Перейти к содержанию

Викрадена пасіка 64 вулики Рута!


mascot

Рекомендуемые сообщения

Только что, sarmat сказал:

шукати потрібно десь поряд.

Навідника - так, а вулики скоріш вже в іншій області. Бо якщо робиш заяву у поліцію, то шукають у межах твого району-області, а за межами там інші поліц. керманичі - у них свої проблеми...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, sarmat сказал:

не думаю, такі речі роблять по наводці, або ж ті, хто вже там бував і знає як часто навідуються до точка. Це робота не одного дня, відслідкувати графік господаря. шукати потрібно десь поряд. (моя думка!)

Чим більше крадуть тим дальше відвозять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Stol сказал:

Чим більше крадуть тим дальше відвозять

100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо здавали мед, і приїзджали заготовлювачі за медом то може бути звязок і тут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, sarmat сказал:

не думаю, такі речі роблять по наводці, або ж ті, хто вже там бував і знає як часто навідуються до точка. Це робота не одного дня, відслідкувати графік господаря. шукати потрібно десь поряд. (моя думка!)

100%.                       Бджоли залишать, а корпуси   відвезуть  бусом  покупцю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, sarmat сказал:

не думаю, такі речі роблять по наводці, або ж ті, хто вже там бував і знає як часто навідуються до точка. Це робота не одного дня, відслідкувати графік господаря. шукати потрібно десь поряд. (моя думка!)

Дорогу знали - це точно. Бо вночі на бусі з вуликами і перекинутися можна, як дороги не знати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись у мого батька вкрали коня, як потім з"ясувалось наводчики жили на нашій вулиці, а крадії на сусідній.Їх офіційно не знайшли. Але серед нас нема вже ні тих, ні других, долю дільничого не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, vladimir5 сказал:

наводчики жили на нашій вулиці, а крадії на сусідній.Їх офіційно не знайшли.

Оце по нашому! Але головне - всі знали хто це зробив!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Stol сказал:

Супер повідомлення .Він точно в іншому місці

якщо не місцеві, наявні на час викрадення списки абонентів порівняти зі списками наступного дня після злочину. відсотків 90-95 місцевих абонентів відсіється. тим більше 6-7-8 листопада будні робочі дні..:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Иван Ш сказав:

якщо не місцеві, наявні на час викрадення списки абонентів порівняти зі списками наступного дня після злочину. відсотків 90-95 місцевих абонентів відсіється. тим більше 6-7-8 листопада будні робочі дні..:hmm:

Таке може робити лише поліція. Вони і без нас знають методи, як вичислити мобільні, автомобілі і т.д. Питання лише в тому, чи будуть цим займатися. 

Ми - пасічники, лише можемо взяти до уваги та сповістити про підозрілу появу пасіки в іншому місці. Чекаємо на фото. Як будуть фото - я поширю дану інфо ще на сторінці Точка в Фейсбуку. 

Тут починаєш думати про те, щоб таврувати всі рамки на пасіці... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ого!!! максимальный репост!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однозначно звертатись в поліцію . Якщо не помиляюсь методом триангуляціі  через операторів мобільного звязку номера телефонів які  були на місці злочину  вираховуються як по часу так і по місцю знаходження пасіки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, mascot сказав:

В проміжку з 6 по 8 листопада 2017року викрадена пасіка 64 багатокорпусних  10 рамочнних вулика на рутівську 230-ту рамку у Оратівському районі Вінницької області.   Сімї були уже в 1 корпусі.  Криша зроблена з ОСБ і покрита алюмінієм з типографії, Дно також із ОСБ і має вставлену 20 см смужку із оцинкованої сітки. Корпуса покрашені у голубий , білий і жовтий кольора. Тел. для звязку 0674307148.  Винагорода за допомогу при повернені пасіки 20 000грн. Увечері будуть додаткові фото  вуликів. Вдячний всім за допомогу.

П.С. На 80% що злочинців було 2-є . Один із них є власником мікроавтобуса, на якому був здійснений злочин.

П.С. Якщо не покарати злочинців, їх азарт до легкої великої наживи буде тільки зростати.

щойно побачив повідомлення,взагалі вважаю такі повідомлення адміну на шпальу і приоріет вище всякої реклами,це не вказівка,а лише прохання,бо коли горе ,тоді все всторону ,і всі на допомогу:IMHO:,автора повідомлення прошу дозволу на розміщення інформації на інших сторінках соціальних мереж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

щойно побачив повідомлення,взагалі вважаю такі повідомлення адміну на шпальу і приоріет вище всякої реклами,це не вказівка,а лише прохання,бо коли горе ,тоді все всторону ,і всі на допомогу:IMHO:,автора повідомлення прошу дозволу на розміщення інформації на інших сторінках соціальних мереж

Чекаю фото. Бо зайдуть, почитають, і забудуть... А фото в пам"яті закарбується. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Таке може робити лише поліція. Вони і без нас знають методи, як вичислити мобільні, автомобілі і т.д. Питання лише в тому, чи будуть цим займатися. 

Ми - пасічники, лише можемо взяти до уваги та сповістити про підозрілу появу пасіки в іншому місці. Чекаємо на фото. Як будуть фото - я поширю дану інфо ще на сторінці Точка в Фейсбуку. 

Тут починаєш думати про те, щоб таврувати всі рамки на пасіці... 

 

Таке може робити лише поліція. Вони і без нас знають методи, як вичислити мобільні, автомобілі і т.д. Питання лише в тому, чи будуть цим займатися. 

вірно було сказано цю винагороду дільничому запропонувати,або гол.сільради все залежить хто з них щось може зробити в цій справі, ну і головне заява про кражу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, vladimir5 сказал:

Колись у мого батька вкрали коня, як потім з"ясувалось наводчики жили на нашій вулиці, а крадії на сусідній.Їх офіційно не знайшли.

У мого сусіда вкрали здоровенне дерево на городі. Була буря - дерево впало. Сусід хотів попиляти на дрова, але так співпало, що було якесь церковне свято. Вирішив пиляти наступного дня. Коли повернувся дерева вже не було - розпиляли і продали. Сусід дізнався і хто пиляв і кому продали, але все марно. Тавра на дереві не було:umora:

Крали і будуть красти. Це природа. Генетика... В кожній популяції живих істот є частка яка хоче отримати максимум ресурсів із мінімальними енергетичними витратами. Є цікава книга з цього приводу Річарда Докінза "Егоїстичний ген". Багато пояснює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Андрей Владимирович сказав:

В кожній популяції живих істот є частка яка хоче отримати максимум ресурсів із мінімальними енергетичними витратами.

Моя репліка не відноситься до теми крадіжок. Просто хочу сказати, що вказаний принцип є не тільки загальнолюдським, а взагалі властивим всій природі. Власне, на ньому безується розвиток. Це корисний принцип.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Андрей Владимирович сказав:

У мого сусіда вкрали здоровенне дерево на городі. Була буря - дерево впало. Сусід хотів попиляти на дрова, але так співпало, що було якесь церковне свято. Вирішив пиляти наступного дня. Коли повернувся дерева вже не було - розпиляли і продали. Сусід дізнався і хто пиляв і кому продали, але все марно. Тавра на дереві не було:umora:

Крали і будуть красти. Це природа. Генетика... В кожній популяції живих істот є частка яка хоче отримати максимум ресурсів із мінімальними енергетичними витратами. Є цікава книга з цього приводу Річарда Докінза "Егоїстичний ген". Багато пояснює.

 

...."Є цікава книга з цього приводу Річарда Докінза "Егоїстичний ген". Багато пояснює."     і я про теж , що Річард Докінз, просто якщо той ген ще в яцях розтовкти, то певних егоїстів не буде,тому всім треба долучитись на пошуки того гена і товкти його ще в яйцях до кольору синьої фіалки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото викраденого  . Проханя адміна добавити до першого повідомлення в темі.

IMG_вулик.jpg

IMG_1_дно.jpg

IMG_1_криша.jpg

IMG_1_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

всім треба долучитись на пошуки того гена і товкти його ще в яйцях до кольору синьої фіалки.

Коли ризики та енергетичні витрати будуть переважати зиск, то той ген з часом і сам зникне:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Svan сказал:

Моя репліка не відноситься до теми крадіжок. Просто хочу сказати, що вказаний принцип є не тільки загальнолюдським, а взагалі властивим всій природі. Власне, на ньому безується розвиток. Це корисний принцип.

Так, це загальний принцип. Корисний він для того хто ризикує щоб отримати максимум за мінімальних витрат, але тільки в разі успіху. А загалом заощаджується енергія і час для проходження якогось етапу розвитку, але за рахунок інших особин популяції. Це біологія. До соціології це не відноситься

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, yurasaver сказал:

64 вулики навряд чи влізуть в бус. Мав бути причіп. Треба поїздити по заправкам, магазинам вздовж проїздних доріг де можуть стояти камери

в рай відділі знають усі наявні камери спостереження, в себе і сусідніх районах,не може бути щоб такий транспорт не попався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Stol сказал:

Тільки таких телефонів може бути  тисячі  півтори. При бажанні за кілька днів можна всім перезвонити. Я  б звонив і пропонував купити мед,медогонку і таке інше крім вуликів та бджіл

Нічого подібного автореестрація місця перебування  кожні 15хвилин з точністю до 10 метрів за такий час погрузити не вспіють, хіба що все повиключали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

вірно було сказано цю винагороду дільничому запропонувати,

Дуже слушна порада. Чув історії від бувшого працівника правоохоронних органів, коли винагорода спонукала їх працювати дуже ефективно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Крали і будуть красти. Це природа. Генетика... В кожній популяції живих істот є частка яка хоче отримати максимум ресурсів із мінімальними енергетичними витратами. Є цікава книга з цього приводу Річарда Докінза "Егоїстичний ген". Багато пояснює.

В мусульманських країнах майже не крадуть. Бо за крадіжку там відрізають кінцівки. В Ірані недавно були закуплені гільотини для відрізання пальців за дрібні крадіжки

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Викрадена пасіка 64 вулики Рута!

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...