Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,174 posts in this topic

58 минут назад, Надія сказал:

Що ж тут ображатися. Звичайно, що покупці перед замовленням дзвонять до багатьох продавців і все взнають, та вибирають найліпший варіант для себе. А забаганки у кожного свої

Скільки до мене дзвонили. Взнали ціну 1500 і все. Переважно беруть постійні купці та їх знайомі

Головне, що все чесно. А не замовлять, пів зими надзвонюють, а весною пропали. А ти не знаєш що робити. Поки йдуть замовлення відказую, бо всі замовлені. У травні так і не забирають, а потім вже нікому не потрібні. Саме тому беру завдатки

Чому ви вирішили що я образився? В мене є постійний купець і всі пакети в мене цьогоріч забрав ще й в сусіда 58 шт добирав.

Я вів до того що «дешева рибка - погана юшка» і купець зрештою вибрав пакети з породними матками, а не кота в мішку. Заплатив дорожче, але залишився задоволеним і на дешевого кота в мішку більше не клюне.

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

«дешева рибка - погана юшка» і

ви прави на все 100:ay: знаю одного знакомого за "дешевими пакетами" колись вин поплатився шо погнався за дешевим и привиз себе на пасику гнильца:(

17 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ви прави на все 100:ay: знаю одного знакомого за "дешевими пакетами" колись вин поплатився шо погнався за дешевим и привиз себе на пасику гнильца:(

Часом буває що бджоли немає в пакеті (розплід голий) і по дорозі застуджують, а якщо ціна відповідна то бджоли дотрусять нормально і розплід піде у ящик найкращий з вулика, а якщо ще й матка там породна то думаю що тут зрозуміло чому є пакети по відповідній ціні і також є ціна - лиш би забрали. І тут вже кожен купець сам вирішує що йому хочеться мати у  тому ящику. Часом як глянеш в ютубі коли відкривають привезений пакет а там по пів рами розплоду на трьох і до двох рам бджоли всього.. Мій купець казав що такі пакети йому і даром не нужні, 

31 минуту назад, Серж 82 сказал:

Я вів до того що «дешева рибка - погана юшка»

Вродь би не про пакети але до дешевої юшки...

Мій купець пакетів дзвоне через тиждень після угоди та каже., купив дві сімї у пацанів по 10р  бджоли і аж тріщить, ціна як і твої пакети по 1200грн,  та радий як слон... кажу йому підожди щось там не так...

Проходе дві неділі дзвоне що робить ? вони не жалять а їдять не те що вулика відкрити а підійти страшно, та так жалієця що я ржав як кінь хвилин 10-ть, звісно я йому співчуваю але  пам'ятую його радість після покупки, так ці дві сімї мало того шо їли його все літо ще й 2 раза кожна сім'я відроїлась,  на осінь ні меду ні бджіл що правда вдалося маток замінить на моїх.

А в осени питаю ну що чії  бджоли дешевші ? мої 4р пакети по 1200грн, чі дві сімї на 10р по 1200грн кожна, каже шо пакети вийшли дешевші  з двох пакетів зробив відводки а два пакета відроїлися але меду принесли  всі, всього ( з його слів ) взяв з 4-х пакетів 120кг і в зиму пішло 6-ть сімей, а дві халявні сімї мало того шо меду не було ще й чуть зїли .

52 минуты назад, Віталій.В сказал:

Вродь би не про пакети але до дешевої юшки...

Мій купець пакетів дзвоне через тиждень після угоди та каже., купив дві сімї у пацанів по 10р  бджоли і аж тріщить, ціна як і твої пакети по 1200грн,  та радий як слон... кажу йому підожди щось там не так...

Проходе дві неділі дзвоне що робить ? вони не жалять а їдять не те що вулика відкрити а підійти страшно, та так жалієця що я ржав як кінь хвилин 10-ть, звісно я йому співчуваю але  пам'ятую його радість після покупки, так ці дві сімї мало того шо їли його все літо ще й 2 раза кожна сім'я відроїлась,  на осінь ні меду ні бджіл що правда вдалося маток замінить на моїх.

А в осени питаю ну що чії  бджоли дешевші ? мої 4р пакети по 1200грн, чі дві сімї на 10р по 1200грн кожна, каже шо пакети вийшли дешевші  з двох пакетів зробив відводки а два пакета відроїлися але меду принесли  всі, всього ( з його слів ) взяв з 4-х пакетів 120кг і в зиму пішло 6-ть сімей, а дві халявні сімї мало того шо меду не було ще й чуть зїли .

Розкажу як мій купець добирав пакети на сусідній пасіці: короче бджоли їли конкретно, стоїть над вуликом у рукавицях і коже - та щож ви такі дурні. :umora:, а потім казав що навіть відео знімав на соняху як вони давали перцю навіть коли попри вулики проходив. Правда плюс в тому що на соняху вони залились по повній (з його слів). Проміри зимою робив тих бджіл - вінігрет з нахилом на степову.( зимують потужними, рояться, злобиві), але є один жирний плюс - сусід качає на стаціонарі по 80 кг накруг

13 часов назад, Серж 82 сказал:

зимують потужними, рояться, злобиві), але є один жирний плюс - сусід качає на стаціонарі по 80 кг накруг

Ну, навіщо їсти собі нерви, не мати спокою, лазити по деревах, терпіти численні жалення? Такого результату по медозбору можна із "добрими" бджолами легко досягти. Головне є добра медоносна база, раз стільки качає на стаціонарі

Edited by Надія

В 24.10.2019 в 14:33, Сергій-апі сказав:

Тут на форумі постійно розмови про породи бджіл і т.д., на справді, чи то може мені так траплялося, при покупці пакетів мене ще жодного разу не питали про породу бджіл, один раз новий, не знайомий покупець запитав "у вас матки темні чи рижі" і все.

ТАк, то правда, що рідко питають про породу.  Але по факту відбору пакетів аж рота відкривають, коли коли ставиш чотири рамки з розплодом в ящик, а пяту зтрушуєш і жодна бджола не взлетить, бо спокійні. І все це робиш буз сітки. 

2 часа назад, ЮМос сказал:

ТАк, то правда, що рідко питають про породу.  Але по факту відбору пакетів аж рота відкривають, коли коли ставиш чотири рамки з розплодом в ящик, а пяту зтрушуєш і жодна бджола не взлетить, бо спокійні. І все це робиш буз сітки. 

Если продавать по 500 гр  то не только не будут про породу спрашивать а даже не будут смотреть что в ящик ставите .  :IMHO:

1 час назад, ЮМос сказал:

ТАк, то правда, що рідко питають про породу. 

Не знаю, як так у вас.

До мене одне з перших питаннь: А які у вас бджоли? Мабуть тому, що ціну у об`явах гарну бачать.

Edited by Надія

В 24.10.2019 в 14:33, Сергій-апі сказал:

Тут на форумі постійно розмови про породи бджіл і т.д., на справді, чи то може мені так траплялося, при покупці пакетів мене ще жодного разу не питали про породу бджіл, один раз новий, не знайомий покупець запитав "у вас матки темні чи рижі" і все.

Якщо не секрет, а скільки ви в одні руки продаєте пакетів?! Якщо 2-5 пакета то зрозуміло, но якщо мова йде про десятки пакетів, :IMHO:клієнт буде більш вибагливим, хіба що ціна на пакети смішна, маючи зазор по ціні, купить і підсадить собі що захоче. Але це вже інша історія, по підсадці і прийому маток іншої породи.

В наступному році хочу підвищити ціну на ранні  пакети.На який весняний  взяток потрібно вивезти бджіл  щоб результат  був найкращим.Тим  хто відповість  обіцяю  суттєву знижку на пакети.

Edited by Stol

11 минут назад, Stol сказал:

В наступному році хочу підвищити ціну на ранні  пакети.На який весняний  взяток потрібно вивезти бджіл  щоб результат  був найкращим.Тим  хто відповість  обіцяю  суттєву знижку на пакети.

До лісу .

Ну на зразок дешеві пакети проходили, але хочу сказати що дорогі пакети "не все то золото що блистить".  Відомо коли під брендові імя  для формування великої партії пакетів "вигрібалося" все що було в даному регіоні. на тему постійних купців скажу або це пасічники які займаються бжолою професійно для бізнесу і зимувати її не залишають або це перекупи як 1-м так і 2-им дорогі пакети непотрібні. але першим хоч потрібно ціна=якість другим все по барабану

2 часа назад, Лозко Василий сказал:

До лісу .

А рядом  принепременно поле с сахарной свеклой :af:

Edited by Гурович

7 часов назад, Stol сказал:

Тот кто знает ответ тот в пакетах не нуждается как и в скидке на них.

Вы так замутили.  сначала хотите дороже продать и для этого их хотите вывезти для раннего развития. а потом сделаете значительную скидку тому кто подскажет куда везти.   в итоге получается цена как и дома  но + ранней весной кочёвка.  по итогу минус.

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Вы так замутили.  сначала хотите дороже продать и для этого их хотите вывезти для раннего развития. а потом сделаете значительную скидку тому кто подскажет куда везти.   в итоге получается цена как и дома  но + ранней весной кочёвка.  по итогу минус.

скидка для того кто подскажет,но никак не для всех.Это судя по тому,что написал автор.

2 часа назад, Пасечник1984 сказал:

скидка для того кто подскажет,но никак не для всех.Это судя по тому,что написал автор.

Ну а чё не так.  один подсказал  потом один приехал и всё забрал.  ( там количество скидочных пакетов не указывалось. сужу  тому что написал автор ) . мужик сказал -- мужик сделал.

4 часа назад, Гурович сказал:

А рядом  принепременно поле с сахарной свеклой :af:

И это в марту  месяце  :ay: ...   озимая свекла  :umora:

7 часов назад, Stol сказал:

В каких числах Вы обычно продаёте пакеты ?.  на сколько дней быстрее вам нужно ?.  на какую разницу в гривнах рассчитываете за ранние пакеты .?

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

В каких числах Вы обычно продаёте пакеты ?.  на сколько дней быстрее вам нужно ?.  на какую разницу в гривнах рассчитываете за ранние пакеты .?

Продавав 5.05  Хочу  продавати з 1.05 .Ціна  на пакети зараз не висока ,то на багато не розраховую.Головне  зберегти старих покупців та плюс100-150грн. для нових.

Пакетів вистачить але   і не всім вони потрібні. Якщо місце розташування пасіки  весною сподобається  - пакети будуть ранніми ,  зроблю його стаціонаром.

Ну а чё не так.  один подсказал  потом один приехал и всё забрал.  ( там количество скидочных пакетов не указывалось. сужу  тому что написал автор ) . мужик сказал -- мужик сделал.

Краще дайте пораду. Ось  Ви ,наприклад ,весною кочували  на 200км від дому на які ранні   пилкомедоноси  ?

3 часа назад, Stol сказал:

Краще дайте пораду. Ось  Ви ,наприклад ,весною кочували  на 200км від дому на які ранні   пилкомедоноси  ?

Вроде на опыление орешника , ролик на канале был 

6 часов назад, Stol сказал:

Попросил знакомых пчеловодов подобрать место. примерно 260 км от дома.  по приезду в населённый пункт который мы обговаривали пришлось ехать ещё более 30 км. :dntknw:  .

получилось почти 300 км.  на следующий сезон если поеду то можно и туда но я ещё пару мест присмотрел 250-270 км  от дома.  

2 часа назад, Мико сказал:

Вроде на опыление орешника , ролик на канале был 

орешник случайно оказался рядом на дачах. а ехал в плавни на котики.    я их там почти не видел но говорят что в камышах их много.  ну и разные деревья ранние пыльценосы .   на следующий год присмотрел место где много котиков. ещё есть место где много ольхи цветёт практически вместе с орешником но там маловато котиков. ну в общем места присмотрел теперь вопрос или будет смысл делать эти ранние дорогие пакеты.