Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,120 posts in this topic

26 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

П. прийшов при курсі 1& до 8 грн. 

Це коли таке було??? зате зараз зовсім скоро взагалі по 5 буде

Враховуючи, що я є новачком у справі пакетного бджільництва, немаю постійних клієнтів: насьогоднішній день усе розписано, як по сім"ям так і по пакетах. Завдатки отриманно, трохи хвилююсь, бо погода вносить свої корективи і розумію, що кожен рік буде іншим, як минулий. 

:IMHO:Частково може впливати на ціну пакета, як тут кажуть ціна на мед, зимівля бджіл, тощо, але це частково. Головним фактором зниження ціни на пакети і в тому числі на мед - це бідність населення. Адже пакет у Польщі, Білорусії, Молдові ідентичний нашому; там ті ж самі 4р.р.! А ціна?! Зараз скажуть, а там ціна на мед зовсім інша! Звісно інша, а чому?! Що там якість меду краща, чи пакет кращий?! Там оцінюється гідно праця бджоляра. Тому цінуймо свою працю і хай інші гідно оціннюють!

Для чого писати, що ціна пакета 3+1 -700грн.?!, а чому було не написати  2+2 550грн., а може ще нище?!Ви що думаєте, що тут дурні(наголос ставте на "у") сидять. Нам зрозуміло до чого це все зводиться. 

Все дорощає у нас, а продукція бджільництва падає у ціні. Це ненормально, :IMHO: Тому тут є два, точніше три варіанти. 1. Працювати в двічі більши, а вихлоп той самий.

2. Покинути все і шукати щастя в іншому місці. 3. Цінувати свою працю і тримати ціну на пакети і на мед. Можливо хтось знає інші варіанти, буду радий почути!

1 година тому, gardener сказав:

Це коли таке було??? зате зараз зовсім скоро взагалі по 5 буде

Та 5 же років тому.:dntknw:

1 час назад, Yaroslav сказал:

3. Цінувати свою працю і тримати ціну на пакети і на мед

ну ціну на мед,то ще можна тримати 2-3-6місяців,а пакети то як "гарячі пиріжки" поки свіжі поки й в ціні.:IMHO:

16 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А який то дурень буде купувати пасіку у кінці сезону?

Дуже далекоглядний і небідний, але це не дуже в"яжеться з Вашим визначенням "дурень".:IMHO:

11 часов назад, Triton сказал:

Почему пасек до 100 станет меньше? Чем это аргументировать? 

Там где пасечник в возрасте, никакие изменения на медовом рынке не будут влиять на количество  семей, держим сколько осилим без фанатизма, но молодому пасечнику которых достаточно много надо принимать решение рост пасеки или роение

10 часов назад, miro сказал:

........, друзі я вже другий точок засновую в мережі ресторанно-готельного бізнесу, де продукт бджільництва стає одним із основних, і мені важко самому забезпечити потреби, бо на якісь блінчики йде 2.5 тони меду, на СПА 1тона, віск і інші продукти,......

Гарна інформація для роздумів, ...........мабуть в приваті трохи пізніше варто обсудити це питання.......:hi:

21 хвилину тому, Віктор просто сказав:

Дуже далекоглядний і небідний, але це не дуже в"яжеться з Вашим визначенням "дурень".:IMHO:

А ви, що не в курсі, що бджоли не курчата і їх рахують весною, а не восени?:ah:

Чи у вас в Полтаві з"явилися  свої методи?:dntknw:

9 годин тому, Yaroslav сказав:

а там ціна на мед зовсім інша! Звісно інша, а чому?! Що там якість меду краща, чи пакет кращий?! 

Загальний рівень життя населення.   Ніколи в країні третього світу. якою ми зараз є, ніякий товар не коштує дорожче, ніж в так званих цивілізованих країнах.  І бджоляр, як і його продукція, не є чимось винятковим.  Хочете, щоб Ваші пакети були набагато дорожчими. Чи мед коштував кілька євро за кілограм? Елементарно.    Гарно це по полицях розклав наш форумчанин,  людина з ради форуму - Міко.  Треба щоб була погана зимівля, з втратою більшої частини пасік.  Про загальний рівень життя і вже згадував. Інші, не менш неприємні  ситуації, які зменшать кількість бджолосімей, згадувати не будемо. Навіщо нам сіль на рану?  

А балачки,"хочу скільки то за оце", так і залишаться балачками. Минулого року, на бджіл був ажіотаж.  Пакетчики тільки встигали рамки з вуликів діставати. Ціна росла, бджоли не вистачало. Кількість маткарів-пакетчиків за сезон подвоїлась. Найбільш "продвинуті" швиденько стали "блогерами", та ведуть цілорічний стрім з вулика. Тим самим рекламуючи свою продукцію. Інші. не опанувавші "передові технології",  сидять і чекають покупця вдома. Але товару стало в два рази більше, а покупців в два рази менше.  Пропозицій продажу бджіл, в порівнянні з минулим роком,   більше в рази. Також, не знаю, як десь деінде, а до нас приїхали минулоріч пакети дуже поганої якості.  Інформація від людей,які пакети купляли щороку.  

А взагалі, це бізнес. Який має свої злети і падіння.  :IMHO:

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Я за свій вік (сьомий десяток пішов рахувати) вже добре надивився. Настала ваша черга.:IMHO:

Та економіка і політика пов"язані як сіамські близнюки. А те що до нас в карман вони залізли ви не в курсі? П. прийшов при курсі 8 грн., а пішов вже при 28 !!  Втричі ми збідніли і це реально! А ви говорите про дзеркало?! Я , пенсіонер безправний, вас обікрав, чи мо" оті кагани? А ви не в стані навіть те усвідомити, настільки вам забили голову "томасами "та "візами".    Але все ж пакет має ціну нині 200-250 грн за рр печатну з густообсадженими бджолами.:IMHO:

а матка, матка в яку ціну, якщо слідувати логіці плідна по 100грн, ой я помилився тож матками Ви торгуєте то вони по 350грн. мають бути, а бджоли на нуки бажано по 150грн;).

це так нерозумно має вигляд, якщо чийсь товар оцінює покупець, забувши, що і його товар можуть також оцінити :(

2 хвилини тому, miro сказав:

товар оцінює покупець, забувши, що і його товар можуть також оцінити :(

Найкраща оцінка товару - гроші за нього в кишені:umora:

Реальний випадок. У людини "лягла" пасіка зимою. Десь біля 50 сімей. Залишилось купа суші. Запропонували за неї 30 гривень за рамку.  Бажаючий купити був "посланий" та обізваний "задньопривідним":umora:.  Власник хотів 50 за рамку. В результаті місяців за півтора виплавив трохи воску, що не встигла міль скуштвати.  

Тільки що, Володимир Джос сказав:

Найкраща оцінка товару - гроші за нього в кишені:umora:

Реальний випадок. У людини "лягла" пасіка зимою. Десь біля 50 сімей. Залишилось купа суші. Запропонували за неї 30 гривень за рамку.  Бажаючий купити був "посланий" та обізваний "задньопривідним":umora:.  Власник хотів 50 за рамку. В результаті місяців за півтора виплавив трохи воску, що не встигла міль скуштвати.  

в моєму районі ціна ні на йоту не зменшилась, на 10.05. найнижча ціна в районі 1000грн., але я вважаю ,що товар повинен бути якісним, як і ціна бажана.

Протилежний приклад в одного знайомого лягла пасіка за зиму 50 вуликів, купляє в мене 20 бджолопакетів за 1300грн.,

мій знайомий не є "сліпцем" і прекрасно заходить на сайти з продажі, і втому числі відвідує форуми де бачить дискусії, але чомусь товар бере не по цій ціні , яка б здавалась для нього буде доброю. Я задав йому питання чому він не бере дешевих пакетів, і знаєте, що він відповів, він теж згадав про заднє місце, коли пояснював.

1 час назад, miro сказал:

купляє в мене 20 бджолопакетів за 1300грн.,

1300 за 20 бджолопакетiв , ну це вже занадто дешево 

По 65 гривень пакет ?

9 годин тому, Мико сказав:

1300 за 20 бджолопакетiв , ну це вже занадто дешево 

По 65 гривень пакет ?

65грн. це за бджолу штука, 1300грн. пакет штука, а якщо відверто, то певним речам є пояснення, дорогі пакети тому:

• бджола здорова. Для цього інколи треба жертвувати, причина тому абсолютно не займаюсь лікуванням, зрештою це і причина здорової пасіки.
  • пакет заряджений щиро. Працюю на клієнта, тому немає вислову, а що мені залишиться.
  • бджоли від провіреного матеріалу. Це ми всі прекрасно розуміємо є витрати.

і головне бджола сіра:ah:

:hi:сегодня первая сотня:ay: пакетов уехала за 700 км:az::wave:

Таке можливе???????
Оголошення--------

карпатської породи, 20 штук, по

350 ₴

(067)показатидеталі

Продам Бджолопакети у Львові

Бджолопакети 10 штук, по 

200 ₴

(095) показати

Таке можливе??????? Оголошення--------     Бджолопакети карпатської породи, 20 штук, по
350 ₴ (067)показатидеталі

Інше для побуту » Тварини » Бджоли і вулики (40)

Продам Бджолопакети у Львові

Бджолопакети 10 штук, по          200 ₴   (095) показати
Ціна за рамку.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

21 час назад, miro сказал:

Протилежний приклад в одного знайомого лягла пасіка за зиму 50 вуликів, купляє в мене 20 бджолопакетів за 1300грн.,

У знайомого, тай ще у такому випадку - я б стільки не брав.

В 23.04.2019 в 22:57, Yaroslav сказал:

Все дорощає у нас, а продукція бджільництва падає у ціні. Це ненормально, :IMHO: Тому тут є два, точніше три варіанти. 1. Працювати в двічі більши, а вихлоп той самий.

2. Покинути все і шукати щастя в іншому місці. 3. Цінувати свою працю і тримати ціну на пакети і на мед. Можливо хтось знає інші варіанти, буду радий почути!

Пыльца 100 грн./кг. мёд 32 грн/кг ,пакеты 1000 грн, всё остальное соответствующе.

Edited by Jon

14 часов назад, Король Орест сказал:

У знайомого, тай ще у такому випадку - я б стільки не брав.

Чому, яка причина?

Злиняв мій клієнт на пакети падло,буду знати як завдаток не брати. Будемо робити дешевий мед.

Edited by Женя Циба

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Злиняв мій клієнт на пакети падло,буду знати як завдаток не брати. Будемо робити дешевий мед.

Не вешать нос.Ничего страшного! Когда дешёвые пчёлы, нужно по максимуму давить с них мёд, а когда дорогие, то продавать их. ;):az:

1 час назад, Женя Циба сказал:

Наверное цена была не рыночная. Знакомый договорился в Могилёв Подольском по 900 за пакет(150 шт.) . И то это много просто пакетчик проверенный. 

11 минут назад, igor сказал:

Наверное цена была не рыночная. Знакомый договорился в Могилёв Подольском по 900 за пакет(150 шт.) . И то это много просто пакетчик проверенный. 

Якось воно буде.Зараз хрен поймеш,яка ціна риночна.Після пасхи ціна напевно і 700 буде.

16 минут назад, Женя Циба сказал:

Якось воно буде.Зараз хрен поймеш,яка ціна риночна.Після пасхи ціна напевно і 700 буде.

Ошибка пакетчиков в том что они не установили сразу приемлемую цену хотя-бы 900 грн. и пакетов продалось больше. Многие хотят купить пакеты но денег нет т. к. потенциальных покупателей напугали ценой 1300-1400 и люди вложили деньги в другое. Много знакомых говорят что если б знали что пакет будет 800-900 деньги отложили а так все.... После 10-го мая пакет будет стоить 600 грн и не все продадут. 

Edited by igor