Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,104 posts in this topic

4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

......  Не забываем что в пакете годовалая матка которую в этом сезоне желательно уже поменять.  Цену матки можете списать как недололученную прибыль в прошлом сезоне. но ни как не в себестоимость  пакета . ( если кто маток для пакета покупал тогда  считайте её в себестоимость.)

ну якщо нерахувати вартість матки бо її в кінці сезону треба міняти то давайте нерахуватимемо вартість стільників які треба міняти буде і бджолу яка за півтора місяця відійде в долину квітів, порахуєм просто пустий ящик:dntknw:

2 часа назад, miro сказал:

ну якщо нерахувати вартість матки бо її в кінці сезону треба міняти то давайте нерахуватимемо вартість стільників які треба міняти буде і бджолу яка за півтора місяця відійде в долину квітів, порахуєм просто пустий ящик:dntknw:

Если меня цитируете то сначала внимательно прочитайте о  чём  шёл разговор.   не  СТОИМОСТИ    а о  СЕБЕСтоимости матки ..    если у пакетчиков себестоимость только одних маток по 250 гр. то лучше бросать это дело чем работать в минус.

Давайте ещё посчитаем по рыночной цене тот подснежниковый и вербовый мёд и первую весеннюю пыльцу что пошли на выращивание пчёл и расплода в пакете.. молочко и трут.гомогенат  так  смотри себестоимость к 500 баксам и подгоним.  

3 часа назад, miro сказал:

ваще я думав був написати 138кг, але думаю пацан, як побаче то не пойме де ще гроші за лишніх 2,5тони:umora:

8 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

а в теме цена пакетов 80-100 +++ кг на семью...   

100 с тремя плюсами это как раз и есть ровно  138 кг.  :az:

33 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Если меня цитируете то сначала внимательно прочитайте о  чём  шёл разговор.   не  СТОИМОСТИ    а о  СЕБЕСтоимости матки ..    если у пакетчиков себестоимость только одних маток по 250 гр. то лучше бросать это дело чем работать в минус.

А чем прошлогодняя матка выведенная  в семье из подставленного маточника хуже купленной из нуклеуса со жменей пчелы?Пусть кому не нравится покупают пчел отдельно а маток отдельно в начале мая или конце апреля.

10 часов назад, Yaroslav сказал:

А в яку ціну весною продавались матки?  Ви продавали весною маток?

Регулярно этим занимаюсь и последние два года ситуация на рынке пчеломаток выглядела так. С первого до двадцатого апреля по пятьсот грн., третья декада апреля по 400 грн. и начало мая по 300 грн., с седьмого мая идут уже молодые матки по 300 грн. Сразу вношу ясность, что бывают исключения и две-три матки можно приобрести в любой из вышеперечисленных периодов даже за 100 грн.( в основном когда пчелы за зиму посыпались, опоносились и осталась жменя пчел с маткой)  

2 часа назад, Стахановский сказал:

А чем прошлогодняя матка выведенная  в семье из подставленного маточника хуже купленной из нуклеуса со жменей пчелы?Пусть кому не нравится покупают пчел отдельно а маток отдельно в начале мая или конце апреля.

:frusty:   .Шо об стенку горохом ...человек в себестоимость пакета включил матку с ценой в 250 гр. я ему написал что это не правильно.   или мы как и экспортёры  мёда работаем в ноль. у пакетчика себестоимость должна быть как можно ниже.  но  если вы купили маточники по 250 гривен  или оплатили работу трутням которые спаривались с матками в 250 гривен вот тогда можно считать себестоимость в 250 гр.  а так у каждого пакетчика своя себестоимость.  кто то может свищей оставил. а другой к примеру купил 100 неплодок по 100 гр. пчёлы их перебили и осталась одна с реальной себестоимостью в 10 000 гр...     и могу с уверенностью сказать что 70-90 % пчеловодов в  Украине пакеты продают на свищевых матках.

12 години тому, artemishe сказав:

рахуйте самі,  відкачано загалом 13т меду,  прямих витрат 100к (охорона,  пальне,  ремонт поточний авто,  доплата за вощину,  препарати,  оплата праці помічникам)

Порахував і отримав 7,96гр\кг. добутого меду, підозрюю, що десь щось забули дописати  і вартість грошових витрат більше, нехай 10гр\кг. але і це для мене на диво мало.Спробував прикинути свої витрати: цукор, препарати, пальне,оплата праці отримав 50-60т.гр. щоправда і тов. меду втричі менше. Вийшло 15гр\кг.-досить мало. так і грошей за опт. отримав мало і при цьому на майбутне життя (якщо не відбудеться катаклізмів) повинно хватити.

1 минуту назад, Винодел сказал:

Порахував і отримав 7,96гр\кг. добутого меду, підозрюю, що десь щось забули дописати  і вартість грошових витрат більше, нехай 10гр\кг. але і це для мене на диво мало.Спробував прикинути свої витрати: цукор, препарати, пальне,оплата праці отримав 50-60т.гр. щоправда і тов. меду втричі менше. Вийшло 15гр\кг.-досить мало. так і грошей за опт. отримав мало і при цьому на майбутне життя (якщо не відбудеться катаклізмів) повинно хватити.

я не вказав те що називається капіталовкладеннями, вказав лише поточні витрати (написав - прямі витрати). по перше, не зрозуміло на скільки років розкинути вартість нового вулика, або вантажівки, яка потрібна лише для пасіки. тож можете сміливо помножити 8х2 і отримаємо вже 16 грн. я думаю 50-100 тис мені доведеться витратити взимку скажімо для капіталізації господарства. але ж я можу ці гроші і не витрачати.

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

:frusty:   .Шо об стенку горохом ...человек в себестоимость пакета включил матку с ценой в 250 гр. я ему написал что это не правильно.   или мы как и экспортёры  мёда работаем в ноль. у пакетчика себестоимость должна быть как можно ниже.  но  если вы купили маточники по 250 гривен  или оплатили работу трутням которые спаривались с матками в 250 гривен вот тогда можно считать себестоимость в 250 гр.  а так у каждого пакетчика своя себестоимость.  кто то может свищей оставил. а другой к примеру купил 100 неплодок по 100 гр. пчёлы их перебили и осталась одна с реальной себестоимостью в 10 000 гр...     и могу с уверенностью сказать что 70-90 % пчеловодов в  Украине пакеты продают на свищевых матках.

На этом и построено надувательство пчеловодов.для самоуспокоения считаем минимальную себестоимость пакетов,меда и т.д.Ищем себе оправдание что мы не лохи,которые не ценят свой труд.А обратись к своим потенциальным покупателям так обдерут как липку.К примеру положить шиферину стоит стоимость самой шиферину.Заменить на холодильнике компрессор стои как и сам компрессор,и т.д.

тим ми і відрізняємось від найманих працівників, що я не покладу ці гроші у карман та не поїду десь відпочивати. наразі треба ще одне авто, можливо причіп, можливо десь хата в селі, приміщення для відкачування, приміщення для стільників, мабуть станок для розпечатування, в мене цей список довгий, я не знаю що я зможу зробити у найближчі роки з такою ціною, адже треба ще й на щось жити

2 часа назад, Стахановский сказал:

На этом и построено надувательство пчеловодов.для самоуспокоения считаем минимальную себестоимость пакетов,меда и т.д.Ищем себе оправдание что мы не лохи,которые не ценят свой труд.А обратись к своим потенциальным покупателям так обдерут как липку.К примеру положить шиферину стоит стоимость самой шиферину.Заменить на холодильнике компрессор стои как и сам компрессор,и т.д.

Вы меня уморили.  Хорошо. с Вами соглашусь.  кто продаёт пакеты меньше чем  1500 гр.  и мёд меньше чем 2 бакса те. ЛОХИ ..  к стати розница по 100 гр. так же категория лох ...     Ну что ?  много у нас умников найдётся ????

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Вы меня уморили.  Хорошо. с Вами соглашусь.  кто продаёт пакеты меньше чем  1500 гр.  и мёд меньше чем 2 бакса те. ЛОХИ ..  к стати розница по 100 гр. так же категория лох ...     Ну что ?  много у нас умников найдётся ????

Так и есть.

35 минут назад, Винодел сказал:

Хороший показатель.Но везде так можно по меду сработать.

4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

.....   и могу с уверенностью сказать что 70-90 % пчеловодов в  Украине пакеты продают на свищевых матках.

так це практика делетантів, звичайно можна розвинути тему про свищовий маточник, але якщо, але, якщо всі фактори сприятимуть виведеню матки у свищовому маточнику, який залишився з хвостом, а в тому але необхідна погода, взяток ну і сама бджола, яка залишилась в хвості. Такою практикою не користуюсчь, ба більше того раніше купляв маточники на виході ф1 карніка, аби хвости запрацювали повноцінно, тепер сам продаю маточники для хвостів, тож матки в пакеті йдуть від матеріалу, але і вони замінені в хвості не всі йдуть в зиму бо в нуклеусах може бути щось краще і буде заміна на те краще.

17 часов назад, Yaroslav сказал:

Будь-ласка, а ви можите порахувати собівартість 10 або 100кг.меду?! Дякую

Якщо пасіка на стаціонарі то собівартість 10 кг меду = 3 рамки вощину. Тож 25 за кіло меду це ще забагато.  Пакети по 350, мед по 15-20 і всі в шоколаді, треба тільки розширитись відповідно.

• Like 3
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 1

2 години тому, Серж 82 сказав:

Якщо пасіка на стаціонарі то собівартість 10 кг меду = 3 рамки вощину. Тож 25 за кіло меду це ще забагато.  Пакети по 350, мед по 15-20 і всі в шоколаді, треба тільки розширитись відповідно.

а медоносна база теж розшириться  чи нектаропродуктивнісь  рослин збільшиться... ? 

10 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

:frusty: 

Ви писали, що продавали пакети по 1500, круто:ay:, адже ви писали, що собівартість пакета: -  4 рамки +4 вощини. Непогано ви оцінюєте свій труд. Є на кого рівнятись.

Дешеві пакети - дешевий мед. Все правильно. Тепер розумію чому здають мед по 29-30. Злили пакети, злили мед.:hi:

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Якщо пасіка на стаціонарі то собівартість 10 кг меду = 3 рамки вощину.

У трьох рамках дадана запечатоного до низу буде неменше 12 кг. Нащо рамки з вощиною ставити, вже краще відра у вулик ставити, ще дешевши буде.;)

:IMHO:Мед - нічого не коштує. Є лише затрати на добування цього меду. І у різних пасічників, вони різні.  Тому ніколи небуде  стабільної ціни на пакет, як і на мед. Хтось бере кількість, а хтось якістю. Кожному своє:hi:

52 минуты назад, Sergei 08 сказал:

а медоносна база теж розшириться  чи нектаропродуктивнісь  рослин збільшиться... ? 

Якщо пакети по 350, то на медоносну базу ніхто дивитись не буде. Вигребуть під чисту,  і в серпні з під медогонки здадуть по баксу

3 часа назад, Yaroslav сказал:

Ви писали, що продавали пакети по 1500, круто:ay:, адже ви писали, що собівартість пакета: -  4 рамки +4 вощини. Непогано ви оцінюєте свій труд. 

Мой труд бесценен.  только клиентам не интересно во сколько я оцениваю свой труд . им нужны пакеты но больше платить они не хотят.. а на меньшее я был не согласен. 

Только что, Сергей Тюркин сказал:

Мой труд бесценен.  только клиентам не интересно во сколько я оцениваю свой труд . им нужны пакеты но больше платить они не хотят.. а на меньшее я был не согласен. 

Чому безцінний, 1500 за пакет з урахуванням собівартості пакета;).  Ваші клієнти все правильно підрахували: їдь привези, час, пальне, можливі проблеми подорозі. Можливо, я помиляюсь: були  часи коли пакети у вашому регіоні продавали на місці по 1800-1900 кілька років тому, а точніше 2роки?  

Від вас до нас +- 1100км, є затрати на доставку та ще й заробіток урахувати потрібно того хто везе. Ось і таке ціноутворення і нічого тут невдієш. 

4 часа назад, Серж 82 сказал:

От і розшируйтеся, рванете кущ, саме головне бажаю Вам міцного здоров'я!!!

1 минуту назад, M_Oleksandr_V сказал:

От і розшируйтеся, рванете кущ, саме головне бажаю Вам міцного здоров'я!!!

Якби хто продавав пакети по 350, перший стаю в чергу. Мій телефон під моїм ім"ям!

12 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Давайте ещё посчитаем по рыночной цене тот подснежниковый и вербовый мёд и первую весеннюю пыльцу что пошли на выращивание пчёл и расплода в пакете.. молочко и трут.гомогенат  так  смотри себестоимость к 500 баксам и подгоним.  

Сергій з повагою, який підсніжний мед, його в природі стільки щоб бджолі до вулика летіти:umora:, але....Пакети потрібні бо є попит, пакети продають бо з року в рік більшість здійснює протиройовий прийом, пакети вигідно продавати тим хто не на кочівлі, і ціна пакета повинна мати помірковану собівартість, а не нати.

Ціна пакетів в людей які не кочують на момент їх продажі минулого року була мінімальної бо не знайшли іншого застосування, тут правий треба людям шукати інше застосування..... було, бо цього року маса на ринку пакетів продавців відпала, в 2020 знов це повториться, і більшість не знайде застосування, а покупець втратить продавців з якими можна було тримати золоту середину, але ринком керує не лише здоровий глузд але і жага наживи.Саме найцікавіше буде в 2022 році бо пакети будуть но дорогі, бо їм знайдуть застосування:az:

Максимальнаа ціна пакета = 30-35кг меду на опті на день оплати, хто купляє дорожче або делитанти або дуже великі оптимісти....