Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)  

213 пользователя проголосовало

1. 1. Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)

• менше 400 грн
      1
    • 400-600 грн
      2
    • 800-1000 грн
      39
    • 1000-1200 грн
      56
    • 1200-1500 грн
      93
    • більше 1500 грн
      22
  2. 2. Ціна за пакет на 8 рамок 145х435 (6 з расплодом)

• до 500 грн
      4
    • 500-700 грн
      1
    • 700-900 грн
      20
    • 900-1100 грн
      42
    • 1100-1500 грн
      97
    • більше 1500 грн
      49

В теме 1 615 сообщений

2 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

Яка ціна буде такого бджолопакету в 2018 р.?

Ось і підтвердженя, чому всі шукають щось краще :IMHO:А проти фактів не попреш!

М-да, а що у вулику кращого розплоду не було ніж та друга рамка.? Але як кажуть - на кожен товар є покупець.

Поделиться сообщением

Только что, M_Oleksandr_V сказал:

:IMHO:то є позорище, як для продавця, так і Покупця-привезти на паску так Гі...  .По ціні -мабуть половина ринкової.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, igorstep сказал:
  3 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

Інтересно скільки б такий пакет коштував би  

Поделиться сообщением

Только что, Санич сказал:

Інтересно скільки б такий пакет коштував би  

Нормальний пакет і ціна відповідна. А по відео з цих хвостів і нука через тиждень-знову пакет.

Поделиться сообщением

46 минут назад, igorstep сказал:

Нормальний пакет і ціна відповідна. А по відео з цих хвостів і нука через тиждень-знову пакет.

Та ні, з того відео що я натрапив (де пакет меньший чим тут нук) то тут пакетів 5 - 7 як на мене, тільки маток підставляй ;)

То кому пекети по 800 грн. і коли відстань 1000 км в одну сторону і приїхав і .......! Чи не подалік по 1600 грн. і є з чого вибрати :dntknw:кожен вирішує сам!

Я впевнений, що і там є і совісні пасічники і гарні бджолопакети, а є і такі які підставляють весь регіон! Купуйте у провірених, і негонітся за дешевим (дешева рибка - х....а юшка). 

Всім гарної зимівлі :wave:

Поделиться сообщением

3 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Ціна такого пакеку це (гнельцеві захворювання по всій пасіці, не доведи Боже) як один із варіантів (самий гірший). Але це як з жінкою, ОЧІ БАЧИЛИ ЩО БРАЛИ, та і сам автор відео каже, що таких пакетів біля 10% і це нормально!

Я то як побачив .... , да, я ще такого не бачив!:(

Звісно, у всьому винен покупець."ОЧІ БАЧИЛИ ЩО БРАЛИ"- поясніть мені, в грудні-січні я скинув завдаток за енну кількість пакетів, на призначену дату в травні місяці я пропік 1000км в одну сторону і тут очі побачили такий скарб. Продавець пів року використовував мої фінанси , і може таке трапитись, що завдаток не буде повернутий, якщо я передумую купувати у нього цей "скарб". Мої дії?

Поделиться сообщением

4 минуты назад, андрон сказал:

Звісно, у всьому винен покупець."ОЧІ БАЧИЛИ ЩО БРАЛИ"- поясніть мені, в грудні-січні я скинув завдаток за енну кількість пакетів, на призначену дату в травні місяці я пропік 1000км в одну сторону і тут очі побачили такий скарб. Продавець пів року використовував мої фінанси , і може таке трапитись, що завдаток не буде повернутий, якщо я передумую купувати у нього цей "скарб". Мої дії?

В пості на раз вище я описав дії, купувати у провірених і не ганятись за дешевим!

Поделиться сообщением

6 минут назад, андрон сказал:

Продавець пів року використовував мої фінанси , і може таке трапитись, що завдаток не буде повернутий, якщо я передумую купувати у нього цей "скарб". Мої дії?

В лучшем случае-набить морду продавцу для самоуспокоения.(Это по действиям).Присказку:"Скупой платит дважды" еще никто не отменял.

Поделиться сообщением

Только что, M_Oleksandr_V сказал:

В пості на раз вище я описав дії, купувати у провірених і не ганятись за дешевим!

Хотів описати майже так як ви,  але ви мене випередили. Всього найкращого. 

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

купувати у провірених і не ганятись за дешевим!

А Ви, впевнені, що дорогі пакети не можуть такими бути, і провірених продавців за кожним рогом повно?

16 хвилин тому, Маслюк сказав:

.Присказку:"Скупой платит дважды" еще никто не отменял.

За дишовый пакет разговора небыло.Ну и присказку " Не все то золото, что блестит" тоже никто не отменял.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, андрон сказал:

А Ви, впевнені, що дорогі пакети не можуть такими бути, і провірених продавців за кожним рогом повно?

Я впевнений лише у собі! І у провірених продавців є не погані знайомі!

І впевнений, що потрібно і хорошого продавця найти, і так само хорошого покупця потрібно пошукати!

А коли пасічник добросовісний то він з часом найде, хто покупця, а хто продавця. А от коли на людині шкура грає, то він буде все житя шукати як і кого розвести!

Поделиться сообщением

38 минут назад, андрон сказал:

Це називається ПОПАДОС, що у травні дві рамки розплоду у пакеті. Тому мабуть добре тут радять- купляти у своїх вже провірених.

Поделиться сообщением

Обманювати легко 1 раз.Багатим на цьому не станеш,бог покарає.

Поделиться сообщением

Чергова афераз бджолопакетами від невідомих осіб які прикриваються  спілкою пасічників  будьте обережні  хто такий  Ковальчук Василь 

27748085_1017221475107347_2027743538018106760_o.jpg

Поделиться сообщением

дзвонить  до мене покупець бджолопакетів і питає чи можна довіряти пасічнику з яким домовився   про купівлю і планує вислати завдаток .   так як такого пасічника незнаю  порадив    щоб відзвонив і сказав що привезе завдаток особисто за одно гляне на пасіку  .  через деякий час  чоловік віддзвонив і сказав що коли відзвонив продавцю і запропонував  привезти завдаток на пасіку  продавець просто вимкнув телефон.  

Поделиться сообщением

1 час назад, mukola-s сказал:

привезти завдаток на пасіку  продавець просто вимкнув телефон.  

в прошлому році така афера була в Полтавскій обл. тільки з 1 по 15 травня. Коли по тел. говорили, що ми уже в Полтаві , нащо пересилати завдаток відключались в момент й дозвонитись було до них уже складно. На "зонах" и в тюрмах часу вільного багато , так що як говорив мій дідусь "" Береженного бог береже, а не береженний хай сам бережется:IMHO:""

Поделиться сообщением

Передивившись два відео можу сказати що на першому ну дуже рані пакети:IMHO1:  на іншому пакети формують на 2-3 неділі пізніше:IMHO: звісно і бджоли більше і розплоду

Изменено пользователем Николай77

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Николай77 сказал:

ну дуже рані пакети

так там і було, до перевалу сніг лежав, після все нормально. 

Поделиться сообщением

Только что, по 112 каналу, рассказали, что Канада наверное будет покупать пакеты в Украине. Интересно, а по чём они у них там? Что то мне кажется, что цена в Канаде вряд ли на много выше от Украинской.

Поделиться сообщением

7 часов назад, mits сказал:

Только что, по 112 каналу, рассказали, что Канада наверное будет покупать пакеты в Украине. Интересно, а по чём они у них там? Что то мне кажется, что цена в Канаде вряд ли на много выше от Украинской.

Та вони швидше за все за карпаткою приїдуть , - так що дорожнеча канадцям не загрожує ...

Поделиться сообщением

9 часов назад, mits сказал:

Интересно, а по чём они у них там? Что то мне кажется, что цена в Канаде вряд ли на много выше от Украинской.

А мне не интересно почём они там 

Иначе ведром валерьянки не отделаться 

Они читают по чём пакеты в Закарпатье 

1000-1200 - вот и цена закупки 

Только никто не прилетит за пакетами 

это всё :ae:

Поделиться сообщением

6 часов назад, Георгий14 сказал:

Та вони швидше за все за карпаткою приїдуть , - так що дорожнеча канадцям не загрожує ...

И комплектация 3+1 из них 3 рамы корма и 1 рама росплода.:IMHO1:

Поделиться сообщением

На канаду пакети якщо і підуть, то підуть безсотові! :IMHO:(там буде обговорена вага пакета, і думаю вони по прибуттю будуть оброблятись від вароа, та ін..) так що туди жменя бджіл і 4 кірзяка не піде. І думаю канадці великої ціни не дадуть, мед у них також не дорогий, але масштаби в них не маленькі.

Поделиться сообщением

image.thumb.png.e9ca08686a4d4f696e9b4585726f1069.png 

лекція Майкла Палмера як мінялась ціна в США на мед та пакети коли іде популяризація бджільництва

Изменено пользователем Шурік

Поделиться сообщением

За останньою інф. від нашого голови пакети в І-Франківській і на Буковині -продані.Чи не так п. Паламарчук і І. Місько ?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти