Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,104 posts in this topic

4 минуты назад, Стахановский сказал:

Моя к сожалению по пыльце не прошла.На сборную семью усиленную в среднем в полтора раза скачано 20 литров. 

Магазины на 145 помогут 

Магазин с садами убрать ,поставить пустой на акацию :ay:

2 минуты назад, Мико сказал:

Магазины на 145 помогут 

2 минуты назад, Мико сказал:

Магазины на 145 помогут 

Думал над этим.Если и дальше расширяться то перейду на магазины.Хотя по 100грн за литр как на опте почти всю и распродал без оптовиков.Брали даже форумчане.Все довольны.

1 час назад, Мико сказал:

ветка

В смысле-"гілляка"?

1 час назад, Стахановский сказал:

А я видел как тоннами сдают.Моя к сожалению по пыльце не прошла.На сборную семью усиленную в среднем в полтора раза скачано 20 литров. 

У меня акация только по краю леса... Она есть но не так много как хотелось бы... Да и семьи не соединяю на акацию... Мне интересней липа...

2 часа назад, Стахановский сказал:

Думал над этим.Если и дальше расширяться то перейду на магазины.Хотя по 100грн за литр как на опте почти всю и распродал без оптовиков.Брали даже форумчане.Все довольны.

По 100 гривен за литр чего акации??

29 минут назад, Александр К. сказал:

У меня акация только по краю леса... Она есть но не так много как хотелось бы... Да и семьи не соединяю на акацию... Мне интересней липа...

Да .https://www.olx.ua/obyavlenie/med-akatsiya-IDEED8L.html

Edited by Стахановский
корректировка

59 минут назад, Стахановский сказал:
1 час назад, Александр К. сказал:

Да .https://www.olx.ua/obyavlenie/med-akatsiya-IDEED8L.html

Я один из тех, кто брал у Александра  акацию для своих внукоа и детей. В моих краях на стационаре акация мне не доступна. Остался очень доволен покупкой.Мед очень качественный и густой,  цвет зеленоватый.Большое спасибо !!!

1 час назад, Blum сказал:

Я один из тех, кто брал у Александра  акацию для своих внукоа и детей. В моих краях на стационаре акация мне не доступна. Остался очень доволен покупкой.Мед очень качественный и густой,  цвет зеленоватый.Большое спасибо !!!

Я удивился цене... У нас акация 200 грн литр так чтоб продать а есть еще те которые вообще за литр 300 просят...

Дивна акація по ціні соняшникового меду.  На початку своєї пасічницької  "кар"єри":umora:, на першому чергуванні був здивований якоюсь підпільною активністю своїх нових колег по точку. Які швиденько маскувались по кущах з якимись картонними бочками, коли приїхав бригадир.   Потім мені пояснили, що це "справжній бізнес".    -: Заливаєш в вулик відро сиропу  кукурузного (їздили вони за ним аж в Дніпро),  на виході отримуєш відро "акацієвого" меду, який навіть буде пахнути як акацієвий, бо лити треба, коли цвіте акація...  -"Прибуток очевидний, і нафіга ті посадки....".  На" гівнюків" образились.. Потім з продажами того калапуцяння  вийшов якийсь казус. Пики били, чи ні, не скажу, але продали вони той продукт десь в іншому місці.   Зараз тримаються окремою бригадою... 

14 минут назад, Володимир Джос сказал:

Дивна акація по ціні соняшникового меду. 

Перш ніж купляти відро, я замовив пробник 1л

27 минут назад, Володимир Джос сказал:

Дивна акація по ціні соняшникового меду.  На початку своєї пасічницької  "кар"єри":umora:, на першому чергуванні був здивований якоюсь підпільною активністю своїх нових колег по точку. Які швиденько маскувались по кущах з якимись картонними бочками, коли приїхав бригадир.   Потім мені пояснили, що це "справжній бізнес".    -: Заливаєш в вулик відро сиропу  кукурузного (їздили вони за ним аж в Дніпро),  на виході отримуєш відро "акацієвого" меду, який навіть буде пахнути як акацієвий, бо лити треба, коли цвіте акація...  -"Прибуток очевидний, і нафіга ті посадки....".  На" гівнюків" образились.. Потім з продажами того калапуцяння  вийшов якийсь казус. Пики били, чи ні, не скажу, але продали вони той продукт десь в іншому місці.   Зараз тримаються окремою бригадою... 

Таке калапуценя пройде тільки у великих городах 

А в тих місцях де друг друга знаєш сразу вилізе 

У 20 пасічників нема акації , а в одного є :umora:

У нас наприклад акація по ціні соняха на западній ,процентів 5 розніца ,остальне опт ,

що поробиш меду більше чим людей до Дніпра 120км , чистий сонях в розницю ніхто непродає , в основном смесь з разнотравьям 

А вобще питаємся зпихнуть мед заготівельникам майже задаром , а між собою неможемо налогодить розподіл меду для розниці .

в одних нема чого продавать другі оптом акацію здають 

Я сдав дві тони акації по 70грн за два роки зібрану , обьява була по 80 грн в розніцу інет нікому непотрібна :dntknw:

Хоть хто небудь купляє 

28 минут назад, Blum сказал:

Перш ніж купляти відро, я замовив пробник 1л

18 минут назад, AVA сказал:

Таке калапуценя пройде тільки у великих городах 

А в тих місцях де друг друга знаєш сразу вилізе 

У нас наприклад акація по ціні соняха на западній ,процентів 5 розніца ,остальне опт ,

що поробиш меду більше чим людей до Дніпра 120км , чистий сонях в розницю ніхто непродає , в основном смесь з разнотравьям 

А вобще питаємся зпихнуть мед заготівельникам майже задаром , а між собою неможемо налогодить розподіл меду для розниці .

в одних нема чого продавать другі оптом акацію здають 

Я сдав дві тони акації по 70грн за два роки зібрану , обьява була по 80 грн в розніцу інет нікому непотрібна :dntknw:

Хоть хто небудь купляє 

На рынке продавцов больше чем покупателей.0.5литра 60 грн .У кого прошла по пыльце сдали оптом.Не все везут на Киев.А насчёт бодяжить так даже в зиму не кормлю,как и многие.

1 минуту назад, Стахановский сказал:

На рынке продавцов больше чем покупателей.0.5литра 60 грн .У кого прошла по пыльце сдали оптом.Не все везут на Киев.А насчёт бодяжить так даже в зиму не кормлю,как и многие.

Просто в пригородах трохи непонімають , що деяким бадяжить і в голову неприходить , 

натуральний мед нікому непотрібний 

Це те саме що я воду з річки буду очистять і питатся продавать коли в кожному дворі є колодязь свій :umora:

4 минуты назад, AVA сказал:

Просто в пригородах трохи непонімають , що деяким бадяжить і в голову неприходить , 

натуральний мед нікому непотрібний 

Це те саме що я воду з річки буду очистять і питатся продавать коли в кожному дворі є колодязь свій :umora:

Скорее не в пригородах а в городах от 100000 населения.А когда до Чернигова 200км и 400до Киева и никакой промышленности пусть умники попробуют продать мед или пакеты по 1200грн.

2 години тому, Стахановский сказав:

даже в зиму не кормлю,как и многие.

Я в зиму догодовую тих, в кого з різних причин не вистачає своїх запасів. Хоча це ризик.  Останній соняшник топором не врубаєш, коли сяде. А після нього взятку  - 0. Бджоли носять сік з битих кавунів, потім виноград після ос допивають. Але гнізда не відкачую в ноль, потім загодовуючи тільки сиропом. Дехто практикує повну відкачку. В кожного свої причини, вчиняти так чи по іншому.   Сильні сім"ї  ще якось гризуть зимою. Навесні все дно всипане кристалами медовими, впереміш з воском...  Слабкішим такий "вінегрет"- дорога  в рай вічно квітуючих просторів... Тому відводки практично на цукровому сиропі, розбавленим десь четвертиною меду.  Хоча не бачу зв"язку між загодівлею в зиму, і якістю меду на слідуючий рік, тим більше акацієвого...

Щодо ціни пакетів, як не крути, або продавай по чому є, або відпускай рої.  Чи сам кочуй за медом...  Пакетів багато, купців мало- нема ціни. Пакетів мало, купців багато - на всіх не вистачило:dntknw:. Ще й завдяки деяким  бджолоблогерам, всі навчились робити однорамочні відводки.  І якщо немає нагальної потреби  швидкого весняного поповнення, залюбки обходяться без пакетів. а це теж велика частка ринку... Ціна на мед також не останній фактор... Якщо звичайно пакети не приносять по 50 кг акації, та соняху з центнер...:umora:. Тоді свої сім"ї   треба витрушувати на вітер, раз не несуть півцентнера акації, та соняху півбочки, і за пакетами.:umora:

2 години тому, AVA сказав:

Акація є практично у всіх... Тільки об"єми різні... Меду відкачали по 10-15 кілограмів, а сиропу набулькають  і кілька відер... Та й толку, що хтоось щось знає.. В нас совок ще в головах.   Крайнім потім буде не той, хто людей труїть(акацію в мене беруть діабетчики). а "стукач" який "зламав бізнес".

3 часа назад, Володимир Джос сказал:

Щодо ціни пакетів, як не крути, або продавай по чому є, або відпускай рої. 

Можливо мені здається, але у Вас мабуть хибне уявлення про бджільництво. З Ваших слів - ті пасіки які не займаються продажем пакетів, відпускають рої по повній?

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

відпускають рої по повній?

Я тільки привів різні приклади, коли залишаються нереалізовані пакети...  А медозбору в тій місцевості катма.  В кожній галузі є проблеми.   Щодо ціни , то як в анекдоті про єврея :- "Вам купити, чи продати".:umora:

Edited by Володимир Джос

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Я тільки привів різні приклади, коли залишаються нереалізовані пакети... 

Нереалізований пакет - не означає що він буде на гілляці (звичайно якщо це не шестирамочник - тут варіантів нема - згідний). 

Думаю що тут не варто описувати способи і методи як діяти надалі якщо з якихось причин не були реалізовані пакети. Хоча згідний з Вами що в декого будуть висіти , але це вже залежить від самого пасічника і якщо  висять значить йому так добре і винен в цьому він сам а не низька ціна чи що інше.

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Думаю що тут не варто описувати способи і методи як діяти надалі якщо з якихось причин не були реалізовані пакети

Чому не варто?  Тема - ціна пакетів...  А на неї впливають багато факторів. Деяким чином і ті, про які я згадав.  А Вам далась та гілляка:umora:...Хай літають собі:umora:

Думаю що не варто, і один із факторів - це конкуренція.. Один пасічник навчився виводити маток і купляє репродуктивний матеріал, навчився запобігати роіння і т. д. , а інший тримає пасіку на свищах, хвости ще умудряються  роілись.. Один продає пакети по 1000, а інший по 700,  Як Ви думаєте - до кого скоріше поїдуть купляти пакети (більшість)? Правильно - поїдуть там де -700.

11 часов назад, Серж 82 сказал:

. Один продає пакети по 1000, а інший по 700,  Як Ви думаєте - до кого скоріше поїдуть купляти пакети (більшість)? Правильно - поїдуть там де -700.

И шо делать тем умным и красивым что привыкли по 1700-1500 продавать ?

10 часов назад, Серж 82 сказал:

Правильно - поїдуть там де -700.

И только в конце сезона поймут что 

тримає пасіку на свищах, хвости ще умудряються  роітись..

И тогда вспомнит пословицу " Жадный платит дважды "

32 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Поднимать до 1800-2000 и зимовка 2019-2020 гг поблогоприятствует новой цене 

• Like 8
  • Thanks 1
  • Haha 1

Думаю що не варто, і один із факторів - це конкуренція.. Один пасічник навчився виводити маток і купляє репродуктивний матеріал, навчився запобігати роіння і т. д. , а інший тримає пасіку на свищах, хвости ще умудряються  роілись.. Один продає пакети по 1000, а інший по 700,  Як Ви думаєте - до кого скоріше поїдуть купляти пакети (більшість)? Правильно - поїдуть там де -700.

Там где брал и где качество его устраивало. Низкой цены ещё больше боятся чем высокой,. Вот так приучили народ не доверять Если какой перекуп на один час - тот конечно выгребет дешёвые, дорого продаст и на всякий случай фамилию поменяет 

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Не поддаваться на провокации

Edited by КАЕ

18 часов назад, Володимир Джос сказал:

Для сильно недоверчивых подскажу способ проверить качество меда.Отправить на анализ заготовителю 0.5 литра.Сказать что есть тонна.