Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

5,960 posts in this topic

6 хвилин тому, Миха сказав:

Я не вчу Вас бджільництву і як заробляти гроші, мав на увазі, що продаж пакета має свої + на відміну від медового напряму (який має велику витратну частину і безліч ризиків, вт.ч. і протрава того ж рапсу).

Повідомлення було адресоване не мені, але спілкуємось всі разом і якщо не важко назвіть + про продажі пакета. Також врахуйте, що потрава ріпаку відбувається до продажу пакету.

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Ще раз повторюсь, я на стороні об'єктивності. Як в цьому році так і в наступному пакети потрібно купувати за гроші, торік хоча б частина здала по 40-43 грн. за кг, а цього року цифри бачимо 26-29 на цю дату. На рахунок, що я збираю мед. У мене достатньо цього року бджіл для пакетів, але я не не мислю космічними матеріями.

Цього року значна частина пасічників не продала, а значна частина в період 9-15 травня хотіла отримати за пакети хоч щось продаючи їх по 600-650 грн., у моїх краях скажімо продали по 700.

так Ви і підтримуєте цю низьку ціну на мед, завжди займаєте позицію захисту щодо експортерів з низькою ціною, і сюди прийшли в тему те саме сіяти, для чого, коли пакети це не ваше. Чому Ви не створите теми ціна на мед на внутрішньому ринку по регіонам, адже тоді б ціна на пакети мала б бути 1800-2000грн., а як тоді з експортерами, ну так розумію, що ж зробиш продовжуйте і на далі участвувати в певному стилі.

28 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Повідомлення було адресоване не мені, але спілкуємось всі разом і якщо не важко назвіть + про продажі пакета. Також врахуйте, що потрава ріпаку відбувається до продажу пакету.

Ріпак у нас зацвітає на самому початку травня . Десь саме тоді його й оприскують.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Ріпак у нас зацвітає на самому початку травня . Саме тоді його й оприскують.:IMHO:

взагалі не має змислу це питання піднімати, для прикладу у мене оприскують лише вночі і на бджолу це не впливає, оприскують перед цвітінням, та після коли починає завязуватись плід, фактор неконтрольованого оприскування не є явищем кожного регіону, якщо і є така в кого проблема то і пакети там мабуть нема з чого збирати.

3 години тому, Миха сказав:

мені здається, зараз питання стоїть не скільки коштує пакет, а чи будуть на нього покупці з такою ціною на мед. Думаю в цьому році стартапів поменшає, а тим в кого вже є пасіка - пакети не знадобляться (бо смислу розширюватись не бачу). 

Все залежить від зимівлі. А на тих любителів , хто вперше пробує завести пасіку ціна на мед майже не впливає. :IMHO:

Edited by ДобровоЛ

2 хвилини тому, miro сказав:

взагалі не має змислу це питання піднімати, для прикладу у мене оприскують лише вночі і на бджолу це не впливає, оприскують перед цвітінням, та після коли починає завязуватись плід, фактор неконтрольованого оприскування не є явищем кожного регіону, якщо і є така в кого проблема то і пакети там мабуть нема з чого збирати.

Правильно. А ще залежить і від препаратів. :IMHO:

Якось одного разу кочував на ріпак до себе на батьківщину. Так чим там його обробляли - не знаю. Але батько агронома мав пасіку з 20 сімей і мене запевнив, що у них обробка бепечна. Так і було.:dntknw:

1 година тому, Сергій-апі сказав:

В мене ріпак починає цвісти з початку по кінець травня. Пакети саме в цей час і купляються-продаються (по старинці - в надії на акацію))). Плюси назвати дуже просто. Ще ніде нічого не цвіло особливо, медогонка не "вимазана", а в тебе вже грошики в кишені.І спрогнозувати витрати і зробити закупи на наступний сезон можна ще навесні. Звичайно технологію пакетної пасіки мені досконало розписувати ( та і знати) не потрібно, але судячи по дописам, ціноутворення від ціни на мед не залежить абсолютно.

А от  нам треба вберегтись від протрав, знайти місце для весняного розвитку, основного взятку (часто це зовсім різні місцевості) довести сімї до головного взятку в робочому стані...качка-дві-три-дасть Бог чотири...а потім жди..ціни звичайно. Або здавайся і жди наступного сезону. Але ще до весни потрібно купити матеріали, рамки, вощину і т.д. і гадати, чи розширятись, чи х..н з ним усим, бо частіше за все ціни не буде до нового року. Я не скаржусь - кожному своє.

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Все залежить від зимівлі. А на тих любителів , хто вперше пробує завести пасіку ціна на мед майже не впливає. :IMHO:

Я вибачаюсь, але це вже пройдений етап...стара пластинка, вона вже не грає, але звук від неї ще йде. Тих, хто хотів потримати бджіл для задоволення дуже поменшало, і вистачає їх на 1-2 сезони. На таких "пасічниках" галузь далеко не виїде:IMHO: Хіба у Вас в "постійних клієнтах" любителі грабель.

Edited by Миха

5 хвилин тому, Миха сказав:

В мене ріпак починає цвісти з початку по кінець травня. Пакети саме в цей час і купляються-продаються (по старинці - в надії на акацію))). Плюси назвати дуже просто. Ще ніде нічого не цвіло особливо, медогонка не "вимазана", а в тебе вже грошики в кишені.І спрогнозувати витрати і зробити закупи на наступний сезон можна ще навесні. Звичайно технологію пакетної пасіки мені досконало розписувати ( та і знати) не потрібно, але судячи по дописам, ціноутворення від ціни на мед не залежить абсолютно.

А от  нам треба вберегтись від протрав, знайти місце для весняного розвитку, основного взятку (часто це зовсім різні місцевості) довести сімї до головного взятку в робочому стані...качка-дві-три-дасть Бог чотири...а потім жди..ціни звичайно. Або здавайся і жди наступного сезону. Але ще до весни потрібно купити матеріали, рамки, вощину і т.д. і гадати, чи розширятись, чи х..н з ним усим, бо частіше за все ціни не буде до нового року. Я не скаржусь - кожному своє.

А тепер погляньте на ситуацію з моєї позиції: ріпак починає цвісти в середині квітня, потрави в третій декаді квітня, пакети в першій декаді травня, на момент продажу пакетів льотної бджоли може не стати за один день, а все домовлено, покупці приїдуть, ось Вам і плюси. На рахунок не замащеної медогонки, то в хороші роки вона може бути вже замащена медом з верби, з садів і навіть з того ж ріпаку. А продаж пакетів по 800 чи нище це смішно, щоб пакет коштував еквіваленту 5 - 6 літрів меду а роздріб. У мене два колеги з пасіками 100+ не продавали цього року пакети вперше за останніх 15 років, кажуть що при такій ціні і надалі не будуть продавати.

4 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

А тепер погляньте на ситуацію з моєї позиції

Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..а там вже ми ;):wave:

1 хвилину тому, Миха сказав:

Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..а там вже ми 

Я не кочую і різниця по меду з продажем пакету, чи без продажу получається максимум в 10 л., так що свої кровні отримаю в будь-якому випадку.

4 хвилини тому, Миха сказав:

Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..а там вже ми ;):wave:

...а там вже ми....        :hmm:тут можна добавити до Ваших слів, з 30грн. за кг. Тоді виходить там де ми будемо з 1 м3   (бо ціна в нас на 1л меду 140грн.)то вам треба бути з 4,5 тонами меду, ого:blink: . Таки до кінця теми мене вболтають перейти на мед:)

36 хвилин тому, Миха сказав:

Я вибачаюсь, але це вже пройдений етап...стара пластинка, вона вже не грає, але звук від неї ще йде. Тих, хто хотів потримати бджіл для задоволення дуже поменшало, і вистачає їх на 1-2 сезони. На таких "пасічниках" галузь далеко не виїде:IMHO: Хіба у Вас в "постійних клієнтах" любителі грабель.

Одні відходять, а інші спробувати хочуть.:IMHO:

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Одні відходять, а інші спробувати хочуть.:IMHO:

ну не знаю, а от ті хто купляв у мене пакети вперше зараз є на форумі і вже починають займати своє місце в пасічництві.

23 хвилини тому, miro сказав:

...а там вже ми....        :hmm:тут можна добавити до Ваших слів, з 30грн. за кг. Тоді виходить там де ми будемо з 1 м3   (бо ціна в нас на 1л меду 140грн.)то вам треба бути з 4,5 тонами меду, ого:blink: . Таки до кінця теми мене вболтають перейти на мед:)

З Ваших слів, Вам це раз плюнути)) Великих Вам медозборів!

32 минуты назад, Миха сказал:

Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..

Це точно, кожен враховує лише свої позиції: пакетчик, медовик і ще одна ланка про яку всі мовчать - експортери(заготовачі меду). Тільки ось нестиковочка, лише дві ланки між собою ведуть гостру дискусію, а третій користає(неважко здогадатись хто це)

Ну подумаєте, перейдемо на мед, а вам що з цього?!;)

38 минут назад, Миха сказал:

а там вже ми ;)

нічого страшного, посунитесь;)

37 минут назад, Сергій-апі сказал:

Я не кочую і різниця по меду з продажем пакету, чи без продажу получається максимум в 10 л., так що свої кровні отримаю в будь-якому випадку.

Все правильно:ay:, потрібно відштовхуватись від себе, а не прирівнюватись до когось:IMHO:

Питання до медовиків! Хто з пакетчиків у яких ви купляли пакети не менше 50шт. розширились хоча б на 50%? Для статистики!

5 часов назад, Yaroslav сказал:

Питання до медовиків! Хто з пакетчиків у яких ви купляли пакети не менше 50шт. розширились хоча б на 50%? Для статистики!

Я   сотню добавил..

6 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Я   сотню добавил..

Но это меньше 30 % 

3 часа назад, Миха сказал:

Хто ближче до переробчого заводика той і виграє.

3 часа назад, Yaroslav сказал:

Я...Мав дві сімі, тепер -5.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 часа назад, Мико сказал:

Но это меньше 30 % 

в масштабах Украины моя дополнительная сотня пакетов как капля в море.  теперь вопрос сколько в целом Мы накапали.

4 години тому, miro сказав:

ну не знаю, а от ті хто купляв у мене пакети вперше зараз є на форумі і вже починають займати своє місце в пасічництві.

Про ваші пакети я вже не раз писав і хвалив . Головне знаєш ,що одержиш від вас те, на що розраховуєш - повні рамки бджоли й навіть без усяких натяків на хвороби.  І мій колега такої ж думки.:ay::az:

Edited by ДобровоЛ

12 минут назад, igorstep сказал:

тепер -5.

а как так можно:hmm: должни остались:hmm:

Edited by svitaliy735@gmail.com

39 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

а как так можно:hmm: должни остались:hmm:

Можно при правильном подходе и постоянном взятке желательно слабом в 4 раза увеличится ... Т.е. с 2 семей сделать 8 но это максимум дальше суши не хватит...:IMHO1: Но меда не будет толком... :IMHO1:

19 часов назад, miro сказал:

на внутрішньому ринку обвалу ціни на мед і інші продукти немає

Вы это серьезно?А подсолнух по  190-210 грн за 3 литра это как назвать? разнотревье по 300 грн  а майский по 380-400 грн и это в городе 120 тыс населения.

Продажи ни к черту.Розница в этом  году  ЖОПА!