Перейти к содержанию
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)  

197 проголосовавших

1. 1. Ціна за пакет 3+1 (рамка на 300)

• менше 400 грн
      1
    • 400-600 грн
      2
    • 800-1000 грн
      36
    • 1000-1200 грн
      54
    • 1200-1500 грн
      85
    • більше 1500 грн
      19
  2. 2. Ціна за пакет на 8 рамок 145х435 (6 з расплодом)

• до 500 грн
      4
    • 500-700 грн
      1
    • 700-900 грн
      19
    • 900-1100 грн
      38
    • 1100-1500 грн
      90
    • більше 1500 грн
      45

В теме 1 536 сообщений

8 часов назад, Yaroslav сказал:

дане потепління може негативно вплинути на хід зимівлі і попит і ціна на пакет зросте

Поделиться сообщением

нормально зимуют,у меня на сетке в основном,25 доска, верх неутеплен. Расплода не будет:IMHO: а на цену пакетов  повлияет цена на мед,весной.

Поделиться сообщением

4 години тому, охотник пчел сказав:

а на цену пакетов  повлияет цена на мед,весной.

:IMHO1: 50на50.

Поделиться сообщением

Думаю що ціну на пакети обговорювати ще зарано. Попереду ще два місяці зими а вже є сім'ї з розплодом. Сьогодні бджоли літали і я глянув вибірково шість сімей, то дві з розплодом. Чесно кажучи незнаю що й робити, тому наразі питання продажу не стоїть, головне аби пасіку вберегти.

Поделиться сообщением

Прошу помощи в оценке необходимых вложений на одну вновь создаваему семью на пасеке. 

Пока у меня выходи так:

Улей -750. Рамки(16Д+10П) -130. Вощина(1,6кг) - 305. Сахар -130(Спорный момент, но имеет место быть). Лекарства- 40. Кормушка-40. РР -  40(85). Кочевая сетка -10.Заставная -12. Летки-18. Краска-10. Пакет(3+1)-1200. Примерный итог 2700 грн.  :IMHO1:

Поделиться сообщением

21 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Прошу помощи в оценке необходимых вложений на одну вновь создаваему семью на пасеке. 

Пока у меня выходи так:

Улей -750. Рамки(16Д+10П) -130. Вощина(1,6кг) - 305. Сахар -130(Спорный момент, но имеет место быть). Лекарства- 40. Кормушка-40. РР -  40(85). Кочевая сетка -10.Заставная -12. Летки-18. Краска-10. Пакет(3+1)-1200. Примерный итог 2700 грн.  :IMHO1:

Думаю що цю суму (крім вощини лікарств, цукру) треба розділити на 10-15 років(може і більше прослужить - залежно від якості вулика). Залишаться витрати на придбання пакету. Якщо пакет не вгробити до осені  то нарік не прийдеться купляти знову. Далі рахує кожен сам по своїх медозбірних умовах. Ну і звичайно ціна пакету залишається під питанням, тому набираємся терпіння і чекаємо весни.

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Серж 82 сказал:

Думаю що цю суму (крім вощини лікарств, цукру) треба розділити на 10-15 років(може і більше прослужить - залежно від якості вулика). Залишаться витрати на придбання пакету. Якщо пакет не вгробити до осені  то нарік не прийдеться купляти знову. Далі рахує кожен сам по своїх медозбірних умовах. Ну і звичайно ціна пакету залишається під питанням, тому набираємся терпіння і чекаємо весни.

Вы меня немного не поняли. Допустим у вас есть пчелы, и вы желаете расширится. Сколько вам необходимо затратить денег на одну новую :hi:единицу(единоразово)

Изменено пользователем Пчеломучитель_ua

Поделиться сообщением

49 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Вы меня немного не поняли. Допустим у вас есть пчелы, и вы желаете расширится. Сколько вам необходимо затратить денег на одну новую :hi:единицу(единоразово)

Все залежить, як саме Ви захочете розширюватися. Одна справа купити пакет або сім'ю, зовсім інша-- впіймати рій або зробити відводок від своїх, те ж саме стосується вулика, можна купити, а можна зробити самому.  В результаті затрати будуть відрізнятися кардинально.

Я як створював свою пасіку з нуля, вулики зробив сам, рої впіймав, в першу зиму пішло 6 сімей з мінімальними затратами. Витрати були лише на ліки від кліща, та цукор на зиму,а також на необхідний дрібний інвертар

Поделиться сообщением

6 минут назад, davolodya сказал:

Все залежить, як саме Ви захочете розширюватися. Одна справа купити пакет або сім'ю, зовсім інша-- впіймати рій або зробити відводок від своїх, те ж саме стосується вулика, можна купити, а можна зробити самому.  В результаті затрати будуть відрізнятися кардинально.

Я як створював свою пасіку з нуля, вулики зробив сам, рої впіймав, в першу зиму пішло 6 сімей з мінімальними затратами. Витрати були лише на ліки від кліща, та цукор на зиму,а також на необхідний дрібний інвертар

Сделать самому, это тоже деньги. И свой труд стоит денег.  Свой отводок или же купленный пакет это одно и тоже.(вы его просто купили сами у себя). 

Так считаю, как написал выше. Вы можете привести свои цифры:hi:

Поделиться сообщением

21 хвилину тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Свой отводок или же купленный пакет это одно и тоже.(вы его просто купили сами у себя). 

В моїй місцевості, якщо не зробити весною відводка, сім'ї порояться, небуде ні меду, ні бджіл, якщо невстережете.  Тому  свої відводки для себе ніколи неоцінюю, є відводок, і добре. Інша справа, якщо свій відводок іде на продаж, тоді його стандарт і вартість буде як у нормального пакета. А от вже про конкретну суму говорити наразі зарано, спочатку перезимувати потрібно, всі ціни будуть зрозумілі після весняного обльоту

Те ж саме стосується вулика., самому зробити, буде в 2-3 рази дешевше, ніж купити готовий

Поделиться сообщением

О себе я покупаю пакеты каждый год. И в этом году буду покупать но это я к чему говорю и продавец у которого я беру пчел сегодня сам мне звонит(прежние года я сам к нему названивал а он мне свои условия говорил то давай перезимуем то то цена пакета это мешок сахара то какое то кол-во мёртвых американских президентов то есть ещё что-то) и говорит ты приедешь я отвечаю не знаю а он мне сколько будешь покупать если приедешь я говорю всё будет зависит от цены на что он мне говорит что цену подымем на 100грн больше чем в прошлом году я говорю что это нормально. В конце разговора он мне говорит что не будет искать себя покупателя а то его коллеги цену заломили а теперь себя за локти кусают мол постоянный клиент ушёл. Так что ситуация на рынке неоднозначная одни ловят журавль в небе а другие довольствоваться синицей в руках

Поделиться сообщением

2 часа назад, Клуб Пчёл сказал:

О себе я покупаю пакеты каждый год. И в этом году буду покупать но это я к чему говорю и продавец у которого я беру пчел сегодня сам мне звонит(прежние года я сам к нему названивал а он мне свои условия говорил то давай перезимуем то то цена пакета это мешок сахара то какое то кол-во мёртвых американских президентов то есть ещё что-то) и говорит ты приедешь я отвечаю не знаю а он мне сколько будешь покупать если приедешь я говорю всё будет зависит от цены на что он мне говорит что цену подымем на 100грн больше чем в прошлом году я говорю что это нормально. В конце разговора он мне говорит что не будет искать себя покупателя а то его коллеги цену заломили а теперь себя за локти кусают мол постоянный клиент ушёл. Так что ситуация на рынке неоднозначная одни ловят журавль в небе а другие довольствоваться синицей в руках

Більше він вам, не телефонуватиме,йому вже запропонували 55у.о.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Якщо чесно, то я і не вникав так серйозно, розширяюсь по мірі можливості, і основні витрати для мене це - вулик (стараюсь робити сам, дещо докуповую),  решту витрат - це ті витрати без яких нікуди не дінешся, і якщо вже купив вулик то мусиш і витратитися до кінця. 

На сьогоднішній день  затрати швидко окуповуються за декілька місяців. Це я порівнюю з тими видами діяльності де окупний період може сягати 5-7 років.

Поделиться сообщением

11 минут назад, Олег77 сказал:

Кто предложил? 

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Клуб Пчёл сказал:

Кто предложил? 

Той хто некупляє.

Поделиться сообщением

1 час назад, Олег77 сказал:

мол постоянный клиент ушёл

Куда он ушел? Крім постоянного кліента,появилось два не постоянних клієнта,повірьте мені..........телефон не виключається,від цих клієнтів :hi:

Поделиться сообщением

1 час назад, Олег77 сказал:

Куда он ушел? Крім постоянного кліента,появилось два не постоянних клієнта,повірьте мені..........телефон не виключається,від цих клієнтів :hi:

Да знаю как он не отключается а потом в средине мая звонят приезжай и забери а кому они нужны в средине-конце мая. ВСЕМ УЛАЧНЫХ ПРОДАЖ И УДАЧНЫХ ПРЕОБРКТЕНИЙ. ДА И О ПРИБУДЕТ С ВАМИ ПОЛНЫЕ БОЧКИ МЕДА. 

Поделиться сообщением

4 часа назад, Серж 82 сказал:

Якщо чесно, то я і не вникав так серйозно, розширяюсь по мірі можливості, і основні витрати для мене це - вулик (стараюсь робити сам, дещо докуповую),  решту витрат - це ті витрати без яких нікуди не дінешся, і якщо вже купив вулик то мусиш і витратитися до кінця. 

На сьогоднішній день  затрати швидко окуповуються за декілька місяців. Це я порівнюю з тими видами діяльності де окупний період може сягати 5-7 років.

Честно я не знаю  по поводу быстрой окупаемости...вот хочу посчитать, а не выходит.

Поделиться сообщением

16 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Честно я не знаю  по поводу быстрой окупаемости...вот хочу посчитать, а не выходит.

По Ваших підрахунках витрати складають -2700, я наприклад здав мед по - 46. Рахуємо: 2700:46=58 кг меду. Тепер дивіться на свої медозбірні умови і середню продуктивність по пасіці,  Якось так :IMHO:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

По Ваших підрахунках витрати складають -2700, я наприклад здав мед по - 46. Рахуємо: 2700:46=58 кг меду. Тепер дивіться на свої медозбірні умови і середню продуктивність по пасіці,  Якось так :IMHO:

И получается что можно  даже в ноль не выйти:IMHO1: 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

И получается что можно  даже в ноль не выйти:IMHO1: 

Звичайно що можна, тому кожен повинен виходити з власних умов. Погодні умови і інші ризики не беру до уваги(можна і взагалі сезон пролетіти). 

Поделиться сообщением

14 часов назад, Олег77 сказал:

Вибачте мене.........не правильно написав 60у.о.        

Поделиться сообщением

На зібранні  поспілкувався  з колегою що багато років возить з заходу бджіл.Його думка, що ціну піднімуть на сотню гр.,мені, як потенційному покупцеві така думка подобаеться.Така собі невелика інфляція .Не подождуюсь з думкою, досить розповсюдженою , що після першой декади травня продажні бджоли "нікому не потрібні".Бджоли подрібні в будь -яко пору і ціна їм різна.Якщо спланувати свою роботу на отримання соняхового меду медозбір з якого починаеться у нас з 10 -15 липня і до початку серпня , то відводок (3+1) з плідною маткою(яка не переривала"сіяти") -може принести тов. мед -якщо він зроблен до 5 червня.Минулого року продав  чотири  тогорічні відводки з м. матками в червні(точной дати не помню, якщо комусь треба можу пошукати в записнику).Це були відводки з м . матками що набрали силу(вибрав кращіх) в ящик поклав 4рр(дадана) там де показалось мало бджіл ще струсив.Корм також був присутнім, бо годував сиропом.ЦЕ  була не комерційна оборудка, не в тім справа.Судячи з деяких ознак отримувачі залишились задоволені .Також і мої, непродані ,з такими ж  матками -карпатянками приблизно такого ж сроку початку червління і сили принесли товарного меду, невідомо точно скільки. бо я не науковець що ставить дослід -нотаток і зважувань не веду.

Думаю з тих відводків, що приїдуть на ПМЖ в третій дек. квітня (з деяких місць продають по 4рр, для нас це кондиції сім.)можна буде зробити два які на ГВ принесуть тов. меду.Не полінуюся повторю-треба купити здорових гарних бджіл, контролювати їх розвиток,при необхідності допомогати(кормами,місцем розташування,температурним режимом,ін.).

Поделиться сообщением

Як на мене ціну на пакети буде формувати  тільки попит:IMHO: ціна на мед стала нема очікуваних 2 у.е. при курсі 25 грн це було ще реально при курсі 29 грн. це майже фантастика. зараз є попозиції 1100-1300 грн. але реальна  ціна буде десь на початку квітня:IMHO:  і як покадує досвід останіх років  можна купити пакет в 20  числах травня на відсотків 20 дешевше

Поделиться сообщением

В 13.01.2018 в 19:58, Николай77 сказал:

років  можна купити пакет в 20  числах травня на відсотків 20 дешевше

Так це хвости від пакетів чи як ? За умови що зазвичай пакет 1-5 травня то якщо тримати до 20 можуть помахати ручкою :IMHO:тому собівартість пакету + 10$ перекупу. Я рахую собівартість 40.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти