Перейти к содержанию

Викрадена пасіка 64 вулики Рута!


mascot

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, seim сказал:

Но все равно держат.

Скажу более - и картошку сажают по пол гектара. Хотя ее в таком объеме ни съесть, ни продать выгодно нельзя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поширив тему на фейсбуку. 

Скільки буде коштувати клеймо на рамки з номером телефону або прізвищем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Репост сделал на  фейсбук

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mary@sko сказал:

Поширив тему на фейсбуку. 

Скільки буде коштувати клеймо на рамки з номером телефону або прізвищем?

В интернете ценник от 75 грн/см2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пчеломучитель_ua сказав:

В интернете ценник от 75 грн/см2

і того в районі 750грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ничего не делается без наводки..  Пасека уехала не дальше 30 км в радиусе от места кражи. Возможно вывозили не один день, так как автор не знает точную дату кражи.. Перетряхнуть всех алкашей, и местных которые бывали в местах не столь отдаленных. Пасека найдется, я уверен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, tuda сказав:

 Ничего не делается без наводки..  Пасека уехала не дальше 30 км в радиусе от места кражи. Возможно вывозили не один день, так как автор не знает точную дату кражи.. Перетряхнуть всех алкашей, и местных которые бывали в местах не столь отдаленных. Пасека найдется, я уверен.

в принципі я теж схильний,що радіус вивозу не великий,бо проробити рейс в 200-300км,якби небуло ризиковано засвітитись,адже всяке бува,те що робилось по наводці теж імовірно ,бо скажімо загрузили ТЗ даже 32вуликами,а на другу ходку треба бути впевненим,чи був господар,чи ні,чи почався кипіш, чи все спокійно може сповістити чоловік який там проживає і слідкував за ходом подій,тобто він цей наводчик якщо живе далеко мав саме в ці дні зробити максимамальну кількість відвідань,а це могло припасти не одному мимо проходящему,або живущего неподалік жителя населеного пункту.Цікаво хто проживає з пасічників у даному селі вони здатні проявити жест доброї волі із за солідарності із колегою пасічником, відкрити доступ для огляду головою сільради,або депутата,чи участкового,тобто тому кому довіряють,аби зняти здогадку ,що це може заподіяно місцевими пасічниками.Ну і самому зняти із себе напругу,на холодну голову все ретельно обміркувати,буквально різні деталі,хто телефонував із знайомих,і скажімо нехотячи отримав інформацію де знаходиться господар пасіки,знову ж ретельно вивчити місцевість чи в чомусь не залишився слід,даже від пустої пачки сигарет,обдумати хто цікавився його місцем перебуванням,общем пригадати все,навіть хто телефонував до рідних і цікавився господарем,ну і зараз сидіти нема чого,треба брати пляшку їхати в село і випити з колегами і не одну но постійно мати включені вуха,на тверезо проаналізувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибі усім хто робить репост в соцмережах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mascot сказал:

Спасибі усім хто робить репост в соцмережах.

Это беда, еще и какая, проходил я это... Есть предложение открыть счет, может скинемся хоть по чуть чуть, дабы добавить к 20 000 за вознаграждение.. Кто сколько сможет.. Санычь может подумает над этим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я от сам завжди борюсь з думкою якби я поступив при такому випадку,було в мене їх три повязані з найбільшою кражою,це в одну ніч вкрали дві тони цементу,напередодні заливання фундаменту,міліція просила не писати заяву,но я написав,а по ходу і знайшов,знайшов із зазалишеної пустої пачки сигарет,я пригадав хто такі курить і ,що вони підходили і цікавились ,чи не треба підсобника,доля цих людей була на волоску до тюрми тому,що міліція хотіла зірку на погони,а взнали хто злодії,прийшлось ще цих паразитів захищати,молоде куда ще йому в тюрму, ради чиїхось пагонів,другий раз вкрали мотор з машини,знайшов з колегою за годину часу,питання вирішили,но осадок неприємний,адже вкрав пацан якого я витянув був з кабали і багато відкрив можливостей,потім була кража зимових шин з гаражу, за них мені повернули гроші, як за нові і в подарок я попросив акцію на літні шини,вони з радістью виконали моє бажання,четвертої крадіжки не сталось бути зустрівся із злодієм лице в лице,результат моє вміння переконувати,що так негоже робити,бо це впливає на матеріально-фінансовий стан злодія,урок був засвоєнний на відмінно з +.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такое было и у нас прошлой весной: белый микроавтобус 20 лежаков с дачного охр. кооператива - не нашли. Через месяц подобное в Днепропетровской области.....Иуда - бывший пчеловод, логично предположить что он знает - как местные пасечники между собой общаются ( о любой большой покупке сразу узнают три коллеги и ....)Моё мнение: по месту (если это не заказ) реализовавывать не будет и не сейчас, и по частям. Пока в подвал или гараж. А на пасеку сигналка с датчиком движения с gsm-sms. Вылезет крыса, но если читает сайты пчеловодов не исключено будет осторожничать вплоть до перекраски.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж ситуация в край неприятная.

Мой вам совет обратится за помощью к нашим ЮТУБерам у которых большое кол-во подписчиков от 5000и выше(Александр Пасечник,Иван Фабро,Юрий Овдиенко,Андрей Баскевич и тд...)Чтоб они залили к себе на канал ваше видео.В том что они неоткажут в помощи,сомнений нет.

Снять короткий ролик с место пасеки где была произведена кража, показать  образец ульев которые украли,рамки и тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Игоревич сказав:

Да уж ситуация в край неприятная.

Мой вам совет обратится за помощью к нашим ЮТУБерам у которых большое кол-во подписчиков от 5000и выше(Александр Пасечник,Иван Фабро,Юрий Овдиенко,Андрей Баскевич и тд...)Чтоб они залили к себе на канал ваше видео.В том что они неоткажут в помощи,сомнений нет.

Снять короткий ролик с место пасеки где была произведена кража, показать  образец ульев которые украли,рамки и тд.

десь на форумі я вже описував був,як в 2000,чи в кінці 90х, в лісгоспі вкрали були пасіку,і це в день зміни директорів,а на тей момент я там працюва по сумісництву,тінь впала на мене,я ж запропонував негаючи часу їхати до мене на пасіку яка знаходилась 17 км від пасіки лісгоспу,що піднатхненням нового директора булореалізовано,доречі якого місяць тому на 10 років відправили до тюрми за розкрадання у особливо великих розмірах, тож звідавши на пасіці,що таврованих рамок лісгоспівським зоотехніком у мене немає,я запропонував зїздити до єгерів які були 20 км від моєї пасіки ,а від лісгоспівської 3 км, тож поїхали,але деректору треба було терміново зателефонувати комусь,мобільних тоді майже небуло,тож коли за півгодини ми приїхали пасіка горіла,як пояснили єгеря ,що хто підїхав коли вони робили обхід і підпалив вулики,майже детектив,але це реалі,тож думаю десь воно недалеко і не виключено,що хтось із кола скористався відсутністью власної совісті та вчинив крадіжку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, ромео сказав:

Ніхто так і не поцікавився у автора теми обставинами покражі:  де стояла пасіка? як часто навідувались? чи є сусіди? що взято крім вуликів? і т.д.

Та тут половину коментарів треба перенести в загальну тему про охорону пасіки (є така на форумі...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Бджолопотам сказав:

Та тут половину коментарів треба перенести в загальну тему про охорону пасіки (є така на форумі...)

але,якщо в бесіді йде порада,а форумчанин який отримав збитки схоче,щось і взяти з того,то що буде шукати в іншій темі,тут треба дуже ретельно переглянути,щоб вірно сортувати,бо так лише відбудеться ще одна крадіжка,но вже на форумі де з теми вилучать матеріал:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю надію що викрадач не читає профільні форуми або соцмережі, але якщо все-таки читає, то він буде вкрай обережним, бо знатеме що його відслідковують.

Згоден з форумчанами, які вважають що треба звернутися до дільничного інспектора і сказати йому за винагороду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, tuda сказав:

Это беда, еще и какая... Есть предложение открыть счет, может скинемся хоть по чуть чуть, дабы добавить к 20 000 за вознаграждение.. Кто сколько сможет.. Санычь может подумает над этим?

підтримую...вже готовий зробити внесок 

ЗІ: mascot можливо є сенс звернутися за допомогою в до журналістів скажімо хочаб місцеві печантні видання приміром "33 канал", "РІА"... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2017 в 10:30, mascot сказал:

В проміжку з 6 по 8 листопада 2017року викрадена пасіка 64 багатокорпусних  10 рамочнних вулика на рутівську 230-ту рамку

Да... жесть! Но ведь милиции найти их труда не составит. Вряд ли они приехали с другого конца страны. Да и срока за кражу на такую сумму будут весьма не детские. Это же каким надо быть отмороженным, что бы так рисковать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2017 в 11:08, vladimir5 сказал:

Озвучте сумму награды местному участковому, затем начальнику районного управления, областного

Шутите? Это же строжайше запрещено.  Хотите что бы с них всех сняли погоны?:hmm:

 

В 10.11.2017 в 11:08, vladimir5 сказал:

Если бандиты им больше вас не дадут

У Вас милиция так просто берёт деньги от воров?:blink: С ума сойти! Впервые слышу! А куда смотрит их служба внутренней безопасности?

Ладно, я с темы ухожу, а то мне что то совсем ничего не понятно ..... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Владимир-522 сказал:

Да... жесть! Но ведь милиции найти их труда не составит. Вряд ли они приехали с другого конца страны. Да и срока за кражу на такую сумму будут весьма не детские. Это же каким надо быть отмороженным, что бы так рисковать?

То у вас милициия ,а у нас ПОЛИЦИЯ!!!Наши не найдут.Наши на тойотах катаются!!! .

10 минут назад, Владимир-522 сказал:

Шутите? Это же строжайше запрещено.  Хотите что бы с них всех сняли погоны?:hmm:

 

У Вас милиция так просто берёт деньги от воров?:blink: С ума сойти! Впервые слышу! А куда смотрит их служба внутренней безопасности?

Ладно, я с темы ухожу, а то мне что то совсем ничего не понятно ..... :dntknw:

Тікайте панє Володимере ,бо тут ще й не такого навчитеся..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соболезную вам, в низу вашего сообщения интересное предложение, понятно что это говорит о том что у вас без обмана.  Но в наше время барыги разные бывают. Я без всякого , так информация к размышлению. Скорейшего разрешения вашей беды.

IMG_8955.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Виктор С сказал:

Соболезную вам, в низу вашего сообщения интересное предложение, понятно что это говорит о том что у вас без обмана.  Но в наше время барыги разные бывают. Я без всякого , так информация к размышлению. Скорейшего разрешения вашей беды.

IMG_8955.PNG

Я так понимаю вопрос к mascot проводил ли он подобные экскурсии закупщикам?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, seim сказав:

Зараз настали ті часи безладу, коли кримінал почуватиме себе вольготно.  Бо ніякого покарання йому не буде. Правоохоронна система не діє і повністю корумпована.

Ага, саме зараз...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, NazarCh сказал:

Ага, саме зараз...

 

До "покращень" такого розгулу криміналу і бандитизму я не спостерігав. Поступово повертаються 90- ті роки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для ментов это не проблема, только цена вопроса... а найти надо 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Викрадена пасіка 64 вулики Рута!

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...