Jump to content
  • Announcements

    • Sanich

      Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

      Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

7,269 posts in this topic

10 минут назад, Віталій.В сказал:

В моєму регіоні середній взяток з соняшника 40кг ( особисто я в 2019 взяв по 50+ ) тому навіть при ціні 25грн за кіло на опті, мені пакет як за 1000грн продавати немає сенсу .

И покупать пакет  тоже не выход 

Останется как у экспортёров " Ноль "

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 часов назад, Серж 82 сказал:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

Как говорит Брониславович если в год семья приносит больше 35-40 кг меда то пакеты и матководство вам не нужны ( имеется ввиду не выгодно).... А вот если меньше тогда надо думать ... Список большой от подмора до пчелиного яда .... у меня есть знакомый с плохой базой кормовой так ему только молочко маточное и все даже на кочевку не поехал ( я его на подсолнух звал)  .... Правда деталей что как от него не узнаешь не расскажет...

:IMHO1:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 часов назад, Серж 82 сказал:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

У меня на стационаре тоже не очень после липы привесы 0 а в этом году говорят ( я на качевке был) весь август был -100 -200 в день... Засуха... И то что лес рядом не помогает...

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 минут назад, Віталій.В сказал:

В моєму регіоні середній взяток з соняшника 40кг ( особисто я в 2019 взяв по 50+ ) тому навіть при ціні 25грн за кіло на опті, мені пакет як за 1000грн продавати немає сенсу .

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 годин тому, Серж 82 сказав:

Питання : Якщо медоносна база близька до нуля, чи вигідно продати пакети по 400 грн?

Краще подарувати хорошій людині ніж продавати за 400 грн.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 минут назад, artemishe сказал:

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

Так це варіанції з хвостом який наступного року дасть знову тільки  один пакет ( беру до уваги пакет 4р/р  на 1-ше травня )  чі я Вас не зрозумів ? :az:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 годин тому, Серж 82 сказав:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

Звичайно що вартує, але потрібно займатися всіма видами бджолопродуктів: маточне молочко, трутневий гемогенат, воскова моль, прополіс, підмор, віск, мед.

Виведення маток також буде бонусом до списку вище.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 часов назад, Yaroslav сказал:

 

Наприклад: Хто на  Харьківщині, Дніпропетровщині,  Миколаївщині чи Одещинні, чи в інших медових краях продава пакети по 1000-1100грн.до 10.0

Цікаво, для статистики!

Сумська обл,  3-4 травня  пакет 3+1   = 1000 гр , 9 травня   4 рамки = 1000 гр

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 минут назад, Віталій.В сказал:

Так це варіанції з хвостом який наступного року дасть знову тільки  один пакет ( беру до уваги пакет 4р/р  на 1-ше травня )  чі я Вас не зрозумів ? :az:.

ні трохи інакше 

наприклад маю 100 сімей з них на початку травня роблю відводки на 1рр, десь 250-300 шт,  і залишаю їх в спокої до весни наступного року,  і продаю,  хоч після обльоту

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 минут назад, artemishe сказал:

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

(пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості нище якої я готовий купити(на умовах породної матки, свіжої суші +100 грн на доставку):

саморобний 6 рамомочник ЕППС 90 грн (максимальний строк експлуатації 2 роки  тому беру 45 грн)

1 рамка розплоду з бджолою - 200 грн(ціну взяв середню з інтернету почом продає народ)

маточник із породною маткою 80- грн (так як облетиться не кожна  за вартість беремо 100 грн)

мінімум 2 рамки суші 2*40(ціна з інтернету) = 80 грн

3 рамки з вощиною (10+14)*3= 72 грн

в зиму має підтти  силою мінімум на 4х рамках - для зими залишаємо 4 повномедних в кожній рамці 3-3,5 кг  вартість меду 30 грн (беру середню оптову) 4*3,2*30= 384 грн

собівартість трудозатрат, за основу візьму 7000 грн\місяць  які фігурували в темі ціни на мед, в місяці в середньому норма годин 168 не хитрим розрахунком 7000/168= 42 грн/годи 

трудозатрати на формування та розвиток такого пакету

1 підхід постановка рамки з бджолою та 1 кормової (10 хв)

2 постановка придбаного маточника (дешевше купити чим уграти сімю на виховалку, купити породну материнку і перезимувати її при умові невиликої кількості до 20 шт)5хв

3 перевірка виходу матки, мічення матки 5 хв

4 перевірка початку яйцекладки (при втраті матки розформування або ремонт) 5хв

5 розширення по одній рамці 4 рази - 4 хв

6 збір на зиму скорочення 5 хв

трудозатрати: 10+5+5+5+4+5=34 хв 0,5*42=21 грн (категорично не згоден, але цифри вперта штука)

 

собівартість пакета 45+200+100+80+72+ 384 + 21= 902 грн

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кировоград ,рут 5 рамок разплода 800-850 гривен

Share this post


Link to post
Share on other sites
Кировоград ,рут 5 рамок разплода 800-850 гривен

Це на сьогодні чи як [emoji16]?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, uam_63 сказал:

Це на сьогодні чи як [emoji16]?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Буду продавать по такой цене

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 година тому, yurasaver сказав:

А тепер порівняйте скільки підходів треба зробити щоб взяти тих 25кг, а скільки до пакету. 

я ці підходи з 12 років до 2006 року, ще лежаки як шафи грузив на 69 і кочував ціле літо, а тепер при такій пасіці як я маю ,повністью адаптованій для кочівлі, сучасний європейський транспорт то є ще легше, зрештою цього року зробив спробу і отримав на те, що розраховував.

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 хвилин тому, Evgeniy сказав:

Сумська обл,  3-4 травня  пакет 3+1   = 1000 гр , 9 травня   4 рамки = 1000 гр

з вашої області пасічник який купляв дворняшек платив діду пасічнику 1200грн., такі самі умови, а ціна пакета була від 1400 до 1600

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 хвилин тому, Triton сказав:

Кировоград ,рут 5 рамок разплода 800-850 гривен

давайте виставляйте у відповідній темі на продаж, а тут це просто флуд, адже говорячи про ціну я у відповідній темі продажу виставив бджолопакети з ціною яку я тут на форумі і обговорюю, а саме:

 

Edited by miro

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 минут назад, miro сказал:

давайте виставляйте у відповідній темі на продаж, а тут це просто флуд, адже говорячи про ціну я у відповідній темі продажу виставив бджолопакети з ціною яку я тут на форумі і обговорюю, а саме:

 

Я сам решу , когда мне писать объявление на продажу. Обойдусь без "грамотеев"

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 минуты назад, слава 1987 сказал:

собівартість пакета

давайте з`ясуємо одну річ - я не збираюсь демпінгувати і я собі не ворог продавати пакети по 800-900 грн,  то ж залиште всі ці розрахунки для новачків 

реальна собівартість мого варіанту це 4 рамки з вощиною та 5кіло цукру

якщо у вас дійсно собівартість 900 грн,  то можу лише співчувати,  адже ви нічого не заробояєте

разом з тим,  цей форум читає не вся країна,  тож можемо бути трохи відвертішими

Share this post


Link to post
Share on other sites

дякую за інформацію, спробую наступного року, якщо вдасця результат задовільний з мене пляшка

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 хвилину тому, слава 1987 сказав:

дякую за інформацію, спробую наступного року, якщо вдасця результат задовільний з мене пляшка

Що саме спробуєте?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, Сергій-апі сказал:

Що саме спробуєте?

собівартість  варіанту це 4 рамки з вощиною та 5кіло цукру

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 година тому, artemishe сказав:

якщо формувати пакет з сім'ї,  то так.  але можна зробити собівартість пакета копійчаною,  6р ящик,  рамка розплоду,  маточник,  відкрити і продати наступною весною. 

Не у всіх регіонах така методика діє, в моїй місцевості процедура з одною рамкою розплоду практично не можлива. Три рамки розплоду це вже інша річ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 хвилин тому, слава 1987 сказав:

(пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості нище якої я готовий купити(на умовах породної матки, свіжої суші +100 грн на доставку):

саморобний 6 рамомочник ЕППС 90 грн (максимальний строк експлуатації 2 роки  тому беру 45 грн)

1 рамка розплоду з бджолою - 200 грн(ціну взяв середню з інтернету почом продає народ)

маточник із породною маткою 80- грн (так як облетиться не кожна  за вартість беремо 100 грн)

мінімум 2 рамки суші 2*40(ціна з інтернету) = 80 грн

3 рамки з вощиною (10+14)*3= 72 грн

в зиму має підтти  силою мінімум на 4х рамках - для зими залишаємо 4 повномедних в кожній рамці 3-3,5 кг  вартість меду 30 грн (беру середню оптову) 4*3,2*30= 384 грн

собівартість трудозатрат, за основу візьму 7000 грн\місяць  які фігурували в темі ціни на мед, в місяці в середньому норма годин 168 не хитрим розрахунком 7000/168= 42 грн/годи 

трудозатрати на формування та розвиток такого пакету

1 підхід постановка рамки з бджолою та 1 кормової (10 хв)

2 постановка придбаного маточника (дешевше купити чим уграти сімю на виховалку, купити породну материнку і перезимувати її при умові невиликої кількості до 20 шт)5хв

3 перевірка виходу матки, мічення матки 5 хв

4 перевірка початку яйцекладки (при втраті матки розформування або ремонт) 5хв

5 розширення по одній рамці 4 рази - 4 хв

6 збір на зиму скорочення 5 хв

трудозатрати: 10+5+5+5+4+5=34 хв 0,5*42=21 грн (категорично не згоден, але цифри вперта штука)

 

собівартість пакета 45+200+100+80+72+ 384 + 21= 902 грн

 

Простіше купити готовий пакет за 1200 грн. і гойра. 

Ще тре порахувати що ту 1 рамку тре стимулювати щоб був підтримуючий взяток. А це ще додаткові кошти і час.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 хвилини тому, слава 1987 сказав:

( (пакети не продаю, не купую збільшуюсь своїми силами) наведу власний розрахунок собівариості .......

 

оце @слава 1987 як будете продавати або купляти, тоді робіть розрахунок собівіартості пакету, бо вже одні які не кочують, не відкачують встановили ціну на мед в нас 30грн.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, miro сказал:

оце @слава 1987 як будете продавати або купляти, тоді робіть розрахунок собівіартості пакету, бо вже одні які не кочують, не відкачують встановили ціну на мед в нас 30грн.

для СЕБЕ щоб визначитись варто купувати чи ні - варто розуміти скільки це коштує, і у разі витрати коштів необхідно розуміти чи буде с того якийсь зиск. Розрахунок робив саме для себе (поділився власним розрахунком без навязування будь кому своєї точки зору)для визначення граничної ціни, за яку я готовий придбати товар.  При сьогоднішніх реаліях для того щоб заробити в бджідьництві необхідно : або збільшення ціни на товар (пакет чи інший бджолопродукт, для мене це -мед) або зменшення собівартості товару. Якщо своїм постом я комусь наніс образу перепрошую.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×