Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

В теме 3 546 сообщений

Облет пошёл хороший. Раньше чем в том году почти на месяц))). Тоже не маловажный фактор цены на пакеты. 

Поделиться сообщением

video-f55439b11348db8ff508bb649380a611-V.mp4

Херсонщина облет))) 

Изменено пользователем igor

Поделиться сообщением

В 20.01.2019 в 13:53, Мико сказав:

или пол-дня в Польше 

Езжайте все за границу ,там платят больше

Было бы мне хоть на 20 лет меньше ,уже бы там давно обосновался 

Була б там вже своя хата, земля та велика пасіка...

Поделиться сообщением

25 минут назад, Віктор60 сказал:

Була б там вже своя хата, земля та велика пасіка...

На котрiй би працювали знедоленi  пасiчники Украiни 

Поделиться сообщением

В 20.01.2019 в 21:38, феникс сказав:

во какой делило,всё он делит,вот и мы стали делит и опа а оно не выгодно таким делилам как вы денюжку давать

Держите свою денюжку при себе и не скорое воду- хотите заработать - покупайте пакеты ,а пр-т билет на Польшу...

Поделиться сообщением

В 21.01.2019 в 22:15, Yaroslav сказав:

Я не казав, що пакет принесе 100кг. Я говорив, що з зимувалої сім"ї, яка попрацює на ріпаку+ відводок на соняшнику+ різнотрав"я на стаціонарі =при сприятливих умовах отримаю 100кг.

Може...

Поделиться сообщением

В 14.02.2019 в 19:37, Віктор60 сказав:

...Але не хотів би я зв'язуватися з " юними академіками" від бджільництва - нерви потріпають, а потім ще й претензії виставляються чому нема з пакета 100 кг меду ( нікого ж не цікавить, що з пшениці,кукурудзи... бджоли мед не носять).

пакети належно продавайте тоді притензій не буде, я он до кожної партії пакетів безоплатну дарю лопату мед вигрібати, тому з моїх пакетів по 100кг легко вигрібають,   маркетинг то сила.:)

Поделиться сообщением

37 хвилин тому, miro сказав:

пакети належно продавайте тоді притензій не буде, я он до кожної партії пакетів безоплатну дарю лопату мед вигрібати, тому з моїх пакетів по 100кг легко вигрібають,   маркетинг то сила.:)

І до кожної бджоли по 2 відра чіпляєте щоб більше меду носили?

Поделиться сообщением

8 часов назад, igor сказал:

Облет пошёл хороший. Раньше чем в том году почти на месяц))). Тоже не маловажный фактор цены на пакеты. 

І в нас пішов обліт:ay:. І як у лютому обліт бджіл впливає на ціну пакета? 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

І в нас пішов обліт:ay:. І як у лютому обліт бджіл впливає на ціну пакета? 

Да ни как , для меня лично только цена на мед влияет, а она падает увы.

Поделиться сообщением

19 минут назад, виталий херсон сказал:

Да ни как , для меня лично только цена на мед влияет, а она падает увы.

:IMHO:Як ціна на мед, який ще не зібраний бджолами та відкачений бджолярами впливає на пакет, який весною буде куплятись!? Я розумію, до чого ви підводите.

А якщо ціна на мед в кіньці літа буде від 50 грн. за кг. ви будите доплачувати потім за пакет продавцю пакетів!?;)

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

ви будите доплачувати потім за пакет продавцю пакетів!?

Никто ничего не будет доплачивать, тут главное не пролететь.Так что продадите ровно за столько, сколько смогут Вам за них заплатить.Еще два месяца, и все будит разрисовано, только в каких тонах.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Як ціна на мед, який ще не зібраний бджолами та відкачений бджолярами впливає на пакет, який весною буде куплятись!? Я розумію, до чого ви підводите.

А якщо ціна на мед в кіньці літа буде від 50 грн. за кг. ви будите доплачувати потім за пакет продавцю пакетів!?;)

Нет,  беру средний показатель 50 кг, по 1,5 у.е. и делю пополам.

Поделиться сообщением

Пакетчики напевно думают що криза 18-19 року в бджiльництвi  пройдет мимо них десь поза лiсом.

Поделиться сообщением

1 час назад, Владимир Татомир сказал:

Никто ничего не будет доплачивать, тут главное не пролететь.Так что продадите ровно за столько, сколько смогут Вам за них заплатить.Еще два месяца, и все будит разрисовано, только в каких тонах.

Якщо Ви медовик і здали менше ніж за 40 грн. - Ви вже пролетіли і ми тут вам нічим не зарадим. Паніка, яку поширили в інтернеті, зокрема про Аргентину, що там сильний медозбір є фейком. Нажаль люди повелись і понесли мед. Більша частина тримає і чекає свою ціну.

А щодо пакетів, продам по тій ціні, яку виставив. Неподобається комусь, хай шукає дешевше. Якщо не продам, це мій клопіт.

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергей 2014 сказал:

Пакетчики напевно думают що криза 18-19 року в бджiльництвi  пройдет мимо них десь поза лiсом.

:IMHO:Кризи ніякої немає, це Вас змушують думати таке і різні вброси кидають:"ціни не буде, здавайте мед...." і побігли. Спокойствіє, только спокойствіє панове:hi:

Поделиться сообщением

4 години тому, Віктор60 сказав:

І до кожної бджоли по 2 відра чіпляєте щоб більше меду носили?

відра то таке, а супутниковий навігатор від голови СПУ то є обовязковим, бо реєстровані пакєти меду носять більше, аніж нереєстровані.

Поделиться сообщением

2 години тому, Сергей 2014 сказав:

географічно моя пасіка під лісом, а залісом озимий ріпак, тож я продаж скоротив лише з причини поза лісом де є ріпак, а минулорічний обкат пасіки на соняшнику мене взагалі втішив, тож я саме більше націлений поза лісом, хоча перед лісом теж є на продажі:)

Поделиться сообщением

17 минут назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Кризи ніякої немає, це Вас змушують думати таке і різні вброси кидають:"ціни не буде, здавайте мед...." і побігли. Спокойствіє, только спокойствіє панове:hi:

Мед здав ще у вереснi (немае що здавать) . Розширення можем провести за рахунок соiх,(без ущерба для производства). А Вам спокойствие,  только спокойствие.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

Мед здав ще у вереснi (немае що здавать) . Розширення можем провести за рахунок соiх,(без ущерба для производства). А Вам спокойствие,  только спокойствие.

А я ж про що. Кожному своє!

Поделиться сообщением

16 минут назад, miro сказал:

географічно моя пасіка під лісом, а залісом озимий ріпак, тож я продаж скоротив лише з причини поза лісом де є ріпак, а минулорічний обкат пасіки на соняшнику мене взагалі втішив, тож я саме більше націлений поза лісом, хоча перед лісом теж є на продажі:)

З святом Вас !

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти