Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,274 posts in this topic

4 часа назад, Віктор просто сказал:

а то розвелось тих матководів...., що згодні пахати, як кінь.:umora:

Так работают же экспортёры почти в ноль 

почему бы и матководам не поработать рентабельно ,

по 100 гривен плодная матка 

2 минуты назад, Николай S сказал:

Романович,  зачем  Вы   нуки все продали, .....

Так я уже не конь ,чтобы работать с утра до вечера 

а что нужно старому мерину 

5 часов назад, Александр К. сказал:

Так и с матками медовику проще матку купить за 250 чем расформировать пару семей под вывод своих маток.

Навіть якщо в мене геть погано з часом буде я краще замовлю неплодок по мєсту десь у знайомих гривень по 70-80

а взагалі найкращі матки на своїй пасіці,  ніколи б не став робити ставку на чужих маток. і тут вже ціна питання не 250 грн,  а сезон коту под хвост на чужих матках. плавалі,  знаєм

9 часов назад, medhon сказал:

так можна і сказати про ціну на мед - "поживемо-побачимо, може стане по 2$". Я кажу про реалії сьогодення - назвіть причини через які ціна на пакети і маток має залишатися стабільною в умовах падіння ціни на мед?

Бо якщо ми знизимо ціну на пакети та маток, тоді ваш мед будуть приймати по 1баксу:IMHO:

4 часа назад, Necuk сказал:

При всій повазі до Вас(як матководів),з такою оптовою ціною меду, яку маємо станом на сьогодні, попит навіть на якісних маток буде набагато меншим ніж минулі роки. Хочемо того чи ні, а саме ціна меду є основою для формування майбутньої ціни на бджоломаток та пакети. Ентузіасти є і серед пасічників, але їх не так багато щоб розширяти пасіку чи покращувати її продуктивність не маючи кінцевого результату.......

5 часов назад, дочинец сказал:

....

А закарпаття монополістом було і буде тому що у нас є умови для ранніх маток.

......

Кінцевий результат буде  якщо  будем рухатись туди де є прибуок,  на соняху я його не бачу а от акація  та липа його дає тому заточуєм пасіку на ранній взяток, для цього ранньої матки при всій повазі мені не потрібно навіть  даремної, краще зимовалу сім"ю  цілою  пускаєм на акацію   а на липі та соняху нарощуєм силу молодих відводків. з власними червневими  матками.:hi:

Edited by Николай S

11 минут назад, Yaroslav сказал:

Бо якщо ми знизимо ціну на пакети та маток, тоді ваш мед будуть приймати по 1баксу:IMHO:

Цілком згоден, падіння оптової ціни на сонях це не показник

8 часов назад, Николай S сказал:

...... хотів лише добавити,:ah:  що роздрібна ціна на сортові меди теж ніяк не зменшилась,  бочки, бідони, відра все пусте........

Всім вдалої зимівлі:hi:

я навіть підняв би ціну на пакети та маток, щоб  ті хто здає з під медогонки задумались і почали самі себе поважати:hmm:

Edited by Николай S

16 минут назад, Yaroslav сказал:

підіймайте ціну на пакєти хоча б до 1000-1200 грн,  інакше мед по 30 і пакєти по 600 стануть нашим повсякденням

17 хвилин тому, Николай S сказав:

Кінцевий результат буде  якщо  будем рухатись туди де є прибуок,  на соняху я його не бачу а от акація  та липа його дає

Цілком згоден. Краще загодовувати бджіл соняхом після акації і на ранню липу мати вулик запашного різнотрав'я+ 3-4 корпуси бджоли. А маток міняти після взятку з липи дрібнолистої

1 час назад, Мико сказал:

Тонна акации на опт =70000 гривен 

+ тонна соняха 30000 гривен 

и 4 трудодня 

Мысль правильная для закарпатчика 

и совсем не правильная для пчеловода медового направления на Слобожанщине 

Потому в Закарпатье матки 

На Слобожанщине мёд 

Скільки потрібно сімей щоб зібрати  тону справжньї акації  яка пройде аналзіз  і  визначити рік коли будуть сприятливі умови бо так як пишуть на форумі то вони рідко коли бувають ?

Питаю без сарказму просто в моїй місцевості меду з акації ніколи небачив просто цікаво.

Edited by uam_63

3 минуты назад, uam_63 сказал:

Скільки потрібно сімей щоб зібрати  тону справжньї акації  яка пройде аналзіз  і  визначити рік коли будуть сприятливі умови бо так як пишуть на форумі то вони рідко коли бувають ?

В літературі була інформація, що врожай з акації буває раз на сім років. Нехай практики мене скоректують, якщо не так.

1 час назад, artemishe сказал:

підіймайте ціну на пакєти хоча б до 1000-1200 грн,  інакше мед по 30 і пакєти по 600 стануть нашим повсякденням

Дешевше продавати не будемо.  Це ж наскільки потрібно не цінувати свою працю, щоб продавати по 600:at:

14 хвилини тому, Blum сказав:

врожай з акації буває раз на сім років.

За мої п"ять років пасічникування, виділяла кожного року... Один рік - тиждень, інший рік- три дні...  Терміни цвітіння коливались +-десять днів...А то й два тижні... Не хочу копатись в журналах, але приблизно так...

Edited by Володимир Джос

1 година тому, artemishe сказав:

підіймайте ціну на пакєти хоча б до 1000-1200 грн

Які 1000-1200? Ви що?  Дайош 5000 за пакет, а з молодою маткою 6000... В німців мед по 5 євро, а Ви пакети задаром по півтори тисячі гривень...:umora:

2 часа назад, Мико сказал:

А если эти 2 семьи дадут 60 маток по 250 гривен =15000 гривен 

то выходит 7500 на семью : 30 гр за кг =250 кг мёда 

с таким раскладом нужно все семьи расформировать на маток :rofl:

Да но тогда надо еще книги читать умные, зимой готовиться к этой процедуре, да и жить возле ульев этих во время вывода.... А тут затраты на инвентарь, работа ( которую почему-то никто не считает) и самое главное надо еще продать этих маток... Как с медом... Если я липу торгую в розницу у нас с вами на Слобожанщине по цене 180 за литр то получается 42 литра  или около 60 кг конечно многовато для одной семьи но разница не столь велика .... Ну а если все на опт гнать тогда да.... Да и те у кого по 300 семей у нас просто не имеют ни желания ни времени на вывод маток...

За мої п"ять років пасічникування, виділяла кожного року... Один рік - тиждень, інший рік- три дні...  

Повторюсь . Скільки потрібно сімей щоб 1т. меду акаційового зібрати.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

47 минут назад, uam_63 сказал:

Питаю без сарказму просто в моїй місцевості меду з акації ніколи небачив просто цікаво.

В среднем 8- 10 рамок магазинных с одной семьи почти каждый год... Лично у меня чаще 8 рамок... При условии что семья нормальная... Никогда еще не видел чтоб акацию сдавали ... обычно в розницу расходится...:IMHO1:

1 хвилину тому, uam_63 сказав:

Повторюсь . Скільки потрібно сімей щоб 1т. меду акаційового .

В середньому від сім"ї 10 -15 кіл0грамів.. В когось трохи менше, або більше...  Рахуйте...

. Да и те у кого по 300 семей у нас просто не имеют ни желания ни времени на вывод маток...

Щось слабо віриться .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

39 минут назад, Blum сказал:

В літературі була інформація, що врожай з акації буває раз на сім років. Нехай практики мене скоректують, якщо не так.

В мене поруч з літнім точком  в радіусі 1 км    400га суцільної акації  нормално підготовлені сім"ї   по 15кг ( десяток рамок на 145мм) дають кожного не вдалого року,  раз в сім років може вистрелити на  30-40кг.(4 десяти рамочні корпуси)  на круг.    Ключове------ вдало підготовлені сім"ї, цей показник у кожного свій може бути як 90%  пасіки так і   лише  50%.залежить як від пасічника так і від потрав.

Edited by Николай S

8 минут назад, Александр К. сказал:

....... те у кого по 300 семей у нас просто не имеют ни желания ни времени на вывод маток...

те у кого уже есть 300 семей отлично понимают, что     им нужны  матки от материнок которые у ихних условиях  уже показали результат,  а брать

" кота в  мешке" я лично рискну.

11 минут назад, Александр К. сказал:

Да и те у кого по 300 семей у нас просто не имеют ни желания ни времени на вывод маток...

Им компаньон помогает. 

18 хвилин тому, Николай S сказав:

400га суцільної акації

Ключова фраза... На більшості території країни, взяток з акації - це жалюгідні залишки лісопосадок, знищених окупантами з бензопилками

40 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Им компаньон помогает. 

Что маток выводить ?? Мёд качать семья ему помогает и все...

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Ключова фраза... На більшості території країни, взяток з акації - це жалюгідні залишки лісопосадок, знищених окупантами з бензопилками

Навіть сокиркою гілляку  рубонути не завжди рискую,  коли  рій  треба зняти  бо територія національного парку,  хоча тут же поруч відновлюють орні поля і все  що заросло  повертають в пахоту.

42 минуты назад, Николай S сказал:

те у кого уже есть 300 семей отлично понимают, что     им нужны  матки от материнок которые у ихних условиях  уже показали результат,  а брать

" кота в  мешке" я лично рискну.

Почему кота почему в мешке с его материала ему же матковод  и выведет если попросить...

30 минут назад, Володимир Джос сказал:

У кого как у нас пилу может завести только лесник а ему нужен дуб а не акация... :umora: