Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)  

191 пользователь проголосовал

1. 1. Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)

• менше 400 грн
      1
    • 400-600 грн
      2
    • 800-1000 грн
      35
    • 1000-1200 грн
      51
    • 1200-1500 грн
      84
    • більше 1500 грн
      18
  2. 2. Ціна за пакет на 8 рамок 145х435 (6 з расплодом)

• до 500 грн
      4
    • 500-700 грн
      1
    • 700-900 грн
      19
    • 900-1100 грн
      35
    • 1100-1500 грн
      88
    • більше 1500 грн
      44

В теме 1 526 сообщений

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А де це й коли ви таку ціну бачили : 70х26= 1820гривасів ?:ah:

70 Х 8 =560

мёд принимали тоже по 8 

Поделиться сообщением

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

А я этот год продавал по 1500..  А на новый сезон вообще в раздумиях . или поставить 2 тыс. за пакет или не продавать пакеты и пускай носят мёд

если практически ничего не делать с семьёй то это 

50 кг мёда х 50 гривен =2500 гривен 

если немножко поработать то 

80 х 50  =4000 гривен 

если есть навыки высшего пилотажа   то 

100 х 50 = 5000 гривен :rofl:

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Мико сказав:

А если после продажи 100  пакетов , ещё и не досчитается в  хозяйстве 400 рамок отстроенной суши 

Восстановить которую "хвостами" очень тяжело 

не говоря уже  про  замену хотя бы 25 %  старой суши 

ага на віск жадними очами, то бажання на продаж пропадає одразу

Поделиться сообщением

Еще зима не началась и еще не закончилась.... А вы уже продаете и покупаете пакеты ))))))))))))  Цена будет когда будут первые результаты зимовки (Западная Украина)  + Курс доллара + Инфляция.... Может в марте 2018 года буханка хлеба будет за 50 грн..... никто нечего не знает ......

Изменено пользователем PEN

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Мико сказав:

70 Х 8 =560

мёд принимали тоже по 8 

Та тоді у мене й пенсія солідною була

Поделиться сообщением

2 часа назад, miro сказал:

та сама ситуація,вже сьогодні люди готові робити предоплату на пакети,спрос на пакети в цьому році відрізняється суттєво замовлення вже є повне,в розмові з покупцями є згода ,що пакети зростуть в ціні на 50-40%,з головами районих обєднань розмовляв,теж саме говорять,що замовлення на пакети вже розпочались,і що ціна зросте по відношенню до цьогорічної на 50%.

И так какждый год )))))))))))))) В итоге по 800 - 850 продавали в мае 2016 года  ..и кстати не плохие пакеты..... 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, PEN сказав:

И так какждый год )))))))))))))) В итоге по 800 - 850 продавали в мае 2016 года  ..и кстати не плохие пакеты..... 

я по такій ціні не продавав:),так-що не надійтесь дешевий сир лише ..........

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, PEN сказав:

Еще зима не началась и еще не закончилась.... А вы уже продаете и покупаете пакеты ))))))))))))  Цена будет когда будут первые результаты зимовки (Западная Украина)  + Курс доллара + Инфляция.... Может в марте 2018 года буханка хлеба будет за 50 грн..... никто нечего не знает ......

Тоді поїду до дочки в Нідерланди. Там є постійно акція  у сусідньому магазині - три буханки кілограмові - по 1, 20 євро. Тобто  - 30.60 :ah:

Тож навіть за євро дешевше буде.

Поделиться сообщением

6 минут назад, miro сказал:

на Вас ніхто і не надіється ))))))))))))  Крім Вас є ще декілька тисяч бджолярів  )))

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, miro сказав:

Але ваші пакети класні, отож того вони варті!:ay:

Поделиться сообщением

1 час назад, kalina сказал:

Несколько лет назад уважаемый Мико пытался меня  пристыдить и обвинить в Бог весть каких грехах. 

"Опубликовано: 22 января, 2013 · Жалоба

Мико писал:
Просто не люблю, когда некоторые,весь Точёк за несмыслёнышей держат Особенно расписуя возможности своего товара как манну небесную opr06KA5.gif"

Романович, что изменилось? Только то, что теперь Вы в роли продавца пакетов?

Оказывается 75 кг с пакета за сезон - это не предел. Те, кто стоят за моими пакетами в очереди берут от 80 до 120 кг за сезон.

И уже сейчас  на следующий год   всё заказано.

А цена будет в апреле и не меньше, чем в этом году.

Позволю себе напомнить речь шла как из 30 пакетов получить за один сезон 50 семей и накачать3750 кг мёда а не то как со 135 полноценных семей накачать 5000 кг мёда по 37 кг с семьи Извините, вынудили :az: Больше с вами на эту тему ни- ни На другую будь ласка

Это ответ на ваш пост от 22 января 2013 года 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, PEN сказав:

на Вас ніхто і не надіється ))))))))))))  Крім Вас є ще декілька тисяч бджолярів  )))

А я іншої думки...

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, PEN сказав:

ну тему саме не Западная Украина відкрила, а Північна, це ж ви Суми відкрили і чомусь нападаєте на нас,відкрили тему спитали ціну,люди проаналізували і відповіли,дальше почалась "жаба" в принципі вона вже і буде до весни тут райкати,ну прийдеться терпіти,і попри все пояснювати як і минулого року чому, за чим і з чим:)

Поделиться сообщением

40 минут назад, Шахматист сказал:

По полторы?, не отдам не одного пакета! ;)

Уяснил четко, что с семьи бакфаста, в случае не продажи пакета, до подсолнуха полторы тЫщи в кармане и семья в расцвете сил готова к подсолнуху. При всем этом, телодвижения возле ульев минимальные.  :az:

Но если они специально приготовлены с лета и посажены в еле живые  улья производства 1925 года 

и увеличивать пасеку нет желания 

приходится продавать 

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Але ваші пакети класні, отож того вони варті!:ay:

я тут не один з класними пакетами,я лише відстоюю ціну класних пакетів,бо получається,що хочуть класні пакети,а ціну  х....у{хорошу}

Изменено пользователем miro

Поделиться сообщением

17 минут назад, PEN сказал:

Ну так надо отвлечься как то от темы сайта о мёде 

Поделиться сообщением

7 минут назад, miro сказал:

ну тему саме не Западная Украина відкрила, а Північна, це ж ви Суми відкрили і чомусь нападаєте на нас,відкрили тему спитали ціну,люди проаналізували і відповіли,дальше почалась "жаба" в принципі вона вже і буде до весни тут райкати,ну прийдеться терпіти,і попри все пояснювати як і минулого року чому, за чим і з чим:)

6 минут назад, miro сказал:

я тут не один з класними пакетами,я лише відстоюю ціну класних пакетів,бо получається,що хочуть класні пакети,а ціну  х....у{хорошу}

Поясніть чим краще Ваші пакети за 1500 грн від пакета за 850 якиі продає дідусь який тримає с бабусею 150 вуликів, і якому немає змоги бігати з рамками і качати мед ))))) Поясність ?

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, PEN сказав:

но зараз Ви цитуєте не тисячу бджолярів,а мене одного,то уявіть яка тисяча бджолярів надія на мене одного,що я класні пакети не почну продавати за копійки:hi:

Поделиться сообщением

Тільки що, PEN сказав:

Поясніть чим краще Ваші пакети за 1500 грн від пакета за 850 якиі продає дідусь який тримає с бабусею 150 вуликів, і якому немає змоги бігати з рамками і качати мед ))))) Поясність ?

опаньки,а що я вже ціну свою називав,чи дідусь з бабусею???? поясніть мені і скажіть де ціна дідуся з бабусею тут є, і де є моя ціна яку я Вам назвав???

Поделиться сообщением

16 минут назад, Мико сказал:

Позволю себе напомнить речь шла как из 30 пакетов получить за один сезон 50 семей и накачать3750 кг мёда а не то как со 135 полноценных семей накачать 5000 кг мёда по 37 кг с семьи Извините, вынудили :az: Больше с вами на эту тему ни- ни На другую будь ласка

Это ответ на ваш пост от 22 января 2013 года 

Я не злопамятная, на Вас не обиделась, я для себя давно  сделала вывод. Даже если женщина трижды права, надо согласиться с мужиком - пусть он чувствует себя "победителем".

Если у Вас осталось желание узнать,  как из 30 пакетов получить за один сезон 50 семей и накачать 3750 кг мёда - могу поделиться, но это уже в другой теме

Поделиться сообщением

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

по 1, 20 євро. Тобто  - 30.60 :ah:

Наверное   36..    Як пакеты будете продавать правильно считайте.

Поделиться сообщением

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

О! Значить я продаватиму, якщо перезимую на соняху.:ah: І акаційного меду мені тоді вже не потрібно буде.:IMHO:

Хвости по декілька рамок принесуть і так, якщо буде виділяти

Поделиться сообщением

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

На задвірках та у кінці полів, на галявинах її часто бачу побіля Києва. Видно дбають про неї деякі "овочівники".

Здавайте їх мєнтам, бо в нас є діти і внуки, і нам тої зарази не треба.

Поделиться сообщением

2 часа назад, miro сказал:

це можлива ціна в можливих термінах,тобто десь 15 травня, і от потім ціна може піти або в низ, як багато сподівається,або як цього року в верх,ціна ж квітневих пакетів та тих, що на перше травня мабуть 1500грн.буде, але я це говорю про ціну на Заході,на Сході , Півдні і Півночі там мабуть ціна на порядок буде вища, як Романович і Сергій кажуть 1500-2000 і це мабуть нижня планка

Якби хто дав гарантію що взяток буде як в цьому сезоні, то однозначно не продавав би, але як то кажуть - якби в роті росли гриби то і в ліс би не ходив.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Якби хто дав гарантію що взяток буде як в цьому сезоні, то однозначно не продавав би, але як то кажуть - якби в роті росли гриби то і в ліс би не ходив.

я в принципі не переживаю,бо від кочівлі мене вже нічого не стримує,вулики із глибокою вентиляцією,багатокорпусні,транспорт в наявності,лише здоров'я і дожити, та й  вперед:)

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти