знов докупите їм  усе  що потрібно   тоді побачите вигоду в 2 рази.  бо зможете вже навіть когось пригостить баночкою меду. 

Купіть на раз 100 пакетів + 100 вуликів, корпусів, та рамок з вощинкою  + на цю араву  стимулюючої підкормки,  корму в зиму   і   препаратів від кліщика. 

Тоді ви будете  їсти  кутю з медком і молитись  щоб  зимівля пройшла вдало. 

А то можна  так  наварить в мінус 2 рази.   :IMHO:

Edited by bosik2017

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 година тому, bosik2017 сказав:

Який навар в 2 рази.  наведу приклад на 1 пакеті.  Припустим у вас нічого не має.   Купіть пакет, купіть вулик, пару корпусів, рамки з вощиною , Підкормка для стимуляціі і розвитку до взятку, препарати від кліща  і т д   Додайте  усе це в купу. І викичайте з купленого пакета 50 кл меду то продайте. Заробите   мільйьони.  На слідуючий рік як  перезимує у вас сімя з пакета  з неї зробите відводок  докупите їм  все вище написане о тоді вийдеде в 0  ну і можливо  будете від них їсти мед з кутею на Різдво і  переживать щоб перезимувало 2 сімї. А на третій рік як  буде з того толк купите ще пакет і з своїх зробите 2 відводка  та знов докупите їм  усе  що потрібно   тоді побачите вигоду в 2 рази.  бо зможете вже навіть когось пригостить баночкою меду. 

Купіть на раз 100 пакетів + 100 вуликів, корпусів, та рамок з вощинкою  + на цю араву  стимулюючої підкормки,  корму в зиму   і   препаратів від кліщика. 

Тоді ви будете  їсти  кутю з медком і молитись  щоб  зимівля пройшла вдало. 

А то можна  так  наварить в мінус 2 рази.   :IMHO:

Тоїсть ви пропонуєте щоб пакет вам приніс стільки продукції  щоб ви з нього за один сезон покрили всі витрати і ще увійшли в плюс??? 

Зі своєї сторони ви все добре  рахуєте. 

Начнемо так . Щоб пакет вам продати  потрібно вулик+рамки+дріт +вощина. 

Препарати + цукор. 

Інвента+транспортні затрати. 

І це мала частина. А потрібно ще багато чого. 

Але як ми пакети продаємо то  в його собівартість невраховуємо вулик і тп.... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 минут назад, ЧудоПчела сказал:

Тоїсть ви пропонуєте щоб пакет вам приніс стільки продукції  щоб ви з нього за один сезон покрили всі витрати і ще увійшли в плюс??? 

Зі своєї сторони ви все добре  рахуєте. 

Начнемо так . Щоб пакет вам продати  потрібно вулик+рамки+дріт +вощина. 

Препарати + цукор. 

Інвента+транспортні затрати. 

І це мала частина. А потрібно ще багато чого. 

Але як ми пакети продаємо то  в його собівартість невраховуємо вулик і тп.... 

 

Вы же тоже, в свою очередь, продаете пакет, а не семью, у Вас остаётся хвост, который вполне можно нарастить до ГВ и взять по корпусу меда. Значит Вы с одной единицы можете заработать в этом году и на пакете и на меде, а покупатель даже не может заработать на меде?

Share this post


Link to post
Share on other sites

К стати, продавцы пакетов в этом году слишком переоценили общие утраты на зимовке. Никаких особых потерь нет. У всех все, как обычно. Поэтому не вижу оснований для завышения цены.:IMHO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

По перше чогось ті хто купляє пакети постійно стараються включати в розходи і вулик і рамки і вощину і т.д. і т.п., які будуть використовувати досить довго, але складається враження що це їм потрібно щороку купляти.

З іншої сторони їм здається що тим хто продають пакети не потрібно цього всього, вони просто пішли в ліс, повитягували ті пакети з дуплів і продали :hmm::dntknw:

На рахунок зимових втрат, то чи є великі втрати, чи їх немає а ціна цього року буде досить висока (на жаль для мене:ak:). Як я уже писав ціну формує попит, і поки є високий попит, маєм відносно високу ціну. І не потрібно давити на жалість, тому що якщо через якийсь час не буде ціни на пакети, то ви не скажете пакетчику "на тобі на 10$ більше, бо колись ти дав мені на 10$ дешевше" :IMHO:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 часа назад, bosik2017 сказал:

Який навар в 2 рази.  наведу приклад на 1 пакеті.  Припустим у вас нічого не має.   Купіть пакет, купіть вулик, пару корпусів, рамки з вощиною , Підкормка для стимуляціі і розвитку до взятку, препарати від кліща  і т д   Додайте  усе це в купу. І викичайте з купленого пакета 50 кл меду то продайте. Заробите   мільйьони.  На слідуючий рік як  перезимує у вас сімя з пакета  з неї зробите відводок  докупите їм  все вище написане о тоді вийдеде в 0  ну і можливо  будете від них їсти мед з кутею на Різдво і  переживать щоб перезимувало 2 сімї. А на третій рік як  буде з того толк купите ще пакет і з своїх зробите 2 відводка  та знов докупите їм  усе  що потрібно   тоді побачите вигоду в 2 рази.  бо зможете вже навіть когось пригостить баночкою меду. 

Купіть на раз 100 пакетів + 100 вуликів, корпусів, та рамок з вощинкою  + на цю араву  стимулюючої підкормки,  корму в зиму   і   препаратів від кліщика. 

Тоді ви будете  їсти  кутю з медком і молитись  щоб  зимівля пройшла вдало. 

А то можна  так  наварить в мінус 2 рази.   :IMHO:

Вы рассуждаете правильно. Поэтому задам вопрос! Почему бы Вам не заняться продажей пакетов собственного производства. Ведь выгода и немалая, с ваших слов, очевидна. Не надо тратится на ульи, рамки, вощину, подкормки, зелья для клищика. Не надо париться как перезимуют. Не надо восстанавливать количество. А мед он не дорогой, не Рождество и купить можно.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

По перше чогось ті хто купляє пакети постійно стараються включати в розходи і вулик і рамки і вощину і т.д. і т.п., які будуть використовувати досить довго, але складається враження що це їм потрібно щороку купляти.

З іншої сторони їм здається що тим хто продають пакети не потрібно цього всього, вони просто пішли в ліс, повитягували ті пакети з дуплів і продали :hmm::dntknw:

На рахунок зимових втрат, то чи є великі втрати, чи їх немає а ціна цього року буде досить висока (на жаль для мене:ak:). Як я уже писав ціну формує попит, і поки є високий попит, маєм відносно високу ціну. І не потрібно давити на жалість, тому що якщо через якийсь час не буде ціни на пакети, то ви не скажете пакетчику "на тобі на 10$ більше, бо колись ти дав мені на 10$ дешевше" :IMHO:

Все вірно сказано. Нема що навіть і добавити.  

Це мене тоже дивує чому вулики рахують і інший інвентар. 

Ніколи адекватний пасічник інвентар немає враховувати. 

Тоїсть викодить що пасічнику медового напрямку пакетчик має предоставити весь інвентар. 

А той тільки має вивести на сонях і починати качати мед. І весь викачаний мед має вийти чистим прибутком. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 година тому, Maxim сказав:

Вы же тоже, в свою очередь, продаете пакет, а не семью, у Вас остаётся хвост, который вполне можно нарастить до ГВ и взять по корпусу меда. Значит Вы с одной единицы можете заработать в этом году и на пакете и на меде, а покупатель даже не может заработать на меде?

Все чудово. То чому ж ви непродаєте пакети а із хвостів несворюєте чудові сімї які вам принесуть немало товарного  меду. Адже у вас чудові медоноси і прекрасні пізні взятки.????? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 минуту назад, ЧудоПчела сказал:

Все чудово. То чому ж ви непродаєте пакети а із хвостів несворюєте чудові сімї які вам принесуть немало товарного  меду. Адже у вас чудові медоноси і прекрасні пізні взятки.????? 

Потому что у меня 

 

22 минуты назад, ЧудоПчела сказал:

 чудові медоноси і прекрасні пізні взятки.????? 

У Вас наоборот. Поэтому Вы продаете пакеты, а я качаю мед. Каждый занимается тем, что ему выгодней. Не так ли?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 година тому, ЧудоПчела сказав:

Тоїсть ви пропонуєте щоб пакет вам приніс стільки продукції  щоб ви з нього за один сезон покрили всі витрати і ще увійшли в плюс??? 

Зі своєї сторони ви все добре  рахуєте. 

Начнемо так . Щоб пакет вам продати  потрібно вулик+рамки+дріт +вощина. 

Препарати + цукор. 

Інвента+транспортні затрати. 

І це мала частина. А потрібно ще багато чого. 

Але як ми пакети продаємо то  в його собівартість невраховуємо вулик і тп.... 

 

Хоч ми і земляки   але...    ви писали самі    І шо виходе  навар у 2 рази.    текст під низом  "   

0 годин тому, ЧудоПчела сказав:

******Так як ви розказуєте то взагалі нічого робити непротрібно. І ніякі вкладеня тоже. Це життя і РЕЗИКУВАТИ  потрібно.

а це що Ви розказуєте для більшості пасічників пусті слова.

ще сказу так у  2017 р. пакети були 800-900 грн. коли ціна на мед 27 грн. і забрали всі 150 пакетів і якби були ше то б взяли. ...... А від даного пакету зібрали мед і продали по 40-48 грн.  І шо виходе  навар у 2 рази. *****

 

 

Тому і я не згідний бо навару у 2 рази ніякого не має при купівлі пакету.  Краще взяти  за  2000 грн 12 рамочний  дадан  з магазином. Забрать у них пару рам  з розплодом  і зробить відводок. 

 Чи може купити   за 1500,00     4 рамки бжоли у картонному ящику  і думать  де взять той навар  в 2 рази про який ви говорите. 

Просто подивився які ціни луплять  за пакети   то  по теперішнім міркам  по ціні меду   дуже дорого. 

Так як мені  наприклад  треба  2-4 пакета   мені точно  їх дешевше ніхто не віддасть   от як би 50 -100 тоді інша справа.

 

 

"

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 хвилини тому, Maxim сказав:

Потому что у меня 

 

У Вас наоборот. Поэтому Вы продаете пакеты, а я качаю мед. Каждый занимается тем, что ему выгодней. Не так ли?

Вірно. Кожен своїм займається. А нарахунок хвостів ви тут неправі. 

На вашій території вони ще щось собі принесуть. А у нас то ще і годувати їх треба. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 хвилин тому, bosik2017 сказав:

 

Тому і я не згідний бо навару у 2 рази ніякого не має при купівлі пакету.  Краще взяти  за  2000 грн 12 рамочний  дадан  з магазином. Забрать у них пару рам  з розплодом  і зробить відводок. 

 Чи може купити   за 1500,00     4 рамки бжоли у картонному ящику  і думать  де взять той навар  в 2 рази про який ви говорите. 

Просто подивився які ціни луплять  за пакети   то  по теперішнім міркам  по ціні меду   дуже дорого. 

Так як мені  наприклад  треба  2-4 пакета   мені точно  їх дешевше ніхто не віддасть   от як би 50 -100 тоді інша справа

Друже, навар я кажу про те що ціна на мед піднялася на порядок. 

Якщо будете брати по місцевості то вам спустять. 

За 2 тисячі  навряд купете вулик із 12 рам. Бджолою. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 часов назад, ЧудоПчела сказал:

Так як ви розказуєте то взагалі нічого робити непротрібно. І ніякі вкладеня тоже. Це життя і РЕЗИКУВАТИ  потрібно.

а це що Ви розказуєте для більшості пасічників пусті слова.

ще сказу так у  2017 р. пакети були 800-900 грн. коли ціна на мед 27 грн. і забрали всі 150 пакетів і якби були ше то б взяли. ...... А від даного пакету зібрали мед і продали по 40-48 грн.  І шо виходе  навар у 2 рази. А ви тут розказуєте що затрати неоправдані.

 

Это прошлый год так, а дайте по предыдущим годам посмотрим, где цена на мед на месте стояла , а то и падала по сравнению со временем продажи пакетов. Посчитайте сами навар. В чужих руках и....

Edited by Ильич (альп)

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 хвилину тому, Ильич (альп) сказав:

Это прошлый год так, а дайте по предыдущим годам посмотрим, где цена на мед на месте стояла , а то и падала по сравнению со временем продажи пакетов. Посчитайте сами навар. В чужих руках и....

Я ніколи чужі гроші нерахую. Просто хочу щоб і нашу роботу цінили... І не стверджували що ціни на пакети беремо із неба і хочу як найбільше здерти. 

13 хвилини тому, Ильич (альп) сказав:

Это прошлый год так, а дайте по предыдущим годам посмотрим, где цена на мед на месте стояла , а то и падала по сравнению со временем продажи пакетов. Посчитайте сами навар. В чужих руках и....

Я приклад навів про ціну... Що ризик оправданий буває. І що не все так погано ... Як деякі пасічники описують. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 часов назад, ЧудоПчела сказал:

Так як ви розказуєте то взагалі нічого робити непротрібно. І ніякі вкладеня тоже. Це життя і РЕЗИКУВАТИ  потрібно.

а це що Ви розказуєте для більшості пасічників пусті слова.

ще сказу так у  2017 р. пакети були 800-900 грн. коли ціна на мед 27 грн. і забрали всі 150 пакетів і якби були ше то б взяли. ...... А від даного пакету зібрали мед і продали по 40-48 грн.  І шо виходе  навар у 2 рази. А ви тут розказуєте що затрати неоправдані.

 

У меня бабушка говорила:"Багатіе дурінь думкою". Надо не считать ,что было вчера,а думать,что будет завтра. А Вы живёте вчерашним днем.И постоянно назад смотрите. Смотрите под ноги,вперед.Там не всегда все ровно.

Вот когда попадете не 20000грн,а на 200000дол. Вот тогда научитесь считать. А сейчас Вы мыслите ведрами и банками.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 часа назад, дон57 сказал:

 

Вот когда попадете не 20000грн,а на 200000дол. Вот тогда научитесь считать. А сейчас Вы мыслите ведрами и банками.

А  как  это в пчеловодстве  можно  попасть  на  двести тысч. дол.   при  том  что  мыслей хватает  только на  банки.  :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 години тому, Сергей Тюркин сказав:

А  как  это в пчеловодстве  можно  попасть  на  двести тысч. дол.   при  том  что  мыслей хватает  только на  банки.  :dntknw:

А это когда для покупки комбайна взять кредит в дол,  а  выплачивать в грн по курсу, и потом всё спихнуть на пчеловодство:

В 12.03.2018 в 09:06, дон57 сказав:

Я покупал в 2008 комбайн при долларе 4.6грн.,а потом выплачивал при 8грн. 

Когда я начал заниматся пчеловодством, то за первый год с одной семьи сделал 4 и ещё меду ведро, ульи сам делал, а не в магазине покупал, и всё остальное тож по минимуму, а не в магазине, я хотел разширятся

Здесь главное определится для чего люди покупают пакеты: для прибыли или для разширения пасеки, а это очень уж большая разница

Edited by Kolja.BI

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 минут назад, Kolja.BI сказал:

А это когда для покупки комбайна взять кредит в дол,  а  выплачивать в грн по курсу, и потом всё спихнуть на пчеловодство:

 

Коля, когда у тебя 3тыс га , то есть с чего выплачивать,но не приятно. А вот когда у тебя 50 улеев и 5000$кредита, то тут напрашивается другое слово .....ь.

Люди ,у которых не 50-70,а 500-700 улеев. Они мыслят совсем по другому,не так как Вы.

Edited by дон57

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 хвилин тому, дон57 сказав:

Коля, когда у тебя 3тыс га , то есть с чего выплачивать,но не приятно. А вот когда у тебя 50 улеев и 5000$ то тут напрашивается другое слово.....ь.

Ответ очень прост 50 ульев это любительская пасека, а 3тыс га это колхоз и не маленький, такое не сравниш:dntknw:

 Так что я со своими банками на 200000 дол не попаду!

Edited by Kolja.BI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Отож. Я ,доречі,народівся і виріс у Вінниці. А Ви звидке?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шановні хлопи, давайте не заси..ти тему :IMHO:

А більш конкретно по ціні пакетів 2018.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, M_Oleksandr_V сказал:

Шановні хлопи, давайте не заси..ти тему :IMHO:

А більш конкретно по ціні пакетів 2018.

1700грн-2000грн продаж з 10мая 2018р.3+1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 минут назад, Олег77 сказал:

1700грн-2000грн продаж з 10мая 2018р.3+1

Тепла погода знову підняла вартість пакету ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 минуты назад, Олег77 сказал:

1700грн-2000грн продаж з 10мая 2018р.3+1

Я сам планую продати, ну в таку ціну не віру, 1200 за дворняг і 1500 за щось путьне, ТАК!

а 1700 - 2000 :dntknw: 

2000 можливо за сімю?

Зрозумійте мене правильно, я не проти, але я не віру! Навіть при тому що дійсно зима цього року відсіяла великий відсоток сімей, і дійсно попит на бджолу виріс з порівнянням минулих років! 

 

IMG_5570.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×