Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,274 posts in this topic

Взаголі то недавно були два інспектори чи як їх там називають з Канади. Відвідали Мукачеве і ще якусь племінну пасіку у Полтавській області. Наскільки мені відомо то в цьому році про поставку ще не йдеться, але є зацікавленість брати наших бджіл на запилення і мова ішла про 50-60 тисяч пакетів. І хочу сказати що нам зараз не сміятись потрібно, а "відкривати двері з ноги" в Канаду і зробити все можливе щоб цю нішу заповнити, бо мед наш скоро буде не потрібен.
І ще - якщо не помиляюсь то цих 50-60 тисяч потрібно поставляти лиш в одну провінцію чи як там у них називають, а таких провінцій там багато.. Тож можливо Україна з меду перекваліфікується на постачальника бджіл на запилення. Хто проти?
Є якесь посилання на інформацію чи так баба бабі сказала?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

1 час назад, Серж 82 сказал:

Хто проти?

Канада.

2 часа назад, Стахановский сказал:

Лет 8 назад продавал немного семей весной.Приехали покупатели-говорят продай всю пасеку мол купим.Оказалось стажа ноль.По ушам натерли им и решили вложиться в пчел.Взяли генератор елмедогонку купили семьи-это я позже узнал.Весной пасеки уже не было.

Видимо в голове были только деньги, как и у "промышленников" 

18 часов назад, Серж 82 сказал:

Взаголі то недавно були два інспектори чи як їх там називають з Канади. Відвідали Мукачеве і ще якусь племінну пасіку у Полтавській області. Наскільки мені відомо то в цьому році про поставку ще не йдеться, але є зацікавленість брати наших бджіл на запилення і мова ішла про 50-60 тисяч пакетів. І хочу сказати що нам зараз не сміятись потрібно, а "відкривати двері з ноги" в Канаду і зробити все можливе щоб цю нішу заповнити, бо мед наш скоро буде не потрібен.

І ще - якщо не помиляюсь то цих 50-60 тисяч потрібно поставляти лиш в одну провінцію чи як там у них називають, а таких провінцій там багато.. Тож можливо Україна з меду перекваліфікується на постачальника бджіл на запилення. Хто проти?

Не треба тут лапшу вішати про Канаду. То діткам в дитсадочку будете чесать про канаду. Де Ви, а де Канада. Не буду нічого тут доводити, бо і так всі розуміють, де казка а де реальність.

9 хвилин тому, Николай Макаров сказав:

Не треба тут лапшу вішати про Канаду. То діткам в дитсадочку будете чесать про канаду. Де Ви, а де Канада. Не буду нічого тут доводити, бо і так всі розуміють, де казка а де реальність.

Не потрібно так критично, між Україною та Канадою підписано угоду про зону вільної торгівлі, в зв'язку з цим може бути досить вигідно обидвом сторонам продаж пакетів.

Більше того Канада має підписану угоду про зону вільної торгівлі з США, не виключено, що дальше пакети поїдуть в штати, а всі ми знаємо, що в штатах популяція бджіл постійно зменшується.

Це все я написав чисто теоретично, виходячи з інформації про зони вільної торгівлі.

Не потрібно так критично, між Україною та Канадою підписано угоду про зону вільної торгівлі, в зв'язку з цим може бути досить вигідно обидвом сторонам продаж пакетів.
Більше того Канада має підписану угоду про зону вільної торгівлі з США, не виключено, що дальше пакети поїдуть в штати, а всі ми знаємо, що в штатах популяція бджіл постійно зменшується.
Це все я написав чисто теоретично, виходячи з інформації про зони вільної торгівлі.
Ну і фантазія у вас[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Цікаво чому мед не їде по такому принципу[emoji848][emoji848][emoji848]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

1 час назад, Николай Макаров сказал:

ОК

18 часов назад, uam_63 сказал:

Є якесь посилання на інформацію чи так баба бабі сказала?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

https://agropolit.com/news/11390-kanada-otsinit-sistemu-derjavnogo-kontrolyu-ukrayini-v-sferi-bdjilnitstva

1 час назад, Николай Макаров сказал:

Буває і казка збуваєся.

А якщо Вас цікавить то можу Вас запевнмти що представники ветеринарної служби Канади приїзжали в Закарпаття і дали позитивний результат.

Займається цим питанням Лях Володимир Іванович.Все в процесі, так що не потрібно так катигорично, бо все може бути.

В 12.03.2019 в 21:39, Ильич (альп) сказав:

Овощеводство - на вложеные 1 грн в прошлом году возврат 10 грн

І чому це всі селяни в Україні, ще не мільярдери  першими номерами в списках Форбс?  1000% чистого прибутку навіть попи не завжди отримують, а вони бізнесмени ще ті. Хоча таке можливо,  але то велика лотерея, і не на кожну культуру, та далеко не кожен рік.   Приятель минулоріч вклав 250 000 гривень, назад отримав 100 000. Чистих збитків  150 000.  Рабська праця всієї сім"ї не рахується.  І повірте, праця з бджолами набагато легша і приємніша, чим праця на землі. Вкладення в землю кожного року колосальні. А техніка, яка купляється не кожен рік, вимагає дорогого обслуговування та ремонту.  Зараз інший приятель тільки на найм людей кожного дня витрачає 1000ує.  При тому, що в нього пропало кілька десятків тон капусти. В яку вкладено теж немало коштів. Один полив в наших краях без штанів залишить.   

А тут все битви тривають:hunter: з одним з головних "ворогів" пасічника, пасічниками-пакетчиками:umora:. Експортерам поки що дали передишку, всі сили кинуті на пакетчиків. "Скільки пакет коштує? а чого так дорого? Треба дешевше. ще дешевше, ще дешевше...  Хочу за мед два доляра і не менше, експортера на палю" . І так по колу. Зате весело.  Інколи.   Кожен товар має свою ціну.  Яку за нього готові заплатити . Все інше - масаж пальців на клавіатурі.   

Я пакети не продаю,  агентом пакетчиків не являюсь:umora:.

• Like 9
  • Haha 3
  • Confused 1

В 03.10.2017 в 12:00, pr1zZ сказал:

А почему нужно учитывать цену на мед? Кто-то использовал сироп гфс в 2 раза дешевле закормка 

А потому !

Все расчитывается от средней рыночной цены меда. 

Пример: мед - 50 грн за 1 кг  . То воск  при этой цене  50 х 3 =150 грн , пылок 50 х 4 =200 грн . 

Цена пакета : 1400 грн : 50 =28 кг меда - 18кг на зимовку =10 кг х50 =500 грн . 1400 - 500 =900 грн . Тоесть 900 грн реальная цена пакета при цене меда 50 грн .это все окупиться на следующий год .при откачки 18 кг меда .

Название фоток19.gif

снова Канада посмотрите видео Баскевича как он общался с канадцом,и он всё доступно изложил.Говорили и мёд по 50 где он был?Хватит лапшу вешать говорите проверенную информацию не детский же сад.

4 часа назад, Ickander сказал:

А потому !

Все расчитывается от средней рыночной цены меда. 

Пример: мед - 50 грн за 1 кг  . То воск  при этой цене  50 х 3 =150 грн , пылок 50 х 4 =200 грн . 

Цена пакета : 1400 грн : 50 =28 кг меда - 18кг на зимовку =10 кг х50 =500 грн . 1400 - 500 =900 грн . Тоесть 900 грн реальная цена пакета при цене меда 50 грн .это все окупиться на следующий год .при откачки 18 кг меда .

Название фоток19.gif

Извините что влажу в дискуссию :hi:, просто хочу поделится как я считаю цену пакета. В наших краях акации почти нет, липы совсем нет по этому считаю только подсолнух, мне реально взять в среднем 30 кг подсолнуха ( можно и больше если дожди будут но это можно ) подсолнух был в этом году по 40 грн, 30кг * 40 грн = 1200 грн, и в пакете 4-ри рамки суши ( в нас можно купить по 40 грн ) 4 * 40 = 160 грн, и того : 1200 + 160 = 1360 грн, корм в зиму не считаю как в место затрат у меня остаются пчелы. 

Выходит цена пакета 1360 грн, если продавать начинающему можно рамки подарить... 1360 грн - 160 грн за рамки = 1200 грн и не меньше  :IMHO1:.

Edited by Віталій.В

мед на експорт може йти, а бджоли ні:hmm: от суть бесіди медовиків.

Вєлічіє, корона аж здирається на голові:evrika:.

Дійсно є така річ, бджоли Закарпаття та й Прикарпаття проходять зараз прискіпливий аналіз, по ходу є шанс на успіх, що бджоли будуть визнані такими, що відповідають санітарним Європейським нормам, нєжданчік, ну звичайно в Європі хотять лишень меду з України тому і ціну на нього занизили. Будують заводи по переробці меду для подальшого експорту, так будують бо в цьому перспектива, це розуміють ті хто грається на ринку, причому тут мед до пакетів? різницю ціни на мед фасований відчуваєте?, а ціну на пакет який залишиться після експорту? нічого, без хвилювань, відчуємо всі:)

Хочу сказати і покупцям і продавцям меньше довіряйте фейковим сторінкам, більше спілкуйтеся з людьми-колегами, робіть свої висновки, керуйтес логікою, фактами. А головне не старайтесь когось розвести і жити одним днем, бажаю всім успіху, для мене дана тема на цей рік вже неактуальна, всім добра.

15 минут назад, Віталій.В сказал:

подсолнух был в этом году по 40 грн, 30кг * 40 грн = 1200 грн, и в пакете 4-ри рамки суши ( в нас можно купить по 40 грн ) 4 * 40 = 160 грн, и того : 1200 + 160 = 1360 грн, корм в зиму не считаю как в место затрат у меня остаются пчелы. 

Выходит цена пакета 1360 грн, если продавать начинающему можно рамки подарить... 1360 грн - 160 грн за рамки = 1200 грн и не меньше

Сонях був по 40 грн?

Як довго? Був і по 28 і по 43 і по 35 і позаторік по 53... Вибирай - яку хочеш ціну. Чому розрахункова ціна - 40 грн? 

2 минуты назад, ромео сказал:

. Чому розрахункова ціна - 40 грн? 

Я здав по 40, трішки прозівав  можна було здати і по 42.

В канаду  и в сша ,ввоз сотовых пакетов запрещен ,только безсотовые 

10 годин тому, Sasha456654 сказав:

а де бачите, що мова про експорт пакетів йде, як сотових, я бачу, що мова йде, як перспектива продажу пакетів за границю, а якщо пакети підуть на експорт в інші країни то звичайно згідно їх вимог.

В ‎12‎.‎03‎.‎2019 в 08:05, Иваныч сказав:

В знакомих сват і Кіровоградській обл. кожен рік купляє самовивозм по 100 пакетів. З 'і'х слів вікачує останній взяток лишає пасіку так в зиму, купляти пакети краще чим обробляти і закормлювати в зиму.:IMHO: і так робить не тільки він.От куди воно пропадає.

При СССР целая отрасль так работала. Закупали в Закарпатье пакеты, использовали на взятке в Сибири, а осенью уничтожали. И так было ежегодно. Не выгодно там столько месяцев зимовать с пчёлами.:dntknw:

Добрый вечер Всем.После весенней ревизии осталось несколько запасных зимовалых отводков на рамку 145.Вот сижу и думку гадаю :hmm:продавать в апреле или начале мая или самому слегка расшириться.Какая примерно их стоимость в нынешнем нелегко году.Подсказывайте.Порода карника.Матки первого поколения от ИО карника пешец на варроатолерант от Липатова.

23 часа назад, Вася Чурей сказал:

То ви цю лапшу не їжте,  Баскевич? Баскевич добре допоміх заробити шахраям, які продають на ОЛХ, він озвучив ціну пакета в 700-800грн. як йому телефонують з західної України і пропонують купити, дешеві пакети але дешевих там нема. І деякі люди повірили. Респект і повага таким блогерам!

я прозреваю с вашей наивности,чесно говоря я ему больше доверяю чем вашим неподтверждённым писулькам,и да пересмотрите видео уловите суть с какой целью он его записал.

21 час назад, Sasha456654 сказал:

там карантин на ввоз пакетов если неосвидомлён  то лучше не писать того чего не знаешь.

31 хвилину тому, феникс сказав:

я прозреваю с вашей наивности,чесно говоря я ему больше доверяю чем вашим неподтверждённым писулькам,и да пересмотрите видео уловите суть с какой целью он его записал.

Ви хочете сказати що в відео неє слів? ( МЕНІ ТЕЛЕФОНУЮТЬ З ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ І ПРИДЛАГАЮТЬ ПО 700-800ГРН ЗА ПАКЕТ) То самі передивіться це відео!

9 минут назад, Вася Чурей сказал:

Ви хочете сказати що в відео неє слів? ( МЕНІ ТЕЛЕФОНУЮТЬ З ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ І ПРИДЛАГАЮТЬ ПО 700-800ГРН ЗА ПАКЕТ) То самі передивіться це відео!

да есть но он что говорит не ведитесь на этих шарлатанов потому что это лохотрон.Он даже звонил к ним так какая это реклама.Что там не понятно он снял видео что бы люди знали этих шарлатанов.

6 минут назад, феникс сказал:

да есть но он что говорит не ведитесь на этих шарлатанов потому что это лохотрон.Он даже звонил к ним так какая это реклама.Что там не понятно он снял видео что бы люди знали этих шарлатанов.

Вы говорите за два разных видео.