Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,274 posts in this topic

53 минуты назад, Король Орест сказал:

Не знаю чому Ви на сьогодні у тому так впевнені?

Початок двохтисячних - минулого року пакет коштував 15$,-наступного підросла до 24$ - через +-2 дня після продажу підїзжає машина - потрібно 80шт дают 35$ - я не міг знайти.

Останні роки так - вартість пізніших пакетів нижча, як буде через 7 місяців - ???

То не впевненість, а чуйка що самі пакетчики почнуть ціну скидати один поперед одного. І можливий і такий варіант як Ви пишете, але продавати вже буде нічого.

1 час назад, Yaroslav сказал:

Не панікуйте. Мене наприклад дана ціна не влаштовує. Цих же 30 кг. весною, ви самі візьмете, та ще й зробите відводки, які можна на соняшних об"єднати і получити в двічі більше меду. 30кг. ріпакового,( або менше акаціїї, знаю, що ви її качаєте) і б"єднавши двох(відводок і частину від цього відводка) 100кг. соняшника візьмете. Будите мати віск, рамки, можна і пилок ще брати. Той хто живе з пасіки, має все чітко прораховувати, але якщо терміново потрібні гроші, то і за пів ціни будуть готові віддати пакети, нажаль!

То не паніка. То бажання донести пакетчикам що пакети дешевше ніж вартість 30 кг меду немає сенсу продавати. А далі кожен вирішує сам.

не буде ціни на пакети сліз пускати не буду, перший головний ріпак, другий липа, потім гречка ну і соняшник, аби 25 літрів взяв зі сімї, аби то було 2.5т, все рівно буде вигідно, віддати за безцінь не реально:)

25 минут назад, miro сказал:

не буде ціни на пакети сліз пускати не буду, перший головний ріпак, другий липа, потім гречка ну і соняшник, аби 25 літрів взяв зі сімї, аби то було 2.5т, все рівно буде вигідно, віддати за безцінь не реально:)

Увы но у нас у всех свои условия... Одному не выгодно а другому выгодно это как цена 400 озвученная выше я за эти деньги даже после подсолнуха пакет не соберу жалко даже за 600... Лучше в зиму соберу покрепче семью... Все диктуют условия медоносной базы...:IMHO1:

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

Увы но у нас у всех свои условия... Одному не выгодно а другому выгодно это как цена 400 озвученная выше я за эти деньги даже после подсолнуха пакет не соберу жалко даже за 600... Лучше в зиму соберу покрепче семью... Все диктуют условия медоносной базы...:IMHO1:

хто буде продавати за 600? може той товариш який мені телефонував почому пакети будуть в 2020 році, то він вже не продаватиме, дзвонив бджоли кудись ділись:dntknw:15 бджолосімей в долину квітів, хроном від кліща лікував:umora:, то такі точно продаватимуть і за 400, бо лікують хроном, ще чимось подібним, ті бджоли до зими не доживають, а ті що зиму пережили борючись з голодом і кліщем, так ці підуть в пакети за 400-600грн., ті будуть в тренді на ютуб каналі в 2020р з назвою теми , а де то сі взяло на моїй пасіці, та то з того пакета хренового:umora:

27 минут назад, miro сказал:

хто буде продавати за 600? може той товариш який мені телефонував почому пакети будуть в 2020 році, то він вже не продаватиме, дзвонив бджоли кудись ділись:dntknw:15 бджолосімей в долину квітів, хроном від кліща лікував:umora:, то такі точно продаватимуть і за 400, бо лікують хроном, ще чимось подібним, ті бджоли до зими не доживають, а ті що зиму пережили борючись з голодом і кліщем, так ці підуть в пакети за 400-600грн., ті будуть в тренді на ютуб каналі в 2020р з назвою теми , а де то сі взяло на моїй пасіці, та то з того пакета хренового:umora:

Это точно пакет пакету рознь... :IMHO1:

У нас такие тоже есть сначала продадут а потом делают вид что их дома нет... :rofl:

Edited by Александр К.

44 минуты назад, miro сказал:

не буде ціни на пакети сліз пускати не буду, перший головний ріпак, другий липа, потім гречка ну і соняшник, аби 25 літрів взяв зі сімї

А тепер порівняйте скільки підходів треба зробити щоб взяти тих 25кг, а скільки до пакету. 

23 минуты назад, yurasaver сказал:

А тепер порівняйте скільки підходів треба зробити щоб взяти тих 25кг, а скільки до пакету. 

Мне надо 1 не продать пакет 2 вывезти его на подсолнух ( если его собрать сразу когда не продал) 3 выкачать 30-40 кг подсолнуха .. Не так уж много операций для моих условий...

55 минут назад, miro сказал:

Доречі в радіусі 1,5 км. від вашого стаціонару в сторону Любешки та Стрілків є великі посіви ріпака. Я думаю, що ви і без мене це знаєте. Такщо весняним ріпаковим медом будите забезпеченні. А на гречку потрібно було вам до нас в цьому році їхати:hi:

Питання : Якщо медоносна база близька до нуля, чи вигідно продати пакети по 400 грн?

23 минуты назад, Серж 82 сказал:

Питання : Якщо медоносна база близька до нуля, чи вигідно продати пакети по 400 грн?

Близька понятие не точное... а вот если взятка нет весь сезон то тогда пчелы не знают что такое взяток зачем покупать таких пчел...

23 минуты назад, yurasaver сказал:

:IMHO:Щоб отримати пакет, потрібно попрацювати з літа до весни і весною, і при умові,що перезимує сім"я. А щоб взяти тих 25 кг., вже з весни з тої ж таки сім"ї до початку літа, або з весни до кіньця літа. 

10 минут назад, Серж 82 сказал:

Взагалі тоді невигідно тримати бджіл!

Edited by Yaroslav

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

Доречі в радіусі 1,5 км. від вашого стаціонару в сторону Любешки та Стрілків є великі посіви ріпака. Я думаю, що ви і без мене це знаєте. Такщо весняним ріпаковим медом будите забезпеченні. А на гречку потрібно було вам до нас в цьому році їхати:hi:

Дійсно, угіддя треба провіряти на наявність посівів медоносів. Цього сезону був у нас казус : запитав весною у сільраді чи не має Колосок посівів соняха на сусідньому селі? Сказали що немає, є тільки ріпак. А у липні знайомий пасічник з Чернівців дзвонить і питає чи добра дорога до нас бо хоче привезти пасіку на 300 га соняху, а ми від подиву очі витріщили. Оце був позор, за два км 300 га соняху а ми не знаємо.

6 минут назад, Александр К. сказал:

Близька понятие не точное... а вот если взятка нет весь сезон то тогда пчелы не знают что такое взяток зачем покупать таких пчел...

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

9 хвилин тому, Yaroslav сказав:

:IMHO:Щоб отримати пакет, потрібно попрацювати з літа до весни і весною. А щоб взяти тих 25 кг., вже з весни до початку літа, або з весни до літа. Затрати на отримання пакета, перевищують затрати по отриманню меду:hi:

А що, у медовиків бджоли не зимують, відлітають у теплі краї, не треба  формувати гнізда, обробляти від кліща. Як кажуть: Платон мне друг, но истина дороже.

Edited by dust

5 минут назад, dust сказал:

А що, у медовиків бджоли не зимують, відлітають у теплі краї, не треба обробляти, формувати гнізда, обробляти від кліща. Як кажуть: Платон мне друг, но истина дороже.

Взагалі рахую що як медовик так і пакетчик повинен  заробляти на бджолах якийсь мінімум, нижче якого не варто займатись бджільництвом. Думаю що мінімальна межа це -30 кг меду з сім`ї і медовики цю планку долають. У пакетчика  така ж сім’я, і він такий же пасічник як і медовик і заробляти має теж мінімум тих 30 кг на пакеті. 

49 минут назад, dust сказал:

А що, у медовиків бджоли не зимують, відлітають у теплі краї, не треба  формувати гнізда, обробляти від кліща. Як кажуть: Платон мне друг, но истина дороже.

Я такого не казав. Звісно, що і у медовиків бджоли зимують. Є тільки одне але, медовик продасть пакет лише при наглій потребіі коштів весною і мнімальній ціні на мед. Але ця ціна на пакет буде відрізнятися ціни, яку пропонує пакетчик  зі Західної:IMHO:

Наприклад: Хто на  Харьківщині, Дніпропетровщині,  Миколаївщині чи Одещинні, чи в інших медових краях продава пакети по 1000-1100грн.до 10.05.?

І наприклад: Хто в якому регіоні Західної України купляли дешевше 1000грн до 10.05.?

Цікаво, для статистики!

5 часов назад, Серж 82 сказал:

Мабуть я не коректно висловився. Малось на увазі, якщо товарного меду немає, а ціна на пакети 400 грн. Чи вартує тоді взагалі утримувати бджіл?

Либо кочевка, либо пакеты продавать, иначе ни чего не заработать

6 часов назад, Yaroslav сказал:

. Але ця ціна на пакет буде відрізнятися ціни, яку пропонує пакетчик  зі Західної:IMHO:

Наприклад: Хто на  Харьківщині, Дніпропетровщині,  Миколаївщині чи Одещинні, чи в інших медових краях продава пакети по 1000-1100грн.до 10.05.?

?

Цікаво, для статистики!

5.05 і  8 .05  пакет  3+1     бакфаст  -- 1300 , карпатка  --1200 . По такій ціні  продають і перекупи пакети  із  ваших  країв . А  ще дех-то умудряются з 3 зробити  4

Цена пакетов тоже в топе  

Зима ещё не началась а 

9 часов назад, miro сказал:

бджоли до зими не доживають, 

товариш дзвонив бджоли кудись ділись

3 часа назад, Колосов Денис сказал:

А що робити тим, у кого медозбір середній або меньше середнього, а регіон на пакети не зовсім підходить по строках??? А займаються тільки бджолою!!!

8 часов назад, Yaroslav сказал:

Миколаївщині

навіть цього року люди продавали 1200 пакет

особисто я продавав сім'ї 2300 в основному і декілька по 2500. це та межа нижче якої я продавати не став би

17 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

А що робити тим, у кого медозбір середній або меньше середнього, а регіон на пакети не зовсім підходить по строках??? А займаються тільки бджолою!!!

Не робити з цього бізнес і основним джерелом доходу, або змиритися з тим, що завжди буде пасти задніх. Адже ніхто не жаліється, що не може вирощувати ананаси на території України. Хоча в теплиці при відповідному догляді, мабуть, можна було б. Але яка буде ціна...

3 часа назад, Колосов Денис сказал:

Такая точка зрения правильная при нашем количестве семей,  если пасеку умножить на двое и т.д то одно другому не помеха :IMHO1:.

17 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Кочувать на акацію 

Кочовка на акацію займе 5-10 днів , за цей час  і покупця на місті можна знайти 

Тільки взяток закінчився , бджіл на місці продав,  вулики з медом забрав і додому 

Дома свої бджоли мед допичатають 

12 минут назад, artemishe сказал:

це та межа нижче якої я продавати не став би

В моєму регіоні середній взяток з соняшника 40кг ( особисто я в 2019 взяв по 50+ ) тому навіть при ціні 25грн за кіло на опті, мені пакет як за 1000грн продавати немає сенсу .