Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,115 posts in this topic

40 хвилин тому, Triton сказав:

Я сам решу , когда мне писать объявление на продажу. Обойдусь без "грамотеев"

тож не радьте з ціною, і Вам нема в чому переживати бо по такій ціні я зберу для вас з десяток покупців у вашій області, а то вони бідні долають тисячі кілометрів до нас щоб купити за тисячі грн. коли на місці можна придбати за сотні.

4 хвилини тому, слава 1987 сказав:

для СЕБЕ щоб визначитись варто купувати чи ні - варто розуміти скільки це коштує, і у разі витрати коштів необхідно розуміти чи буде с того якийсь зиск. Розрахунок робив саме для себе (поділився власним розрахунком без навязування будь кому своєї точки зору)для визначення граничної ціни, за яку я готовий придбати товар.  При сьогоднішніх реаліях для того щоб заробити в бджідьництві необхідно : або збільшення ціни на товар (пакет чи інший бджолопродукт, для мене це -мед) або зменшення собівартості товару. Якщо своїм постом я комусь наніс образу перепрошую.

так згоден, що ціна одного продукту формує ціну іншого, але в тій ціні така річ яка через попит йде в верх, а через відсутність попиту йде в низ, і в обох випадках верх та низ мають межу через яку перейшовши в одному випадку хтось отримує неймовірний зиск , в іншому збитки.:IMHO:

29 минут назад, Сергій-апі сказал:

Не у всіх регіонах така методика діє, в моїй місцевості процедура з одною рамкою розплоду практично не можлива. Три рамки розплоду це вже інша річ.

чому? Україна не така велика. ключовий момент - це теплий ящик 

інакше результату не буде будь де

11 хвилину тому, artemishe сказав:

чому? Україна не така велика. ключовий момент - це теплий ящик 

інакше результату не буде будь де

Якщо гріти, стимулювати і т.д., то згідний, а так як в Вашому варіанті, поставити рамку з розплодом і забути - не вийде в моїй місцевості. Травень та червень бувають дуже холодними.

4 часа назад, Сергій-апі сказал:

Звичайно що вартує, але потрібно займатися всіма видами бджолопродуктів: маточне молочко, трутневий гемогенат, воскова моль, прополіс, підмор, віск, мед.

Виведення маток також буде бонусом до списку вище.

А яку продукцію крім пакетів та меду ви реалізовуєте?

дуже класна річ отримати пакети по низькій не ринковій ціні, так можна здати мед по 30грн., а от купити пакети за ціною ринковою, за умов відповідної породи та здорової бджоли за вигідними умовами 4рр.+1р. струс, це означає, що ви маєте клієнтуру яка купує у вас мед який смакує їй, до речі приємно мати справу з такими людьми.

50 хвилин тому, Yaroslav сказав:

А яку продукцію крім пакетів та меду ви реалізовуєте?

Прополіс і перга, інколи ще лишній віск та вощину.

Edited by Сергій-апі
1

6 часов назад, miro сказал:

тож не радьте з ціною, і Вам нема в чому переживати бо по такій ціні я зберу для вас з десяток покупців у вашій області, а то вони бідні долають тисячі кілометрів до нас щоб купити за тисячі грн. коли на місці можна придбати за сотні.

В этом году  наши ездили в Ивано франковскую  брали 4 рр по 700-750  грн  в первых числах мая.С части пакетов и акации хватнули.

Брали обычную пчелу.....собирали  с разных мест

А эти разговоры про супер  породную пчелу по супер цене :af:

3 часа назад, Сергій-апі сказал:

перга

какой выход на семью очищенной?

50 хвилин тому, ved сказав:

Брали обычную пчелу.....собирали  с разных мест

А эти разговоры про супер  породную пчелу по супер цене :af:

Не збираюсь заперечувати, але розсудіть самі, матеріал з ізольованого острівного облітника Майн на Майн 1шт.100 доларів, ранній вивід маток Ф1, створення нуклеусів, перевірка бджолосімей по завершенню сезону заміна бджоломатки при необхідності і тд., це матки порою не від ІО, хоча і ІО показує по багатьох варіаціях кросів чудесні результати, но і ті ІО не безплатно. А питання супер , чи не супер така праця , це не лише Вам одному оцінювати.Тому 1200-1300 народжені з таких речей також.

А тепер , що купляли по 700 і 750, це свищові матки які порою здихаються на пів дорозі (маю наувазі швидка ройка і інше), це не селекційний відбір, і який після того результат окрім того взятку, що встигли взяти, теж багатьом відомий, але керує цим людська необачність в якій "сойдет і таке" порою стає основою всіх проблем, але вірно хтось сказав: від Івана до пана граблі перейти.

1 час назад, ved сказал:

В этом году  наши ездили в Ивано франковскую  брали 4 рр по 700-750  грн  в первых числах мая.С части пакетов и акации хватнули.

Нормальний поважаючий себе і свою працю пасічник, який тримає гарну породу бджіл, продавати по такій ціні ніколи не буде. Ціна весною буде в такому діапазоні. 1000-1200 гривень у тих хто себе поважає, і знає що продає. Все що буде нижче 1000 гривень то сміття, і то буде кіт в мішку. Будуть і такі хто продаватиме більше ніж по 1200 гривень, і пакети в них затримуватися теж не будуть. Адже мають вже постійних клієнтів і люди знають що вони в них купують. Оце мій прогноз, і він реальний. Я пакети продаю вже не один рік, і трошки щось тямлю

12 хвилини тому, Укроп сказав:

Нормальний поважаючий себе і свою працю пасічник, який тримає гарну породу бджіл, продавати по такій ціні ніколи не буде. Ціна весною буде в такому діапазоні. 1000-1200 гривень у тих хто себе поважає, і знає що продає. Все що буде нижче 1000 гривень то сміття, і то буде кіт в мішку. Будуть і такі хто продаватиме більше ніж по 1200 гривень, і пакети в них затримуватися теж не будуть. Адже мають вже постійних клієнтів і люди знають що вони в них купують. Оце мій прогноз, і він реальний. Я пакети продаю вже не один рік, і трошки щось тямлю

Нормальний не нормальний, це тут ні до чого.:IMHO:Якщо до весни мед не подорощає хоча б до 40грн за1кг,то продати пакети по 800-900 грн буде за щастя.

11 часов назад, Sanich сказал:

Не робити з цього бізнес і основним джерелом доходу, або змиритися з тим, що завжди буде пасти задніх. Адже ніхто не жаліється, що не може вирощувати ананаси на території України. Хоча в теплиці при відповідному догляді, мабуть, можна було б. Але яка буде ціна...

Можливо Ви і праві, але є одне але, саме ця частина території виробляє ексклюзивні меди які гарно користуються попитом на ринках в тому числі Київа, Львова це такі як: лісове різнотрав'я ....., липовий, гречаний, золотарник, вересковий можливо є ще яких я і не знаю, саме ці території мають найбільше різноманіття пилконосів, саме ці території впливають на ціну пізніх бджолопакетів. 

З вище перечисленого я б не був на стільки категоричний.

З карти і її позначення видно які території більш підходять для виробництва пакетів, які для валового збору соняха і про які я писав.

Хоча дійсно на цих територіях займаються бджолами люди в яких це не є основний дохід, а в більшості випадках це просто фанати, хоча є і такі які пристосувались і живуть в своє задоволення з пасіки. 

Всім гарної зимівлі!!!!!

IMG_20191106_203708.jpg

11 часов назад, Віталій.В сказал:

Так це варіанції з хвостом який наступного року дасть знову тільки  один пакет ( беру до уваги пакет 4р/р  на 1-ше травня )  чі я Вас не зрозумів ? :az:.

Ви не зрозуміли. Ставиш у ящик рамку розплоду і закриваєш. Слідуючий підхід наступної весни у травні :hmm:. Таким макаром можна і по 400 продавати, якщо раз у рік кришку з того ящика знімати.

