Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)  

111 пользователь проголосовал

1. 1. Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)

• менше 400 грн
      1
    • 400-600 грн
      0
    • 800-1000 грн
      22
    • 1000-1200 грн
      35
    • 1200-1500 грн
      45
    • більше 1500 грн
      8
  2. 2. Ціна за пакет на 8 рамок 145х435 (6 з расплодом)

• до 500 грн
      4
    • 500-700 грн
      1
    • 700-900 грн
      11
    • 900-1100 грн
      25
    • 1100-1500 грн
      49
    • більше 1500 грн
      21

В теме 632 сообщения

15 хвилин тому, Серж 82 сказав:

А може і ціла сотня, бо щось пан Андрій зарано відкрив тему. Біжу в аптеку запасуся корвалолом :umora:

Ліпше на город до якоїсь бабусі за коноплями...:rofl::umora::wave:

Поделиться сообщением

23 хвилини тому, Джаз сказав:

Беглый просмотр по сайтам. Самые дешёвые по 900, самые дорогие 1300 (одно объявление 2500 пакет :blink:). Ну и у каждого разные условия минимума, цены на ящик, доставки. 

В этом году парни с Бердянска брали в Харьковской обл. 30 пакетов по 850 грн., ящики их, забирали сами.

Теж непогана ціна була - дивлячись для кого...

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Серж 82 сказав:

В мене один знайомий першу партію продав по 950, другу по 800, а коли після 15 травня дзвонили -шукали і давали по 900, то він жалів що продав по 800.

Так буде і в наступному році, будуть і дешеві пакети.

те саме і у мене було 28 травня я продавав пакети не з своєї пасіки по тій же ціні,що і 13травня,такщо ті що вагались 13 травня продавати ,чи ні виграли в тому,що мали з однієї бджолосімї по два пакети:dntknw:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ліпше на город до якоїсь бабусі за коноплями...:rofl::umora::wave:

Ого, у нас уже не знайдеш. Колись в дитинстві пам'ятаю бабки ще сіяли щоб зберегти насіння.

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, miro сказав:

та сама ситуація,вже сьогодні люди готові робити предоплату на пакети,спрос на пакети в цьому році відрізняється суттєво замовлення вже є повне,в розмові з покупцями є згода ,що пакети зростуть в ціні на 50-40%,з головами районих обєднань розмовляв,теж саме говорять,що замовлення на пакети вже розпочались,і що ціна зросте по відношенню до цьогорічної на 50%.

О! Значить я продаватиму, якщо перезимую на соняху.:ah: І акаційного меду мені тоді вже не потрібно буде.:IMHO:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 03.10.2017 в 16:10, Сергей Тюркин сказав:

А я этот год продавал по 1500..  А на новый сезон вообще в раздумиях . или поставить 2 тыс. за пакет или не продавать пакеты и пускай носят мёд

і це вірно,просто, що получається коли ти робиш пакет за всіма вимогами і знаєш ,що цей пакет в певновідповідних умовах дасть результат,то і ціна такого пакету відповідна,а коли формують пакети аби називалось пакет і гроші хотять ті самі,то будьласка нехай їдуть і трісуть їм пусті рамки називаючи те ,що - я йому струсив аж з двох рамок бджолу,

яка так і не попала до ящика,абож привезуть собі з дешевих пакетів хвороби,а потім по всіх сайтах пишуть, як то їх обманули,тож скажу так, кому ціна,а кому пакети.

Изменено пользователем miro

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Ого, у нас уже не знайдеш. Колись в дитинстві пам'ятаю бабки ще сіяли щоб зберегти насіння.

На задвірках та у кінці полів, на галявинах її часто бачу побіля Києва. Видно дбають про неї деякі "овочівники".

Поделиться сообщением

54 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Якраз у 2014 не продавав пакети, бо давали 320 грн(30 баксів). 64 бакси давали 2011-2012 роки 

так це той рік, вигоди продавати не було ніякої і не продавав, як і більшість,та й пакети в цей рік йшли...... краще помовчати

Поделиться сообщением

22 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я вважаю , що на даному етапі весною реальна ціна пакета буде у межах 1200 гривасів.:IMHO: Я про нижню планку...

Це якщо не враховувати українські реалії на той час -  "франкшизу".:ah:

це можлива ціна в можливих термінах,тобто десь 15 травня, і от потім ціна може піти або в низ, як багато сподівається,або як цього року в верх,ціна ж квітневих пакетів та тих, що на перше травня мабуть 1500грн.буде, але я це говорю про ціну на Заході,на Сході , Півдні і Півночі там мабуть ціна на порядок буде вища, як Романович і Сергій кажуть 1500-2000 і це мабуть нижня планка

Поделиться сообщением

Несколько лет назад уважаемый Мико пытался меня  пристыдить и обвинить в Бог весть каких грехах. 

"Опубликовано: 22 января, 2013 · Жалоба

Мико писал:
Просто не люблю, когда некоторые,весь Точёк за несмыслёнышей держат Особенно расписуя возможности своего товара как манну небесную opr06KA5.gif"

Романович, что изменилось? Только то, что теперь Вы в роли продавца пакетов?

Оказывается 75 кг с пакета за сезон - это не предел. Те, кто стоят за моими пакетами в очереди берут от 80 до 120 кг за сезон.

И уже сейчас  на следующий год   всё заказано.

А цена будет в апреле и не меньше, чем в этом году.

Поделиться сообщением

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Гарна ціна... Але то ж у вас - на півдні.  

С  Киева тоже приезжали за пакетами.

Еще позвонили ребята с Хмельницка  взять пакеты. Я им обьясняю что у них пакеты на месте дешевле а они мы хотим бакфаст. Я им говорю что всё заказано . а они мы дадим на 200 гр.дороже. я им сказал когда все пакеты отпущу может с десяток еще выделю.  приехали  взяли десяток по 1700 гр.  ну я им все таки  сразу 2 тысячи вернул .а то как то не удобно за последние пакеты взять дороже чем за первые. 

Поделиться сообщением

45 минут назад, kalina сказал:

Оказывается 75 кг с пакета за сезон - это не предел. Те, кто стоят за моими пакетами в очереди берут от 80 до 120 кг за сезон.

Наверное на следующий год продам свои семьи, и стану в очередь до вас за пакетами

Поделиться сообщением

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Скорее всего=))) Ща гляну когда бакс по 8 был=)))

С 2008 по 2014

2 часа назад, Серж 82 сказал:

А може і ціла сотня, бо щось пан Андрій зарано відкрив тему. Біжу в аптеку запасуся корвалолом :umora:

Не, пиво и рыбка. Можно с чипсами, ну или попкорн. Кто что предпочитает 

Изменено пользователем Ильич (альп)

Поделиться сообщением

1 час назад, Серж 82 сказал:

Приезжайте, у меня за забором на территории школы в этом году пара елок росла выше моего роста 

Изменено пользователем Ильич (альп)

Поделиться сообщением

1 година тому, kalina сказав:

Несколько лет назад уважаемый Мико пытался меня  пристыдить и обвинить в Бог весть каких грехах. 

"Опубликовано: 22 января, 2013 · Жалоба

Мико писал:
Просто не люблю, когда некоторые,весь Точёк за несмыслёнышей держат Особенно расписуя возможности своего товара как манну небесную opr06KA5.gif"

:rofl: Дай Боже, нашому теляті вовка з"їсти...:umora: :az:

Росія - окупант ,  і про це не забувайте, плануючи продаж. Навіть через Білорусь тепер так просто не проїдуть...

Поделиться сообщением

8 минут назад, Ильич (альп) сказал:

С 2008 по 2014

Не, пиво и рыбка. Можно с чипсами, ну или попкорн. Кто что предпочитает 

А я медовуху хочу попробовать сделать, много не промытого забруса осталось=)

Поделиться сообщением

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

С  Киева тоже приезжали за пакетами.

Еще позвонили ребята с Хмельницка  взять пакеты. Я им обьясняю что у них пакеты на месте дешевле а они мы хотим бакфаст. Я им говорю что всё заказано . а они мы дадим на 200 гр.дороже. я им сказал когда все пакеты отпущу может с десяток еще выделю.  приехали  взяли десяток по 1700 гр.  ну я им все таки  сразу 2 тысячи вернул .а то как то не удобно за последние пакеты взять дороже чем за первые. 

Ну, у мене баки. Причому мамки чисто F-1 від голандських. Перезимує материнка - спродаватиму пакети за таку ціну, бо надоїло таскатися з банками з медом. І вік не той, та й здоров"я теж...

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал: Навіть через Білорусь тепер так просто не проїдуть...

Да без проблем проезжают. У нас на овощном рынке фуры на Москву помидором тарятся регулярно

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

:rofl: Дай Боже, нашому теляті вовка з"їсти...:umora: :az:

Росія - окупант ,  і про це не забувайте, плануючи продаж. Навіть через Білорусь тепер так просто не проїдуть...

так окупант,і ціна явно через те теж дешева,но як відкриється збут в якусь дирку на Європу,чи Азію то на пакети мабуть всі перейдуть:)

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Ильич (альп) сказав:

Да без проблем проезжают. У нас на овощном рынке фуры на Москву помидором тарятся регулярно

От так воно: кому война, а кому і мать родна...:blink::hmm:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Мико сказал:

Я вот уже записал 30 пакетов с баками по 1500 гривен 

По полторы?, не отдам не одного пакета! ;)

Уяснил четко, что с семьи бакфаста, в случае не продажи пакета, до подсолнуха полторы тЫщи в кармане и семья в расцвете сил готова к подсолнуху. При всем этом, телодвижения возле ульев минимальные.  :az:

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

А я медовуху хочу попробовать сделать, много не промытого забруса осталось=)

класну тему відкрили треба так було і назвати ціна на пакет та скільки забрусу на медовуху, зараз тему назвуть флуділкою,скажуть ще їй не час,і фсьо:( в аптеку так і не сходжу

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Шахматист сказав:

По полторы?, не отдам не одного пакета! ;)

Уяснил четко, что с семьи бакфаста, в случае не продажи пакета, до подсолнуха полторы тЫщи в кармане и семья в расцвете сил готова к подсолнуху. При всем этом, телодвижения возле ульев минимальные.  :az:

Це так. Баки - для пасічників диванчикового "розливу" - м"ясним - теж підходять.:ay:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Серж 82 сказал:

А скільки вартував мед, коли пакети були по 70 зелених?

70 зелёных стоил при развале страны ,когда масса народа , спасая деньги от гиперинфляции ударилась в пчеловодство 

Поделиться сообщением

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Ещё посчитайте сколько они весной на развитие сьедят  свежепринесённого нектара и пыльци и тогда вообще пропадёт желание их продавать.

А если после продажи 100  пакетов , ещё и не досчитается в  хозяйстве 400 рамок отстроенной суши 

Восстановить которую "хвостами" очень тяжело 

не говоря уже  про  замену хотя бы 25 %  старой суши 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти