Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,274 posts in this topic

6 часов назад, Stol сказал:

Краще дайте пораду. Ось  Ви ,наприклад ,весною кочували  на 200км від дому на які ранні   пилкомедоноси  ?

В моём регионе практически не растут лещина. ранние котики . пчёлы после  весеннего облёта  2-4 недели летают а пыльци нету или почти нету  массово начинается в начале апреля  и это практически юг Украины.в  ваших краях и далее как на запад так и север Украины есть много мест где растёт лещина. котики и.т.д   если подобрать нормально место то пчёлы практически сразу после облёта тащат пыльцу.   я думаю подобрать место в вашем регионе не проблема  вот с погодой как повезёт. или ехать на юга  но немного не та цена на пакеты что бы для развития далеко кочевать.

17 годин тому, Yaroslav сказав:

Якщо не секрет, а скільки ви в одні руки продаєте пакетів?! Якщо 2-5 пакета то зрозуміло, но якщо мова йде про десятки пакетів, :IMHO:клієнт буде більш вибагливим, хіба що ціна на пакети смішна, маючи зазор по ціні, купить і підсадить собі що захоче. Але це вже інша історія, по підсадці і прийому маток іншої породи.

Та які тут секрети: переважна кількість пакетів 30+ переважно всі йдуть в одні руки, ціна в рамках від 1000 до 1200 грн.

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

орешник случайно оказался рядом на дачах. а ехал в плавни на котики.

Найти сады орешника и кроме пыльцы получить денюжку за опыление :ay:

В 24.10.2019 в 14:33, Сергій-апі сказав:

Тут на форумі постійно розмови про породи бджіл і т.д., на справді, чи то може мені так траплялося, при покупці пакетів мене ще жодного разу не питали про породу бджіл, один раз новий, не знайомий покупець запитав "у вас матки темні чи рижі" і все.

Значить так Вам трапляється, адже в мене часто питають і акцентують, що їм для прикладу, потрібна карніка, і я розумію,що в когось на це свої очікування, хтось з причин миролюбності,  хтось шанувальник породи,  хтось вперше хоче спробувати дану породу, тому в себе на пасіці дбаю щоб матки Ф1 були від хороших селекціонерів та перевірених тестових бджолосімей. Тож таке поняття  , як свищові маточники немає життя, іначе гріш ціна моїй роботі.

До речі є декілька прикладів, про один з них, на площадці 200-300 пакетів по 600грн.,(рік не памятаю:dntknw:, а ціна така) приїзджають хлопці кажуть нам треба карніку купити , тож хлопці сказали, що вона у мене але по ціні 800грн., ті поїхали до мене, бо їм була потрібна породиста бджола, і це майже кожен клієнт.

В 26.10.2019 в 19:02, svitaliy735@gmail.com сказав:

ви прави на все 100:ay: знаю одного знакомого за "дешевими пакетами" колись вин поплатився шо погнався за дешевим и привиз себе на пасику гнильца:(

о це був випадок, общем старенький пасічник прихворів, за пасікою догляд робити нікому, тож родичі рішили продати майже все, лишивши діду одного вулика, того щасливчика купця ідентифікував інший пасічник який прийшов подивитись на щось не зрозуміле ("щасливчик" так характеризував), значить того щасливчика змусили спалити дві бджолосімї , а купив три помоєму.

19 часов назад, Stol сказал:

В наступному році хочу підвищити ціну на ранні  пакети.На який весняний  взяток потрібно вивезти бджіл  щоб результат  був найкращим.Тим  хто відповість  обіцяю  суттєву знижку на пакети.

Знижки не хочу, своїх маю доволі!

Моя пасіка стоїть біля лісу, а там є ліщина, вільха+первоцвіти, а потім верба і пішло поїхало."2-3 дня хорошої погоди, бджоли гарно забивають рамки свіжим пилком+корма мають бути, хороше утеплення і буде вам хороший весняний розвиток. І незабуваємо, має бути хочаб 5-6 рамок бджіл.

Edited by Yaroslav

7 часов назад, Stol сказал:

Продавав 5.05  Хочу  продавати з 1.05 .Ціна  на пакети зараз не висока ,то на багато не розраховую.Головне  зберегти старих покупців та плюс100-150грн. для нових.

Є одне але! В цьому році продавав поч. з 6.05. В минулому році з 12.05., але просив щоб приїхав 6.05. бджоли почали заливатись (ріпак цвів), погода була чудова, пакети людина забирала на вощинні. В цьому році їхали пакети зі старою сушью, пакували пакети доволі при поганій погоді(весни як такої не було). 

Одним із ключових факторів на розвиток бджолиних сімей має погода. При хорошій погоді були роки коли вже в перших числах травня бджоли тріщало у вуликах.

20 годин тому, Stol сказав:

В наступному році хочу підвищити ціну на ранні  пакети.На який весняний  взяток потрібно вивезти бджіл  щоб результат  був найкращим.Тим  хто відповість  обіцяю  суттєву знижку на пакети.

Для швидкого розвитку сімей навесні потрібно:

1. підтримуючий взяток (імітація взятку).

2. достатня кількість бджіл. Принаймні не менше 4-5 рамок, більше - краще. 

3. достатньо пилку (перги, але свіжий пилок краще). 

4. ,,правильна,, порода бджіл, яка має бурхливий розвиток сімей навесні.

5. хороша матка.

6. сприятлива погода.

Цей список можна продовжити.

5 годин тому, ЮМос сказав:

5. хороша матка.

6. сприятлива погода.

ще можу добавити одну річ:ah:, общем запровадив в себе на пасіці ,бджсімї розперає, @Yaroslav  не дасть збрехати

9 хвилин тому, miro сказав:

ще можу добавити одну річ:ah:, общем запровадив в себе на пасіці ,бджсімї розперає, @Yaroslav  не дасть збрехати

А в  @Yaroslav  розперає також? чи тільки у Вас таке?

Edited by ЮМос

6 хвилин тому, ЮМос сказав:

А в  @Yaroslav  розперає також? чи тільки у Вас таке?

в цьому році запровадив був я, Ярослав же казав , що на весні 2020 впроваджує на своїй пасіці .

10 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

В моём регионе практически не растут лещина. ранние котики . пчёлы после  весеннего облёта  2-4 недели летают а пыльци нету или почти нету  массово начинается в начале апреля  и это практически юг Украины.в  ваших краях и далее как на запад так и север Украины есть много мест где растёт лещина. котики и.т.д   если подобрать нормально место то пчёлы практически сразу после облёта тащат пыльцу.   я думаю подобрать место в вашем регионе не проблема  вот с погодой как повезёт. или ехать на юга  но немного не та цена на пакеты что бы для развития далеко кочевать.

Сергію, а  насадити того ж фундука слабо?:dntknw::ah: 

Он у мене прямо на дачі цілий кущ його росте вже 5 років. Так цього року ще й гарний урожай горіхів мав. Мені ліщини садити не потрібно - по лісі і так чимало її є та й верби й вільхи теж чимало. Дещо из верб і я ще садив понад річечкою. А от вам , видно , й не поміщав би фундук. Та й не багато його й потрібно.:IMHO:

5 годин тому, ЮМос сказав:

5. хороша матка.

6. сприятлива погода.

Головне ж забули : Толковий і не лінивий пасічник, насамперед.:IMHO:

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Головне ж забули : Толковий і не лінивий пасічник, насамперед.:IMHO:

Та я й не забув. Все вагався, на яке місце його поставити, та й таки не поставив взагалі.

19 хвилин тому, miro сказав:

в цьому році запровадив був я, Ярослав же казав , що на весні 2020 впроваджує на своїй пасіці .

Ярослав повинен поділитися секретом для підтримки двох його маток.:az:

1 хвилину тому, ЮМос сказав:

не поділиться бо це буде порушення договору, а саме передача даних третій особі без згоди першої і другої особи:umora:

49 минут назад, miro сказал:

Це точно, підтверджую. Дальше не говоріть:ah: ....

24 минуты назад, ЮМос сказал:

ось відповідь ;):az:

33 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Толковий і не лінивий пасічник, насамперед.:IMHO:

неможу ....:af:

21 минуту назад, miro сказал:

бо це буде порушення договору, а саме передача даних третій особі без згоди першої і другої особи

Edited by Yaroslav

1 час назад, miro сказал:

Якщо хтось думає, що то жарт, то глибоко помиляється. Я допомагав формувати пакети п. Михайлові, реально бджолосім"ї були дуже сильними. Хто купляв у нього пакети в цьому році підтвердять бдожи та розплоду було багато. Якщо не полінуюсь то в наступному році хочу досягнути такого ж результату, тим паче в мене доволі ріпака є посіяно  на наступний рік

2 хвилини тому, Yaroslav сказав:

Якщо хтось думає, що то жарт, то глибоко помиляється. Я допомагав формувати пакети п. Михайлові, реально бджолосім"ї були дуже сильними. Хто купляв у нього пакети в цьому році підтвердять бдожи та розплоду було багато. Якщо не полінуюсь то в наступному році хочу досягнути такого ж результату, тим паче в мене доволі ріпака є посіяно  на наступний рік

матеріали для задуму вже порахували?

Только что, miro сказал:

матеріали для задуму вже порахували?

Ще ні, думаю, ви мені в цьому допоможите,:az:

Толковий і не лінивий пасічник, насамперед

Ось і весь секрет!

Поважні панове Yaroslav та Міro ! Ви якщо вже сказали "А" то кажіть вже й далі. :az:

7 часов назад, ЮМос сказал:

5. хороша матка.

6. сприятлива погода.

2 часа назад, miro сказал:

ще можу добавити одну річ:ah:

і  я можу добавити, так як мої вулики розраховані для кочівлі, товщина стінок 30мм (дерево) то до всього переліку  для гарного весняного розвитку варто добавити додаткове весняне утеплення, в мене теплі заставні дошки які ставлю пісьля обльоту а виймаю перед садами

23 хвилини тому, Николай S сказав:

і  я можу добавити, так як мої вулики розраховані для кочівлі, товщина стінок 30мм (дерево) то до всього переліку  для гарного весняного розвитку варто добавити додаткове весняне утеплення, в мене теплі заставні дошки які ставлю пісьля обльоту а виймаю перед садами

ну це, як аксіома активне утеплення, дно закриваємо повністю жодної щілини лише трішки льотка, але ж моїм так званим не названим покищо "секретом" почали користуватись многі, головне я придавав і раніше тому значення но не міг подумати, що лише один елемент в цьому розганяє бджолосімї, та до речі маю право не говорити оскільки тут на форумі  навіть відео показував та хвалився своїм винаходом:)