1 година тому, Укроп сказав:

Та всі ми тут ненормальні, і звісно ніхто нічого в бджолах не тямить. Мед по 29 грн. а пакети по 1200... А тямущі,   в минулому сезоні лишились, коли мед по 40 не здали, і кричали "два доллара, два доллара.." Кому захочеться примкнути до"тямущих", нехай купують пакети хоч по 1500 грн. Думаю мед в такому випадку вони в кінці сезону здаватимуть по 50

Доречі, це пишу не для того, аби збити Вам ціну. Мені до пакетів вже давненько байдуже. Просто зпустіться на грішну землю. Ми вже з медом приземлись, і скажу Вам, це дуже неприємне відчуття.

1 година тому, Укроп сказав:

Все залежить від регіону:IMHO: І розтлумачте будь ласка що таке постійний клієнт??? який купує гарну бджолу кожен рік а деж минулорічні пакети???

Edited by Николай77

6 минут назад, Миха сказал:

Доречі, це пишу не для того, аби збити Вам ціну. Мені до пакетів вже давненько байдуже. Просто зпустіться на грішну землю. Ми вже з медом приземлись, і скажу Вам, це дуже неприємне відчуття.

Приземлили и нетолько с мёдом,  Нет цены на мёд нет цены на пакеты и всё что касается пчеловодства-это скажется чуть позже, пока движемся по инерции

Только что, Еникиой сказал:

Приземлили и нетолько с мёдом,  Нет цены на мёд нет цены на пакеты и всё что касается пчеловодства-это скажется чуть позже, пока движемся по инерции

Цього року були варіанти по 600-650, можу припустити, що якщо так і далі буде тривати то низ буде на рівні 400-500.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Цього року були варіанти по 600-650, можу припустити, що якщо так і далі буде тривати то низ буде на рівні 400-500.

К большому сожалению  идём к этому, хотя  надеемся, что  такой мрачный прогноз не оправдается.

Розмовляв на днях з пасічниками Микол.та Херсон.обл.реалізовув їм пакети та сім'ї остані три роки.Сказали у відкриту якщо ціна не зміниться,то їм просто не вигідно їздити по бджоли.Так,що поважаємо ми себе чи ні, проти рентабельності не попреш.

19 минут назад, Николай77 сказал:

який купує гарну бджолу кожен рік а деж минулорічні пакети???

викачав сонях  , остатки  в мусор . На  зиму не лишають  бджолу, кажуть вигідніше весною  купити ніж  зимувати . 

Любителі меду .а не бджоли :IMHO:

29 минут назад, Николай77 сказал:

Все залежить від регіону:IMHO: І розтлумачте будь ласка що таке постійний клієнт??? який купує гарну бджолу кожен рік а деж минулорічні пакети???

в утиль... Всё качается под чистую после ГВ , пчёл раньше вытряхивали , сейчас скорей всего закуривают... семья съедает примерно 30 кг зима - весна ,баки больше, карника меньше , за этот мёд они покупают опять пакеты,всегда с молодыми матками . Отпадает в принципе несколько вопросов по обслуживанию сразу...

Тільки що, Лозко Василий сказав:

викачав сонях  , остатки  в мусор . На  зиму не лишають  бджолу, кажуть вигідніше весною  купити ніж  зимувати . 

Любителі меду .а не бджоли :IMHO:

таким дороги пакети не неда

Как пакет может стоить 1200 гривен? На сегодня цена меда 26 гривен и еще попробуй его сдать.Многие приостановили закупку меда.Этот пакет должен принести 60-70 кг меда,что бы быть рентабельным. Пан Васыль, ваши "дорогие (хорошие)" пакеты принесут столько меда?Вы гарантируете? Или они так же принесут как и за 700 гривен? Вот просто интересно, надо какомуто блогеру идею подкинуть. Купить 1 пакет за 1200 у Василия, а другой за 800 гривен у какого то другого пчеловода(не важно).И поставить их рядом возле одного поля. И сравнить в конце,сколько принесет каждый из них.