Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

7,646 posts in this topic

7 часов назад, Сергій-апі сказал:

Географічне розташування та кліматичні умови різні. Тут нічого не вдієш. Відповідно і методи пасічникування в кожному регіоні свої.

Тому Закарпаття дає перші пакети. Хоча і в нас є вискочки, які в квітні продають. 

Вас пасічників не зрозумієш. То сітки на все дно то підігріви на весь вулик.:umora: І що головне у кожного краще всіх виходить.

17 часов назад, Женя К сказал:

Так что здесь Василий немного лукавит и мутит воду для новичков. Хотя и в этом, считаю, правильно делает...

Розшифруйте.

9 годин тому, Yaroslav сказав:

Що і в цьому році було так?

В цьому році і на 10-те травня так не було.

9 годин тому, Yaroslav сказав:

Тому Закарпаття дає перші пакети. Хоча і в нас є вискочки, які в квітні продають. 

Інколи можна і в квітні продати пакети, але як правило це буде тільки 30% від загальної кількості, решту ще будуть "не готові до продажу"

53 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Інколи можна і в квітні продати пакети, але як правило це буде тільки 30% від загальної кількості, решту ще будуть "не готові до продажу"

Назвіть основний медонос на якому Ви прискорюєте розвиток сімей в квітні. Я буду пробувати  розгонити на рясті

Edited by Stol

2 часа назад, дочинец сказал:

Вас пасічників не зрозумієш. То сітки на все дно то підігріви на весь вулик.:umora:

Кожен з розуму сходить по своєму. І секрет фірми....:umora:

9 хвилин тому, Stol сказав:

Назвіть основний медонос на якому Ви прискорюєте розвиток сімей в квітні. Я буду пробувати  розгонити на рясті

Я не прискорюю розвиток, все йде природнім шляхом. Основні медоноси і пилконоси в моїй місцевості це ліщина, вільха, верба різних сортів, проліски, терен, кізил (але його дуже мало).

18 часов назад, Yaroslav сказал:

Що і в цьому році було так?

В цьому році хоч і була рання весна, але розвиток - ніякий. А ось весна 2018 дійсно як описує Сергій.

8 часов назад, Сергій-апі сказал:

Цієї весни людина шукала пакети на 23 квітня, платив 1300, треба було 150 шт, але так і не знайшов мабуть. Впринципі можна було щось вирвати як Ви пишете, але воно того не було варте.

42 минуты назад, Серж 82 сказал:

Цієї весни людина шукала пакети на 23 квітня, платив 1300, треба було 150 шт, але так і не знайшов мабуть. Впринципі можна було щось вирвати як Ви пишете, але воно того не було варте.

Кожного року є покупці на ранні пакети. У виграші обі сторони.

Ранні пакети продають в основному пасічники які не займаються матками і їм не потрібна бджола для нуклеусів, і пасічники яких не цікавить мед.

Продав ранні пакети по нормальній ціні і чекай слідуючого року.

Покупці у виграші з ранніми пакетами тому що вони забирають лише кращі сім ї , ранній пакет може дати лише здорова сім я з якісною маткою.

27 минут назад, дочинец сказал:

Кожного року є покупці на ранні пакети. У виграші обі сторони.

Ранні пакети продають в основному пасічники які не займаються матками і їм не потрібна бджола для нуклеусів, і пасічники яких не цікавить мед.

Продав ранні пакети по нормальній ціні і чекай слідуючого року.

Покупці у виграші з ранніми пакетами тому що вони забирають лише кращі сім ї , ранній пакет може дати лише здорова сім я з якісною маткою.

В моїх умовах ще є можливість взяти меду, тому потрібна бджола у хвостах

В 30.10.2019 в 16:15, AVA сказал:

Думаю все таки 5 квітня , а не травня 

Судю по своїй погоді у нас з перших чисел квітня тільки починаєтся масовий принос пилку . тому і розплоду нема 

А обліт може буть і лютому , частіше в середині березні , тільки обліт а нерозвиток

5 березня имелось ввиду , писал поздно вечером , полусонный.

16 минут назад, Женя К сказал:

5 березня имелось ввиду , писал поздно вечером , полусонный.

У мене 5 березня сніг лежить і бджоли у клубі зімують , які 1-2 рамки розплоду :dntknw: , в кращому випадку пятно на пачку сигарет 

В цьому році пилоу перший масово пішов 3-5 квітня , в березні пятна яєц , матки сіяли але некормили

Є колега  любитель заглядать у сімьї , три рази дивився до квітня ,

три рази були одні яйця на одному місці,  або личинки 1-3 дня 

Пилку нема в березні майже зовсім , хоть і літали,  схватять трохи насіють потім з"їдають 

Кормить розплід починають з цвітіням береста,  за ним кленок днів через 3-5 іде 

Edited by AVA

2 часа назад, AVA сказал:

У мене 5 березня сніг лежить і бджоли у клубі зімують , які 1-2 рамки розплоду :dntknw: ,

Вечер.  наверное снова полусонный.  :IMHO:

12 часов назад, дочинец сказал:

Вас пасічників не зрозумієш. То сітки на все дно то підігріви на весь вулик.:umora: І що головне у кожного краще всіх виходить.

Розшифруйте.

в марте сразу после облёта даю воду - лучше сироп тёплый  и даю пыльцу пчёлам и пчёлы растут как на дрожжах , если довольно тепло и пыльцу приносят то пыльцу не даю . При этом такая стимуляция повторюсь приводит к мягкому переходу , когда зимовалая пчела отошла ,а разплод печатный ещё не вышел , нет такого резкого скачка, пчела просто немного стоит на месте примерно в 10 числах апреля до садов , но потом взрывается . КОгда не стимулировать пчёлы равномерно развиваются и примерно перед садами или даже вовремя цветения садов пчелы ноль расплода валом и его некому греть, примерно через дня 4 -5 выходит печатная пчела и семья дальше растёт. Отличие в том что когда не стимулируешь перед садами или на садах пчелы нет ,а когда стимулирую перед садами семьи занимают 2 корпуса дадан по 20 рамок.Хорошо или плохо это  двуяко  -с одной стороны когда были местные -все роились , а теперь когда современные породы после садов рапса , качаю мёд.Дляменя это плюс. 

Ко всему прочему опять повторюсь карпатка пчела сама по себе не сеет и не выращивает расплода чересчур много как итальянки или бакфаст , поэтому их даже нужно стимулировать,для разных целей кому 2 пакета продать с семьи кому мёда акациевого собрать - смысл один и прост чем больше пчелы тем лучше - как говорится была бы пчела ,а что с ней делать придумаем...Вы же говорите что стимулировать не нужно ,в ваших условиях возможно это так...

9 часов назад, Stol сказал:

корыто и сироп или сыта медовая.я делаю это с марта...

2 минуты назад, AVA сказал:

У мене 5 березня сніг лежить і бджоли у клубі зімують , які 1-2 рамки розплоду :dntknw: , в кращому випадку пятно на пачку сигарет 

В цьому році пилоу перший масово пішов 3-5 квітня , в березні пятна яєц , матки сіяли але некормили

Є колега  любитель заглядать у сімьї , три рази дивився до квітня ,

три рази були одні яйця на одному місці,  або личинки 1-3 дня 

Пилку нема в березні майже зовсім , хоть і літали,  схватять трохи насіють потім з"їдають 

у нас в принципе также но я давал сироп и пыльцу  будущим воспиталкам , когда тепло общее корыто и семьи росли сильно в марте месяце , в еденичные тёплые дни приносили пыльцы им хватало на несколько  дней... 

7 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Вечер.  наверное снова полусонный.  :IMHO:

Как не странно карника показале себя вяло на стимуляции, набрали 5-6 рамок расплода и сидят больше не засевают, карпатка чуть больше сеет , но  хуже носит разнотравье. Хотя что вас учить Вы же и так всё знаете , хотя я даже с  Вами и не общался... Если Вы в час ночи не сонный тогда я рад за Вас , хотя наверно спите как малое дитя ... Ну Вам полезно...Приезжайте в гости  хоть научу нормально пчеловодить и собирать мёда больше 100кг с улья...

А то ноют ,некоторые ,из года в год плохой год плохой год не урожай...

Edited by Женя К

5 минут назад, Женя К сказал:

когда тепло общее корыто

У мене в радіусі 2км думаю більше 500 сімей 

2 часа назад, Женя К сказал:

.Приезжайте в гости  хоть научу нормально пчеловодить и собирать мёда больше 100кг с улья...

:ay: ..    если за 200 на круг с 200 семей то приеду. а сотню я и сам знаю как взять но нету желания (стимула)  много кочевать. 

12 минут назад, Женя К сказал:

Ну Вам полезно...Приезжайте в гости  хоть научу нормально пчеловодить и собирать мёда больше 100кг с улья...

Во сколько  курс "Мастер-класса"  обойдётся ? 

27 минут назад, Женя К сказал:

Как не странно карника показале себя вяло на стимуляции, набрали 5-6 рамок расплода и сидят больше не засевают, карпатка чуть больше сеет , но  хуже носит разнотравье. Хотя что вас учить Вы же и так всё знаете , хотя я даже с  Вами и не общался... Если Вы в час ночи не сонный тогда я рад за Вас , хотя наверно спите как малое дитя ... Ну Вам полезно...Приезжайте в гости  хоть научу нормально пчеловодить и собирать мёда больше 100кг с улья...

У мене наприклад на 30% урожай зависить від погоди 

На прикладі соняха дала весна посіять,  раніше зацвітає 5 липня ,

не дала посіять.  зацвітає 15 липня , а це мінус мінімум 30кг 100%

Тому що сонях після 5 -8 августа , скільки би не цвів меду ніколи недавав . як обрубує 

Ні був один рік , коли дав після ливня ,  колега кожен рік вспоменає що потрібно було забирать ,

а лежак на прицеп тракторний непіднять прийшлось качать , тільки давно це було

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

:ay: ..    если за 200 на круг с 200 семей то приеду. а сотню я и сам знаю как взять но нету желания (стимула)  много кочевать. 

озвучено 130 -150 и 200 кг с семьи не предел... :umora:

2 часа назад, Женя К сказал:

озвучено 130 -150 и 200 кг с семьи не предел... :umora:

Марсиане  по тоне с улья берут.  давайте вернёмся в наши условия . хотя они у нас и в Украине очень отличаются.    

17 часов назад, Женя К сказал:

Приезжайте в гости  хоть научу нормально пчеловодить и собирать мёда больше 100кг с улья...

В такі руки несоромно продавати пакети. При потребі звертайтеся:hi:

1 час назад, Yaroslav сказал:

В такі руки несоромно продавати пакети. При потребі звертайтеся:hi:

куда бы своих продать 60 шт... наверно составлю вам конкуренцию и буду предлагать на месте по 800 грнивен...:umora:

5 часов назад, Женя К сказал:

куда бы своих продать 60 шт... наверно составлю вам конкуренцию и буду предлагать на месте по 800 грнивен...:umora:

:umora:, з такою кількістю і з такою ціною, у вас вже куплять. Ви тільки но свисніть. В таку ціну, я точно продавати не буду. Я вам не конкурент :hi: