Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

6,228 posts in this topic

Для загального розвитку про ціну пакета: 

А  что на Востоке так пчелы ведутся  что их фурами покупают или деньги больше некуда вкладывать?Лично для меня покупка пакетов -это результат плохой зимовки как правило по вине пчеловода.

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

Бог свидетель, не злорадствую! Но это мне напоминает как медовики (по осени) прикидывали себестоимость меда! :hmm:

Только что, Евгений Павлов сказал:

Бог свидетель, не злорадствую! Но это мне напоминает как медовики (по осени) прикидывали себестоимость меда! :hmm:

Ви так швидко переглянули відео, чи вже його бачили, що так швидко відписали?

3 минуты назад, ленивый Трутень сказал:

А  что на Востоке так пчелы ведутся  что их фурами покупают или деньги больше некуда вкладывать?Лично для меня покупка пакетов -это результат плохой зимовки как правило по вине пчеловода.

Факторов много, согласен! Плохая зимовка, расширение пасек, или просто заработок на "пакетах"
 Многие покупают (покупали) из-за последнего.

Вина (плохой зимовки)- это понятие растяжимое

А пчеловодов на самом деле очень много, чес слово.

2 минуты назад, Евгений Павлов сказал:

Не знаю, що там медовики прикидували. Но в даному випадку Папп Віктор наближенно описав ціну пакета з ціною на різні складові даного продукта, які ціни є загальновідомими. Що тут не так?!

2 минуты назад, Евгений Павлов сказал:

А пчеловодов на самом деле очень много, чес слово.

Саме так, хтось з них купить і мої пакети чи бджолосім"ї;):hi:

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

Дай Бог! На каждый товар " э свiй покупець"! Все буде добре! Як для Вас так i для нас!:ay:

1 час назад, Yaroslav сказал:

Не знаю, що там медовики прикидували. Но в даному випадку Папп Віктор наближенно описав ціну пакета з ціною на різні складові даного продукта, які ціни є загальновідомими. Що тут не так?!

Если Вы согласны с ценой из этого видео в 1200 грн, то почему Вы продаете свои за 1400?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

1 минуту назад, Ильич (альп) сказал:

Если Вы согласны с ценой из этого видео в 1200 грн, то почему Вы продаете свои за 1400?

Ви щось неуважно спостерігаєте за моїми оголошеннями!Я також продаю по 1200 але і також по 1400. Там просто різна комплектація і дати реалізації. Зайдіть у мої оголошення по продажу там все є розписано:hi:

5 минут назад, Ильич (альп) сказал:

А работа пчеловода?

36 минут назад, Сіверянин сказал:

А работа пчеловода?

А сумма в 1200 разве себестоимость? Там уже заложена прибыль пчеловода по отдельным позициям.

Это то о чем говорил @Евгений Павлов выше, а @Yaroslav сделал вид, что не понял 

Edited by Ильич (альп)

3 години тому, ленивый Трутень сказав:

А пакетне бджільництво для вас не існує? Тобто покупка пакетів для створення медовиків , приміром, до акації в північних районах - у нашій Київській, Чернігівській чи Сумській?:ah:

3 часа назад, Yaroslav сказал:

Я думаю, если б медовики сняли аналогичный ролик для экспортёров мёда то это б не как не повлияло на цену мёда. 

Снимите лучше ролик спрос на пакеты он больше будет обосновывать цену. Ярослав, Вы обещали рассказать как Ваша Новогодняя акция по продаже пакетов прошла. Я заметил что у Вас уже третья по счету акция. Самая интересная будет акция к 1-му мая. 

Edited by igor

3 години тому, Евгений Павлов сказав:

Факторов много, согласен! Плохая зимовка, расширение пасек, или просто заработок на "пакетах"
 Многие покупают (покупали) из-за последнего.

Правильно, Євгене. Якщо я порорахую розходи на зимівлю і покупку пакетів - й вигіднішими будуть пакети, я їх куплю. А чому б і ні? Мої бджоли із-за пізнього весняного розвитку можуть не встигнуть наростити достатню силу до цвітіння акації. А у мене на стаціонарі , де я тримаю Дадани, це один-єдиний головний взяток. А ці вулики не призначені для кочівель -  вже не ті молодецькі сили, щоб їх тягати...:IMHO: То що , я повинен пропустити цей взяток, який я десятиріччями  створював - насадив власноруч цілий акаційний ліс?..

14 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Мої бджоли із-за пізнього весняного розвитку можуть не встигнуть наростити достатню силу до цвітіння акації. А у мене на стаціонарі , де я тримаю Дадани, це один-єдиний головний взяток

Тоді навіщо тримати такі бджоли, що непідходять під Ваші умови? Може простіше поміняти породу, з раннім розвитком, ніж щороку купувати пакети?:)

4 години тому, Yaroslav сказав:

За його підрахунками легко зметикувати , що матки з племзаводу мають коштувати 550 гривасів...(до самого кінця часу немає додивитися).

Та за таку ціну, і я ціле літо просидів би на матководстві... А при нинішніх цінах не хочу тратити найкращу пору року, щоб сидіти на привязному утриманні, як на галері( цитата все того ж Романовича) на виведенні маток. Тож цього року об"ви на їх продаж не подаватиму - життя то одне і воно проходить бистро...:dntknw:

Ну, а за пакет віддав би й 1200 кревних.А за пакети @miro  то - те що він скаже.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ

25 хвилин тому, davolodya сказав:

Тоді навіщо тримати такі бджоли, що непідходять під Ваші умови? Може простіше поміняти породу, з раннім розвитком, ніж щороку купувати пакети?:)

Якраз порода у мене - супер :ay:. Баки голландки добре стартують. Але у нас - північ України, а це не Крим,  Закарпаття чи Таврія. Та навіть й не Львів - ми від вас добряче теж відстаємо по весняному календареві.:IMHO: Тож простіше запастися бджолами з регіонів, де тепліше й підключити їх до збирання нектару з нашої акації. Інколи це буває вигідно.

В 17.02.2019 в 21:24, виталий херсон сказал:

Нет,  беру средний показатель 50 кг, по 1,5 у.е. и делю пополам.

Добре, берем середне 50кг,  але чому по 1.5у.е?,   рахуйте по 36грн які сьогодні  є реальними на ринку......

4 часа назад, Yaroslav сказал:

Ярославе, я куплю на всі гроші що виторгую за мед, якщо продам його по тих цінах які ми тут (в сусідніх темах)прикидували, а саме рахували що 45грн кг  можна погоджуватись,  ну як віриш що продам  мед по такій ціні?

45 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, а за пакет віддав би й 1200 кревних.А за пакети @miro  то - те що він скаже.:IMHO:

ну а фейсбук сьогодні видав таке,це ще тільки20.02.2019р. запасаемся попкорном.   image.thumb.png.333d9eb74eedeae09237c73010d38f0c.png

ну а фейсбук сьогодні видав таке,це ще тільки20.02.2019р. запасаемся попкорном.   image.thumb.png.333d9eb74eedeae09237c73010d38f0c.png
Так це очевидно, в травні буде вагон обяв по 700-800

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

5 часов назад, Николай S сказал:

Добре, берем середне 50кг,  але чому по 1.5у.е?,   рахуйте по 36грн які сьогодні  є реальними на ринку......

В прошлом сезоне сдал по, 48 в этом по 40 плюс розница или другой мед кроме подсолнуха смотря как повезет, для себя вывел нижнюю границу рентабельности 1,5 ,а вобщем чем ниже затраты( пчелы, бензин, наемный труд) тем лучше.

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Правильно, Євгене. Якщо я порорахую розходи на зимівлю і покупку пакетів - й вигіднішими будуть пакети, я їх куплю. А чому б і ні? Мої бджоли із-за пізнього весняного розвитку можуть не встигнуть наростити достатню силу до цвітіння акації. А у мене на стаціонарі , де я тримаю Дадани, це один-єдиний головний взяток. А ці вулики не призначені для кочівель -  вже не ті молодецькі сили, щоб їх тягати...:IMHO: То що , я повинен пропустити цей взяток, який я десятиріччями  створював - насадив власноруч цілий акаційний ліс?..

Так а что Вы будите делать с теми пакетами после акации . акация неделю и отцвела  а у Вас и свои силу набрали и с пакетов повыходил расплод  ..

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Якраз порода у мене - супер :ay:. Баки голландки добре стартують. Але у нас - північ України, а це не Крим,  Закарпаття чи Таврія. Та навіть й не Львів - ми від вас добряче теж відстаємо по весняному календареві.:IMHO: 

Так если у Вас холоднее то и Акация зацветает позже .  А наличие рядом леса в ваших условаях гарантирует ранний принос пыльци. ( практически сразу после весеннего облёта) и следовательно возможность раннего старта. так  что если Вы считаете что  Ваши семьи не успевают в развитии к акации то нужно пересмотреть технологию содержания  или как Вариант у Вас завышенные требования к развитию семей к акации.

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Інколи це буває вигідно.

:ay:   Вот здесь я соглашусь.   ИНОГДА.  это когда ХОРОШИЙ  пакет  стоит 500-600 гр.  а акация  более 100 гр. за кг   то если не подведёт погода то может оказаться и выгодно ..   а так проще  за те деньги что хотите купить пакеты купить сразу на опте по 60-80+ ту акацию и продавайте её у себя на Троещине а главное что здесь без пролёта в отличии от пакетов.

В 17.02.2019 в 13:23, igor сказал:

Облет пошёл хороший. Раньше чем в том году почти на месяц))). Тоже не маловажный фактор цены на пакеты. 

Облет раньше на месяц-это еще не окончание зимовки. Это может быть фактором немаловажным ,но неизвестно в какую сторону.

Edited by КАЕ