Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)  

197 проголосовавших

1. 1. Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)

• менше 400 грн
      1
    • 400-600 грн
      2
    • 800-1000 грн
      36
    • 1000-1200 грн
      54
    • 1200-1500 грн
      85
    • більше 1500 грн
      19
  2. 2. Ціна за пакет на 8 рамок 145х435 (6 з расплодом)

• до 500 грн
      4
    • 500-700 грн
      1
    • 700-900 грн
      19
    • 900-1100 грн
      38
    • 1100-1500 грн
      90
    • більше 1500 грн
      45

В теме 1 536 сообщений

3 минуты назад, M_Oleksandr_V сказал:

Я сам планую продати, ну в таку ціну не віру, 1200 за дворняг і 1500 за щось путьне, ТАК!

а 1700 - 2000 :dntknw: 

2000 можливо за сімю?

Зрозумійте мене правильно, я не проти, але я не віру! Навіть при тому що дійсно зима цього року відсіяла великий відсоток сімей, і дійсно попит на бджолу виріс з порівнянням минулих років! 

IMG_5570.JPG

Поки що цирфа до 20% втрат, але то можно сказати норм в розрізи країни

Поделиться сообщением

2 минуты назад, rudakov сказал:

Поки що цирфа до 20% втрат, але то можно сказати норм в розрізи країни

Звідки взята ця цифра?

В бджільництві важко визначити такі цифри (по зимівлі, по меду, по отруєнню і т.д. ) я б сказав не реально!

Поделиться сообщением

19 минут назад, rudakov сказал:

Тепла погода

Де ви її побачили?

14 минут назад, rudakov сказал:

Поки що цирфа до 20% втра

У трьох областях,які облетілись?  Кінцевий результат по зимівлі буде 1червня.

Изменено пользователем Олег77

Поделиться сообщением

51 минуту назад, Олег77 сказал:

1700грн-2000грн продаж з 10мая 2018р.3+1

Ну-уу, с 10го это крутовато, а вот с 1го по 10е в самый раз. :IMHO:

Кому не нравится цена, пройдитесь по базару...:umora:

Поделиться сообщением

А те,що відбувається щас,коли чистять гніздо,а рамка з бджільми стоїть в снігу,а на задньому плані фото кучугура із трьох  тонн снігу,важко назвати обльотом,тим більше кінцем зимівлі.Тим хто вже "закінчив зимівлю" рекомендую глянуть на прогноз погоди.Це ви називаєте обльот? фото з гугла.Хотя в фейсбуці таких повно цьогорічних.Картинки по запросу Облет пчел по снегуКартинки по запросу Облет пчел по снегуСкоріше це називається суход......чкою.

Поделиться сообщением

3 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Я сам планую продати, ну в таку ціну не віру, 1200 за дворняг і 1500 за щось путьне, ТАК!

2000 можливо за сімю?

Це ви отримаєте 1200, а серед покупців є умільці які ваш безпородний пакет через 2 тижні після покупки, втюхають за 1700 якомусь умільцю, який потім в цій же темі буде жалітись, які насправді пакети можна купити, без маток, без розплоду, без бджіл, та ще й в дірявому ящику.

Панове пакетчики купуйте пакети безпосередньо на пасіці, а найголовніше вибирайте рамки самі, а не що дадуть , якщо господар не дозволяє, домовляйтеся з іншим продавцем. 

Поделиться сообщением

В 12.03.2018 в 21:44, Ильич (альп) сказав:

Ціна на пакети починає конкретизуватися 

Якщо комусь цікаво 3+1  ціна 1200 грн. 

Якщо потрібні пакети звертайтеся надам дані пасічника. 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Kolja.BI сказав:

Це ви отримаєте 1200, а серед покупців є умільці які ваш безпородний пакет через 2 тижні після покупки, втюхають за 1700 якомусь умільцю, який потім в цій же темі буде жалітись, які насправді пакети можна купити, без маток, без розплоду, без бджіл, та ще й в дірявому ящику.

Панове пакетчики купуйте пакети безпосередньо на пасіці, а найголовніше вибирайте рамки самі, а не що дадуть , якщо господар не дозволяє, домовляйтеся з іншим продавцем. 

Ну тут я з вами  частково згідний. Але продавець має сказати з яких вуликів можна відбирати а з яких ні. 

Адже так і можна продати ядро пасіки. 

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, ЧудоПчела сказав:

Ну тут я з вами  частково згідний. Але продавець має сказати з яких вуликів можна відбирати а з яких ні. 

Адже так і можна продати ядро пасіки. 

Ну це само собою зрозуміло. В когось може бути вулик під замком, а хтось захоче пакет у хазяйської жінки спробувати, і в першому, і в другому випадках треба в хазяїна запитати дозволу:umora:.

Изменено пользователем Kolja.BI

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Kolja.BI сказав:

Ну це само собою зрозуміло. В когось може бути вулик під замком, а хтось захоче пакет спід хазяйської жінки попробувати:umora:.

Хоча і закупшики тоже наглий народ попадаються....  Переважна це перекупи.....  Які любою ціною хочуть намахати пасічників із двох сторін. 

Поделиться сообщением

4 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

Интересно, почему существует разница в цене между чем-то путним и дворнягами

Поделиться сообщением

16 минут назад, Kolja.BI сказал:

))) На моїй пасіці Ви безпородних не знайдете!!! 

Коли цитуєте, то цитуйте по повідомленню, думаючи а не :ae:

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Волкотрубенко сказав:

Тому що є пакети з матками які належать до якоїсь породи, виведені згідно з технологією,  а є пакети з матками які вивелись зі свищів після продажі пакету минулого року. І так з року в рік.

Як на Вашу думку, різниця повинна бути між цими пакетами чи ні?

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

А также від порідних можна виводити маток і отримувати відомі показники.  А звичайні то це чисто на мед і матка на сезон. 

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

))) На моїй пасіці Ви безпородних не знайдете!!! 

Коли цитуєте, то цитуйте по повідомленню, думаючи а не :ae:

В даній темі обговорюємо ціну , а не породу, так що  ...

Якщо образив, прошу вибачення.

Изменено пользователем Kolja.BI

Поделиться сообщением

1 час назад, ЧудоПчела сказал:

А также від порідних можна виводити маток і отримувати відомі показники.  А звичайні то це чисто на мед і матка на сезон. 

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Тому що є пакети з матками які належать до якоїсь породи, виведені згідно з технологією,  а є пакети з матками які вивелись зі свищів після продажі пакету минулого року. І так з року в рік.

Як на Вашу думку, різниця повинна бути між цими пакетами чи ні?

Конечно же я понимаю стереотип, что породистое должно стоять дороже. Серьезные пакетчики сами формируют пакеты или присутствуют. Даже перекупы. Скажите, много интересовались паспортными данными матки при покупки пакета? Или больше смотрели на состояние семьи и расплода. Даже если матка и свищевая, но разогнала семью к ранним срокам, значит до конца сезона она точно протянет. Важнее при покупки состояние семьи на момент а не наличие голубых кровей Пакет изначально надо рассматривать как одноразовая семейка до осени.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

я понимаю стереотип, что породистое должно стоять дороже.

Для мене це не стереотип а аксіома. Я розумію що можуть так "скластись зірки" що десь якась місцева свищовка може вистрілити і спрацювати навіть краще ніж інша "породиста", але для мене важливіший рівномірний результат на пасіці, а цього можна добитись тільки з "правильними" бджолами :IMHO:

15 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

значит до конца сезона она точно протянет.

Мені не потрібно щоб вона "протянула", мені потрібно щоб вона нормально відпрацювала. :hi:

17 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

Пакет изначально надо рассматривать как одноразовая семейка до осени

Вам видніше :wave:

Поделиться сообщением

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Для мене це не стереотип а аксіома. Я розумію що можуть так "скластись зірки" що десь якась місцева свищовка може вистрілити і спрацювати навіть краще ніж інша "породиста", але для мене важливіший рівномірний результат на пасіці, а цього можна добитись тільки з "правильними" бджолами :IMHO:

Мені не потрібно щоб вона "протянула", мені потрібно щоб вона нормально відпрацювала. :hi:

Вам видніше :wave:

В природе существуют только два вида маток: роевые и все остальные. Семьи с роевыми матками будут выгодно отличаться на момент формирования пакета. Одна беда, себестоимость их намного выше остальных. Если матка отлично сеит до первого мая, до первого июля она будет сеять также, а больше и дольше, не нужна ее яйценоскость.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Волкотрубенко сказал:

В природе существуют только два вида маток: роевые и все остальные. Семьи с роевыми матками будут выгодно отличаться на момент формирования пакета. Одна беда, себестоимость их намного выше остальных. Если матка отлично сеит до первого мая, до первого июля она будет сеять также, а больше и дольше, не нужна ее яйценоскость.

Роевые матки хорошие но что делать с тем что это передается .На следующий год зад

олбаешся их по деревьям собирать

Изменено пользователем матка

Поделиться сообщением

8 часов назад, Kolja.BI сказал:

Як це господар недозволяє? Покупець повинен бачити за що гроші платить. Я наприклад лиш після відбору кришки закриваю. Мені ліньки відбирати, нехай самі собі беруть, я спостерігаю і розказую їм казки 

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Серж 82 сказал:

Як це господар недозволяє? Покупець повинен бачити за що гроші платить. Я наприклад лиш після відбору кришки закриваю. Мені ліньки відбирати, нехай самі собі беруть, я спостерігаю і розказую їм казки 

Скільки помню,господар їх ніколи й не відбирав.Це щас попривикали,в інтернеті виставив обяву, куплю бджолопакети 10шт. і сидить жде тендер він відітілі обявив,Ще й шоб доставили йому до -дому.Тільки не в цьому році.

Поделиться сообщением

10 минут назад, Олег77 сказал:

Скільки помню,господар їх ніколи й не відбирав.Це щас попривикали,в інтернеті виставив обяву, куплю бджолопакети 10шт. і сидить жде тендер він відітілі обявив,Ще й шоб доставили йому до -дому.Тільки не в цьому році.

Я би взагалі пакети через договір продавав :IMHO:. Де все буде вказано, відповідно до стандартів.

Поделиться сообщением

1 час назад, Серж 82 сказал:

:hi:Якщо за день треба відібрати 100 , або 150 пакетів, повірте, часу на "я спостерігаю і розказую їм казки" не вистачає. 

Поделиться сообщением

13 часов назад, матка сказал:

Роевые матки хорошие но что делать с тем что это передается .На следующий год зад

олбаешся их по деревьям собирать

Что передается?

Вы еще спросите что делать через три года. Все хотят отбить в этом году, так что если принесут 70 кг, то уже придумаете что сделать с матками. Да и зачем пускать их на третий сезон? 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти