Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,104 posts in this topic

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

:ay:. Баки голландки добре стартують

Добре стартують- не означає  ранній або надранній ртзвиток.  Я баків нетримав, але :IMHO:вони не можуть розвиватися скоріше карніки, з якою в цьому напрямку ведуть селекцію.

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Якраз порода у мене - супер :ay:

Ви так часто повторюєте, що у Вас пізно іде розвиток, невстигають набрати силу до акації, треба докупляти ранні пакети, бо ранніх маток нема кому вирощувати, що Вас аж шкода, так мучитеся:ak: щось все це з суперпородою ніяк нестикується... У Вас або порода непідходить під Ваші умови, або вимоги занадто завишені:IMHO:щось обов'язково потрібно міняти

40 минут назад, davolodya сказал:

Добре стартують- не означає  ранній або надранній ртзвиток.  

Дополнил бы что это развитие " раннее"зависит от многих компонентов. От подготовки к зиме,зимовки.Не только от того насколько раньше начала семья сеять а скорее от того как сохранились зимующие пчелы,их состояние ,Насколько весенний прирост от этого будет превосходить отход зимующих пчел ,насколько быстрее произойдет их смена при уровне просадки семьи весной наиболее минимальной.Бывает при облете семья и сильная,но потом постоянно тает на глазах.От породы также зависит возможность накапливать силу ,не останавливать развитие при неблагоприятных условиях,более низких  положительных температурах.

Edited by КАЕ

10 часов назад, Ильич (альп) сказал:

А сумма в 1200 разве себестоимость? Там уже заложена прибыль пчеловода по отдельным позициям.

Это то о чем говорил @Евгений Павлов выше, а @Yaroslav сделал вид, что не понял 

Чому не зрозумів, я ж навіть підтвердив про ціну у 1200.....

11 часов назад, Yaroslav сказал:

Ви щось неуважно спостерігаєте за моїми оголошеннями!Я також продаю по 1200 але і також по 1400. Там просто різна комплектація і дати реалізації. Зайдіть у мої оголошення по продажу там все є розписано:hi:

9 часов назад, igor сказал:

Ярослав, Вы обещали рассказать как Ваша Новогодняя акция по продаже пакетов прошла. Я заметил что у Вас уже третья по счету акция. Самая интересная будет акция к 1-му мая. 

Новорічна Акція показала, що ситуація на ринку є доволі складною. Немає стабільності і впевненості розвитку бджільництва. Це стосується не тільки пакетного бджільництва, але і медового напрямку. Так, я не отримав замовлення, про що свідчить моє оголошення, так само, як і не отримали своїх грошей медовики за мед, який стоїть у бочках. Про що тоді ж можна говорити. 

А що вам з того, що буде з моїми бджолами? Бачу Ви почали втішатись і Вас напевно пре від сміху! Можете втішатись і далі.

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Ну, а за пакет віддав би й 1200 кревних.А за пакети @miro  то - те що він скаже.:IMHO:

@ДобровоЛ , зайдіть в розділ продажа бджолопакетів, маток і там в темі бджолопакети з пасіки mіrо Ви побачите ціну, а вона в різні терміни є різною, тож не тільки умова, але й термін реалізації пакетів теж впливає на ціну:)

22 минуты назад, Yaroslav сказал:

Чому не зрозумів, я ж навіть підтвердив про ціну у 1200.....

Это ответ был Сиверянину, насчет работы пчеловода.

Вас я упомянул в связи с вот этой фразой:

Не знаю, що там медовики прикидували.

Здесь я согласен с Павловым, ситуация с себестоимостью пакета аналогична тому, когда медовики выводят себестоимость меда.

Р.С. За об'явлениями не слежу, поэтому Вашего изменения цены не видел. Хорошего Вам покупателя на пакеты, по цене, которая Вас обоих устроит

Edited by Ильич (альп)

9 часов назад, Николай S сказал:

Ярославе, я куплю на всі гроші що виторгую за мед, якщо продам його по тих цінах які ми тут (в сусідніх темах)прикидували, а саме рахували що 45грн кг  можна погоджуватись,  ну як віриш що продам  мед по такій ціні?

Тут не потрібно мене питати, чи я вірю. Питання продажу вашого меду стосується тільки Вас, як і питання моїх бджіл стосується тільки мене. Я лише можу побажати продати по хорошій ціні, яка влаштує Вас.

8 минут назад, Yaroslav сказал:

Тут не потрібно мене питати, чи я вірю. Питання продажу вашого меду стосується тільки Вас, як і питання моїх бджіл стосується тільки мене. Я лише можу побажати продати по хорошій ціні, яка влаштує Вас.

Звісно, Ви праві, я лише про те, що прослідковується загальна ситуація в галузі,

якщо  медовик   не може реалізувати мед по бажаній  ціні  то і не зможе платити пакетчику, що той просить.:IMHO::dntknw: 

Edited by Николай S

1 минуту назад, Николай S сказал:

Звісно, Ви праві, я лише про те, що прослідковується загальна ситуація в галузі,

якщо  медовик   не може реалізувати мед по бажаній  ціні  то і не зможе платити пакетчику що той просить.:IMHO::dntknw: 

Якщо пакетчик не  отримуватиме бажаного доходу з продажу пакетів, тоді є два варіанта: залишити бджіл і "зроїтися", або стати на колеса і кочувати. Доречі в нас є деякі хлопці, які з Перемишлянщини кочують на Київщину на акацію. Мед як сльоза:ay: і воно того вартує.

1 хвилину тому, Yaroslav сказав:

Новорічна Акція показала, що ситуація на ринку є доволі складною. Немає стабільності і впевненості розвитку бджільництва. Це стосується не тільки пакетного бджільництва, але і медового напрямку. Так, я не отримав замовлення, про що свідчить моє оголошення, так само, як і не отримали своїх грошей медовики за мед, який стоїть у бочках. Про що тоді ж можна говорити. 

"Немає стабільності і впевненості розвитку бджільництва", немає впевненості  будь-який напрямок в аграрній галузі, можна було б так сказати, але кожен напрямок в руках бізнесу, тому однією із складових розвитку є реалізація продукту, який ми отримуємо на пасіці, його реалізація і є основною метою бізнесу який у наших руках, тому ,як ми зуміємо вести бізнесову частину, залежить і розвиток пасіки:IMHO:

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Якщо пакетчик не  отримуватиме бажаного доходу з продажу пакетів, тоді є два варіанта: залишити бджіл і "зроїтися", або стати на колеса і кочувати. Доречі в нас є деякі хлопці, які з Перемишлянщини кочують на Київщину на акацію. Мед як сльоза:ay: і воно того вартує.

Ще один варіант перейти на бартер по меду........там вище рахували на сонях, можна на акацію, в любому випадку, що пакетчик, що медовик повинен мати запасні варіанти і пережити кризу тут повинно бути  бджільництво   + бізнесові здібності ..... 

23 минуты назад, Yaroslav сказал:

А може краще помінять пакет на 10 літрів акації , якщо є де її реалізувати в роздріб даже по 150 грн за літр

Літр акації 150грн - пакет 1500грн :hmm:

Зараз хорошо видно де чиста акація, а де тільки назва

В принципі мені даже вигідно віддать 15 л акації за пакет 4р печаті 80% рамки , або еквівалент  на 25 квітня

Edited by AVA

3 хвилини тому, Николай S сказав:

Ще один варіант перейти на бартер по меду........                   ............в любому випадку, що пакетчик, що медовик повинен мати запасні варіанти і пережити кризу тут повинно бути  бджільництво   + бізнесові здібності ..... 

і в цілому випадає, що пакетчик окрім релізації продукту пакети, почне собі забивати голову реалізацією меду:ay:, як кажуть, - чим би дитя не тішилось, лиш би не плакало. Частковий бартер на пасіці річ сприємлива, звичайно якщо собівартість даного бартеру влаштовує обидві сторони, добре якщо людина володіє такими можливостями бізнесу, практика цьому теж є, але бартер не формує ціни, він лише являється інструментом для реалізації продукту, а нам на ринку необхідна ціна товару, а от як ми його будем реалізовувати ,це вже буде наш бізнес.

1 хвилину тому, AVA сказав:

А може краще помінять пакет на 10 літрів акації , якщо є де її реалізувати в роздріб даже по 150 грн за літр

ось такий елемент реалізації є закріплений ціною обидвох сторін, залишається глянути на ринок який створив ціну і вперед, якщо це влаштовує обидві сторони.А ще є, вощина, віск, рамки, прополіс товари від медовиків які можуть влаштувати пакетчика.

23 хвилини тому, Yaroslav сказав:

я не раз би хотів ті пакети лишити і покочувати, але жінка каже ,що пакети краще, ніж чоловік на кочівлі:umora:, ну це майже рибалка з ночовкою.

1 минуту назад, AVA сказал:

Якби весняного меду не брав, то цікава пропозиція. Навіть би погодився. Беру весняний з садів+ріпак продаю по110 - 120грн. залежно від об"єму. Для себе не проти взяти 10літрів бартером. Але це суто для своєї сім"ї,хоча навіть 20 літрів, щоб подарувати друзям.

9 минут назад, Yaroslav сказал:

Якби весняного меду не брав, то цікава пропозиція. Навіть би погодився. Беру весняний з садів+ріпак продаю по110 - 120грн. залежно від об"єму. Для себе не проти взяти 10літрів бартером. Але це суто для своєї сім"ї,хоча навіть 20 літрів, щоб подарувати друзям.

Я не думав про покупку пакетів , просто прикинув у мене є три бочки чистої акації , яку я можу тільки здати оптом , продажі в розніцу нема зовсім,

а в когось є розніца меду , але проблема продажу пакетів за нормальну ціну , навіщо кочувати якщо можна робить бартер на взаємовигідних умовах

Ну це так плани на слідующий рік

В принципі мені даже вигідно віддать 15 л акації за пакет 4р печаті 80% рамки , або еквівалент  на 25 квітня

Мед із соняха чиста прибиль , акація верне ціну пакета

Edited by AVA

20 минут назад, miro сказал:

я не раз би хотів ті пакети лишити і покочувати, але жінка каже ,що пакети краще, ніж чоловік на кочівлі:umora:, ну це майже рибалка з ночовкою.

Там якщо раптово повернеться то може почути " а мій придурок по рибу поїхав":umora:

30 минут назад, AVA сказал:

Залишилось лише визначити як розподілити  транспортні затрати.....

1 минуту назад, Николай S сказал:

І куди посадить пакети . Хіба що у бочку кинуть дві перемички почепить рамки і хай тянуть язики до низу :hmm:

Буде зразу сотовий мед на Європу :umora:

1 час назад, Yaroslav сказал:

А що вам з того, що буде з моїми бджолами? Бачу Ви почали втішатись і Вас напевно пре від сміху! Можете втішатись і далі.

Я не хотел не над кем смеяться. Я хочу донести одно поставте адекватную цену от 800 до 1000 грн.. 

Мы все вместе не виноваты в сложившейся ситуации на пчеловодном рынке. 

1 минуту назад, AVA сказал:

І куди посадить пакети . Хіба що у бочку кинуть дві перемички почепить рамки і хай тянуть язики до низу :hmm:

Буде зразу сотовий мед на Європу :umora:

Емальовані  40літрові каструлі теж підійдуть:umora:

6 минут назад, Николай S сказал:

Якщо серйозно то такі меди як чиста акація , липа можуть стать хорошим бартером для пакетчиків і медовиків

У яких відповідно є ринок збуту меду в розницю а в других немає

А то кормем перекупів а самі сидемо без грошей , тому що мед здав дешево на опт і відповідно купляєш пакет за дешево

4 минуты назад, Николай S сказал:

Емальовані  40літрові каструлі теж підійдуть:umora:

Бочка стоє як каструля , але язик буде в два рази довший

Треба буде серйозно посадить сімью в маю в бочку десь в холодку поставить  і до кінця сезону не трогать :hmm:

17 минут назад, AVA сказал:

Бочка стоє як каструля , але язик буде в два рази довший....

готові до використання кастрюлі, з льотками біля дна  значно дешевші....:)